לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

תאונת דרכים פעם שנייה – ללא פסילת רישיון!

נגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בו נטען כי הנהג נהג ברשלנות כשנכנס לצומת באור אדום פגע ברכב שחצה את הצות באור ירוק וגרם לרכב לפגוע ברכב נוסף. כתוצאה מהתאונה נחבלו הנהגים המעורבים והנאשם וכלי הרכב ניזוקו. 

בעברו הלא רחוק הורשע הנהג בגרימת תאונת דרכים ושם הוטל עליו, בין היתר, עונש בדמות פסילת רישיון על תנאי לאחר שפגע בהולכת רגל בעת שחצתה את הכביש במעבר חצייה. 

המדינה ביקשה להפעיל את עונש הפסילה על תנאי בתיק זה בנוסף לפסילה נוספת. לאחר בדיקת חומר הראיות בתיק, איתור כשלים ניכרים בעבודת השוטרים ובוחן התנועה מטעם המשטרה, הצליחה עו"ד יערית אוליאל להביא לסיים את התיק ללא פסילה נוספת ולהימנע מהפעלת הפסילה המותנית.

המדינה ביקשה להטיל על הנאשם פסילה לתקופה של מינימום 3 חודשים ועונשים נלווים. בית המשפט קיבל את טיעוניי ההגנה וגזר על הנאשם 40 ימי פסילה בקיזוז 40 ימי הפסילה המנהלית (המשמעות היא שהנאשם לא קיבל פסילה בפועל) עונש של פסילה על תנאי וקנס בלבד. משרד עו"ד יערית אוליאל בעלת ניסיון רב בניהול וייצוג בתיקי תאונות דרכים. התיק הסתיים ללא פסילה! 

הפרטים על המשפט

גזר דין עכו

גזר הדין שהתקבל

הצלחות משרדנו בתיקי תאונות דרכים

משרד עו"ד יערית אוליאל לתעבורה בלבד! 

נגמר בקנס בלבד!
תאונת דרכים עצמית
שבעה ימי פסילה בלבד
לאחר תאונת דרכים
תאונת דרכים בפעם
השנייה ללא פסילה

במשרדנו נוהלו מאות תיקי תאונות דרכים, אפשר לעזור גם לך! 

 

 

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה