בית המשפט לתעבורה עכו – טלפון – שעות פעילות – כתובת – פקס – מייל

בית משפט לתעבורה עכו - מחוז חיפה

מולכם כלל הפרטים ליצירת קשר עם לשכת התעבורה ובית המשפט בעכו. במידה וזימנו אתכם לדיון בבית המשפט בתחום התעבורה, כדאי להיעזר בעורך דין המתמקצע בדיני בתעבורה טרם הדיון, על מנת לדעת מהי ההתמודדות הצפויה לכם. כמו כן, בשביל להבין מה העונש המצופה ואיך ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר לאור הנסיבות.

עורך דין המתמקצע בתביעות תעבורה עובד מול גורמי התביעה שהם עורכי דין מטעם המשטרה, אשר מתמחים בתעבורה גם כן, בכדי להגיע להסדר שיתאים לנאשם לקריאה מעמיקה אודות ההסדר ניתן למצוא במאמר – עסקת טיעון במשפט תעבורה. במקרה ועדיין לא שכרתם את שירותיו של עורך דין המתמקצע בתביעות מסוג זה ומועד הדיון שלכם מתקרב, באפשרותכם לשלוח בקשה לדחייתו של מועד הדיון באמצעות פקס. יש להוסיף ולנמק כי הדחייה מתבקשת לשם הסדרת הייצוג המשפטי שלכם. בדרך כלל, השופטים לא מתנגדים לבקשה מסוג זה מפאת חשיבות הייצוג המשפטי בהליך המשפט.

חשיבות ייצוג משפטי בהתמודדות מול בית משפט לתעבורה בעכו

דיני התעבורה הינם מסועפים ומורכבים בהיותם ענף הנכלל בדין הפלילי ועל כן קמה החשיבות לייצוג משפטי בידי עורך דין תעבורה המתמחה בתחומו.

על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה בתיק המתנהל בבית משפט לתעבורה בעכו, מומלץ להיוועץ עם עורך דין תעבורה החל מהשלב הראשוני! בקיאותו של עורך הדין היא הכרחית לניהול הליך משפטי. 

אם מצאתם עצמכם על "ספסל הנאשמים" לאור ביצוע עבירת תעבורה, פנו בהקדם האפשרי לעו"ד תעבורה מיומן.

בית המשפט לתעבורה עכו – טלפון – שעות פעילות – כתובת – פקס – מייל
בית המשפט לתעבורה עכו – טלפון – שעות פעילות – כתובת – פקס – מייל

בית משפט לתעבורה עכו – טלפון – מרכז מידע 

 

פקס בית משפט תעבורה עכו

כתובת בית משפט לתעבורה בעכו 

 רחוב יהושפט 15, עכו.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות דברו עם עורך דין תעבורה המומחה בהתמודדות מול משרד הרישוי

חייגו עכשיו 072-371-8614  אנחנו כאן כי הרישיון שלך חשוב!

לשכת תביעות תעבורה עכו - מחוז חיפה

צילום חומרי חקירה ומענה טלפוני בלשכת תביעות תעבורה עכו

יום ראשון

08:00 עד 12:00

יום שלישי

08:00 עד 12:00

13:30 עד 15:30

יום חמישי

08:00 עד 12:00

צילום חומרי חקירה בתיקי מעצר

בימים א'–ה' בין השעות 08:00-12:00

דואר אלקטרוני תביעות תעבורה עכו

[email protected]

כתובת לשכת תביעות תעבורה עכו –

רחוב ההגנה 16, עכו

פקס וטלפון של לשכת תביעות תעבורה עכו

מפת ניווט אל בית משפט לתעבורה בעכו

במאמר זה דיברנו על:
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

משרדנו מתמחה רק בתעבורה