072-371-8608

ביטול דו"ח ונקודות לאחר שנה וחצי – קבלת בקשה להארכת מועד להשפט

נהגים רבים נזכרים לפנות לעורך דין תעבורה לייצוג רק אחרי שצברו יותר מדי נקודות ומשרד הרישוי דורש לפסול את רישיון הנהיגה שלהם לשלושה חודשים. כך קרה לרפאל. רפאל הגיע למשרדנו כשהפסילה מרחפת מעל ראשו. לאחר בחינת רישום הנקודות שלו הוגשה בקשה להארכת מועד להשפט בדו"ח שנרשם נגדו לפני כשנה וחצי. ברור שההרשעה בדו"ח זה השתכללה מזמן ולצערנו, לא היה בפיו של רפאל הסבר סביר לכך שלא פעל לביטול הדו"ח במועד. יחד עם זאת, סברנו שניתן יהיה לשנות את רוע הגזירה לאור כשלים מהותיים שנפלו בדו"ח. השוטרת שכחה למלא פרטים חשובים לביסוס ההרשעה.

לתדהמתנו הרבה, המדינה הגיבה לבקשה וצירפה לתגובתה העתק מהדו"ח המקורי ובו לא חסר אף פרט!  המשמעות היא שמישהו השלים את הפרטים לאחר שהדו"ח נמסר לנהג, דבר האסור בתכלית האיסור. 

בית המשפט לתעבורה באשדוד קיבל את טענותינו והורה על הארכת המועד להישפט על אף הזמן הרב שחלף ותוך ביקורת התנהלות השוטרת במקרה זה! הנקודות בגין דו"ח זה נמחקו אף הן.

לקריאה נוספת על איך לטפל בדוחות תנועה ומה כדאי לעשות אנו ממליצים לקרוא את המדריך המקיף לטיפול בדו"חות תנועה

מי הופיע בבית המשפט

ביטול דוחות ונקודות

פסק הדין

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print