072-371-8608

בוחן התנועה – מר יצחק פפיסמדו

יצחק פפיסמדו שירת במשטרת ישראל במשך 29 שנים, תחילה במשטרת התנועה ולאחר מכן שימש במשך 24 שנים כבוחן תנועה במשטרת ישראל. במהלך שרותו במשטרת ישראל, היה ממונה על חקירה ושיחזור של אינספור תאונות דרכים וצבר ניסיון בתחום החקר והשיחזור של תאונות הדרכים. 

 

במה עסק בוחן התנועה במהלך תפקידו

במסגרת תפקידו, הכין פפיסמדו חוות דעת רבות בתיקי תאונות דרכים קטלניות, תאונות פגע וברח (עבירת הפקרה) ובאלפי תיקי תאונות דרכים חמורות וקלות. במהלך שנותיו במשטרה עבר השתלמויות רבות בנושאים הרלוונטים לתחומו כגון: החידושים הטכנולוגיים בתחום הרכב, אמצעי אכיפה טכנולוגיים חקירות ושחזור תאונות דרכים ועוד.  כמו כן, איציק פפסימדו צבר ניסיון מקצועי עשיר כעד מומחה בהופעות בבית משפט.

בשנת 2010 פרש ממשטרת ישראל, ומאז הוא משמש כמומחה בשחזור תאונות דרכים ומעניק ייעוץ מקצועי במקרים בהם הוגש כתב אישום בגין מעורבות בתאונת דרכים או קיים חשש שיוגש כתב אישום שכזה.

לקריאה נוספת – בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים וכן גם חקירה ושחזור תאונות דרכים.

תוכל לראות את יצחק בראיון ברדיו – בוחן תנועה ותאונות דרכים

 

תפקידו של יצחק במשרד

יצחק פפיסמדו מלווה את תיקי המשרד המורכבים ומעניק ייעוץ וליווי מקצועי לעורכי הדין. במידת הצורך, משרדנו נעצר בחוות דעתו ובעדותו בבית המשפט לתעבורה לצורך הוכחת חפותו של הלקוח.

רוצים להתייעץ ישירות עם בוחן התנועה? מוזמנים ליצור עמו קשר:

טלפון: 050-9008200.
פקס: 077-4702759.
מייל: [email protected].

בוחן תנועה - מר יצחק פפיסמדו

תרומתו של בוחן התנועה בהליך משפטי

בעת הליך משפטי בגין תאונת דרכים, בוחן התנועה בוחן את כלל הפרמטרים אשר עשויים היו להשפיע על התרחשות התאונה. במקרים רבים מסקנותיו של בוחן התנועה מוכיחות האם הנהג חף מפשע או שמא פשעו חמור יותר ממה שנראה בתחילת ההליך המשפטי. הליך משפטי בעניין תאונות דרכים עשוי להוביל לסנקציות נרחבות החל מקנס כסף ועד לרישום פלילי. לאור האמור, תרומתו של בוחן התנועה היא הכרחית על מנת לצמצם את הפגיעה במקרה שבו עומד לפניכם כתב אישום.

 

מהו תפקידו העיקרי של בוחן התנועה

תפקידו העיקרי של בוחן התנועה הוא לזהות את הגורמים שהובילו להתרחשות תאונת הדרכים, על ידי איסוף ממצאים מזירת התאונה.

בוחן תנועה מקצועי ומיומן יבצע את הדברים הנדרשים בצורה הטובה ביותר לרבות:

  • זיהוי סימנים בזירת התאונה והסקת מסקנות בגינם.
  • ביצוע בדיקות טכניות לכלל כלי הרכב המעורבים בתאונה.
  • ביצוע מדידות מדויקות של כלל הממצאים בזירת התאונה.
  • שיחזור תאונת הדרכים בצורה המהימנה ביותר על מנת להגיע לחקר באמת בדבר גורם התאונה.
  • איסוף ממצאים מזירת התאונה ושליחתם למעבדה לצורך קבלת חו"ד.

 

כיצד עשוי בוחן התנועה לסייע לנהג המעורב בתאונת דרכים?

לכל תאונה קיימות מספר זוויות שונות לעניין דרכי ההסתכלות עליה. בוחן התנועה עשוי לסייע לנהג המעורב בתאונת דרכים בכך שהוא בודק את כל הפרמטרים הרלוונטיים להתרחשות התאונה ולבסוף מגיש את מסקנותיו לבית המשפט לתעבורה. הצגת העובדות שאינן נלקחו בחשבון בתחילה, עשויות להוכיח את חפותו של הנהג או שמא להראות כי מעורבותו בתאונת הדרכים חמורה פחות ממה שיוחס לך ובכך להקל בעונשו בהתאם. בוחן תנועה מיומן ידע לבחון את זירת אירוע התאונה בצורה מדוקדקת, מה שעשוי לסייע להתנהלותו התקינה של ביהמ"ש.

הצצה-לעבודתנו-בתיק-תאונת-דרכים

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print