מידע שימושי לנהגים

משרד עו"ד תעבורה יערית אוליאל, ריכז עבורכם את כלל המידע הרלוונטי אודות הגופים השונים לרבות: בתי משפט לתעבורה, משרדי הרישוי, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים והן על עמדות הרשיומט. 

לכן אם אתם נדרשים בביצוע פעולות הנוגעות לרישיון הנהיגה והרכב שלכם, הגעתם למקום הנכון. 

יש ברשותכם רישיון נהיגה? כנראה שתידרשו בשלב כזה או אחר להתייצב במשרד הרישוי. להלן כל המידע ההכרחי לצורכי התקשרות, לרבות: כתובות, נגישות, טלפונים, פעולות, זימון תורים וכיוצא בזה. 

נדרשים לשלם אגרה, להנפיק רישיון רכב או שמא לקבל תדפיס נקודות עדכני? לא צריך לעמוד בתור! עמדות רשיומט מאפשרות ביצוע של מספר פעולות באופן עצמאי ללא המתנה. כל המידע אודות עמדות הרשיומט בהקלקה פשוטה. 

קיבלתם כתב אישום או שמא אתם מעונייינים להישפט בגין עבירת תנועה? ריכזרנו עבורכם את כלל המידע הרלוונטי אודות בתי המשפט ולשכות התעבורה ברחבי הארץ החל ממחוז צפון ועד למחוז דרום. 

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עוסק ברפואה תעבורתית, והינו יחידה מנהלית מטעם משרד הבריאות. קיבלתם זימון למבדקים במרב"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע המהותי בעמוד הנ"ל. 

במאמר זה דיברנו על:
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

משרדנו מתמחה רק בתעבורה