בית המשפט לתעבורה בחדרה – דרכי התקשרות

בית משפט לתעבורה חדרה - מחוז חיפה

למען נוחיותכם, מצורפים פרטי התקשרות והדרכים ליצירת קשר עם לשכת התעבורה ובית המשפט בחדרה. אם זומנתם לבית המשפט לתעבורה בגין עבירת תעבורה כזו או אחרת, מומלץ ביותר להתייעץ בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה. זאת בכדי שתוכלו לקבל את הליווי המקצועי המתאים, להבין מה סדר גודל העניין, ההתמודדות הצפויה לכם, העונש הצפוי והחשוב ביותר – לצאת עם התוצאה הטובה ביותר שניתן להשיג.

עורך דין תעבורה עובד מול גורמי התביעה הרלוונטיים, אלו הם עורכי דין מטעם המשטרה, על מנת להגיע להסדר נוח וראוי לנאשם. מעוניינים לדעת מהו הסדר נוח וראוי? כנסו למאמר המלא אודות עסקת טיעון במשפט תעבורה. במידה ומועד הדיון מתקרב וטרם שכרתם או נעזרתם בדרך כזו או אחרת בעורך דין תעבורה, באפשרותכם להגיש בקשה לדחיית הדיון. יש לשלוח פקס לבית המשפט העירוני ולציין בו כי עליכם להסדיר את הייצוג המשפטי לקראת הדיון. בדרך כלל, השופטים מקבלים את הבקשה בגלל החשיבות הרבה של הייצוג המשפטי.

מאמר מומלץ – עורך דין תעבורה בחדרה

מרכז מידע של בתי המשפט

פקס בית משפט תעבורה חדרה

כתובת בית משפט לתעבורה בחדרה -הלל יפה 7א', חדרה

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות דברו עם עורך דין תעבורה המומחה בהתמודדות מול משרד הרישוי

חייגו עכשיו 072-371-8614  אנחנו כאן כי הרישיון שלך חשוב!

לשכת תביעות תעבורה חדרה - מחוז חיפה

צילום חומרי חקירה ומענה טלפוני בלשכת תביעות תעבורה חדרה

יום ראשון

08:00 עד 12:00

יום שלישי

08:00 עד 12:00

13:30 עד 15:30

יום חמישי

08:00 עד 12:00

צילום חומרי חקירה בתיקי מעצר

בימים א'–ה' בין השעות 08:00-12:00

דואר אלקטרוני תביעות תעבורה חדרה

[email protected]

כתובת לשכת תביעות תעבורה חדרה –

תחנת חדרה – כביש 4

פקס וטלפון של לשכת תביעות תעבורה חדרה

מפת ניווט אל בית משפט

במאמר זה דיברנו על:
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

משרדנו מתמחה רק בתעבורה