072-371-8608

כתב אישום נהיגה בשכרות

נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים – כתב אישום

בית המשפט לתעבורה בחיפה | 09.03.2021

נגד הנהג הוגש כתב אישום חמור על נהיגה בשכרות, רכבו הושבת מיידית ל-30 יום ורישיונו נפסל פסילה מנהלית לחודש. הנאשם היה צפוי לעונש מינימום שלא יפחת מ-24 חודשי פסילה בפועל.

התיק הגיע לטיפול משרדנו ובבחינת ראיות התביעה נמצאו כשלים רבים – השעות שנכתבו בדו"חות השוטרים היו שגויות, אותרה תקלה במכשיר הינשוף יומיים לפני בדיקת הנהג, בדיקות הכיול שבוצעו למכשיר בתחילת המשמרת ובסיומה לא היו מדוייקות והחשוב מכל – מצלמת הרכב של הנהג תיעדה את תחילת האירוע ומהסרטון עלו אי דיוקים רבים בגרסאות השוטרים. 

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל הצליח להגיע להסדר לאחר משא ומתן ארוך וממושך עם התביעה (כשנתיים וחצי) לפיו כתב האישום יתוקן – עבירת הנהיגה בשכרות תמחק מכתב האישום והנאשם יודה בעבירת נהיגה תחת השפעת אלכוהול בלבד. התיק הסתיים בפסילה של 4 חודשים בתוספת הפסילה המנהלית, קנס ותנאי.

 

טיפול בתיקי נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים

משרדינו מתמחה בניהול תיקי נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים,  אנו מציעים בחום לא להתמודד עם תיקים כאלה לבד אם יש נגדי כתב אישום בגין נהיגה תחת השפעה צרו קשר עם עורך דין בהקדם.

 לקריאה נוספת ומעמיקה בנושא קראו את המדריך שלנו לנהיגה תחת השפעה 

 

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print