בית המשפט לתעבורה אילת טלפון – שעות פעילות – כתובת – פקס – מייל

בית משפט לתעבורה אילת - מחוז דרום

כאן ניתן למצוא את כלל הדרכים ליצירת קשר עם לשכת התעבורה ובית המשפט של אילת. אם זומנתם לדיון בבית המשפט לתעבורה בשל עבירת תעבורה כזו או אחרת, עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין המתמקצע בדינים מסוג אלו, או לפחות לשקול ייעוץ עמו. עורך דין תעבורה יאפשר לכם להבין מהי ההתמודדות הצפויה לכם, העונש הצפוי ואפילו להביא אתכם לתוצאה הטובה ביותר.

עורך דין זה מתנהל מול גורמי התביעה של המדינה, הרי אלו הם עורכי דין מהמשטרה, בשביל להגיע להסדר הראוי והנוח ביותר לנאשם. מהו הסדר ראוי, כיצד מגיעים לעסקה מטיבה כל אלו ועוד במאמר המלא – עסקת טיעון במשפט תעבורה. אם טרם שכרתם עורך דין ומועד הדיון מתקרב, באפשרותכם להגיש בקשה לדחיית הדיון. בקשה זו ניתן להגיש באמצעות פקס לבית המשפט ולצרף כי הבקשה לדחייה היא בעקבות הצורך להסדר הייצוג המשפטי. רוב השופטים מסכימים ודוחים את מועד הדיון בגלל החשיבות של הייצוג המשפטי.

ביצעתם עבירת תנועה שבגינה קיבלתם זימון לבית משפט באילת? פנו לעורך דין תעבורה

אם יש ברשותכם הזמנה לדיון בבית משפט תעבורה באילת ייצוג משפטי בידי עורך דין מנוסה הוא הכרחי. עורך דין תעבורה במחוז דרום מטפל בכל רובד עבירות התעבורה החל מעבירה קלה ועד לחמורה ביותר. 

על הנהגים לזכור כי בפני בתי המשפט לתעבורה סנקציות ענישה רבות המדורגות בחומרתן למשל, ניתן לראות כי בדרגה הפחותה בית המשפט עשוי להטיל על הנאשם קנס כספי ואילו בדרגה החמורה רשאי בית המשפט בהתאם לנסיבות להטיל מאסר בפועל על הנאשם.

לאור האמור, על מנת לאתר פגמים בראיות התביעה ולהביא בהקלה משמעותית בענישה, יש להסתייע בעורך דין תעבורה המתמחה בתחומו בהקדם האפשרי.

בית משפט לתעבורה אילת – טלפון – מרכז מידע 

פקס בית משפט תעבורה אילת

כתובת בית משפט לתעבורה באילת 

דרך יותם 3, אילת

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות דברו עם עורך דין תעבורה המומחה בהתמודדות מול משרד הרישוי

חייגו עכשיו 072-371-8614  אנחנו כאן כי הרישיון שלך חשוב!

לשכת תביעות תעבורה אילת - מחוז דרום

צילום חומרי חקירה ומענה טלפוני בלשכת תביעות תעבורה אילת

יום ראשון

08:00 עד 12:00

יום שלישי

08:00 עד 12:00

13:30 עד 15:30

יום חמישי

08:00 עד 12:00

צילום חומרי חקירה בתיקי מעצר

בימים א'–ה' בין השעות 08:00-12:00

דואר אלקטרוני תביעות תעבורה אילת

[email protected]

כתובת לשכת תביעות תעבורה אילת –

קניון הים האדום, אילת

פקס וטלפון של לשכת תביעות תעבורה אילת

מפת ניווט אל בית משפט לתעבורה אילת

במאמר זה דיברנו על:
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

משרדנו מתמחה רק בתעבורה