לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצלחות המשרד – דוחו"ת

נהיגה ברמזור אדום, שימוש בטלפון נייד, נהיגה ללא טסט ומהירות מופרזת, אלו רק מספר דוגמאות בהן עשויים הנהגים לקבל דו"ח תנועה. משרד עו"ד תעבורה יערית אוליאל מתמחה בבחינת הדו"חות, הן ברירת משפט והן הזמנה לדין, ומעניק לנהגים ייצוג משפטי הולם. במסגרת עבודתה של עו"ד אוליאל, מוקדשים מאמצים רבים בבחינת חומר הראיות בכדי לנסות ולאתר כשלים מהותיים אשר עשויים להביא להקלה בענישה ואף לזיכוי מלא מן האשמה.
קיבלתם דו"ח תנועה? אל תקבלו את רוע הגזירה, היוועצו עם משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל בהקדם האפשרי בכדי לקבל פתרון הולם במצבכם.

דו"ח על טלפון נייד – ביטול נקודות והפחתה בקנס

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 26.11.19

אורי קיבל דו"ח על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה 1,000 ש"ח קנס ו-8 נקודות. אורי פנה למשרדנו – עורכי דין תעבורה ולאחר בדיקת הדו"ח ואיתור כשלים עריכתו הצלחנו להגיע להסדר עם התובע לפיו סעיף העבירה של טלפון נייד ימחק ובמקומו הנהג יודה בעבירה של אי אחיזת הגה בשתי ידיים – עבירה שאין בצידה נקודות.

סכום הקנס הופחת אף הוא ל- 800 ש"ח. 

בית המשפט לתעבורה בחיפה כיבד את ההסדר.

דוח על טלפון נייד

ביטול דו"ח ונקודות לאחר שנה וחצי – קבלת בקשה להארכת מועד להשפט

בית משפט השלום לתעבורה באשדוד | 25.10.20

נהגים רבים נזכרים לפנות לעורך דין תעבורה לייצוג רק אחרי שצברו יותר מדי נקודות ומשרד הרישוי דורש לפסול את רישיון הנהיגה שלהם לשלושה חודשים. כך קרה לרפאל. רפאל הגיע למשרדנו כשהפסילה מרחפת מעל ראשו. לאחר בחינת רישום הנקודות שלו הוגשה בקשה להארכת מועד להשפט בדו"ח שנרשם נגדו לפני כשנה וחצי. ברור שההרשעה בדו"ח זה השתכללה מזמן ולצערנו, לא היה בפיו של רפאל הסבר סביר לכך שלא פעל לביטול הדו"ח במועד. יחד עם זאת, סברנו שניתן יהיה לשנות את רוע הגזירה לאור כשלים מהותיים שנפלו בדו"ח. השוטרת שכחה למלא פרטים חשובים לביסוס ההרשעה.

אנחנו כאן כי הרישיון שלך חשוב!

המלצות בפייסבוק

Shelly Fadida
Shelly Fadida
קרא עוד
ללא ספק הכי טובה בתחום, ממליצה בחום!!!
Roni Ruff
Roni Ruff
קרא עוד
יערית תותחית ! עזרה לנו מאוד
Rotem Saar Kless
Rotem Saar Kless
קרא עוד
ממליצה בחום רותח! הכי מקצועית! נהדרת!
RachelKeydar Fadida
RachelKeydar Fadida
קרא עוד
יערית שירותית מאוד , פתרה לי בעיה במסירות רבה והכי חשוב במקצועיות ובאדיבות!! ממליצה לכולם
Meirav Glanz
Meirav Glanz
קרא עוד
ממליצה בחום על עו"ד יערית אוליאל. מפגש בין אשת מקצוע מבריקה לבין אישיות ערכית ואנושית שיודעת להוביל וללוות מצבים מורכבים בחכמה,רגישות ותחושה אמיתית שיש על מי לסמוך. בולטת מאוד בנוף הקולגיאלי של עורכי הדין . ישר כוח.
Reut Shtochel-Dvir
Reut Shtochel-Dvir
קרא עוד
ממליצה בחום!! עו"ד קשובה ללקוח ומקצועית.תותחית!!
אלי כהן
אלי כהן
קרא עוד
תותחית בתחום התעבורה אלופה ממליץ בחום
קייטרינג בצל האורן ברוכי
קייטרינג בצל האורן ברוכי
קרא עוד
בתור לקוח התרשמנו ממקצועניות יושר ואמינות יערית לא רק הייתה עורכת הדין שלי היא הייתתה לי לעזר גם בפן האישי בכל מה שהייתי צריך במשך כל זמן המשפט ממליץ בחום תודה לך על הדרך הארוכה שעברת איתי ועם משפחתי
Amir Maor
Amir Maor
קרא עוד
יערית מקצוענית, שרות מדהים, הצליחה להוציא אותי ממקרה שנראה אבוד, מומלץ להכניס את מס. הטלפון לזיכרון, שלא נצטרך, טוב שיהיה! תודה והרבה הצלחה!
הקודם
הבא

מצלמות מהירות – 4 דו"חות

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 06.05.2019

לקוח המשרד נסע יום יום בדרכו לעבודה דרך מנהרות הכרמל. יום בהיר אחד הגיע דואר רשום ממשטרת ישראל – דו"ח תעבורה בגין מהירות מופרזת. הדו"ח היה על סך של 250 ש"ח בלבד ובו צויין כי נסע כ- 15 קמ"ש מעל המהירות המותרת. לא היו נקודות בצידו הדו"ח והנהג תכנן לשלם אותו ועל אף שהוא נוהג למעלה מ- 20 שנה ומעולם לא קיבל דו"ח תנועה אמר לעצמו שייתן תשומת לב לעניין ויקפיד להבא שלא לעבור אפילו במעט את המהירות המותרת. משמע – הלקח נלמד. 

רמזור אדום – ביטול נקודות והפחתת הקנס

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה | 05.01.2020

לקוח המשרד, נהג מונית במקצועו, קיבל דו"ח תנועה משוטר ע"ס 1,500 ש"ח בטענה שהנהג לא ציית לאור אדום שדלק ברמזור בכניסה לצומת. אם היה הנהג משלם את הדו"ח היו נרשמות לחובתו 10 נקודות במשרד הרישוי. המדינה סירבה להגיע להסדר בתיק וזה והתיק נקבע לשמיעת ראיות בפני בית משפט לתעבורה בחיפה. עו"ד יערית אוליאל החלה בחקירת השוטר בערך את הדו"ח ומיד לאחר תחילת החקירה הציע בית המשפט למדינה לתקן את כתב האישום לאור הכשלים שעלו בחקירה.

עבירת הרמזור האדום תוקנה לעבירת אור צהוב (אשר בצידה אין נקודות) והקנס הופחת ל- 500 ש"ח בלבד.

ביטול רמזור אדום- תיקון העבירה לרמזור צהוב

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה, 20.04.2021

לקוחה הגיעה למשרד בעת קבלת הודעת תשלום קנס, בגין אי ציות לכללי התעבורה.בטופס הנ"ל נטען כי הנהגת לא עצרה מלפניי מעבר חצייה, ואף חצתה את הצומת כאשר דלק האור האדום ברמזור.לטענתה, חציית הצומת בוצעה כאשר הופיע אור צהוב מהבהב, ולא אדום.לטענת המשטרה, ראות השוטרים הייתה טובה, ואף נבדקו תקינותם של הרמזורים, מה שביסס את עמדתם לגבי נתינת הקנס.

דו"ח טלפון נייד – שינוי סעיף העבירה ללא נקודות

בית משפט לתעבורה בחיפה 09.06.2021

לקוח המשרד קיבל דו"ח מסוג קנס על סך 1000 ש"ח ו-8 נקודות לחובתו בטענה כי בשעה שהאוטו היה בתנועה, אחז או השתמש הנהג במכשיר הטלפון שלו ללא שימוש בדיבורית. אם היה בוחר הנהג שלא לפנות לייצוג משפטי הולם, היה צפוי להיפרד מרישיון הנהיגה שלו לאור צבירת נקודות החובה ממשרד הרישוי שנוספו לו. לאחר חקירת התיק ובדיקת חומר הראיות בידי עו"ד יערית אוליאל, התקבל הסכם טיעון מקל שבו שונה סעיף העבירה לסעיף ללא נקודות

ביטול 8 נקודות נהיגה, שהצילו נהג מפסילת רישיון

יורם (שם בדוי) קיבל דו"ח תנועה על שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה. לחובתו של יורם נרשם קנס כספי על סך 1000 ₪, בצירוף של 8 נקודות חובה, דבר אשר עשוי היה לסכן את המשך רישיון הנהיגה שלו לפרק זמן לא מועט. לאחר הבנת הבעיה בה הוא נמצא, פנה יורם אל משרדנו בתקווה שנצליח לשמור על רישיונו בכיסו. עו"ד אוליאל בחנה את כלל הראיות ואיתרה כשלים מהותיים אשר הובילו לבסוף את התביעה להסתפק בעבירה שאין בגינה נקודות וכך ניצל נהג זה מפסילה.

המלצות בגוגל

Shelly Fadida
Shelly Fadida
קרא עוד
מקצועיות ! מקצועיות ! מקצועיות! תודה יערית על היחס והזמינות אין מילים.‎
Meirav Glantz
Meirav Glantz
קרא עוד
ממליצה בחום על עו"ד יערית אוליאל. מפגש בין אשת מקצוע מבריקה לבין אישיות ערכית ואנושית שיודעת להוביל וללוות מצבים מורכבים בחכמה,רגישות ותחושה אמיתית שיש על מי לסמוך. בולטת מאוד בנוף הקולגיאלי של עורכי הדין . ישר כוח.
לירון פנונו
לירון פנונו
קרא עוד
עורכת דין תעבורה מספר אחת בארץ. שירותים ומקסימה
משרד עורכי דין שי, יוספזון ושות'
משרד עורכי דין שי, יוספזון ושות'
קרא עוד
עו"ד יערית מקצועית, אדיבה, מלאת אמביציה ומאד מאד מומלצת
roy israelit
roy israelit
קרא עוד
למזלי זכיתי להנות מהשירות, חיפשתי עורך דין לתעבורה בעקבות תאונה שבא הייתי מעורב, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי ליערית וזה אכן היה מזל גדול. מבחינתי זמינות ומקצועיות זה הדבר הכי חשוב ושמח שמצאתי את הכתובת שלי לכל בעיה בנושא זה. למי שמחפש לנצח ולא רק להתנצח, זו הכתובת.‎
עורכת דין מירי נחשונוב
עורכת דין מירי נחשונוב
קרא עוד
עו״ד יערית מומחית בתחום התעבורה, מקצועית מאוד. יש לה ניסיון בתחום. ממליצה עליה בחום.‎
Doron Zisso
Doron Zisso
קרא עוד
לעו"ד יערית אוליאל יש את הכלים לתת את מיטב הייצוג בתיקי תעבורה, שוות תנועה ותעונות דרכים: ידע, נסיון, רוח לחימה למען הלקוח והיכולות להשתמש בכלים אלה למען הלקוח.
הקודם
הבא

נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף (טסט) , הסתיים ללא פסילה

בית המשפט השלום לתעבורה בחדרה I 30.09.2021

חיה(שם בדוי) נסעה ברכבה יחד עם משפחתה, כאשר לפתע נעצרה על ידי כוחות השיטור בטענה שרישיון הרכב שלה אינו בתוקף. מבירור שנעשה, נמצא כי אגרת הרישוי אומנם שולמה על ידי בעלה, אך בשל הקורונה ולחצים אישיים כאלו ואחרים, טרם עבר הרכב טסט. כנגד חיה הוגש כתב אישום בגין ביצוע עבירת נהיגה ברכב שרישיונו פקע בתקופה העולה על שנה, עבירה הנושאת עימה סנקציות רבות ומהותיות כדוגמת פסילת רישיון הנהיגה. הנהגת אשר הבינה את ההשלכות הצפויות, השכילה לפנות למשרדנו ובאמצעות עבודתה המעמיקה של עו"ד אוליאל בתיק, התקבל הסדר מקל עם קנס כספי בלבד וללא שלילה של רישיון הנהיגה של חיה. 

כתב אישום בגין נהיגה ללא טסט למעלה משנתיים, הסתיים ללא פסילה בפועל

בית המשפט השלום לתעבורה בחיפה I 07.10.2021

דור(שם בדוי), נעצר במהלך סיור אכיפה שגרתי של ניידת משטרה, מכיוון שאור בלם ימין ומרכזי אינם פועלים כשורה בעת בלימת הרכב. במהלך בדיקת מסוף בידי השוטרים, נמצא כי רכבו של דור ללא טסט(רישיון רכב) לתקופה העולה על שנה, בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה. בגין ביצוע העבירה, קיבל דור כתב אישום חמור החושף אותו לסנקציות רבות כדוגמת קנסות כספיים גבוהים, נקודות חובה, ואף פסילת רישיון נהיגה לפרק זמן ממושך. לאחר הבנת חומרת העבירה וקבלת ייעוץ הולם על ידי משרדנו, עורכת דין יערית אוליאל הצליחה במסגרת עבודתה לסיים את התיק ללא כל פסילה בפועל.

המחבר
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה