072-371-8614

מידע שימושי לנהגים

משרד עו"ד תעבורה יערית אוליאל, ריכז עבורכם את כלל המידע הרלוונטי אודות הגופים השונים לרבות: בתי משפט לתעבורה, משרדי הרישוי, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים והן על עמדות הרשיומט. 

לכן אם אתם נדרשים בביצוע פעולות הנוגעות לרישיון הנהיגה והרכב שלכם, הגעתם למקום הנכון. 

יש ברשותכם רישיון נהיגה? כנראה שתידרשו בשלב כזה או אחר להתייצב במשרד הרישוי. להלן כל המידע ההכרחי לצורכי התקשרות, לרבות: כתובות, נגישות, טלפונים, פעולות, זימון תורים וכיוצא בזה. 

נדרשים לשלם אגרה, להנפיק רישיון רכב או שמא לקבל תדפיס נקודות עדכני? לא צריך לעמוד בתור! עמדות רשיומט מאפשרות ביצוע של מספר פעולות באופן עצמאי ללא המתנה. כל המידע אודות עמדות הרשיומט בהקלקה פשוטה. 

קיבלתם כתב אישום או שמא אתם מעונייינים להישפט בגין עבירת תנועה? ריכזרנו עבורכם את כלל המידע הרלוונטי אודות בתי המשפט ולשכות התעבורה ברחבי הארץ החל ממחוז צפון ועד למחוז דרום. 

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עוסק ברפואה תעבורתית, והינו יחידה מנהלית מטעם משרד הבריאות. קיבלתם זימון למבדקים במרב"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע המהותי בעמוד הנ"ל. 

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print