072-371-8608

מצלמות מהירות – 4 דו"חות במנהרות הכרמל

לקוח המשרד נסע יום יום בדרכו לעבודה דרך מנהרות הכרמל. יום בהיר אחד הגיע דואר רשום ממשטרת ישראל – דו"ח תעבורה בגין מהירות מופרזת. הדו"ח היה על סך של 250 ש"ח בלבד ובו צוין כי נסע כ- 15 קמ"ש מעל המהירות המותרת. לא היו נקודות בצידו הדו"ח והנהג תכנן לשלם אותו ועל אף שהוא נוהג למעלה מ- 20 שנה ומעולם לא קיבל דו"ח תנועה אמר לעצמו שייתן תשומת לב לעניין ויקפיד להבא שלא לעבור אפילו במעט את המהירות המותרת. משמע – הלקח נלמד. יומיים לאחר מכן, הגיע דו"ח נוסף ולאחריו שניים נוספים. לפתע מצא עצמו אותו נהג נורמטבי ניצב בפני קנסות בסך כולל של 2,500 ש"ח שאם היה בוחר לשלמם היו נזקפות לחובתו 24 נקודות, דבר שהיה מחייב אותו בביצוע אמצעי תיקון בדמות שני קורסים של נהיגה מונעת והנקודות נשארות בתוקף לארבע שנים (במקום שנתיים).

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל קיבל את הטיפול במקרה זה ועל אף שהלקוח היה סקפטי העניין הסתיים בקנס כולל בסך של 500 ש"ח ללא נקודות. לנהג ניתנה הזדמנות אמיתית לשפר את נהיגתו בטרם ייענש בחומרה.

 

להאזנה למאמר לחצו כאן:

 

נתפסת נוהג במהירות מופרזת? רישיונך בסכנה!

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

מי הופיע בבית המשפט

מצלמת מהירות

גזר הדין

מצלמת מהירות - 4 דוחות

מצלמת מהירות 2

מנהרות הכרמל – אכיפה באמצעות מצלמות מהירות

מנהרות-הכרמל-300x172

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print