לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

הצלחות המשרד

משרד עורכי דין יערית אוליאל, מכיל צוות בעל ניסיון עשיר בתחום התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, בליווי צמוד של בוחני תנועה מנוסים ומקצועיים.
חשוב לזכור כי, הליך משפט בתעבורה מתנהל כהליך פלילי לכל דבר ועניין, בהתאם לכך חשופים הנהגים לעונשים מחמירים, החל מקנס כספי, שלילת רישיון הנהיגה, מאסר על תנאי ואף מאסר בפועל! לכן, אם אתם עומדים בפני הליך שכזה אל תתמודדו לבד, צוות המשרד מתמחה בייצוג נהגים מול הערכאות המשפטיות.
אל תקבלו את רוע הגזירה! אנחנו כאן בכדי לסייע לכם.

תיקי מהירות מופרזת

תיקי נהיגה בשכרות

תיקי דוחו"ת

תיקי תאונות דרכים

חלק מהצלחות משרדנו

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

הזמנה לדין בגין נסיעה ברכב שרישיונו פקע מעל שנה - הסתיים ללא פסילה בכלל!

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 20.06.2022

יום חמישי, שעות הבוקר המוקדמות, סומן לעבר רכבו של שמשון לעצור במחסום המשטרתי לצורך בדיקה שגרתית. להפתעתם הרבה של השוטרים, לאחר בדיקה במסוף המשטרתי התגלה כי שמשון נוהג ברכבו כשאין ברשותו רישיון רכב בתוקף בתקופה העולה על שנה! כנגד הנהג הנאשם הוגש כתב אישום בגין ביצוע העבירה הנוכחית בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה. יש לציין כי שמשון הינו נהג ותיק אשר נוהג משנת 1995 ומעולם לא ביצע עבירה הזהה לעבירה המיוחסת לו כעת. להפתעתו הרבה של הנהג הנאשם, הוסבר לו כי העבירה המיוחסת לו הינה עבירה חמורה ועל כן הוא צפוי לענישה מהותית בבית המשפט לתעבורה כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה בפועל בצירוף סנקציות נוספות. לאור החשיבות הרבה לרישיונו, פנה הנהג למשרדנו בכדי שנסייע לו ככל הניתן בבית המשפט. עו"ד אוליאל הבינה כי מדובר בטעות אנוש ואף הציגה בפני ביהמ"ש מסמכים המעידים על הקפאת רישיונו ובגין כך החליט בית המשפט לגזור על הנהג הנאשם קנס כספי על סך 1000 ₪ בלבד, ללא פסילה בכלל!

כתב אישום בגין נהיגה בקלות ראש לאור הרמת הגלגל הקדמי של האופנוע – התיק הסתיים בתיקון כתב האישום עם קנס כספי ופסילה על תנאי בלבד, ללא פסילה בפועל!

בית המשפט לתעבורה בחיפה, 21.06.2022

דניאל, נהג חדש, בעל רישיון נהיגה על אופנוע וכן על רכב. בהיותו נמצא בכביש 4, נצפה נוהג על ידי שוטר תנועה בקלות ראש בכך שבמהלך הנסיעה על האופנוע הרים את הגלגל הקדמי בניגוד לסעיף 62(ב) לפקודת התעבורה. בהתאם לכך, נרשם כנגד דניאל כתב אישום חמור בהיותו צפוי לענישה מחמירה בבית המשפט לתעבורה לרבות: פסילת רישיון הנהיגה בפועל, פסילה על תנאי, קנס כספי, נקודות תעבורה וכן ביצוע אמצעי תיקון נוספים מטעם משרד הרישוי בגין היותו נהג חדש. דניאל אשר השכיל להבין את אשר מיוחס לו בכתב האישום וכן את העונשים הצפויים, פנה למשרדנו בכדי שנבחן עבורו את כתב האישום ונסייע לו בהפחתת הסנקציות אליהן הוא חשוף. עו"ד אוליאל הגיעה עם התביעה להסדר טיעון מקל אשר לפיו נדרש הנהג הנאשם בתשלום קנס כספי על סך 1000 ₪ ופסילה על תנאי בלבד! אין נקודות תעבורה, אין פסילה בפועל!

דו"ח ברירת משפט עם 8 נקודות בגין שימוש בטלפון נייד שלא באמצעות דיבורית – התיק הסתיים בביטול הנקודות ובתשלום הקנס המקורי בלבד.

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים), 16.06.2022

אמצע השבוע, דוד בדרכו הביתה לאחר יום עבודה, כאשר לפתע נדרש על ידי שוטר התנועה לעצור את רכבו בצד הדרך. לטענת השוטר, הנהג נצפה אוחז במכשיר הנייד שברשותו ועל כן נרשם לחובתו דו"ח ברירת משפט עם קנס כספי על סך 1000 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה, בגין ביצוע עבירת שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה, בניגוד לתקנה 28(ב)(1) לתקנות התעבורה. מעבר לקנס הכספי, דוד השכיל להבין כי רישום של הנקודות הללו במרשם התעבורתי שלו, עשויות להביאו למצב בעייתי בו הוא ייאלץ להיפרד מרישיון הנהיגה שלו לתקופה ממושכת בהתאם לשיטת הניקוד של משרד הרישוי. בהתאם לכך, פנה הנהג הנאשם למשרדנו, בכדי שנסייע לו בהתמודדות מול הנקודות המיוחסות לו בדו"ח הנוכחי. עו"ד אוליאל הצליחה לקבל הסדר מקל בשל כשלים ראייתיים מהותיים, אשר לפיו נדרש דוד בתשלום קנס כספי בלבד על סך 1000 ₪, ללא נקודות תעבורה! כל 8 הנקודות שיוחסו לדוד בוטלו, ועל כן רישיון הנהיגה שלו לעת עתה נשמר בכיסו ללא כל פגע.

הזמנה לדין לנהג שנמצא ברכב שניתנה עליו הודעת אי שימוש – התיק הסתיים בקנס כספי ופסילה על תנאי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 19.06.2022

בשנים האחרונות לאור ריבוי הקטל בכבישים, חלה פעילות אכיפה מוגברת על ידי אגף התנועה להורדת רכבים המוגדרים כמסוכנים משימוש בכבישי ישראל. במקרה דנן, קיבל מוטי כתב אישום חמור בגין נהיגה ברכב שניתנת עליו הודעת שימוש. העבירה המיוחסת לנהג הנאשם הינה עבירה חמורה אשר נושאת עימה עונש מינימום של פסילה בפועל לשלושה חודשים בצירוף סנקציות נוספות. מוטי הינו נהג ותיק אשר משתמש ברכבו באופן יומיומי לצורך ביצוע פעולות שגרתיות, כאשר שלילה בפועל של רישיונו עשויה להקשות נואשות על שגרת חייו. בהתאם לכך החליט הנהג הנאשם לפנות למשרדנו בכדי לקבל הכוונה כנדרש וכן ייצוג משפטי ראוי. עו"ד אוליאל בחנה בצורה מקיפה את חומרי הראיות הקיימים בתיק מה שהוביל לבסוף לקבלת הסדר טיעון מקל לפיו מוטי נדרש בקנס כספי וכן פסילה על תנאי בלבד. רישיון הנהיגה נשאר בכיסו ללא כל חשש!

כתב אישום לנהג חדש בגין נסיעה במהירות של 64 קמ"ש מעל המותר – התיק הסתיים ב15 ימי פסילה נוספים בניכוי ימי הפסילה המנהלית

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת ים), 16.06.2022

כביש 20 לצפון, השעה 03:00 לפנות בוקר כאשר נמדד רכבו של ליאב באמצעות מכשיר הממל"ז. לטענת השוטר בהיותו נמצא בניידת במושב הנהג, כוון מכשיר הממל"ז לעבר רכבו של ליאב כאשר התוצאה שהתקבלה על צג המכשיר הינה 159 קמ"ש לפני הפחתה, בכביש בו מהירות הנסיעה המותרת הינה 90 קמ"ש לכל היותר. בהתאם לכך, הוגש כנגד הנהג הנאשם כתב אישום בגין ביצוע עבירת מהירות, בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. יש לציין כי ליאב הינו נהג חדש ועל כן, מעבר לסנקציות אשר צפויות לו בבית המשפט כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה בפועל, קנס כספי וכיוצ"ב, צפוי הנהג הנאשם לבצע אמצעי תיקון נוספים מטעם משרד הרישוי כדוגמת תיאוריה, טסט וכן להיות תחת סטטוס "נהג חדש" לשנתיים נוספות. לאחר שהבין ליאב את המיוחס לו וכן את העונשים אליהם הוא צפוי, פנה למשרדנו בכדי לקבל הגנה משפטית ראויה והולמת. עו"ד אוליאל בחנה היטב את חומר הראיות והצליחה לאתר כשלים מהותיים בתיק. נוכח קשיים ראייתיים אלו, התקבל הסדר טיעון מקל לפיו ליאב נדרש ב15 ימי פסילה נוספים בלבד בניכוי 30 ימי הפסילה המנהלית ששהה בהם.

הזמנה לדין בגין נהיגה במהירות מופרזת 59 קמ"ש מעל המותר – הסתיים ללא פסילה בפועל!

בית המשפט לתעבורה בחיפה, 09.06.2022

השעה 06:00 בבוקר, ד"ר סלאח נוהג ברכבו בכביש 70 לדרום לאחר שהתבקש להגיע למקום עבודתו. במקביל, התבצעה אכיפת ממל"ז במקטע הנוכחי על ידי שוטר תנועה, ולהפתעתו הרבה של סלאח, סומן לו על ידי השוטר לעצור את רכבו בגין הטענה כי נסע במהירות של 149 קמ"ש לאחר הפחתה בדרך שאינה עירונית עם שטח הפרדה בנוי בה מהירות הנסיעה המרבית המותרת הינה 90 קמ"ש וזאת בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. בהתאם לעבירה המיוחסת לנהג, נרשם לחובתו דו"ח מסוג הזמנה לדין, בהיותו צפוי לסנקציות חמורות בבית המשפט כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה בפועל. כפי שניתן להסיק, ד"ר סלאח משתמש ברכבו באופן רציף מדי יום בכדי להתנהל הן בחייו האישיים והן בחייו המקצועיים, לכן פסילה בפועל עשויה לגרום להכבדה מהותית על חייו. הנהג הנאשם פנה למשרדנו בכדי שננסה למזער לו נזקים ככל הניתן היות וקיימת חשיבות מרבית להחזקת רישיון הנהיגה שלו. עו"ד אוליאל קיבלה את ממצאי החקירה שיש בידיי התביעה ובאמצעות בקיאותה הרבה הצליחה לאתר ליקויים חמורים ומהותיים אשר הובילו את התביעה להציע הסדר טיעון מקל, ללא פסילה בפועל!

הזמנה לדין בגין נסיעה במהירות של 52 קמ"ש מעל המותר – התיק הסתיים ללא פסילה בכלל וללא נקודות!

בית המשט לתעבורה בעכו, 12.06.2022

שעות הצהריים המאוחרות, כביש 70 ממזרח למערב, אבי בדרכו לביתו לאחר יום עבודה ממושך, כאשר לפתע נדרש לעצור בצד הדרך בהתאם להוראת השוטר אשר נכח במקטע הכביש הנוכחי. לטענת השוטר, התבצעה מדידה באמצעות מכשיר הממל"ז והתקבלה תוצאה כי מהירות נסיעתו של אבי הייתה 142 קמ"ש בכביש בו מהירות הנסיעה המרבית הינה 90 קמ"ש לכל היותר. בהתאם לכך נרשם כנגד הנהג הנאשם דו"ח מסוג הזמנה לדין, בהיותו צפוי לענישה מחמירה בבית המשפט לרבות: פסילה בפועל, פסילה על תנאי, 10 נקודות תעבורה וכן קנס כספי. לאחר שהשכיל להבין הנהג את המיוחס לו ולאור החשיבות הרבה בהחזקת רישיונו, החליט הנהג לפנות למשרדנו בכדי שנסייע לו בבחינת הממצאים וכן בהקלה בענישה הצפויה לו. עו"ד אוליאל בדקה את שלל הממצאים הקיימים בראיות התביעה בתיקו של אבי, ולאחר איתו כשלים כאלו ואחרים התקבל הסדר טיעון מקל בו נדרש הנהג בתשלום קנס כספי בלבד! אין פסילה בפועל, אין פסילה על תנאי ואין נקודות תעבורה!

פס"ד בהעדר בגין שימוש בטלפון נייד בנהיגה – ביטול פס"ד שניתן בהיעדר הגנה

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז, 07.06.2022

שעות הבוקר, שלומי מקבל לפתח ביתו דבר דואר מרשות האכיפה הגבייה – המרכז לגביית קנסות. שלומי נדהם לגלות כי הוא קיבל הודעת דרישה לתשלום חוב על סך 1,500 ₪ לאחר תוספת פיגורים בגין דו"ח תנועה שלא שילם. לאחר בדיקה, התברר כי הנהג נשפט בהעדר לאחר שהגיש בקשה להישפט בגין עבירת טלפון נייד שיוחסה לו. מעבר לעובדה כי נדרש הנהג בתשלום הקנס הכספי עם תוספת פיגורים, נזקפו לחובתו גם 8 נקודות תעבורה. לאחר הבנת המצב, פנה שלומי למשרדנו בכדי שננסה להשיב לסייע לו בעניין וכך היה. עורכת דין אוליאל הגישה בקשה לביטול פסק דין בהיעדר ולאחר שהבקשה התקבלה, דנה עו"ד בבית המשפט בעניין הדו"ח. התיק הסתיים במחיקת כתב האישום וסגירתו!!! באמצעות הזיכוי המלא שהצליחה עורכת הדין לקבל, בוטלו כל 8 הנקודות וכן כך גם הקנס הכספי יחדיו.

כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים בעקבות עקיפה מסוכנת, עם חבלות של ממש – התיק הסתיים בהסדר מקל עם פסילה בפועל של 4 חודשים בלבד.

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז, 07.06.2022

שנת 2019, השעה 09:00, המיקום הינו כביש 505. צביקה נוהג ברכבו הפרטי ממערב למזרח במקטע דו סטרי בו קיים נתיב נסיעה אחד לכל כיוון וקו הפרדה רצוף כאשר בידו קו קטעים המפריד בין שני הכיוונים. במהלך הנסיעה החליט צביקה לבצע עקיפה כאשר בהיותו יוצא לעקיפה, רכב מסוג סיאט אשר נסע מאחוריו במרחק של מספר רכבים התנגש בו. כתוצאה מההתנגשות, רכב הסיאט נהדף שמאלה ולאחר מכן ימינה וכתוצאה מכך התרחשה התנגשות נוספת עם משאית. באותן הנסיבות רכבו של צביקה היה בנתיב הנגדי, כאשר ממולו נסע רכב מסוג סקודה ובגין כך כלי הרכב התנגשו. בכתב האישום שיוחס לצביקה נרשמו 4 עבירות חמורות לרבות: עקיפה כשהדרך לא פנויה, עקיפה מסוכנת תוך חצית קו הפרדה רצוף, נהיגה בקלות ראש וכן התנהגות הגורמת נזק וחבלות של ממש. בתרחיש הנוכחי היה צפוי צביקה לענישה מחמירה ביותר בבית המשפט לתעבורה החל מקנס כספי, פסילה בפועל למשך זמן רב, פסילה על תנאי וכן מאסר. הנהג הנאשם אשר השכיל להבין את חומר המצב אליו נקלע פנה למשרדנו בכדי שנעניק לו ייצוג משפטי ראוי והולם. עו"ד אוליאל עמלה רבות בבחינת הממצאים בתיק כאשר בסוף ההליך הצליחה לקבל הסדר טיעון מקל הכולל פסילה של 4 חודשים בפועל בלבד, קנס כספי ופסילה על תנאי.

כתב אישום בגין מעורבות בתאונת דרכים – הסתיים בקנס כספי ופסילה על תנאי בלבד, ללא פסילה בפועל!

בית משפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים), 31.05.2022

סמוך לשעה 09:00 בכביש 461 מכיוון מזרח למערב, בהיותו נמצא בנתיב השני מימין מתוך ארבעה נתיבי נסיעה, ניסים מצא את עצמו מעורב בתאונת דרכים עם רוכב אופנוע. כתוצאה מהתאונה ניזוקו כלי הרכב המעורבים וכן נגמרו חבלות גופניות. כנגד ניסים הוחלט להגיש כתב אישום בגין נהיגה בחוסר זהירות בכך שלא נתן תשומת לב מספקת לדרך וכן ביצוע סטייה ימינה מנתיב הנסיעה לנתיב בו נכח רוכב האופנוע וכתוצאה מכך התרחשה התאונה. ניסים היה צפוי לענישה מחמירה בבית המשפט לתעבורה לרבות פסילת רישיון הנהיגה בפועל למספר חודשים! לאחר שהשכיל הנהג הנאשם להבין מהו מצבו המשפטי, פנה למשרד עו"ד תעבורה יערית אוליאל בכדי לקבל ייצוג משפטי כנדרש וכך היה. עורכת דין אוליאל עמלה רבות בבחינת חומר הראיות הקיים בתיק ובזכות בקיאותה הרבה ברזי הדינים השונים, הצליחה לקבל הסדר טיעון מקל אשר לפיו יידרש הנהג בתשלום קנס כספי וכן פסילה על תנאי. התיק הסתיים ללא פסילה בפועל ורישיונו של ניסים נשאר בכיסו.

דוח טלפון עם 8 נקודות ו1500 ₪ קנס כספי – הסתיים בביטול מלא של הנקודות, הנהג נדרש בתשלום הקנס המקורי בלבד.

בית המשפט לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים), 31.05.2022

שעות הבוקר המאוחרות, דודו נוסע ברכבו בכביש בו נמצאים ארבעה נתיבי נסיעה, בהיותו ממוקם בנתיב השמאלי השני מבניהם. לפתע, שוטר הרכוב על קטנוע משטרתי הורה לו לעצור את הרכב בצד הדרך בגין ביצוע עבירת שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה. דודו המופתע קיבל לידיו דו"ח תעבורה עם 8 נקודות חובה וכן קנס כספי על סך 1000 ₪. אם היה בוחר הנהג לשלם את הקנס הכספי, ייתכן והיה נדרש להיפרד מרישיון הנהיגה שלו למספר חודשים בגין ריבוי נקודות תעבורה. דודו השכיל להבין את המצב אליו נקלע ופנה למשרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי כנדרש. עורכת דין אוליאל בחנה את הדו"ח שניצב למולה וכן את חומר הראיות בתיק והצליחה להגיע באמצעות בקיאותה הרבה להסדר טיעון מקל לפיו תוקן כתב האישום עם שינוי סעיף העבירה, ללא נקודות תעבורה! הנהג הנאשם נדרש בתשלום הקנס המקורי על סך 1000 ₪.

הזמנה לדין עם שני סעיפי אישום חמורים: אי ציות להוראת שוטר ואי מתן זכות קדימה לרכב הנמצא במעגל – התיק הסתיים בזיכוי מלא מכלל העבירות המיוחסות!

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 19.05.2022

בוקר שגרתי למדי אלון היה בדרכו לעבודה, נע בעצלתיים ברכבו בפקק התנועה לפני כיכר, כאשר לפתע הגיע לכיכר משמאלו רכב ניסן ג׳וק שחור. הניסן נכנס לכיכר ונעצר. אלון המשיך להתקדם לאיטו לכיוון הכיכר. מספר שניות לאחר מכן, שמע אלון צפירות מרובות לעברו מכיוון רכב הניסן שהיה מאחוריו. ללא מחשבה, הוציא הנהג את ידו מהחלון וסימן לעברה של הנהגת תנועת אצבע משולשת. סביר להניח כי כל אדם נורמטיבי היה נדהם מהתנהגות הברוטאלית והמבזה של אותה נהגת שלא הפסיקה לצפור. אלון המשיך בנסיעתו ולא התייחס לרעשי הרקע של הצופר, ולתדהמתו הרבה הנהגת עקפה את רכבו ואף חסמה אותו! אותה נהגת הזדהתה כשוטרת בהיותה נוהגת ברכב אזרחי ולטענתה אלון לא שמע להוראותיה ואף נכנס למעגל התנועה מבלי לתת לה זכות קדימה. בסופו של יום, הוגש כנגד הנהג כתב אישום חמור עם שני סעיפי אישום, אשר סיכנו את אלון בענישה של מספר חודשי פסילה.

10 נקודות תעבורה בגין אי ציות לרמזור אדום – התיק הסתיים עם שינוי סעיף העבירה, ללא נקודות וקנס כספי מופחת!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים), 09.05.2022
במהלך פעילות אכיפה שגרתית של משטרת התנועה, הופעל מכשיר הממל"ז וכוון לעבר רכבה של מירית אשר נמצאה בנתיב הנסיעה הימני מבין השניים. מהירות הנסיעה שנקלטה במכשיר עמדה על 131 קמ"ש בכביש בו מהירות הנסיעה המותרת היא 90 קמ"ש. לאחר שהופחתו חמישה קמ"ש ממהירות הנסיעה של מירית, נרשם נגדה דו"ח תעבורה בגין עבירת נסיעה במהירות מופרזת, הנושא עימו קנס כספי על סך 750 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה. הנהגת השכילה להבין כי הנקודות המיוחסות לה בדו"ח עשויות היו לסכן את רישיונה בהתאם לשיטת הניקוד ולכן פנתה למשרדנו לקבלת הכוונה בצורה מקצועית. עו"ד אוליאל בחנה את הדו"ח וכן כבר מקריאה ראשונית הצליחה לאתר כשלים. בהתאם לכך הומלץ לנהגת להישפט בעניין וכך היה. עורכת הדין הצליחה לקבל הסדר טיעון מקל בו הוסכם כי יוטל על הנאשמת קנס כספי על סך 750 ₪, ללא נקודות תעבורה! רישיונה של הנהגת נשמר בכיסה.

8 נקודות אשר סיכנו את רישיונה של הנהגת בגין עבירת נסיעה במהירות של 36 קמ"ש מעל המותר – התיק הסתיים ללא נק' ובתשלום הקנס המקורי בלבד.

בית המשפט לתעבורה בעכו, 15.05.2022
במהלך פעילות אכיפה שגרתית של משטרת התנועה, הופעל מכשיר הממל"ז וכוון לעבר רכבה של מירית אשר נמצאה בנתיב הנסיעה הימני מבין השניים. מהירות הנסיעה שנקלטה במכשיר עמדה על 131 קמ"ש בכביש בו מהירות הנסיעה המותרת היא 90 קמ"ש. לאחר שהופחתו חמישה קמ"ש ממהירות הנסיעה של מירית, נרשם נגדה דו"ח תעבורה בגין עבירת נסיעה במהירות מופרזת, הנושא עימו קנס כספי על סך 750 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה. הנהגת השכילה להבין כי הנקודות המיוחסות לה בדו"ח עשויות היו לסכן את רישיונה בהתאם לשיטת הניקוד ולכן פנתה למשרדנו לקבלת הכוונה בצורה מקצועית. עו"ד אוליאל בחנה את הדו"ח וכן כבר מקריאה ראשונית הצליחה לאתר כשלים. בהתאם לכך הומלץ לנהגת להישפט בעניין וכך היה. עורכת הדין הצליחה לקבל הסדר טיעון מקל בו הוסכם כי יוטל על הנאשמת קנס כספי על סך 750 ₪, ללא נקודות תעבורה! רישיונה של הנהגת נשמר בכיסה

נהיגה במהירות של 35 קמ"ש מעל המותר, נמדד בממל"ז – התיק הסתיים ללא נקודות!

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז, 25.04.2022

שעות אחה"צ, אריק בדרכו לביתו לאחר יום עבודה כאשר לפתע במהלך נסיעתו טרם מחלף ירמיהו, נדרש לעצור בצד הדרך בהתאם להוראתה של שוטרת התנועה. לטענתה, בהיותה נמצאת בעמידה סטטית בשול ימין, כיוונה את הנקודה האדומה שבמכשיר הממל"ז לעבר מרכז הרכב של הנהג, כאשר התוצאה שנמדדה הינה 130 קמ"ש לפני הפחתה, בכביש בו מהירות הנסיעה המותרת היא 90 קמ"ש בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. כנגד אריק נרשם דו"ח תנועה בגין נסיעה במהירות מופרזת הנושא עימו קנס כספי על סך 750 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה. הנהג הנאשם השכיל להבין את חשיבות התמודדות מול הנקודות המצויות בדו"ח ופנה למשרדנו בסמוך לקבלת הדו"ח. עו"ד אוליאל החלה במלאכתה בבחינת הראיות, ולאחר איתור כשלים מהותיים, התקבל הסדר טיעון מקל עם שינוי סעיף העבירה ללא נקודות. אריק נדרש בתשלום קנס על סך 1000 ₪ בלבד.

10 נקודות תעבורה בגין נסיעה במהירות של 49 קמ"ש מעל המותר – קנס כספי על סך 500 ₪ בלבד, ללא נקודות!

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז, 25.04.2022

כנגד דורון נרשם דו"ח תעבורה על סך 1500 ₪ בצירוף 10 נקודות, בגין נסיעה במהירות מופרזת. בהתאם למצוין בדו"ח, מהירות נסיעתו של דורון נמדדה על ידי שוטר תנועה הממוקם בניידת סמויה באמצעות מכשיר הממל"ז. לפי התוצאה שהוצגה על צג המכשיר, מהירות נסיעתו של הנהג הנאשם לאחר הפחתה עמדה על 139 קמ"ש, בכביש בו מהירות הנסיעה המותרת היא 90 קמ"ש. הנקודות אשר מיוחסות לדורון בדו"ח הנוכחי עשויות היו להוביל לפסילת רישיון הנהיגה שלו בפועל לאור כך שרשומות לחובתו 6 הרשעות קודמות במרשם התעבורתי. הנהג אשר הבין את גודל המצב אליו נקלע, פנה למשרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי ראוי והולם אשר עשוי להביא למצב בו יבוטלו הנקודות הנוכחיות. עו"ד אוליאל בחנה היטב את חומר הראיות הנוגעות הן לתקינותו של מכשיר הממל"ז והן לתפקודו של השוטר בשטח, ואכן אותרו ליקויים מהותיים. לאור כך, התקבל הסדר טיעון מקל עם הנהג הנאשם, אשר לפיו תוקנה העבירה לנהיגה במהירות בלתי סבירה שאינה נושאת נקודות תעבורה. דורון נדרש בתשלום קנס כספי בלבד, על סך 500 ₪!

8 נקודות בגין שימוש בטלפון נייד בנהיגה – התיק הסתיים עם שינוי סעיף העבירה, ללא נקודות!

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז(בת-ים), 01.02.2022

כנגד אריאל נכתב דו"ח תנועה על ידי שוטר שנכח ברכב סמוי, בגין אחיזה במכשיר הנייד במהלך הנהיגה, בניגוד לתקנה 28(ב) לתקנות התעבורה. הנהג הנאשם נדרש בתשלום קנס כספי על סך 1000 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה. ייחוס הנקודות בדו"ח הנוכחי עשוי היה להוביל את אריאל להפקדת רישיונו במשרד הרישוי בגין ריבוי נקודות לחובתו, ועל כן הוא פנה למשרדנו לצורך ייצוג משפטי ראוי והולם. עו"ד אוליאל קיבלה לידה את הדו"ח ובחנה את חומר הראיות הקיים בתיקו של הנהג בצורה מקיפה. לאחר הימצאותם של הכשלים, הצליחה עו"ד לקבל הסדר טיעון מקל עם שינוי סעיף העבירה לעבירת אי החזקת הגה בשתי ידיים אשר אינו נושא נקודות תעבורה. הנקודות אשר היו מיוחסות לנהג בדו"ח הנוכחי בוטלו, וכך נשמר רישיון הנהיגה של הנהג בכיסו לעת עתה.

נהיגה במהירות מופרזת, 29 קמ"ש מעל המותר בדרך בין עירונית – הסתיים בקנס המקורי בלבד, ללא נקודות!

בית המשפט לתעבורה בחיפה, 14.04.2022

במהלך נסיעתו של שמעון מכיוון צפון לדרום בכביש 2, עמדה ניידת משטרה על שטח הפרדה רחב ומסומן, אשר הורתה לו לעצור בצד הדרך בשול ימין במקום בטוח. לטענתה של השוטרת, רכבו של שמעון נמדד על ידי מכשיר הממל"ז במהירות של 134 קמ"ש(129 לאחר הפחתה) בכביש בו מהירות הנסיעה המותרת היא 100 קמ"ש. בתגובה, ציין הנהג כי אינו סבור שנהג במהירות המיוחסת לו, ולמיטב זכרונו מהירות נסיעתו לא עלתה על 110 קמ"ש. כנגד שמעון נרשם דו"ח תנועה מסוג ברירת משפט, הנושא עימו קנס כספי על סך 750 ₪ בצירוף 8 נקודות חובה. הנהג הנאשם קיבל החלטה מושכלת שלא לשלם את הקנס הכספי, טרם יקבל ייעוץ משפטי כנדרש וכך היה. לאחר בחינת הדו"ח על ידי עורכת דין אוליאל, הוחלט להגיש בקשה להישפט לאור כשלים ראייתיים כאלו ואחרים. עו"ד אוליאל הצליחה באמצעות בקיאותה הרבה בתחום, לאבחן ליקויים מהותיים אשר הובילו לקבלת הסדר טיעון מקל, בו נדרש הנהג בתשלום הקנס המקורי בלבד, ללא נקודות! 8 הנקודות שיוחסו לשמעון בדו"ח בוטלו, וכך נחסכו ממנו ביצוע של אמצעי תיקון מטעם משרד הרישוי.

שני דו"חות תנועה בגין אי ציות לתמרור עצור ושימוש בטלפון נייד – התיק הסתיים בביטול 12 הנקודות וקנס כספי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 10.04.2022

בהפרש של שלושה חודשים קיבל יניב לידיו שני דו"חות תנועה כאשר האחד בגין אי ציות לתמרור עצור בניגוד לתקנה 22(א) לתקנות התעבורה ואילו השני בגין שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה בניגוד לתקנה 28(ב) לתקנות התעבורה. ברעם בהיר, יוחסו ליניב 12 נקודות תעבורה אשר מטילים עליו באופן מיידי אמצעי תיקון מטעם משרד הרישוי בכדי שיוכל להמשיך ולהחזיק ברישיון הנהיגה שלו. הנהג אשר השכיל להבין את חומרת המצב אליו נקלע, פנה למשרדנו בכדי לקבל הדרכה מקצועית בעניינו. בבחינת כלל הממצאים, המליצה עו"ד אוליאל, לטפל בדו"חות הללו בבית המשפט וכך היה. לאחר ביצוע עבודה מקיפה ועניינית, איתרה עורכת הדין ליקויים בתיקים השונים אשר הובילו לקבלת הסדר מקל לפיו נדרש הנהג הנאשם בתשלום קנס כספי על סך 1250 ₪ בלבד, ללא נקודות! התיק הסתיים בביטול כל 12 הנקודות המיוחסות ליניב!

כתב אישום בגין נהיגה ברכב כשרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה – התיק הסתיים בקנס בלבד, ללא פסילה!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 27.03.2022

במהלך נסיעה שגרתית, נבדק רכבו של יוסף במסוף המשטרתי ונמצא כי הרכב ללא רישיון בתוקף בתקופה העולה על שנה!. בהתאם לכך, נעצר יוסף בצד הדרך בסמוך לתחנת אוטובוס, והוגש נגדו כתב אישום בגין ביצוע עבירת תנועה אשר לפיה רישיון הרכב פקע בתקופה העולה על שנה, בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה. במקרה דנן, היה צפוי הנהג הנאשם לעונש של פסילה וקנס כספי בהגיעו לבית המשפט לתעבורה. לאור חשיבות הדברים, פנה יוסף למשרדנו בסמוך להתרחשות העבירה, וביקש שנסייע לו ככל הניתן לשמור על רישיון הנהיגה שלו בכיסו. עו"ד אוליאל בחנה בצורה מקצועית את התיק שניצב למולה, ובהתאם לממצאים הצליחה עורכת הדין להגיע להסדר מקל עם התביעה אשר לפיו יידרש הנהג הנאשם בתשלום קנס על סך 800 ₪ בלבד, ללא פסילה בפועל וללא פסילה על תנאי.

תאונת דרכים עם חבלות של ממש כתוצאה מנהיגה ברמזור אדום – התיק הסתיים עם פסילה של שלושה חודשים בלבד וללא מאסר בפועל.

בית המשפט השלום לתעבורה בנצרת, 20.03.2022

סמוך לשעה 02:30 לפנות בוקר, נסע שמעון ברכבו בכביש 772 מכיוון אליקים לכיוון צומת התשבי. לטענת השוטרים, בהגיעו של שמעון לצומת המרומזר, נכנס שמעון לצומת בניגוד לאור האדום שדלק, ועל כן התרחשה תאונה. כתוצאה מהתאונה נפגעה הנהגת ברכב ב' חבלות של ממש בדמות של שבר בקרסול וכן שמעון עצמו נזקק לטיפול רפואי. כנגד שמעון הוגש כתב אישום ובו ארבע עבירות לרבות: נהיגה ברמזור אדום, כניסה לצומת כשאין אפשרות להמשיך בנסיעה, נהיגה בקלות ראש וכן התנהגות הגורמת נזק. שמעון היה צפוי לעונשים מחמירים בבית המשפט החל מקנס כספי, פסילת רישיון הנהיגה בפועל לפרק זמן ממושך וכן גם מאסר בפועל. הנהג אשר הבין את חומרת כתב האישום המיוחס לו, פנה למשרדנו בהקדם האפשרי בכדי שנבחן את כלל הממצאים בתיק ונעניק לו הגנה משפטית מקסימאלית. לאור עבודתה המקצועית והעיקשת של עורכת דין אוליאל בתיק הנ"ל, התקבל הסדר טיעון מקל אשר לפיו לא נדרש הנהג במאסר בפועל וכן פסילת רישיון הנהיגה בפועל לתקופה של שלושה חודשים בלבד.

דו"ח מהירות מופרזת כנגד נהג חדש – התיק הסתיים עם שינוי סעיף העבירה, וקנס כספי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים), 09.03.2022

שמעון, נהג הרכב, נדרש לעצור בצד הדרך על ידי שוטר תנועה בטענה כי אחז בידו הימנית במכשיר הטלפון שלו. בהתאם לטענת השוטר, נכתב לשמעון דו"ח ברירת משפט הנושא עימו קנס כספי על סך של 1000 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה. בדרך כלל נהגים נוטים למהר ולשלם את הקנס, אך אינם מבינים את ההשלכות העתידיות הצפויות להם. במקרה דנן הבין הנהג הנאשם כי הנקודות המיוחסות לו עשויות לסכן לו את רישיון הנהיגה שלו בגין ריבוי נק' ועל כן פנה למשרדנו בכדי שנסייע לו בהבאת ביטולן. לאחר הגשת בקשה להישפט, עורכת דין אוליאל בחנה היטב את הראיות הקיימות בתיק ולאור ליקויים שעלו, הסכימה התביעה לשנות את סעיף העבירה המיוחס לנהג, לעבירה שאינה נושאת עימה נקודות תעבורה. רישיונו של שמעון נשאר בכיסו, והוא נקנס ב1200 ₪ בלבד.

8 נקודות בגין דו"ח טלפון אשר סיכנו את רישיונו של הנהג – התיק הסתיים עם שינוי סעיף עבירה, ללא נקודות!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים), 09.03.2022

שמעון, נהג הרכב, נדרש לעצור בצד הדרך על ידי שוטר תנועה בטענה כי אחז בידו הימנית במכשיר הטלפון שלו. בהתאם לטענת השוטר, נכתב לשמעון דו"ח ברירת משפט הנושא עימו קנס כספי על סך של 1000 ₪ בצירוף 8 נקודות תעבורה. בדרך כלל נהגים נוטים למהר ולשלם את הקנס, אך אינם מבינים את ההשלכות העתידיות הצפויות להם. במקרה דנן הבין הנהג הנאשם כי הנקודות המיוחסות לו עשויות לסכן לו את רישיון הנהיגה שלו בגין ריבוי נק' ועל כן פנה למשרדנו בכדי שנסייע לו בהבאת ביטולן. לאחר הגשת בקשה להישפט, עורכת דין אוליאל בחנה היטב את הראיות הקיימות בתיק ולאור ליקויים שעלו, הסכימה התביעה לשנות את סעיף העבירה המיוחס לנהג, לעבירה שאינה נושאת עימה נקודות תעבורה. רישיונו של שמעון נשאר בכיסו, והוא נקנס ב1200 ₪ בלבד.

כתב אישום בגין תאונת דרכים, פגיעה בהולכת רגל במעבר חציה – התיק הסתיים ללא פסילה בפועל.

בית משפט לתעבורה בצפת, 13.02.2022

ינואר, השעה 18:19, כאשר אוהד נסע ברכבו בדרכו הביתה כמדי יום. בהיותו מתקרב לצומת מרומזרת, דלק האור הירוק ברמזור ועל כן המשיך אוהד בנסיעתו. לפתע, ללא כל התרעה מוקדמת, ילדה צעירה כבת 10 החליטה לחצות את הכביש בניגוד לאור האדום שדלק ברמזור אל מולה. אוהד המופתע בלם את רכבו בכל האמצעים הקיימים הן באמצעות דוושת הבלם והן באמצעות בלם היד, אך האוטו לצערו הרב לא הספיק לעצור בזמן ורכבו פגע בילדה. לאחר מספר רגעים בודדים, יצא הנהג מרכבו והעניק לילדה הנפגעת סיוע ראשוני ואף הזמין את כל כוחות הביטחון לזירת התאונה. בסמוך לתאונה הוזמן הנהג לחקירה במשטרה בכדי למסור את עדותו בעניין, אוהד הגיע לבדו ללא כל ייעוץ מקדים מעורך דין מכיוון שאינו חש צורך לכך. לאחר מספר חודשים הוגש כנגד אוהד כתב אישום חמור בגין נהיגה בקלות ראש, התנהגות הגורמת נזק ואי מתן אפשרות להולך רגל להשלים מעבר חציה בבטחה. אוהד פנה למשרדנו לאחר שהבין את גודל האשמות המיוחסות לו והעונשים אליהם הוא צפוי ובתקווה שנוכל לשמור לו על רישיון הנהיגה שלו. עו"ד אוליאל בחנה את חומר הראיות ואיתרה כשלים מהותיים אשר הובילו לסיום התיק ללא פסילה בפועל.

עשר נקודות תעבורה בגין נהיגה במהירות של 46 קמ"ש מעל המותר אשר סיכנו את רישיונו של הנהג – התיק הסתיים ללא נקודות!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 23.02.2022

במהלך נסיעה שגרתית של דוד למקום עבודתו, נעצר לפתע בשול ימין הדרך בהתאם להוראת השוטר. לטענת השוטר, תוצאת המדידה במכשיר הממל"ז מראה כי דוד נהג ברכב בדרך שאינה עירונית עם שטח הפרדה בנוי במהירות של 136 קמ"ש כאשר המהירות המרבית המותרת הינה 90 קמ"ש, משמע – 46 קמ"ש מעל המותר בחוק, וזאת בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. דוד קיבל לידיו דו"ח ברירת משפט הנושא עימו קנס כספי על סך 1500 ₪ בצירוף 10 נקודות תעבורה. יש לציין כי כמות הנקודות המיוחסת לדוד הינה הגבוהה ביותר שניתן לייחס לנהג בגין ביצוע עבירת תנועה. בהתאם לשיטת הניקוד מטעם משרד הרישוי, נהג שצבר לחובתו נקודות תעבורה יידרש בביצוע אמצעי תיקון החל מקורסי נהיגה ועד לשלילת רישיון הנהיגה בפועל. דוד אשר הבין את מצבו הבעייתי, השכיל לפנות למשרדנו בסמוך לקבלת הדו"ח בכדי לקבל סיוע בהתמודדות מול הנקודות המיוחסות לו. עו"ד אוליאל בחנה היטב את ראיות התביעה והצליחה באמצעות בקיאותה הרבה לאתר ליקויים מהותיים הנוגעים למכשיר המדידה. בהתאם לכך התקבל הסדר מקל אשר לפיו הנאשם יורשע בכתב אישום מתוקן שאינו נושא נקודות תעבורה! דוד נדרש בתשלום קנס על סך 1000 ₪ בלבד.

כתב אישום לנהג חדש בגין מעורבות בתאונת דרכים עם חבלות של ממש – התיק הסתיים עם 5 חודשי פסילה בפועל.

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 23.02.2022

סמוך לשעה 21:00, נהג עמנואל ברכבו בדרך שאינה עירונית כאשר לפתע במהלך הנסיעה התרחשה תאונת דרכים עם רוכב אופנוע. כתוצאה מהתאונה נחבל רוכב האופנוע בגופו חבלות של ממש והוא נזקק לטיפול רפואי. עמנואל, נהג חדש, אשר מצא את עצמו לפתע אל מול האשמות חמורות בכתב האישום לרבות: נהיגה בקלות ראש, חבלות של ממש, סטייה מקו הנסיעה והתנהגות הגורמת נזק. עבירות אלו נושאות עונשים חמורים בבית המשפט החל מפסילת רישיון הנהיגה לפרק זמן ממושך ועד למאסר בפועל. בנוסף, חשוב לזכור כי בתי המשפט לתעבורה נוקטים בעמדה מחמירה עם נהגים חדשים הנאשמים בביצוע עבירות תנועה ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במעורבות בתאונת דרכים. במקרה דנן הבין הנהג הנאשם את המיוחס לו בכתב האישום ופנה למשרדנו בסמוך להתרחשות התאונה בכדי לקבל הדרכה מלאה בעניין ולהבטיח לעצמו ייצוג משפטי ראוי והולם בבית המשפט. לאחר בחינת חומר הראיות, הצליחה עורכת דין אוליאל לקבל הסדר בבית המשפט אשר לפיו הנהג יקבל פסילה של חמישה חודשים בפועל. לאור כל העבירות המיוחסות לעמנואל וחומרתן, ההסדר שהתקבל הינו הטוב ביותר לנהג!

כתב אישום לנהג חדש בגין נהיגה ללא מלווה – התיק הסתיים בפסילה של 45 ימים בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 27.02.2022

במהלך סיור אכיפה שגרתי, התבקש לירון על ידי השוטר להציג רישיונות לביקורת. לירון הציג צילום של היתר נהיגה זמני לנהג חדש אשר מחייב מלווה של 24 שעות ביממה בתאריך הנוכחי בו התבצעה הביקורת. הוסבר לנהג כי הוא מחויב במלווה ואסור לו להיות לבד ברכבו, כאשר אין כל חשיבות למטרת הנסיעה. בהתאם לכך הוגש כנגד לירון כתב אישום חמור בגין היותו נהג חדש צעיר, אשר נהג ללא מלווה בשלושת החודשים הראשונים מיום קבלת היתר הנהיגה. העבירה המיוחסת ללירון נושאת עימה עונש מינימום בחוק של 3 חודשי פסילה, כאשר לאחר תום הפסילה היה נדרש הנהג בביצוע מבחן עיוני(תיאוריה) ומבחן מעשי(טסט) מחדש. לירון הבין את חומרת העבירה המיוחסת לו והשלכותיה ועל כן פנה למשרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי מקצועי והולם בבית המשפט. באמצעות בקיאותה הרבה של עו"ד אוליאל בתחום התעבורה, התקבל הסדר טיעון לפיו יוטל על הנהג הנאשם 45 ימי פסילה, ובכך נמנע מן הנהג לבצע תיאוריה וטסט מחדש.

כתב אישום חמור בגין סירוב לבדיקת שכרות – התיק הסתיים בפסילה של 30 ימים בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה מחוז תל-אביב(בת ים), 07.02.2022

ערב שישי, שירן בדרכה הביתה מבית הוריה, כאשר לפתע נדרשה לעצור במחסום המשטרתי והתבקשה לבצע בדיקת נשיפה במכשיר הנשיפון. לאחר הבדיקה, הפציר השוטר בשירן להתלוות אליו לצורך ביצוע בדיקת ינשוף. הנהגת הצעירה ביצעה שני ניסיונות נשיפה אך לא הצליחה לספק כמות אוויר מספקת בכדי לקבל תוצאה מספרית במכשיר הינשוף בגין מחלתה הקשה. ברעם בהיר, עמדה הנהגת בפני כתב אישום חמור בגין נהיגה בשכרות מכוח הסירוב כאשר ברקע היא מבקשת מהשוטר שיאפשר לה לבצע בדיקת דם, אך ללא הצלחה. העבירה המיוחסת לנהגת נושאת עימה עונשים חמורים בביהמ"ש כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה ל-24 חודשים בפועל בצירוף סנקציות קשות וחמורות. עוגמת הנפש שחשה שירן, לא אפשרה לה מנוח והיא הגיעה למשרדנו בתקווה שנוכל להוציא את צדקתה בבית המשפט. עו"ד אוליאל בחנה היטב את חומר הראיות הקיים בידי התביעה והצליחה לאתר ליקויים מהותיים רבים, אשר הביאו לבסוף לקבלת הסדר מקל לפיו הנהגת תזוכה מכל עבירה הקשורה לנהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת אלכוהול, וכי יגזרו עליה 30 ימי פסילה בלבד.

הזמנה לדין בגין עקיפה תוך חציית קו הפרדה רצוף – התיק הסתיים ללא פסילה בפועל.

בית המשפט השלום לתעבורה בצפת, 13.02.2022

במהלך יום שגרתי, הגיע לביתו של אוהד דבר דואר שלפיו עליו להתייצב בבית המשפט לתעבורה בגין ביצוע עקיפה מסוכנת תוך כדי חציית קו הפרדה רציף. אוהד אשר לא הבין את הבשורה שנחתה עליו כרעם בהיר, התבשר לגלות כי צולם והוסרט על ידי אדם המתנדב במיזם "שומרי הדרך" כחודשיים טרם קבלת ההזמנה לדין. העבירה המיוחסת לנהג – עקיפה תוך חציית קו הפרדה רצוף, בניגוד לתקנה 47(ה)(5) לתקנות התעבורה, הינה אחת מן עבירות התעבורה החמורות ביותר ועל כן היא נושאת עימה עונש מינימום של פסילת רישיון הנהיגה לשלושה חודשים. בגין חומרת העבירה, פנה אוהד למשרדנו על מנת לקבל הגנה משפטית מקסימאלית ע"י עורכת דין אוליאל וכך היה. לאחר בחינת הממצאים באופן מקיף, הצליחה עורכת הדין לסיים את התיק בעניינו של אוהד ללא פסילה בפועל, אלא עם קנס כספי ופסילה על תנאי בלבד!

שש נקודות תעבורה בגין אי חגירת חגורת בטיחות – התיק הסתיים בתיקון סעיף העבירה, ללא נקודות!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 14.02.2022

בתחילת נסיעתו של איתן ברכבו בשעות הבוקר, נעצר בצד הדרך על ידי סיירת אופנועים ארצית בטענה כי הינו נוהג ברכב הנ"ל מבלי שהיה חגור בחגורת בטיחות, בניגוד לתקנה 83(ב)(א) לתקנות התעבורה. העבירה המיוחסת לאיתן אומנם נושאת עימה קנס כספי על סך 250 ₪ בלבד, אך בצירוף שש נקודות תעבורה. הנהג אשר הבין כי בהתייחס לעברו התעבורתי רישיונו עשוי להיות בסכנה, פנה למשרדנו בסמוך להתרחשות העבירה בכדי לראות כיצד ניתן לסייע לו בהתמודדות מול הנקודות. בבחינת חומר הראיות ושלל הממצאים הקיימים, הצליחה עורכת דין אוליאל להגיע להסדר טיעון מקל לפיו הנאשם הורשע בעבירת נהיגה בחוסר זהירות אשר אינה נושאת עימה נקודות תעבורה, איתן נדרש בתשלום קנס כספי על סך 500 ₪ בלבד!

כתב אישום לנהגת בגין נהיגה ללא רישיון(לא הוציאה מעולם) - התיק הסתיים ללא פסילה בפועל!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל-אביב(בת ים), 17.02.2022

במהלך סיור משטרתי שגרתי בשעות הבוקר, נעצרה מוריה במהלך נהיגתה בצד הדרך בהתאם להוראתם של השוטרים. במסוף המשטרתי נמצא כי הנהגת נוסעת ברכבה כאשר מעולם היא לא הוציא רישיון נהיגה. כאשר נשאלה מוריה לתגובתה, היא ציינה בפני השוטרים כי עתידה לעבור טסט בעוד מספר ימים. הנהגת קיבלה הזמנה לדין בגין נהיגה ללא רישיון(שלא הוצאה מעולם) בהתאם לתקנה 7138 לתקנות התעבורה. העבירה המיוחסת למוריה הינה עבירה חמורה בעלת עונשים מהותיים החל מפסילת רישיון הנהיגה ועד למאסר בפועל. לאחר הבנת חומרת המצב, פנתה הנהגת למשרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי ראוי והולם אשר עשוי להקל בעונשה. עו"ד אוליאל בחנה באופן מקצועי את ראיות התביעה ולאחר איתור כשלים מהותיים, התיק הסתיים עם קנס כספי על סך 1000 ₪ ופסילה על תנאי בלבד! הנהגת עברה את הטסט בהצלחה, ואנו איחלנו לה שתיסע בדרכים טובות וזהירות.

נמדד בדבורה במהירות העולה על 54 קמ"ש – התיק הסתיים עם קנס כספי בלבד, ללא פסילה בכלל!

בית המשפט השלום לתעבורה בצפת, 13.02.2022

במהלך נסיעה שגרתית של אהרון לכיוון צפת בשעות הצהריים, עמדה ניידת סמויה במצב סטטי במקטע הנ"ל, כאשר לפתע הודלקו האורות הכחולים, וניתנה הנחייה לנהג לעצור את רכבו בשול הדרך. לטענת השוטר, נמדד אהרון במכשיר הדבורה במהירות נסיעה של 134 קמ"ש, בדרך שאינה עירונית בה מהירות הנסיעה המותרת היא 80 קמ"ש, וזאת בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. אהרון קיבל הזמנה לדין בגין נסיעה במהירות של 54 קמ"ש מעל המותר בחוק, בהיותו צפוי לעונשים מחמירים בבית המשפט לתעבורה. לאחר הבנת המצב אליו נקלע אהרון, פנה למשרדנו על מנת להבטיח לעצמו הגנה מקסימאלית בביהמ"ש, וצמצום הנזקים ככל הניתן. עו"ד אוליאל הצליחה באמצעות בקיאותה הרבה בתחום התעבורה, לסיים את התיק הנ"ל עם קנס כספי על סך 750 ₪ בלבד, ללא פסילה בכלל!

כתב אישום בגין נהיגה בקלות ראש – התיק הסתיים ללא פסילה בפועל!

בית המשפט השלום לתעבורה בצפת, 13.02.2022

צבי – נהג וותיק בעל רכב צמ"ה מסוג מלגזה, נסע בכביש 91 לכיוון צפון בהיותו מוביל רכב פרטי אשר לטענת השוטרים בלט משני הצדדים, התנדנד וכתוצאה מכך סיכן את התנועה ומשתמשי הדרך השונים. צבי נעצר בצד הדרך בהתאם להוראות השוטרים, ולאחר שהוסברה לו מהות העבירה, הוגש כנגדו כתב אישום בגין נהיגה בקלות ראש. העבירה המיוחסת לנהג הינה בעלת עונש מינימום של פסילת רישיון הנהיגה לשלושה חודשים! צבי אשר הבין את חומרת העבירה המיוחסת לו, פנה למשרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי ראוי והולם וכך היה. עו"ד אוליאל עמלה רבות בבחינת חומר הראיות, ולאחר זיהוי קשיים בראיות התביעה התקבל הסדר טיעון עם כתב אישום מתוקן,  ללא פסילת רישיון הנהיגה בפועל.

אי ציות לרמזור אדום – שינוי סעיף העבירה, התיק הסתיים ללא נקודות!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בבת-ים), 07.02.2022

מנשה – נהג עם ותק רישיון ישראל מתחת לשנה, נעצר בצד הדרך על ידי משטרת התנועה, בגין אי ציות לאור אדום שהיה ברמזור בכיוון נסיעתו וזאת בניגוד לתקנה 22(א) לתקנות התעבורה. העבירה המיוחסת לנהג במקרה דנן, נושאת עימה 10 נקודות תעבורה בצירוף קנס כספי על סך 1500 ₪. מנשה לא התמהמה ופנה מיד למשרדנו בכדי שנסייע לו להתמודד מול הנקודות המיוחסות לו וכך היה. עו"ד אוליאל בחנה היטב את ראיות התביעה ולאחר איתור כשלים מהותיים הצליחה להגיע להסדר מקל בו תוקן כתב האישום לעבירה של כניסה לצומת בניגוד לאור צהוב. התיק של מנשה הסתיים ללא נקודות בכלל! 

נמדד במהירות של 58 קמ"ש מעל המותר – התיק הסתיים ללא פסילה בפועל

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 31.01.2022

במהלך שעות הצהריים נסע ויקטור בכביש 70 בדרכו ממקום עבודתו לביתו, כאשר לפתע נדרש לעצור את רכבו בגין הוראת שוטר. בהתאם לדבריו של השוטר נמדד ויקטור באמצעות מכשיר הממל"ז נוהג ברכב בדרך שאינה עירונית עם שטח הפרדה בנויה במהירות של 148 קמ"ש כאשר המהירות המרבית המותרת בה הינה 90 קמ"ש. בהתאם למהירות הנסיעה המיוחסת לנהג, הוגש כנגדו כתב אישום חמור בגין נהיגה במהירות מופרזת בהתאם לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה. ויקטור חשש לאבד את רישיונו ולכן פנה למשרדנו בסמוך להתרחשות העבירה. עו"ד אוליאל בחנה היטב הן את הדו"ח והן את חומר הראיות שיש בידי התביעה והצליחה להגיע להסדר מקל עם התביעה בגין כשלים שאותרו על ידה. התיק הסתיים עם קנס כספי ופסילה על תנאי בלבד, ללא פסילה בפועל.

כתב אישום כנגד נהג חדש המעורב בתאונת דרכים קשה עם חבלות – התיק הסתיים עם ארבעה חודשי פסילה בלבד בניכוי חודשיים.

בית המשפט השלום לתעבורה בחדרה, 16.01.2022

עודד – נהג חדש כשגילו עמד כמעט על 18 שנים, היה מעורב בתאונת דרכים קשה בה נגרמו חבלות קשות לנהגים כדוגמת שברים בגופם. כנגד עודד הוגש כתב אישום חמור בגין נהיגה בקלות ראש, חוסר שליטה ברכב וגרימת חבלות של ממש. לאחר הבנת חומרת המצב והעונשים הצפויים לנהג הנאשם, החל מפסילת רישיון הנהיגה ועד למאסר בפועל, הגיע עודד בליווי הוריו לפגישה במשרדנו בכדי לקבל ייעוץ הולם והכוונה מקצועית. עו"ד אוליאל בחנה באופן מקצועי ומקיף את חומר הראיות בתיק הנ"ל והצליחה באמצעות בקיאותה הרבה בתחום לסיים את התיק עם ענישה מקלה, ארבעה חודשי פסילה בניכוי חודשיים שהנהג כבר ריצה.

כתב אישום לנהגת בגין נהיגה בקלות ראש ומעורבות בתאונת דרכים – התיק הסתיים ללא פסילה בפועל

בית המשפט השלום לתעבורה בחדרה, 16.01.2022

במהלך נסיעתה השגרתית של דינה ממקום מגוריה בשעות הצהריים המוקדמות, סטתה הנהגת עם רכבה לימין עד אשר פגעה חזיתית עם ברכה בחזית הרכב האחר. כתוצאה מהתאונה נגמרו חבלות בגופם של המעורבים בתאונה, ובהתאם לכך הוגש כנגד דינה כתב אישום חמור בגין נהיגה בקלות ראש, נהיגה במהירות בלתי סבירה בתנאי הדרך, התנהגות הגורמת נזק ואף סטייה מנתיב הנסיעה. דינה, נהגת נורמטיבית שומרת חוק, מצאה את עצמה לפתע עומדת מול הליך משפטי סבוך, בהיותה צפויה לעונשים מחמירים כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה בפועל לפרק זמן ממושך. הנהגת לא היססה ופנתה למשרדנו בסמוך לתאונה בכדי לקבל ייצוג משפטי ראוי והולם. עו"ד אוליאל התחילה את עבודתה באופן מיידי בצורה יסודית בכדי לאתר כשלים ראייתיים בראיות התביעה וכך היה. התקבל הסדר מקל שלפיו הנהגת תידרש בתשלום של קנס כספי בלבד על סך 1000 ₪ ופסילה על תנאי. עו"ד אוליאל הצליחה לסיים את התיק ללא פסילה בפועל כמיוחל.

נהיגה במהירות של 50 קמ"ש מעל המותר בדרך עירונית – התיק הסתיים עם קנס כספי וללא פסילה בפועל.

בית המשפט השלום לתעבורה בחדרה, 16.01.2022

במהלך נסיעה שגרתית נעצר רני על ידי משטרת התנועה וזאת לאחר שנמדד במכשיר הממל"ז במהירות של 100 קמ"ש לאחר הפחתה בדרך עירונית בה המהירות המותרת הינה 50 קמ"ש. כנגד רני הוגש כתב אישום חמור בגין נסיעה במהירות מופרזת, כאשר העונשים הצפויים לו הינם – פסילת רישיון הנהיגה בפועל, קנס כספי, נקודות תעבורה ועוד. לאחר הבנת המצב, פנה אלינו הנהג בתקווה שנסייע לו לשמור על רישיונו וכך היה. עורכת דין אוליאל בחנה היטב את חומר הראיות והצליחה באמצעות בקיאותה הרבה בתחום התעבורה, לאתר כשלים ראייתיים מהותיים שהובילו להסדר מקל עם התביעה שלפיו לא יידרש רני בפסילה בפועל.

כתב אישום בגין נהיגה ללא רישיון(מעולם לא הוציא) – התיק הסתיים עם פסילה של 89 ימים בלבד, ללא מאסר בפועל!

בית המשפט לתעבורה בירושלים, 03.01.2022

דוד לקוח המשרד, נהג ברכב לבדו כאשר במהלך עצירת הרכב לצורך פעולת תדלוק, הגיעה ניידת משטרה ובאופן אקראי בדקו השוטרים את רכבו מסוף המשטרתי וגילו כי בעלי הרכב(להלן: דוד) לא הוציא רישיון נהיגה מעולם! כאשר נשאל הנהג לתגובה, ציין באוזניי השוטרים כי הוא ממתין למבחן הטסט. דוד קיבל כתב אישום בגין נהיגה ברכב כשמעולם לא היה מורשה לנהוג, ובנוסף הואשם בעבירת נהיגה ברכב מבלי שהייתה לו או לאדם אחר פוליסת ביטוח בת תוקף. דוד היה צפוי לעונשים חמורים כדוגמת מאסר בפועל! לאחר שהבין את חומרתן של העבירות המיוחסות לו, פנה למשרדנו בתקווה שנמזער נזקים ככל הניתן. עו"ד אוליאל במאמץ רב הצליחה להגיע להסדר מקל עם הנהג שלפיו נפסק 89 ימי פסילה וללא מאסר בפועל.

כתב אישום חמור בגין גרימת תאונת דרכים קשה – הסתיים עם פסילה של חמישה חודשים בלבד.

בית הדין הצבאי לתעבורה 22.11.2021

במהלך נסיעה שגרתית של אוהד ברכבו, בהיותו נכנס בגלישה איטית וזהירה לצומת כשבכוותנו לבצע פנייה שמאלה, אירעה התנגשות. לקראת סוף חציית הצומת, הגיח רכב שני והתנגש בעוצמה רבה ברכבו של אוהד. כתוצאה מהתאונה ניזוקו שני כלי הרכב ומעבר לכך, נפגעה הנהגת ברכב השני פציעות חמורות וקשות הכוללות שברים מרובים. כנגד אוהד הוגש כתב אישום חמור בגין נהיגה בקלות ראש, אי מתן זכות קדימה לרכבים המתקרבים לצומת ואף גרימת חבלות של ממש. בשלב זה אוהד היה מיוצג ע"י הסנגוריה הציבורית, ולאחר שהבין את ההשלכות הצפויות לו לרבות: מאסר בפועל, פסילת רישיון הנהיגה לתקופה ארוכה וקנס כספי גבוה, פנה למשרדנו בתקווה שנוכל לסייע לו בהתאם. באמצעות עבודתה המעמיקה והמקצועית של עו"ד אוליאל, תוקן כתב האישום ואוהד נותר עם חמישה חודשי פסילה בלבד, ללא מאסר בפועל!.

עשר דו"חות ממצלמות מהירות– התיק הסתיים עם מחיקתן של 80 נקודות תעבורה, וללא פסילה!

בית המשפט השלום לתעבורה בירושלים, 10.11.2021

יום בהיר הגיע לפתח ביתה של חדווה מכתב מהמרכז לגביית קנסות לפיו היא נדרשת לשלם שני דו"חות בהקדם האפשרי טרם יוטל עיקול על חשבונה. חדווה – אזרחית נורמטיבית, מיהרה למשרד הרישוי בכדי להסדיר את החוב הנ"ל, אך נדהמה לגלות כי לרשותה דו"חות נוספים שמעולם לא ידעה על קיומם! לאחר בירור מקיף, הסתבר שבשנה אחת נשלחו לביתה של הנהגת 10 דו"חות תנועה ממצלמות מהירות. כל דו"ח נשא עימו 8 נקודות תעבורה, משמע שברעם בהיר עמדה חדווה בפני שלילת רישיונה בגין צבירת 80 נקודות. במקרה דנן כאשר פנתה הנהג למשרדנו הוסבר לה הקושי הרב בהליך הנ"ל, אך תחושת חוסר ההוגנות במקרה הנוכחי בשל נסיבותיו החריגות, עוררו בעורכת דין אוליאל את הרצון לסייע לחדווה ככל הניתן. לאחר מאמצים רבים ובחינת הדו"חות בצורה מעמיקה ומקצועית, הצליחה עו"ד אוליאל להביא את ההליך לסיומו, בעזרתו הרבה של ביהמ"ש והתביעה המשטרתית, 80 הנקודות שיוחסו לחדווה נמחקו, וכך גם כל הסנקציות של משרד הרישוי.

הזמנה לדין לנהג שרישיון הרכב שלו פקע בתקופה העולה על שנה – התיק הסתיים עם קנס כספי ללא פסילת הרישיון!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 13.12.2021

נהיגה ברכב כשרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה מהווה עבירת תנועה חמורה אשר נושאת עימה כתב אישום עם השלכות רבות. במקרה דנן, במהלך נסיעה שגרתית של השוטרים בניידת גלויה התבצעה בדיקה שגרתית על ידי המערכות ונמצא כי רישיון הרכב של דני הנהג פקע בתקופה העולה על שנה. דני בחור צעיר, סטודנט, ללא הרשעות קודמות הגיע למשרדנו לאחר שהבין את גודל העבירה המיוחסת לו והעונשים הצפויים לו לרבות, פסילת רישיון הנהיגה בפועל. עו"ד אוליאל הצליחה באמצעות בקיאותה הרבה להגיע להסדר מקל עם התביעה שלפיו יוטל על דני קנס כספי בלבד, ללא פסילה! הנהג כמובן מיהר להסיר את המחדל המיוחס לו, והבין את חשיבות העניין.

כתב אישום בגין מעורבות בתאונת דרכים קשה – הסתיים עם פסילה של שלושה חודשים בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה 28.11.2021

כנגד לקוחת המשרד – דינה, הוגש כתב אישום חמור בגין נהיגה בקלות ראש וברשלנות בטענה שאינה הבחינה בהולכת רגל במעבר חצייה ופגעה בה. יש לציין כי, כתוצאה מהתאונה נפגעה הולכת הרגל ונגרמו לה חבלות של ממש. כנגד דינה יוחסו עבירות תנועה חמורות הנושאות עימן עונשים משמעותיים כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה בפועל לפרק זמן ממושך. הנהגת אשר השכילה להבין את מצבה הבעייתי, פנתה למשרדנו בכפוף להתרחשות התאונה בכדי שנעניק לה ייצוג משפטי כנדרש. לאחר עבודה ממושכת ומקצועית של עו"ד אוליאל בתיק, הקבל הסדר טיעון מקל שלפיו הנהגת תקבל בפסילה בפועל לתקופה של שלושה חודשים בלבד.

כתב אישום בגין נהיגה ברכב שרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה, הסתיים עם קנס כספי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים) I 30.11.2021

במהלך נסיעה שגרתית של דניאלה למקום עבודתה, הגיחה ניידת משטרה וביקשה ממנה לעצור בצד הדרך לצורך בדיקה שגרתית. לתדהמתה הרבה, הופתעה לגלות את הממצאים במסוף המשטרתי – רישיון הרכב אינו בתוקף בתקופה העולה על שנה! דניאלה, נהגת וותיקה עם עבר תעבורתי נקי לחלוטין מצאה את עצמה מתמודדת לפתע עם כתב אישום חמור הנושא עימו עונשים מהותיים כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה בפועל. הנהגת פנתה למשרדנו על מנת לקבל ייצוג משפטי מקצועי אשר יסייע לה לשמור לה רישיונה ללא כל פגע וכך היה. בגין עבודתה המקצועית של עו"ד אוליאל, התקבל הסדר טיעון מקל שלפיו הנהגת נדרשת בתשלום קנס של 500 ₪ בלבד, ללא כל פסילה, הן בפועל והן על תנאי.

כתב אישום בגין ביצוע עבירת נהיגה ברכב שרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה – התיק הסתיים ללא פסילה בפועל!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים) I 23.11.2021

במהלך נסיעה שגרתית נעצר רכבו של אורן בבדיקה אקראית על ידי משטרת התנועה, ולאחר בדיקה במסוף המשטרתי נמצא כי רישיון הרכב של אורן כבר לא בתוקף למעלה משנה וחצי! בהתאם לכך נרשמה לחובתו הזמנה לדין. הנהג אשר השכיל להבין את חומרת העבירה המיוחסת לו והעונשים אליהם הוא צפוי, פנה למשרדנו בתקווה שנצליח לסייע לו לשמור על רישיון הנהיגה שלו וכך היה. עו"ד אוליאל העניקה לנהג ייצוג משפטי מקצועי והולם בבית המשפט לתעבורה, אשר הוביל לסגירת התיק ללא פסילה בפועל.

כתב אישום בגין נהיגה במהירות של 58 קמ"ש מעל המותר – הסתיים ללא פסילה בפועל!

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב(בת-ים) I 23.11.2021

כנגד לקוח המשרד, שמואל – פרופסור בכיר במקצועו, הוגש כתב אישום חמור לאחר שנמדד באמצעות מכשיר הממל"ז נוהג במהירות של 148 קמ"ש בדרך בה המהירות המותרת היא 90 קמ"ש, בניגוד לתקנות התעבורה. כאשר פנה שמואל למשרדנו בכדי לקבל ייעוץ ראשוני בעניין, הסתבר לנו שאין הוא מבין את ההשלכות הצפויות לו בגין כתב האישום המיוחס לו. במקרה דנן, היה צפוי שמואל לעונש של פסילה בפועל, 10 נקודות תעבורה וקנס כספי. לאחר עבודה מעמיקה ומקצועית של עו"ד בתיק, אותרו לא מעט כשלים מהותיים שהובילו לתיקון כתב האישום במסגרת הסדר הטיעון לעבירה של נהיגה בלתי סבירה לתנאי הדרך. התיק הסתיים עם קנס כספי בלבד, ללא נקודות וללא פסילה בפועל.

כתב אישום בגין אי מתן זכות קדימה – הסתיים בקנס כספי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 18.11.2021

כנגד מורן הוגש כתב אישום חמור בצירוף 10 נקודות תעבורה, בגין ביצוע עבירת תנועה אי מתן זכות קדימה וזאת בניגוד לתקנות התעבורה. הנהגת אשר השכילה להבין את חומרת העבירה המיוחסת לה, פנתה למשרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי הולם אשר עשוי לשמור לה על רישיון הנהיגה שלה, וכך היה. עו"ד אוליאל בחנה את חומר הראיות והצליחה באמצעות עבודה קפדנית ומעמיקה לאתר כשלים ראייתיים שהובילו להסדר מקל שלפיו תוקן כתב האישום לעבירה של קיפוח זכות. תיקה של מורן הסתיים ללא נקודות, וללא פסילה כלל!

כתב אישום כנגד נהגת בגין נהיגה במהירות של 53 קמ"ש מעל המותר – הסתיים ללא פסילת רישיון

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 16.11.2021

כנגד קמילה הוגש כתב אישום בגין נהיגה במהירות של 143 קמ"ש לאחר הפחתה, בכביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש.  העבירה המיוחסת לנהגת הינה חמורה, ובהתאם לכך הייתה חשופה קמילה לעונש של פסילת רישיון הנהיגה בפועל למספר חודשים בצירוף עונשים נוספים. לאור הבנת חומרת המצב, פנתה הנהגת אל משרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי הולם וכך היה. עו"ד אוליאל עמלה רבות בבחינת התיק וחומר והראיות, וכתוצאה מכך הצליחה למנוע את פסילת רישיון הנהיגה של קמילה.

נהיגה במהירות של 53 קמ"ש מעל המותר – הסתיים ללא פסילה וללא נקודות!

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו, 16.11.2021

כנגד גיא הוגש כתב אישום חמור בגין נהיגה במהירות מופרזת, בצירוף 10 נקודות חובה וזאת לאחר שנמדד באמצעות מכשיל הממל"ז במהירות של 143 קמ"ש לאחר הפחתה, במקום בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש. נסיעה במהירות שכזו הינה בניגוד לתקנה 54א לתקנות התעבורה ועל כן קיימת ענישה מחמירה עם נהגים אלו. גיא, השכיל להבין שרישיון הנהיגה שלו בסכנה והקדים לפנות למשרדנו בכדי שנסייע לו. עו"ד אוליאל הצליחה באמצעות עבודה מעמיקה ויסודית לאתר כשלים ראייתיים שהובילו לתיקון כתב האישום שהסתיים ללא פסילה וללא נקודות.

הזמנה לדין בגין נהיגה במהירות של 52 קמ"ש מעל המותר, בדרך שאינה עירונית – הסתיים בהסדר ללא פסילה בכלל!

בית המשפט השלום לתעבורה בנצרת 10.11.2021

כנגד עומר הוגש כתב אישום חמור לאחר שנמדד במכשיר הממל"ז במהירות של 142 קמ"ש לאחר הפחתה, בדרך שאינה עירונית עם שטח הפרדה בנוי, בה המהירות המותרת היא 90 קמ"ש. עומר, אשר השכיל להבין את חומרת העבירה המיוחסת לו והעונשים אליהם הוא חשוף, פנה למשרדנו בכדי לקבל ייצוג מקצועי והולם בבית המשפט, מתוך מטרה לשמור על רישיון הנהיגה שלו. באמצעות בקיאותה הרבה של עו"ד אוליאל ברזי הדינים השונים, אותרו כשלים מהותיים בראיות התביעה אשר הובילו לתיקון כתב האישום המיוחס לנהג ובכך הסתיים התיק ללא כל פסילה!

הזמנה לדין בגין נהיגה ברכב שרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה – הסתיים בפסילה על תנאי

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה I 01.11.2021

במהלך סיור משטרתי שגרתי, נעצר יבגני לבדיקה מכיוון שלוחית הרישוי האחורית של רכבו הייתה דהויה ומקולפת מצבע. כאשר הרכב נבדק במסוף נמצא כי רישיון הרכב של לא בתוקף למעלה משנה וזאת בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה. בהתאם לכך נזקף לחובת הנהג כתב אישום חמור אשר חושף אותו לסנקציות מהותיות כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה שלו, קנסות כספיים, נקודות תעבורה ועוד. יבגני פנה למשרדנו בכדי להבין מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורו, וכך היה. עו"ד אוליאל הצליחה באמצעות עבודה בררנית ומקצועית להגיע להסדר טיעון מקל ללא פסילה בפועל.

כתב אישום לנהג חדש בגין נהיגה במהירות מופרזת של 43 קמ"ש מעל המותר – הסתיים בקנס ללא פסילה נוספת.

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 01.11.2021

כנגד עמי הוגש כתב אישום לאחר שנמדד באמצעות מכשיר הממל"ז במהירות של 93 קמ"ש לאחר הפחתה בכביש בו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש. בהתאם למהירות בה נמצא הנהג, הוחלט ע"י קצין משטרה להורות על פסילה מנהלית לתקופה של 30 ימים. עמי, נהג חדש, אשר השכיל להבין את חומרת העבירה המיוחסת לו, פנה למשרדנו בתקווה שנוכל לסייע לו בהתמודדות מול העונשים אליהם הוא חשוף. עו"ד אוליאל, חשפה בפני התביעה כשלים ראייתיים מהותיים בתיק ובהתאם לכך, נחתם הסדר מקל ללא פסילה נוספת ובנוסף, הנהג החדש שמור לעת עתה מסנקציות כדוגמת הארכת היותו נהג חדש, תיאוריה מחודשת ועוד.  

כתב אישום על פגיעה בהולך רגל במעבר חצייה, הסתיים ללא פסילה.

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה I 27.10.2021

כנגד שושי, הוגש כתב אישום חמור שלפיו יוחס לה נהיגה בקלות ראש וברשלנות וזאת בהתאם לכך שפגעה בהולך רגל במהלך חצייתו במעבר חצייה. שושי, שאינה הבינה את חומרת העבירה המיוחסת לה, הגיעה לבית המשפט ללא ייצוג, ולאחר שהוסבר לה על העונשים אליהם היא חשופה, הסכים השופט לדחות לה את המשפט בכדי שתקבל ייעוץ משפטי מעורך דין תעבורה. הנהגת לא היססה לפנות למשרדנו, ובסופו של דבר, הצליחה עורכת דין יערית אוליאל בעבודה קפדנית ומקצועית לסיים את התיק ללא יום אחד של פסילה.

כתב אישום בגין חציית צומת ברמזור אדום, הסתיים בקנס כספי בלבד!

בית המשפט השלום לתעבורה מחוז תל אביב(בת ים) I 17.10.2021

דנה, לקוחת המשרד, הגיעה אלינו בבהלה לאחר שקיבלה כתב אישום חמור בגין חציית צומת ברמזור אדום, בצירוף של 10 נקודות חובה. במקרה זה, מדובר בנהגת אשר נמצאת על ההגה למעלה מ-30 שנה, כאשר עברה התעבורתי כולל עבירות מועטות המעידות על היותה נהגת אחראית וקפדנית. דנה הייתה חשופה לסנקציות מחמירות כדוגמת פסילת רישיונה למספר חודשים, קנס כספי ורישום נקודות לעברה התעבורתי בהתאם לכך, בחרה בייצוג משפטי הולם בידי עורכת דין אוליאל. במסגרת עבודתה של עו"ד לאיתור כשלים בראיות התביעה, הצליחה להגיע להסדר טיעון מקל עם הנהגת הנאשמת שלפיו תשלם קנס כספי בלבד, ללא פסילה.

הזמנה לדין לאור עקיפה כשהדרך לא פנויה תוך גרימת סיכון לרכב אחר, הסתיים בהסדר ללא פסילת מינימום.

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז | 03.10.2021

כנגד חזי הוגש כתב אישום בגין עקיפה בדרך לא פנויה תוך סכנת רכב אחר ואף רישיונו נפסל אוטומטית בידי קצין המשטרה.  עבירה זו נתפסת כחמורה ביותר בשל העובדה שהיא עשויה לגרום להתרחשותה של תאונת דרכים קשה. עונש המינימום הקבוע בחוק עומד על שלושה חודשים, כאשר בפועל בתי המשפט נוטים להחמיר מעבר לעונש זה עם הנהגים המורשעים. הנהג פנה אל משרדנו תוך תקווה שנוכל לסייע לו ככל הניתן בהתאם לנסיבות, עו"ד אוליאל עמלה רבות על בחינת התיק והראיות הקיימות. לאחר הצגת הכשלים בהתחשב לגורמים נוספים, התיק הסתיים עם קבלת הסדר מקל, בתוספת 45 ימים בלבד לפסילה המנהלית.

כתב אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת, 52 קמ"ש מעל המותר – הסתיים בקנס ללא פסילה נוספת.

בית המשפט השלום לתעבורה באשדוד, 11.10.2021

כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת בדרך שאינה עירונית, בצירוף של 10 נקודות חובה. במעמד ביצוע העבירה, הורה קצין המשטרה על פסילת רישיון הנהיגה של הנהג ל-30 ימים(פסילה מנהלית). הנהג השכיל להבין את חומרת העבירה המיוחסת לו ופנה אל משרדנו בכדי לקבל ייצוג משפטי הולם בביהמ"ש. עו"ד אוליאל הצליחה בעבודתה לאתר כשלים מהותיים רבים שהובילו לקבלת הסדר טיעון מקל, ללא פסילה נוספת.

כתב אישום בגין נהיגה ללא טסט למעלה משנתיים, הסתיים ללא פסילה בפועל

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה I 07.10.2021

דור(שם בדוי), נעצר במהלך סיור אכיפה שגרתי של ניידת משטרה, מכיוון שאור בלם ימין ומרכזי אינם פועלים כשורה בעת בלימת הרכב. במהלך בדיקת מסוף בידי השוטרים, נמצא כי רכבו של דור ללא טסט(רישיון רכב) לתקופה העולה על שנה, בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה. בגין ביצוע העבירה, קיבל דור כתב אישום חמור החושף אותו לסנקציות רבות כדוגמת קנסות כספיים גבוהים, נקודות חובה, ואף פסילת רישיון נהיגה לפרק זמן ממושך. לאחר הבנת חומרת העבירה וקבלת ייעוץ הולם על ידי משרדנו, עורכת דין יערית אוליאל הצליחה במסגרת עבודתה לסיים את התיק ללא כל פסילה בפועל.

נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף (טסט) , הסתיים ללא פסילה

בית המשפט השלום לתעבורה בחדרה I 30.09.2021

חיה(שם בדוי) נסעה ברכבה יחד עם משפחתה, כאשר לפתע נעצרה על ידי כוחות השיטור בטענה שרישיון הרכב שלה אינו בתוקף. מבירור שנעשה, נמצא כי אגרת הרישוי אומנם שולמה על ידי בעלה, אך בשל הקורונה ולחצים אישיים כאלו ואחרים, טרם עבר הרכב טסט. כנגד חיה הוגש כתב אישום בגין ביצוע עבירת נהיגה ברכב שרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה, עבירה הנושאת עימה סנקציות רבות ומהותיות כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה. הנהגת אשר הבינה את ההשלכות הצפויות, השכילה לפנות למשרדנו ובאמצעות עבודתה המעמיקה של עו"ד אוליאל בתיק, התקבל הסדר מקל עם קנס כספי בלבד וללא שלילה של רישיון הנהיגה של חיה. 

כתב אישום בגין נהיגה בקלות ראש לאחר תאונת דרכים, הסתיים בהסדר מקל ללא פסילה בפועל

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז I 19.09.2021

שמרית (שם בדוי) הייתה מעורבת בתאונת דרכים עם נפגעים, כאשר היא עצמה סבלה מחבלות קשות בראשה, בפניה ואפה נשבר. בנוסף לכל, טרם התרחשות התאונה, התבשרה שמרית כי היא מאומתת במחלת הקורונה. כנגד שמרית הוגש כתב אישום חמור המייחס לה כניסה לצומת באור אדום ונהיגה בקלות ראש. לאחר הבנת חומרת המצב, פנתה הנהגת אל משרדנו בתקווה להגיע לחקר האמת ובכך להקל בעונשה הצפוי. במסגרת עבודתה של עורכת דין אוליאל, התגלו קשיים ראייתיים רבים שלבסוף הובילו לתיקון כתב האישום המיוחס, לנהיגה בחוסר זהירות ופסילה על תנאי.

 

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

נהיגה במהירות מופרזת – 67 קמ"ש מעל המותר, הסתיים ללא פסילה

כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בצירוף של 10 נקודות חובה, לאחר שנמדד באמצעות מכשיר הדבורה במהירות של 147 קמ"ש במקום 80 קמ"ש. רישיון הנהיגה של ראובן(שם בדוי) נשלל באופן מיידי על ידי קצין המשטרה למשך 30 ימים(פסילה מנהלית). עו"ד יערית אוליאל איתרה כשלים ראייתיים מהותיים בשימוש מכשיר הדבורה ועל כן הצליחה לשכנע את התביעה המשטרתית שהבדיקה אינה מהימנה ועל כן אין כל ביסוס להרשעה, התביעה קיבלה את טענותיה. 

ביטול 8 נקודות נהיגה בגין דו"ח טלפון, שהצילו נהג מפסילת רישיון

יורם (שם בדוי) קיבל דו"ח תנועה על שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה. לחובתו של יורם נרשם קנס כספי על סך 1000 ₪, בצירוף של 8 נקודות חובה, דבר אשר עשוי היה לסכן את המשך רישיון הנהיגה שלו לפרק זמן לא מועט. לאחר הבנת הבעיה בה הוא נמצא, פנה יורם אל משרדנו בתקווה שנצליח לשמור על רישיונו בכיסו. עו"ד אוליאל בחנה את כלל הראיות ואיתרה כשלים מהותיים אשר הובילו לבסוף את התביעה להסתפק בעבירה שאין בגינה נקודות וכך ניצל נהג זה מפסילה.

תאונת דרכים – ללא הגשת כתב אישום - זו חשיבות ייעוץ לפני חקירה מעו"ד תעבורה

מאיר (שם בדוי) היה מעורב בתאונת דרכים בה נחבל רוכב אופנוע, ואף נגמרו נזקים לרכוש (הן למונית של מאיר והן לאופנוע של הנחבל). מיד לאחר התרחשות התאונה, התייצבה ניידת משטרה אשר תיעדה את הממצאים על ידה. בחלוף מספר ימים מיום התרחשות התאונה, זומן מאיר לחקירה תחת אזהרה, בחשד לגרימת תאונת דרכים, כאשר העונש בגין ביצוע עבירה זו הוא חמור. מאיר, שהבין את חשיבותה של החקירה, בחר שלא להקל ראש בדבר ופנה אל משרדנו טרם הגיעו למשטרה. בפגישת הייעוץ עימנו, הענקנו למאיר את הכלים הנדרשים להתמודדות נכונה בחקירה וכך היה. חודשיים לאחר מכן, התיק נסגר ללא הגשת כתב אישום.

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

נהיגה במהירות מופרזת של 143 - הסתיים בביטול פסילה והחזרת הרישיון

בית המשפט השלום לתעבורה בעכו | 04.08.2021

קרן(שם בדוי) נתפסה נוהגת במהירות מופרזת, וקיבלה באופן מיידי פסילה מנהלית על ידי קצין המשטרה ל-30 ימים. קרן, נהגת ותיקה, לא ביצעה ולו עבירה אחת במשך כל שנות נהיגתה. בגין תחושת חוסר הצדק שחשה הנהגת, פנתה למשרדנו בתקווה שנוכל לסייע לה להשיב את רישיונה בחזרה וכך היה. עו"ד אוליאל בדקה את הדו"ח ואת עברה התעבורתי של הנהגת באופן מקיף, ובשכלול יחדיו הצליחה עו"ד לגרום לבית המשפט להורות על השבת רישיון הנהיגה של קרן באופן מיידי וזאת לאחר 13 ימים של פסילה בלבד. 

אי כשירות אישיותית לנהיגה – בהמלצת המרב"ד

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – 15.07.21

נתנאל (שם בדוי), התמודד במשך שנים רבות מול החלטת המכון הרפואי בעניין אי כשירותו לנהיגה בגין שימוש עצמי בקנאביס במהלך שירותו הצבאי. לאחר שניסה להתמודד לבדו במשך ארבע שנים מול הגופים השונים, נחל אכזבה. נתנאל פנה למשרדנו בכדי שנסייע לו להשיב לו את רישיון הנהיגה שלו בחזרה. לאחר ליווי אישי ומקצועי של עורכת הדין אוליאל, הצליחה עו"ד להשיב לבחור הצעיר את רישיונו בחזרה.

כתב אישום לאור נהיגה בשכרות – ריכוז אלכוהול גבוה באוויר נשוף

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 06.07.2021

נגד לקוח המשרד, הוגש דו"ח הזמנה לדין ורישום של 10 נקודות חובה, בגין נהיגה בשכרות. רישיונו של הנהג נפסל ל-30 ימים (פסילה מנהלית) וזאת לאחר שנמצא כי ריכוז האלכוהול בגופו עולה על המותר בחוק לפי דגימת אוויר נשוף. עבירת נהיגה בשכרות טומנת בחובה פסילה לפרק זמן של מינימום 24 חודשים. לאחר בחינת התיק בידי עו"ד, הוצע הסדר מקל המונה 5.5 חודשי פסילה בניכוי 30 ימי הפסילה המנהלית, לאור כשלים ראייתיים מהותיים.

תיקון כתב אישום בגין מהירות מופרזת ממצלמה אוטומטית – ללא נקודות

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה, 21.06.21

באופן יוצא דופן, הסכימה התביעה לשנות כתב אישום שניתן בגין מהירות מופרזת שתועד במצלמה אוטומטית, לעבירה מקלה שאין בגינה נקודות. באמצעות עבודתה הקפדנית של עורכת דין יערית אוליאל, אותרו כשלים רבים בתיק הנ"ל אשר הובילו למשא ומתן עיקש שלבסוף הסתיים בתיקון העבירה המיוחסת, לעבירה שאינה נושאת בחובה נקודות.

מהירות מופרזת 63 קמ"ש מעל המותר – נמדד בממל"ז

בית המשפט השלום לתעבורה בצפת, 23.06.2021

נגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בצירוף 10 נקודות, בטענה כי נמצא נוהג בידי הממל"ז  156 קמ"ש בדרך שאינה עירונית עם שטח הפרדה בנוי, כאשר המהירות המותרת עומדת על 90 קמ"ש. לאחר בדיקה מעמיקה של חומר הראיות בידי עו"ד יערית אוליאל, אותרו כשלים רבים שהובילו לשינוי כתב האישום לעבירה מקלה שאינה נושאת רישום נקודות בצידה.

בקשה לפסילה עד תום ההליכים (1)

כתב אישום בגין מהירות מופרזת לרכב שזהותו נגנבה

בית המשפט השלום לתעבורה במחוז תל אביב 13.05.2021

בכתב האישום שהוגש נגד לקוחת המשרד צוין כי הנהגת נסעה בדרך עירונית במהירות העולה על 40 קמ"ש מעל המותר בחוק ועל כך נרשם לחובתה 10 נקודות.
לטענת הלקוחה, זהות רכבה נגנב ואף הוגש על ידה תלונה במשטרה בעניין זה. בהסדר הטיעון שבוצע, תוקן כתב האישום ועל הנהג לשלם 500 ₪ בלבד.

דוח קנס מהירות מופרזת

תאונת דרכים פעם שנייה - ללא פסילת רישיון!

בית משפט השלום לתעבורה בעכו | 10.06.2020

נגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בו נטען כי הנהג נהג ברשלנות כשנכנס לצומת באור אדום פגע ברכב שחצה את הצות באור ירוק וגרם לרכב לפגוע ברכב נוסף. כתוצאה מהתאונה נחבלו הנהגים המעורבים והנאשם וכלי הרכב ניזוקו.

מהירות מופרזת נמדד בממל"ז

בית משפט השלום לתעבורה בנצרת | 18.02.2020

לקוח המשרד נעצר ע"י שוטר לאחר שרכבו נמדד באמצעות הממל"ז נוסע במהירות מופרזת. הנהג קיבל דו"ח ע"ס 750 ש"ח ולחובתו היו נרשמות 8 נקודות במשרד הרישוי. 

לאחר בדיקת תקינות הדו"ח ע"י עו"ד תעבורה, יערית אוליאל, נמצאו כשלים רבים בעבודת השוטר, בהפעלת הממל"ז ובבדיקת תנאי השטח. המדינה השתכנעה לתקן את כתב האישום כך שעבירת המהירות המופרזת תוקנה לעבירה שאינה נושאת נקודות בצידה.

דו"ח טלפון נייד – שינוי סעיף העבירה ללא נקודות

בית משפט לתעבורה בחיפה 09.06.2021

לקוח המשרד קיבל דו"ח מסוג קנס על סך 1000 ש"ח ו-8 נקודות לחובתו בטענה כי בשעה שהאוטו היה בתנועה, אחז או השתמש הנהג במכשיר הטלפון שלו ללא שימוש בדיבורית. אם היה בוחר הנהג שלא לפנות לייצוג משפטי הולם, היה צפוי להיפרד מרישיון הנהיגה שלו לאור צבירת נקודות החובה ממשרד הרישוי שנוספו לו. לאחר חקירת התיק ובדיקת חומר הראיות בידי עו"ד יערית אוליאל, התקבל הסכם טיעון מקל שבו שונה סעיף העבירה לסעיף ללא נקודות

ביטול רמזור אדום- תיקון העבירה לרמזור צהוב

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה, 20.04.2021

לקוחה הגיעה למשרד בעת קבלת הודעת תשלום קנס, בגין אי ציות לכללי התעבורה.בטופס הנ"ל נטען כי הנהגת לא עצרה מלפניי מעבר חצייה, ואף חצתה את הצומת כאשר דלק האור האדום ברמזור.לטענתה, חציית הצומת בוצעה כאשר הופיע אור צהוב מהבהב, ולא אדום.לטענת המשטרה, ראות השוטרים הייתה טובה, ואף נבדקו תקינותם של הרמזורים, מה שביסס את עמדתם לגבי נתינת הקנס.

רמזור אדום – ביטול נקודות והפחתת הקנס

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה | 05.01.2020

לקוח המשרד, נהג מונית במקצועו, קיבל דו"ח תנועה משוטר ע"ס 1,500 ש"ח בטענה שהנהג לא ציית לאור אדום שדלק ברמזור בכניסה לצומת. אם היה הנהג משלם את הדו"ח היו נרשמות לחובתו 10 נקודות במשרד הרישוי. המדינה סירבה להגיע להסדר בתיק וזה והתיק נקבע לשמיעת ראיות בפני בית משפט לתעבורה בחיפה. עו"ד יערית אוליאל החלה בחקירת השוטר בערך את הדו"ח ומיד לאחר תחילת החקירה הציע בית המשפט למדינה לתקן את כתב האישום לאור הכשלים שעלו בחקירה.

עבירת הרמזור האדום תוקנה לעבירת אור צהוב (אשר בצידה אין נקודות) והקנס הופחת ל- 500 ש"ח בלבד.

כתב אישום בגין תאונת דרכים עם רמזור אדום

בית המשפט לתעבורה מחוז מרכז | 19.12.2019

נגד לקוחת המשרד הוגש כתב אישום לאחר מעורבותה בתאונת דרכים. בכתב האישום נטען שהנהגת נהגה בקלות ראש בכך שלא נתנה תשומת לב מספקת לדרך, נכנסה לצומת באור אדום וחסמה את דרכו של רכב שנכנס לצומת באור ירוק. שני כלי הרכב התנגשו וכתוצאה מההתנגשות נהדף הרכב הנפגע ופגע ברכב שלישי נוסף. כתוצאה מהתאונה נחבלו הנהגת הנאשמת ושני הנהגים ברכבים המעורבים. כמו כן ניזוקו כלי הרכב.

תאונת דרכים עצמית

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 02.12.2019

נגד לקוחת המשרד הוגש כתב אישום בגין תאונת דרכים. על אף שהיה מדובר בתאונה עצמית, בה נפגעה הנאשמת בלבד הוגש נגדה כתב אישום בגין אשמתה בגרימת התאונה. 

  "אני לא מבינה, לא פגעתי באף אחד, למה מאשימים אותי ?" כך טענה בפנינו הנהגת. 

לא הרבה יודעים אבל גם אם עשיתם תאונה ואתם היחידים שנפגעתם בתאונה ייתכן ויוגש נגדכם כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים!

מצלמות מהירות – 4 דו"חות

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 06.05.2019

לקוח המשרד נסע יום יום בדרכו לעבודה דרך מנהרות הכרמל. יום בהיר אחד הגיע דואר רשום ממשטרת ישראל – דו"ח תעבורה בגין מהירות מופרזת. הדו"ח היה על סך של 250 ש"ח בלבד ובו צויין כי נסע כ- 15 קמ"ש מעל המהירות המותרת. לא היו נקודות בצידו הדו"ח והנהג תכנן לשלם אותו ועל אף שהוא נוהג למעלה מ- 20 שנה ומעולם לא קיבל דו"ח תנועה אמר לעצמו שייתן תשומת לב לעניין ויקפיד להבא שלא לעבור אפילו במעט את המהירות המותרת. משמע – הלקח נלמד. 

ביטול שלושה חודשי פסילת רישיון משרד הרישוי – שיטת הניקוד

תדפיס ניקוד לנהג | 04.06.2020

לקוח המשרד צבר 36 נקודות במשרד הרישוי ולאחר שחויב בביצוע שני קורסים, נפסל רישיונו לתקופה של 3 חודשים. הנהג הגיע למשרד עורכת דין יערית אוליאל בטרם החלה הפסילה. על אף התנגדות המאשימה, בית המשפט קיבל את טענותינו והצלחנו לבטל 24 נקודות מתוך ה- 36 וכך להביא לביטול פסילת רישיונו של הנהג.

פסילת רישיון

ביטול כתב אישום

בית משפט השלום לתעבורה חיפה | 10.01.2018

נדירים המקרים בהם מסכימה המאשימה לבטל את כתב האישום שהוגש נהג הנהגת. עורכת דין יערית אוליאל הצליחה לשכנע את התביעה לחזור בה מכתב האישום במקרה שבו נתגלה כי השוטר שגה במתן דו"ח לא מוצדק בשל נסיעה בנת"צ. לאחר שהשוטר נחקר בבית המשפט ע"י עו"ד אוליאל, ביקשה המאשימה לחזור בה מכתב האישום נגד הנהגת.

ביטול כתב אישום

ביטול דו"ח ונקודות לאחר שנה וחצי – קבלת בקשה להארכת מועד להשפט

בית משפט השלום לתעבורה באשדוד | 25.10.20

נהגים רבים נזכרים לפנות לעורך דין תעבורה לייצוג רק אחרי שצברו יותר מדי נקודות ומשרד הרישוי דורש לפסול את רישיון הנהיגה שלהם לשלושה חודשים. כך קרה לרפאל. רפאל הגיע למשרדנו כשהפסילה מרחפת מעל ראשו. לאחר בחינת רישום הנקודות שלו הוגשה בקשה להארכת מועד להשפט בדו"ח שנרשם נגדו לפני כשנה וחצי. ברור שההרשעה בדו"ח זה השתכללה מזמן ולצערנו, לא היה בפיו של רפאל הסבר סביר לכך שלא פעל לביטול הדו"ח במועד. יחד עם זאת, סברנו שניתן יהיה לשנות את רוע הגזירה לאור כשלים מהותיים שנפלו בדו"ח. השוטרת שכחה למלא פרטים חשובים לביסוס ההרשעה.

דו"ח על טלפון נייד – ביטול נקודות והפחתה בקנס

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 26.11.19

אורי קיבל דו"ח על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה 1,000 ש"ח קנס ו-8 נקודות. אורי פנה למשרדנו – עורכי דין תעבורה ולאחר בדיקת הדו"ח ואיתור כשלים עריכתו הצלחנו להגיע להסדר עם התובע לפיו סעיף העבירה של טלפון נייד ימחק ובמקומו הנהג יודה בעבירה של אי אחיזת הגה בשתי ידיים – עבירה שאין בצידה נקודות.

סכום הקנס הופחת אף הוא ל- 800 ש"ח. 

בית המשפט לתעבורה בחיפה כיבד את ההסדר.

דוח על טלפון נייד

ניסה להוציא רישיון לאוטובוס במשך שנתיים - עד שהגיע אלינו

המרב"ד | 08.05.2021

מנשה (שם בדוי), תושב חוזר מארצות הברית, החליט לחזור ארצה ולהתחיל לעבוד כנהג. עם הגעתו ארצה, ניסה מנשה להוציא רישיון על אוטובוס במשך למעלה משנתיים. מנשה נשלח למכון הרפואי לבטיחות בדרכים לצורך בחינת כשירותו לנהיגה על דרגת הרישיון המבוקשת ומאז החלה מסכת ייסורים. משרד הרישוי מסרב לאפשר לו להתחיל בהליך הוצאת הרישיון המבוקש והמרב"ד מסרבים להמליץ על כך. אובד עצות, הגיע מנשה למשרדנו לעזרה. בסיום הטיפול שארך כשלושה שבועות, התקבלה הבשורה המשמחת – הבקשה התקבלה. מנשה יכול להתחיל בלימודיו, מה שיאפשר לו להתפרנס בכבוד ולהתאקלם במהרה.

משרדנו מתמחה בטיפול מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

נגן וידאו אודות ניסה להוציא רישיון לאוטובוס במשך שנתיים
בית משפט השלום לתעבורה חיפה | 03.03.2021

נגד הנאשמת הוגש כתב אישום על אי מתן זכות קדימה בעת שנהגה ברכבה ונכנסה לתוך מעגל תנועה שלפניו מונח תמרור 303 ולא נתנה זכות קדימה לרכב שנמצא בתוך הכיכר אשר נאלץ לבלום את רכבו.

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל קיבל את הייצוג בתיק זה ולאחר בחינת חומר הראיות, אותרו כשלים ראייתים רבים בתיק שהביאו לתיקון כתב האישום לעבירה מקלה.

התיק הסתיים ללא פסילה בפועל, ללא נקודות ועל הנאשמת הוטל קנס בסך 600 ש"ח בלבד.

כתב אישום נהיגה בשכרות

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 09.03.2021

נגד נהג הוגש כתב אישום בגין נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים, רכבו הושבת מיידית ל-30 יום ורישיונו נפסל פסילה מנהלית לחודש. הנאשם היה צפוי לעונש מינימום שלא יפחת מ-24 חודשי פסילה בפועל. התיק הגיע לטיפול משרדנו ובבחינת ראיות התביעה נמצאו כשלים רבים… התיק הסתיים בפסילה של 4 חודשים בתוספת הפסילה המנהלית, קנס ותנאי. כנסו לקרוא עוד על התיק המסקרן הזה.

עקיפה כשהדרך לא פנויה

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 03.03.2021

נגד הנאשם הוגש כתב אישום בדין עקיפה מסוכנת. בכתב האישום נטען כי בעת שהנאשם נהג ברכבו ביצע עקיפה של רכב אחר כאשר הדרך שלפניו לא הייתה פנויה במרחק מספיק כדי לאפשר ביצוע העקיפה בביטחה ובכך גרם לסיכון נסיעתו של רכב אחר בניגוד לתקנה 47(ד) לתקנות התעבורה.

עקיפה מסוכנת נחשבת לעבירה חמורה והעונש שהתבקש ע"י התביעה הוא מינימום 3 חודשי פסילת רישיון. עורך דין תעבורה ממשרדנו שטיפל בתיק זה איתר כשלים חמורים בראיות התביעה, סתירות בגרסאות השוטרים וטעויות מהותיות אשר הביאו לתיקון כתב האישום לנהיגה בחוסר זהירות. בתחילת הדרך, הנהג היה צפוי לעונש של מינימום 3 חודשי פסילה, 10 נקודות, קנס כספי גבוה ופסילה על תנאי.

טיפול בדו"ח רמזור אדום | 08.04.2021

לקוח המשרד,  קיבל בדואר דו"ח בגין מעבר ברמזור אדום. העבירה צולמה לכאורה ע"י מצלמת  א3.

לאחר בחינת הדו"ח, הצילום ונסיבות נוספות, הגשנו בקשה לביטול הדו"ח.

התוצאה – הדו"ח בוטל! כן, גם הקנס וגם הנקודות! 

נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף - קנס בלבד, ללא שלילה!

טיפול בכתב אישום - נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף | 28.04.2021

לקוח המשרד,  קיבל כתב אישום בגין נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף. בסופו של דבר התיק הסתיים בלי שלילה ובלי תנאי! 

משרדנו מתמחה רק בתעבורה