בית המשפט לתעבורה אשדוד – טלפון – שעות פעילות – כתובת – פקס – מייל

בית משפט לתעבורה אשדוד - מחוז דרום

לנוחיותכם פרטי התקשרות ויצירת קשר עם בית המשפט ולשכת התעבורה באשדוד. אם הוזמנתם לדיון בבית המשפט לתעבורה כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה לפני מועד הדיון בכדי לדעת בפני מה אתם מתמודדים, מה העונש הצפוי וכיצד ניתן לסייע לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

עורך דין תעבורה מתנהל בעבודתו מול גורמי התביעה – עורכי הדין לתעבורה מטעם המשטרה במטרה להגיע להסדר נוח לנאשם. אם מועד הדיון שלכם מתקרב ועדיין לא שכרתם שירותיו של עורך דין תעבורה, תוכלו לשלוח בקשה לדחיית מועד הדיון בפקס לבית משפט לתעבורה ולנמק כי הדחייה מתבקשת לשם הסדרת ייצוגכם במשפט ע״י עורך דין תעבורה. מרבית השופטים מקבלים בקשה מעין זו בשל החשיבות של הייצוג בהליך המשפטי.

מהי חשיבותו של עורך דין תעבורה בבית משפט באשדוד?

קיבלתם זימון לבית משפט תעבורה באשדוד? התמצאות בחוקי התעבורה הינה קשה וסבוכה, וזאת לאור העובדה כי עבירת תעבורה מהווה עבירה פלילית לכל עניין ודבר. 

לאור האמור, קיימת חשיבות רבה בבחירת עורך דין תעבורה מיומן המנוסה בתחומו בכדי לקבל את ההגנה הראויה וההולמת ביותר בבית משפט אשדוד. שירותיו של עורך הדין עשוים להגדיל את הסיכוי להטיב עם מצבו של הנאשם החל מהקלה בענישה ועד לזיכוי מהאשמה בתיק.ניתן למצוא במאמרה של עו"ד אוליאל מידע נוסף אודות עסקת טיעון במשפט תעבורה

בית משפט לתעבורה אשדוד – טלפון – מרכז מידע 

 

פקס בית משפט תעבורה אשדוד

כתובת בית משפט לתעבורה באשדוד 

רחוב מורדי הגטאות 1, אשדוד.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות דברו עם עורך דין תעבורה המומחה בהתמודדות מול משרד הרישוי

חייגו עכשיו 072-371-8614  אנחנו כאן כי הרישיון שלך חשוב!

לשכת תביעות תעבורה אשדוד - מחוז דרום

צילום חומרי חקירה ומענה טלפוני בלשכת תביעות תעבורה לכיש

יום ראשון

08:00 עד 12:00

יום שלישי

08:00 עד 12:00

13:30 עד 15:30

יום חמישי

08:00 עד 12:00

צילום חומרי חקירה בתיקי מעצר

בימים א'–ה' בין השעות 08:00-12:00

דואר אלקטרוני תביעות תעבורה לכיש

[email protected]

כתובת לשכת תביעות תעבורה אשדוד –

הנביאים 44, משטרת מרחב לכיש, אשדוד

פקס וטלפון של לשכת תביעות תעבורה לכיש

אולם הכניסה בית המשפט לתעבורה אשדוד

מפת ניווט אל בית משפט לתעבורה באשדוד

במאמר זה דיברנו על:
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

משרדנו מתמחה רק בתעבורה