072-371-8608

הצלחות המשרד

משרד עורכי דין יערית אוליאל, מכיל צוות בעל ניסיון עשיר בתחום התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, בליווי צמוד של בוחני תנועה מנוסים ומקצועיים.
חשוב לזכור כי, הליך משפט בתעבורה מתנהל כהליך פלילי לכל דבר ועניין, בהתאם לכך חשופים הנהגים לעונשים מחמירים, החל מקנס כספי, שלילת רישיון הנהיגה, מאסר על תנאי ואף מאסר בפועל! לכן, אם אתם עומדים בפני הליך שכזה אל תתמודדו לבד, צוות המשרד מתמחה בייצוג נהגים מול הערכאות המשפטיות.
אל תקבלו את רוע הגזירה! אנחנו כאן בכדי לסייע לכם.

חלק מהצלחות משרדנו

12

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך! 

כתב אישום בגין חציית צומת ברמזור אדום, הסתיים בקנס כספי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה מחוז תל אביב(בת ים) I 17.10.2021

דנה, לקוחת המשרד, הגיעה אלינו בבהלה לאחר שקיבלה כתב אישום חמור בגין חציית צומת ברמזור אדום, בצירוף של 10 נקודות חובה. במקרה זה, מדובר בנהגת אשר נמצאת על ההגה למעלה מ-30 שנה, כאשר עברה התעבורתי כולל עבירות מועטות המעידות על היותה נהגת אחראית וקפדנית. דנה הייתה חשופה לסנקציות מחמירות כדוגמת פסילת רישיונה למספר חודשים, קנס כספי ורישום נקודות לעברה התעבורתי בהתאם לכך, בחרה בייצוג משפטי הולם בידי עורכת דין אוליאל. במסגרת עבודתה של עו"ד לאיתור כשלים בראיות התביעה, הצליחה להגיע להסדר טיעון מקל עם הנהגת הנאשמת שלפיו תשלם קנס כספי בלבד, ללא פסילה.

הזמנה לדין לאור עקיפה כשהדרך לא פנויה תוך גרימת סיכון לרכב אחר, הסתיים בהסדר ללא פסילת מינימום.

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז | 03.10.2021

כנגד חזי הוגש כתב אישום בגין עקיפה בדרך לא פנויה תוך סכנת רכב אחר ואף רישיונו נפסל אוטומטית בידי קצין המשטרה.  עבירה זו נתפסת כחמורה ביותר בשל העובדה שהיא עשויה לגרום להתרחשותה של תאונת דרכים קשה. עונש המינימום הקבוע בחוק עומד על שלושה חודשים, כאשר בפועל בתי המשפט נוטים להחמיר מעבר לעונש זה עם הנהגים המורשעים. הנהג פנה אל משרדנו תוך תקווה שנוכל לסייע לו ככל הניתן בהתאם לנסיבות, עו"ד אוליאל עמלה רבות על בחינת התיק והראיות הקיימות. לאחר הצגת הכשלים בהתחשב לגורמים נוספים, התיק הסתיים עם קבלת הסדר מקל, בתוספת 45 ימים בלבד לפסילה המנהלית.

כתב אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת, 52 קמ"ש מעל המותר – הסתיים בקנס ללא פסילה נוספת.

בית המשפט השלום לתעבורה באשדוד, 11.10.2021

כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת בדרך שאינה עירונית, בצירוף של 10 נקודות חובה. במעמד ביצוע העבירה, הורה קצין המשטרה על פסילת רישיון הנהיגה של הנהג ל-30 ימים(פסילה מנהלית). הנהג השכיל להבין את חומרת העבירה המיוחסת לו ופנה אל משרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי הולם בביהמ"ש. עו"ד אוליאל הצליחה בעבודתה לאתר כשלים מהותיים רבים שהובילו לקבלת הסדר טיעון מקל, ללא פסילה נוספת.

כתב אישום בגין נהיגה ללא טסט למעלה משנתיים, הסתיים ללא פסילה בפועל

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה I 07.10.2021

דור(שם בדוי), נעצר במהלך סיור אכיפה שגרתי של ניידת משטרה, מכיוון שאור בלם ימין ומרכזי אינם פועלים כשורה בעת בלימת הרכב. במהלך בדיקת מסוף בידי השוטרים, נמצא כי רכבו של דור ללא טסט(רישיון רכב) לתקופה העולה על שנה, בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה. בגין ביצוע העבירה, קיבל דור כתב אישום חמור החושף אותו לסנקציות רבות כדוגמת קנסות כספיים גבוהים, נקודות חובה, ואף פסילת רישיון נהיגה לפרק זמן ממושך. לאחר הבנת חומרת העבירה וקבלת ייעוץ הולם על ידי משרדנו, עורכת דין יערית אוליאל הצליחה במסגרת עבודתה לסיים את התיק ללא כל פסילה בפועל.

נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף (טסט) , הסתיים ללא פסילה

בית המשפט השלום לתעבורה בחדרה I 30.09.2021

חיה(שם בדוי) נסעה ברכבה יחד עם משפחתה, כאשר לפתע נעצרה על ידי כוחות השיטור בטענה שרישיון הרכב שלה אינו בתוקף. מבירור שנעשה, נמצא כי אגרת הרישוי אומנם שולמה על ידי בעלה, אך בשל הקורונה ולחצים אישיים כאלו ואחרים, טרם עבר הרכב טסט. כנגד חיה הוגש כתב אישום בגין ביצוע עבירת נהיגה ברכב שרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה, עבירה הנושאת עימה סנקציות רבות ומהותיות כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה. הנהגת אשר הבינה את ההשלכות הצפויות, השכילה לפנות למשרדנו ובאמצעות עבודתה המעמיקה של עו"ד אוליאל בתיק, התקבל הסדר מקל עם קנס כספי בלבד וללא שלילה של רישיון הנהיגה של חיה. 

כתב אישום בגין נהיגה בקלות ראש לאחר תאונת דרכים, הסתיים בהסדר מקל ללא פסילה בפועל

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז I 19.09.2021

שמרית (שם בדוי) הייתה מעורבת בתאונת דרכים עם נפגעים, כאשר היא עצמה סבלה מחבלות קשות בראשה, בפניה ואפה נשבר. בנוסף לכל, טרם התרחשות התאונה, התבשרה שמרית כי היא מאומתת במחלת הקורונה. כנגד שמרית הוגש כתב אישום חמור המייחס לה כניסה לצומת באור אדום ונהיגה בקלות ראש. לאחר הבנת חומרת המצב, פנתה הנהגת אל משרדנו בתקווה להגיע לחקר האמת ובכך להקל בעונשה הצפוי. במסגרת עבודתה של עורכת דין אוליאל, התגלו קשיים ראייתיים רבים שלבסוף הובילו לתיקון כתב האישום המיוחס, לנהיגה בחוסר זהירות ופסילה על תנאי.

 

12

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך! 

נהיגה במהירות מופרזת – 67 קמ"ש מעל המותר, הסתיים ללא פסילה

כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בצירוף של 10 נקודות חובה, לאחר שנמדד באמצעות מכשיר הדבורה במהירות של 147 קמ"ש במקום 80 קמ"ש. רישיון הנהיגה של ראובן(שם בדוי) נשלל באופן מיידי על ידי קצין המשטרה למשך 30 ימים(פסילה מנהלית). עו"ד יערית אוליאל איתרה כשלים ראייתיים מהותיים בשימוש מכשיר הדבורה ועל כן הצליחה לשכנע את התביעה המשטרתית שהבדיקה אינה מהימנה ועל כן אין כל ביסוס להרשעה, התביעה קיבלה את טענותיה. 

ביטול 8 נקודות נהיגה, שהצילו נהג מפסילת רישיון

יורם (שם בדוי) קיבל דו"ח תנועה על שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה. לחובתו של יורם נרשם קנס כספי על סך 1000 ₪, בצירוף של 8 נקודות חובה, דבר אשר עשוי היה לסכן את המשך רישיון הנהיגה שלו לפרק זמן לא מועט. לאחר הבנת הבעיה בה הוא נמצא, פנה יורם אל משרדנו בתקווה שנצליח לשמור על רישיונו בכיסו. עו"ד אוליאל בחנה את כלל הראיות ואיתרה כשלים מהותיים אשר הובילו לבסוף את התביעה להסתפק בעבירה שאין בגינה נקודות וכך ניצל נהג זה מפסילה.

תאונת דרכים – ללא הגשת כתב אישום - זו חשיבות ייעוץ לפני חקירה מעו"ד תעבורה

מאיר (שם בדוי) היה מעורב בתאונת דרכים בה נחבל רוכב אופנוע, ואף נגמרו נזקים לרכוש (הן למונית של מאיר והן לאופנוע של הנחבל). מיד לאחר התרחשות התאונה, התייצבה ניידת משטרה אשר תיעדה את הממצאים על ידה. בחלוף מספר ימים מיום התרחשות התאונה, זומן מאיר לחקירה תחת אזהרה, בחשד לגרימת תאונת דרכים, כאשר העונש בגין ביצוע עבירה זו הוא חמור. מאיר, שהבין את חשיבותה של החקירה, בחר שלא להקל ראש בדבר ופנה אל משרדנו טרם הגיעו למשטרה. בפגישת הייעוץ עימנו, הענקנו למאיר את הכלים הנדרשים להתמודדות נכונה בחקירה וכך היה. חודשיים לאחר מכן, התיק נסגר ללא הגשת כתב אישום.

12

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך! 

נהיגה במהירות מופרזת של 143 - הסתיים בביטול פסילה והחזרת הרישיון

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו | 04.08.2021

קרן(שם בדוי) נתפסה נוהגת במהירות מופרזת, וקיבלה באופן מיידי פסילה מנהלית על ידי קצין המשטרה ל-30 ימים. קרן, נהגת ותיקה, לא ביצעה ולו עבירה אחת במשך כל שנות נהיגתה. בגין תחושת חוסר הצדק שחשה הנהגת, פנתה למשרדנו בתקווה שנוכל לסייע לה להשיב את רישיונה בחזרה וכך היה. עו"ד אוליאל בדקה את הדו"ח ואת עברה התעבורתי של הנהגת באופן מקיף, ובשכלול יחדיו הצליחה עו"ד לגרום לבית המשפט להורות על השבת רישיון הנהיגה של קרן באופן מיידי וזאת לאחר 13 ימים של פסילה בלבד. 

אי כשירות אישיותית לנהיגה – בהמלצת המרב"ד

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – 15.07.21

נתנאל (שם בדוי), התמודד במשך שנים רבות מול החלטת המכון הרפואי בעניין אי כשירותו לנהיגה בגין שימוש עצמי בקנאביס במהלך שירותו הצבאי. לאחר שניסה להתמודד לבדו במשך ארבע שנים מול הגופים השונים, נחל אכזבה. נתנאל פנה למשרדנו בכדי שנסייע לו להשיב לו את רישיון הנהיגה שלו בחזרה. לאחר ליווי אישי ומקצועי של עורכת הדין אוליאל, הצליחה עו"ד להשיב לבחור הצעיר את רישיונו בחזרה.

כתב אישום לאור נהיגה בשכרות – ריכוז אלכוהול גבוה באוויר נשוף

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 06.07.2021

נגד לקוח המשרד, הוגש דו"ח הזמנה לדין ורישום של 10 נקודות חובה, בגין נהיגה בשכרות. רישיונו של הנהג נפסל ל-30 ימים (פסילה מנהלית) וזאת לאחר שנמצא כי ריכוז האלכוהול בגופו עולה על המותר בחוק לפי דגימת אוויר נשוף. עבירת נהיגה בשכרות טומנת בחובה פסילה לפרק זמן של מינימום 24 חודשים. לאחר בחינת התיק בידי עו"ד, הוצע הסדר מקל המונה 5.5 חודשי פסילה בניכוי 30 ימי הפסילה המנהלית, לאור כשלים ראייתיים מהותיים.

תיקון כתב אישום בגין מהירות מופרזת ממצלמה אוטומטית – ללא נקודות

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 21.06.21

באופן יוצא דופן, הסכימה התביעה לשנות כתב אישום שניתן בגין מהירות מופרזת שתועד במצלמה אוטומטית, לעבירה מקלה שאין בגינה נקודות. באמצעות עבודתה הקפדנית של עורכת דין יערית אוליאל, אותרו כשלים רבים בתיק הנ"ל אשר הובילו למשא ומתן עיקש שלבסוף הסתיים בתיקון העבירה המיוחסת, לעבירה שאינה נושאת בחובה נקודות.

מהירות מופרזת 63 קמ"ש מעל המותר – נמדד בממל"ז

בית המשפט השלום לתעבורה בצפת, 23.06.2021

נגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בצירוף 10 נקודות, בטענה כי נמצא נוהג בידי הממל"ז  156 קמ"ש בדרך שאינה עירונית עם שטח הפרדה בנוי, כאשר המהירות המותרת עומדת על 90 קמ"ש. לאחר בדיקה מעמיקה של חומר הראיות בידי עו"ד יערית אוליאל, אותרו כשלים רבים שהובילו לשינוי כתב האישום לעבירה מקלה שאינה נושאת רישום נקודות בצידה.

בקשה לפסילה עד תום ההליכים (1)

כתב אישום בגין מהירות מופרזת לרכב שזהותו נגנבה

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב 13.05.2021

בכתב האישום שהוגש נגד לקוחת המשרד צוין כי הנהגת נסעה בדרך עירונית במהירות העולה על 40 קמ"ש מעל המותר בחוק ועל כך נרשם לחובתה 10 נקודות.
לטענת הלקוחה, זהות רכבה נגנב ואף הוגש על ידה תלונה במשטרה בעניין זה. בהסדר הטיעון שבוצע, תוקן כתב האישום ועל הנהג לשלם 500 ₪ בלבד.

דוח קנס מהירות מופרזת

תאונת דרכים פעם שנייה - ללא פסילת רישיון!

בית משפט השלום לתעבורה בעכו | 10.06.2020

נגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בו נטען כי הנהג נהג ברשלנות כשנכנס לצומת באור אדום פגע ברכב שחצה את הצות באור ירוק וגרם לרכב לפגוע ברכב נוסף. כתוצאה מהתאונה נחבלו הנהגים המעורבים והנאשם וכלי הרכב ניזוקו.

מהירות מופרזת נמדד בממל"ז

בית משפט השלום לתעבורה בנצרת | 18.02.2020

לקוח המשרד נעצר ע"י שוטר לאחר שרכבו נמדד באמצעות הממל"ז נוסע במהירות מופרזת. הנהג קיבל דו"ח ע"ס 750 ש"ח ולחובתו היו נרשמות 8 נקודות במשרד הרישוי. 

לאחר בדיקת תקינות הדו"ח ע"י עו"ד תעבורה, יערית אוליאל, נמצאו כשלים רבים בעבודת השוטר, בהפעלת הממל"ז ובבדיקת תנאי השטח. המדינה השתכנעה לתקן את כתב האישום כך שעבירת המהירות המופרזת תוקנה לעבירה שאינה נושאת נקודות בצידה.

דו"ח טלפון נייד – שינוי סעיף העבירה ללא נקודות

בית משפט לתעבורה בחיפה 09.06.2021

לקוח המשרד קיבל דו"ח מסוג קנס על סך 1000 ש"ח ו-8 נקודות לחובתו בטענה כי בשעה שהאוטו היה בתנועה, אחז או השתמש הנהג במכשיר הטלפון שלו ללא שימוש בדיבורית. אם היה בוחר הנהג שלא לפנות לייצוג משפטי הולם, היה צפוי להיפרד מרישיון הנהיגה שלו לאור צבירת נקודות החובה ממשרד הרישוי שנוספו לו. לאחר חקירת התיק ובדיקת חומר הראיות בידי עו"ד יערית אוליאל, התקבל הסכם טיעון מקל שבו שונה סעיף העבירה לסעיף ללא נקודות

ביטול רמזור אדום- תיקון העבירה לרמזור צהוב

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה, 20.04.2021

לקוחה הגיעה למשרד בעת קבלת הודעת תשלום קנס, בגין אי ציות לכללי התעבורה.בטופס הנ"ל נטען כי הנהגת לא עצרה מלפניי מעבר חצייה, ואף חצתה את הצומת כאשר דלק האור האדום ברמזור.לטענתה, חציית הצומת בוצעה כאשר הופיע אור צהוב מהבהב, ולא אדום.לטענת המשטרה, ראות השוטרים הייתה טובה, ואף נבדקו תקינותם של הרמזורים, מה שביסס את עמדתם לגבי נתינת הקנס.

רמזור אדום – ביטול נקודות והפחתת הקנס

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה | 05.01.2020

לקוח המשרד, נהג מונית במקצועו, קיבל דו"ח תנועה משוטר ע"ס 1,500 ש"ח בטענה שהנהג לא ציית לאור אדום שדלק ברמזור בכניסה לצומת. אם היה הנהג משלם את הדו"ח היו נרשמות לחובתו 10 נקודות במשרד הרישוי. המדינה סירבה להגיע להסדר בתיק וזה והתיק נקבע לשמיעת ראיות בפני בית משפט לתעבורה בחיפה. עו"ד יערית אוליאל החלה בחקירת השוטר בערך את הדו"ח ומיד לאחר תחילת החקירה הציע בית המשפט למדינה לתקן את כתב האישום לאור הכשלים שעלו בחקירה.

עבירת הרמזור האדום תוקנה לעבירת אור צהוב (אשר בצידה אין נקודות) והקנס הופחת ל- 500 ש"ח בלבד.

כתב אישום בגין תאונת דרכים עם רמזור אדום

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז | 19.12.2019

נגד לקוחת המשרד הוגש כתב אישום לאחר מעורבותה בתאונת דרכים. בכתב האישום נטען שהנהגת נהגה בקלות ראש בכך שלא נתנה תשומת לב מספקת לדרך, נכנסה לצומת באור אדום וחסמה את דרכו של רכב שנכנס לצומת באור ירוק. שני כלי הרכב התנגשו וכתוצאה מההתנגשות נהדף הרכב הנפגע ופגע ברכב שלישי נוסף. כתוצאה מהתאונה נחבלו הנהגת הנאשמת ושני הנהגים ברכבים המעורבים. כמו כן ניזוקו כלי הרכב.

תאונת דרכים עצמית

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 02.12.2019

נגד לקוחת המשרד הוגש כתב אישום בגין תאונת דרכים. על אף שהיה מדובר בתאונה עצמית, בה נפגעה הנאשמת בלבד הוגש נגדה כתב אישום בגין אשמתה בגרימת התאונה. 

  "אני לא מבינה, לא פגעתי באף אחד, למה מאשימים אותי ?" כך טענה בפנינו הנהגת. 

לא הרבה יודעים אבל גם אם עשיתם תאונה ואתם היחידים שנפגעתם בתאונה ייתכן ויוגש נגדכם כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים!

מצלמות מהירות – 4 דו"חות

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 06.05.2019

לקוח המשרד נסע יום יום בדרכו לעבודה דרך מנהרות הכרמל. יום בהיר אחד הגיע דואר רשום ממשטרת ישראל – דו"ח תעבורה בגין מהירות מופרזת. הדו"ח היה על סך של 250 ש"ח בלבד ובו צויין כי נסע כ- 15 קמ"ש מעל המהירות המותרת. לא היו נקודות בצידו הדו"ח והנהג תכנן לשלם אותו ועל אף שהוא נוהג למעלה מ- 20 שנה ומעולם לא קיבל דו"ח תנועה אמר לעצמו שייתן תשומת לב לעניין ויקפיד להבא שלא לעבור אפילו במעט את המהירות המותרת. משמע – הלקח נלמד. 

ביטול שלושה חודשי פסילת רישיון משרד הרישוי – שיטת הניקוד

תדפיס ניקוד לנהג | 04.06.2020

לקוח המשרד צבר 36 נקודות במשרד הרישוי ולאחר שחויב בביצוע שני קורסים, נפסל רישיונו לתקופה של 3 חודשים. הנהג הגיע למשרד עורכת דין יערית אוליאל בטרם החלה הפסילה. על אף התנגדות המאשימה, בית המשפט קיבל את טענותינו והצלחנו לבטל 24 נקודות מתוך ה- 36 וכך להביא לביטול פסילת רישיונו של הנהג.

פסילת רישיון

ביטול כתב אישום

בית משפט השלום לתעבורה חיפה | 10.01.2018

נדירים המקרים בהם מסכימה המאשימה לבטל את כתב האישום שהוגש נהג הנהגת. עורכת דין יערית אוליאל הצליחה לשכנע את התביעה לחזור בה מכתב האישום במקרה שבו נתגלה כי השוטר שגה במתן דו"ח לא מוצדק בשל נסיעה בנת"צ. לאחר שהשוטר נחקר בבית המשפט ע"י עו"ד אוליאל, ביקשה המאשימה לחזור בה מכתב האישום נגד הנהגת.

ביטול דו"ח ונקודות לאחר שנה וחצי – קבלת בקשה להארכת מועד להשפט

בית משפט השלום לתעבורה באשדוד | 25.10.20

נהגים רבים נזכרים לפנות לעורך דין תעבורה לייצוג רק אחרי שצברו יותר מדי נקודות ומשרד הרישוי דורש לפסול את רישיון הנהיגה שלהם לשלושה חודשים. כך קרה לרפאל. רפאל הגיע למשרדנו כשהפסילה מרחפת מעל ראשו. לאחר בחינת רישום הנקודות שלו הוגשה בקשה להארכת מועד להשפט בדו"ח שנרשם נגדו לפני כשנה וחצי. ברור שההרשעה בדו"ח זה השתכללה מזמן ולצערנו, לא היה בפיו של רפאל הסבר סביר לכך שלא פעל לביטול הדו"ח במועד. יחד עם זאת, סברנו שניתן יהיה לשנות את רוע הגזירה לאור כשלים מהותיים שנפלו בדו"ח. השוטרת שכחה למלא פרטים חשובים לביסוס ההרשעה.

דו"ח על טלפון נייד – ביטול נקודות והפחתה בקנס

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 26.11.19

אורי קיבל דו"ח על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה 1,000 ש"ח קנס ו-8 נקודות. אורי פנה למשרדנו – עורכי דין תעבורה ולאחר בדיקת הדו"ח ואיתור כשלים עריכתו הצלחנו להגיע להסדר עם התובע לפיו סעיף העבירה של טלפון נייד ימחק ובמקומו הנהג יודה בעבירה של אי אחיזת הגה בשתי ידיים – עבירה שאין בצידה נקודות.

סכום הקנס הופחת אף הוא ל- 800 ש"ח. 

בית המשפט לתעבורה בחיפה כיבד את ההסדר.

ניסה להוציא רישיון לאוטובוס במשך שנתיים - עד שהגיע אלינו

המרב"ד | 08.05.2021

מנשה (שם בדוי), תושב חוזר מארצות הברית, החליט לחזור ארצה ולהתחיל לעבוד כנהג. עם הגעתו ארצה, ניסה מנשה להוציא רישיון על אוטובוס במשך למעלה משנתיים. מנשה נשלח למכון הרפואי לבטיחות בדרכים לצורך בחינת כשירותו לנהיגה על דרגת הרישיון המבוקשת ומאז החלה מסכת ייסורים. משרד הרישוי מסרב לאפשר לו להתחיל בהליך הוצאת הרישיון המבוקש והמרב"ד מסרבים להמליץ על כך. אובד עצות, הגיע מנשה למשרדנו לעזרה. בסיום הטיפול שארך כשלושה שבועות, התקבלה הבשורה המשמחת – הבקשה התקבלה. מנשה יכול להתחיל בלימודיו, מה שיאפשר לו להתפרנס בכבוד ולהתאקלם במהרה.

משרדנו מתמחה בטיפול מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

נגן וידאו
בית משפט השלום לתעבורה חיפה | 03.03.2021

נגד הנאשמת הוגש כתב אישום על אי מתן זכות קדימה בעת שנהגה ברכבה ונכנסה לתוך מעגל תנועה שלפניו מונח תמרור 303 ולא נתנה זכות קדימה לרכב שנמצא בתוך הכיכר אשר נאלץ לבלום את רכבו.

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל קיבל את הייצוג בתיק זה ולאחר בחינת חומר הראיות, אותרו כשלים ראייתים רבים בתיק שהביאו לתיקון כתב האישום לעבירה מקלה.

התיק הסתיים ללא פסילה בפועל, ללא נקודות ועל הנאשמת הוטל קנס בסך 600 ש"ח בלבד.

כתב אישום נהיגה בשכרות

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 09.03.2021

נגד נהג הוגש כתב אישום בגין נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים, רכבו הושבת מיידית ל-30 יום ורישיונו נפסל פסילה מנהלית לחודש. הנאשם היה צפוי לעונש מינימום שלא יפחת מ-24 חודשי פסילה בפועל. התיק הגיע לטיפול משרדנו ובבחינת ראיות התביעה נמצאו כשלים רבים… התיק הסתיים בפסילה של 4 חודשים בתוספת הפסילה המנהלית, קנס ותנאי. כנסו לקרוא עוד על התיק המסקרן הזה.

עקיפה כשהדרך לא פנויה

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 03.03.2021

נגד הנאשם הוגש כתב אישום בדין עקיפה מסוכנת. בכתב האישום נטען כי בעת שהנאשם נהג ברכבו ביצע עקיפה של רכב אחר כאשר הדרך שלפניו לא הייתה פנויה במרחק מספיק כדי לאפשר ביצוע העקיפה בביטחה ובכך גרם לסיכון נסיעתו של רכב אחר בניגוד לתקנה 47(ד) לתקנות התעבורה.

עקיפה מסוכנת נחשבת לעבירה חמורה והעונש שהתבקש ע"י התביעה הוא מינימום 3 חודשי פסילת רישיון. עורך דין תעבורה ממשרדנו שטיפל בתיק זה איתר כשלים חמורים בראיות התביעה, סתירות בגרסאות השוטרים וטעויות מהותיות אשר הביאו לתיקון כתב האישום לנהיגה בחוסר זהירות. בתחילת הדרך, הנהג היה צפוי לעונש של מינימום 3 חודשי פסילה, 10 נקודות, קנס כספי גבוה ופסילה על תנאי.

טיפול בדו"ח רמזור אדום | 08.04.2021

לקוח המשרד,  קיבל בדואר דו"ח בגין מעבר ברמזור אדום. העבירה צולמה לכאורה ע"י מצלמת  א3.

לאחר בחינת הדו"ח, הצילום ונסיבות נוספות, הגשנו בקשה לביטול הדו"ח.

התוצאה – הדו"ח בוטל! כן, גם הקנס וגם הנקודות! 

נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף - קנס בלבד, ללא שלילה!

טיפול בכתב אישום - נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף | 28.04.2021

לקוח המשרד,  קיבל כתב אישום בגין נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף. בסופו של דבר התיק הסתיים בלי שלילה ובלי תנאי!