דוח מהירות במנהרות הכרמל? כך תפעל

נהגים רבים מקבלים בדואר דו"חות מהירות במנהרות הכרמל, – לאחר שצולמו נוהגים ברכבם במנהרות מעל המהירות המותרת. מנהרות הכרמל מרושתות במצלמות מהירות, ורבים נאלצים להתמודד עם הסיטואציה הלא נעימה, של דו"חות גבוהים, נקודות תעבורה והשלכות נוספות. לפניכם הכל על דוח מהירות במנהרות הכרמל? כך תפעל.

מה המהירות המותרת במנהרות הכרמל ומה הבעייתיות שלה?

מנהרות הכרמל הן מנהרות שנדמות לנו כדרך בין עירונית מהירה, כזו שניתן מבחינתנו לנהוג בה במהירות גבוהה יחסית של 90 קמ"ש כמו כל דרך בין עירונית. עם זאת, מדובר במנהרות אשר מהירות הנסיעה הגבוהה ביותר המותרת בהן היא 80 קמ"ש בלבד – כתוצאה מכך, נוצר מצב בעייתי בו נהגים רבים לא מודעים למהירות המוגבלת הזו, לא מודעים למצלמות המהירות שמרשתות את המנהרה כולה – ומופתעים לגלות דו"חות מהירות מופרזת רבים בדואר לאחר כמה שבועות.

 

כיצד פועלות מצלמות המהירות במנהרות הכרמל?

במנהרות הכרמל, ישנן מספר מצלמות מהירות מסוג א – 3, אשר פועלות על ידי חישוב של המהירות שנהג עובר בין שני פסים מגנטים אשר מושתלים בכביש. במידה והמצלמות מזהות מהירות מופרזת, הן שולחות את התמונה והנתונים שקלטו למרכז בקרה ארצי – ולאחר מכן, דו"ח המהירות המופרזת מגיע לביתנו בדואר. המצלמות מזהות כל חריגה מהמהירות המותרת וכך גם נהגים שנסעו מספר קמ"ש בודדים מעל המהירות המותרת – מקבלים דו"ח הביתה פעמים רבות.

 

מה ההשלכות של דוח מהירות במנהרות הכרמל? 

דו"חות בגין מהירות מופרזת, דורשים מאתנו גם תשלום של קנס גבוה, ולרוב גם נקודות תעבורה – נקודות שהצטברותן כידוע מסוכנת כי עשויה להביא לקורס נהיגה בסיסי או מתקדם, ואפילו לפסילה של מספר חודשים. 

דו"ח מהירות במנהרות הכרמל, מגיע לביתנו יחד עם הודעת קנס, כאשר סכום הקנס נקבע בהתאם לגובה המהירות שנסענו בה ולחומרת העבירה. במקרים מסוימים וכאשר מדובר במהירות גבוהה במיוחד, נקבל גם הזמנה לדין כאשר השלכותיו עשויות להיות גורליות וקריטיות לחיינו, והלביא אף לפסילת הרישיון.

 

איך לפעול לאחר שקיבלתי דוח מהירות במנהרות הכרמל?

דוח מהירות במנהרות הכרמל, אפשרית דרך כמה אפשרויות ופעולות בהתאם למצב שלנו ולגובה המהירות וחומרת העבירה שביצענו. לפניכם כמה אפשרויות לפעולה לאחר קבלת דוח במנהרות הכרמל:

  • תשלום הדוח – האופציה הראשונה היא פשוט לשלם את הדוח, אופציה זו מתאימה לנהגים שלא צברו דוחות רבים ושמדובר בדוח שהם יכולים לשלם כלכלית לאחר ביצוע העבירה. התשלום אפשרי דרך סריקת הקוד על גבי הקנס או באתר האינטרנט.
  • פנייה לעורך דין – נהגים שצברו דוחות מהירות רבים במנהרות הכרמל ומעוניינים לערער עליהם ולנסות להקל על הקנסות שהצטברו, יכולים לפנות לעורך דין תעבורה המתמחה בתחומו ויכול לסייע בהגשת הערעור והפנייה למשרד התעבורה.
  • זימון לבית משפט – במקרים בהם המהירות מופרזת במיוחד, הקנס שיגיע בדואר יורה לנהג להגיע לבית הדין למשפט. במקרים כאלה חשוב לפנות גם כן לעורך דין תעבורה כדי לקבל את ההדרכה והייצוג המיטבי ולהימנע מהשלכות קשות על עתידנו.

 

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.

 עו"ד יערית אוליאל בפייסבוק | מייל אישי: [email protected] | אודות עו"ד יערית אוליאל 

קצת על משרדנו
בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

לקוחות ממליצים
שרון פוקס
שרון פוקס
קרא עוד
עוה"ד יערית היא בעלת ידע ומומחיות בתחום דיני התעבורה, מהכרות אישית אני ממליץ ללקוחות לפנות ליערית ולקבל טיפול מקצועי ומסור שמביא תוצאות מעולות
yaara Carmeli-Iluz
yaara Carmeli-Iluz
קרא עוד
עו"ד יערית אוליאל הינה עו"ד מבריקה בתחום התעבורה. היא חיה ונושמת את המטריה, מקצועית מאוד, הגונה ונותנת שירות אדיב ללקוחות. עו"ד אוליאל סייעה לי במס' תיקי תעבורה והשיגה בהם הישגים מרשימים.‎
Doron Zisso
Doron Zisso
קרא עוד
לעו"ד יערית אוליאל יש את הכלים לתת את מיטב הייצוג בתיקי תעבורה, שוות תנועה ותעונות דרכים: ידע, נסיון, רוח לחימה למען הלקוח והיכולות להשתמש בכלים אלה למען הלקוח.
עורכת דין מירי נחשונוב
עורכת דין מירי נחשונוב
קרא עוד
עו״ד יערית מומחית בתחום התעבורה, מקצועית מאוד. יש לה ניסיון בתחום. ממליצה עליה בחום.‎
roy israelit
roy israelit
קרא עוד
למזלי זכיתי להנות מהשירות, חיפשתי עורך דין לתעבורה בעקבות תאונה שבא הייתי מעורב, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי ליערית וזה אכן היה מזל גדול. מבחינתי זמינות ומקצועיות זה הדבר הכי חשוב ושמח שמצאתי את הכתובת שלי לכל בעיה בנושא זה. למי שמחפש לנצח ולא רק להתנצח, זו הכתובת.‎
Efrat Shavit
Efrat Shavit
קרא עוד
בזכות יערית הצלחתי לבטל דו"ח וחסכתי לעצמי כסף וזמן בבתי משפט. מאד מרוצה מהשירות והיא גם מקסימה. ממליצה בחום!‎
עוד בנושא
אל תתמודדו לבד!
עו"ד תעבורה יכול לעזור
חייג עכשיו
אהבתם את הכתבה? שתפו!
Police-Officer
הרישיון חשוב לך?
לא צוברים נקודות ברישיון! מטפלים ומוחקים!

משרדנו מטפל במספר גדול של דו"חות תעבורה כל חודש בכל בתי המשפט לתעבורה הארץ!! אפשר לעזור גם לך!

צוות המשרד עוסק בתחום התעבורה בלבד ומונה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לרבות – עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים וכן, בוחני תנועה יוצאי משטרת ישראל עם 40 שנות ניסיון! 

יש הגנה טובה מזאת? אנחנו כאן עבורך!

Add a heading
משרד עורך דין תעבורה
יערית אוליאל
לייעוץ ראשוני מעורך דין ללא התחייבות
חייגו או השאירו את פרטיכם