072-371-8608

דו"ח טלפון נייד – שינוי סעיף העבירה – הסתיים ללא נקודות

נועם – לקוח המשרד, צבר מספר רב של נקודות אשר הביאו לחייבו בשני קורסים. בטרם הספיק לעבור את הקורסים, קיבל נועם דו"ח נוסף על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה הכולל קנס כספי בסך 1,000 ש"ח ו-8 נקודות. אם היה בוחר לשלם את הקנס, הנקודות שנוספו היו מביאות לפסילת רישיונו ע"י משרד הרישוי.

 

צבירת נקודות חובה משרד הרישוי

מטרתו של עורך דין תעבורה מיומן הוא להביא לשינוי סעיף העבירה שבצידו לא קיימות נקודות חובה וזאת בכדי לא לסכן את רישיון הנהיגה של הנהג. 

במקרה שבו נהג צבר 36 נקודות ומעלה, הוא צפוי להיפרד מרישיון הנהיגה שלו לתקופה של שלושה חודשים ובביצוע אמצעי התיקון שיטיל עליו משרד הרישוי. 

ניתן לראות כי רישיונו של נועם היה בסכנה ועל כן הייתה חשיבות מרבית לפנות להליך משפטי בסיוע עורך דין מנוסה בתחום

 

חשיבות עבודת עורך דין תעבורה 

בעת פניית הלקוח למשרדנו, החלה עבודה מאסיבית בבחינת חומר הראיות ואיתור כשלים. לאחר עבודתה המעמיקה של עו"ד תעבורה יערית אוליאל, הוגשה בקשה להישפט בגין העבירה שיוחסה לנהג. 

המאשימה (מדינת ישראל) הסכימה לאור הכשלים שאותרו כדוגמת גרסת השוטר, לתקן את סעיף העבירה  המיוחס לו לסעיף עבירה שאינו מחייב בנקודות בצידו. במקרה זה, בשל עברו המכביד, לא הסכימה המאשימה להפחית בקנס.

ההליך הסתיים בהרשעה בעבירה של אי אחיזת הגה בשתי ידיים – ללא נקודות ורישיונו של נועם ניצל

פרוטוקול דו דו

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print