לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משרדנו בתקשורת

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל זוכה לסיקור תקשורתי נרחב בזכות הפעילות הענפה, הן בתחום המקצועי והן בעשייה הציבורית.

עבודתו של עורך דין תעבורה בטיפול בדו"חות תנועה

21.02.2022, Bizportal

כל נהג עשוי לקבל דו"ח תעבורה בשלב כזה או אחר, בגין ביצוע עבירת תנועה ולו הקלה ביותר לדוגמא: אי מתן אות, שימוש במכשיר הנייד, קיפוח זכות הדרך או שמא בגין עבירות חמורות כדוגמת נסיעה באור אדום, נהיגה במהירות מופרזת, מעורבות בתאונה דרכים וכ"ו. בהתאם לכך, חשוב לדעת מהן ההשלכות של הדו"חות הנ"ל על חיינו וכיצד ניתן להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר.עו"ד תעבורה מיומן ידע לבחון את כלל הראיות הקיימות כנגד הנהגים הנאשמים ואף לאתר כשלים מהותיים אשר עשויים להוביל להקלה משמעותית בענישה. קיבלתם דו"ח? המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

יש לכם נקודות תעבורה? רישיונכם בסכנה? כיצד עו"ד עשוי לסייע לכם

06.02.2022, תפוז

בהתאם לשיטת הניקוד מטעם משרד התחבורה, כל עבירת תנועה נושאת עימה נקודות חובה הנעות בין 0 ל-10. ריבוי נקודות עשוי להטיל על הנהג אמצעי תיקון כדוגמת קורסי נהיגה, מבדקים במרב"ד, מבחן עיוני / מעשי, ואף שלילת רישיון הנהיגה לפרק זמן ממושך! לכן במקרה שקיבלתם דו"ח תנועה, טרם תשלום הקנס, מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד תעבורה בכדי לקבל הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי. מעוניינים לדעת כיצד עורך דין יכול  לסייע לכם במחיקת נקודות התעבורה? במאמר המלא. 

כיצד עורך דין תעבורה יכול לסייע לכם בעת קבלת דו"ח בגין ביצוע עבירת תנועה?

bhol.co.il, 26.12.2021

מדי שנה מחלקת משטרת ישראל אלפיי דו"חות תנועה, החל מאלו הנושאים קנס כספי ונקודות כדוגמת שימוש בטלפון נייד ואי ציות לתמרור עצור,ואף דו"חות מסוג הזמנה לדין בעבירות תנועה חמורות לרבות: נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, מעבר צומת ברמזור אדום וכן הלאה. לאור האמור, בעת ביצוע עבירות תנועה בדרגות חומרה כאלו ואחרות, צפויים הנהגים לסנקציות מהותיות אשר עשויות להשפיע על המשך חייהם. חשוב לדעת כי הסתייעות בידי עורך דין תעבורה עשוי להטיב עם הנהגים השונים במעמד הענישה. מעוניינים לדעת כיצד? ניתן למצוא במאמר המלא.

מתי כדאי לקחת ייצוג של עורך דין תעבורה?

kipa.co.il, 13.12.2021

תחום התעבורה הינו מסועף ומורכב בהיותו בעל השלכות רבות על המשך חייהם של נהגים רבים ברחבי הארץ. קיימת הנחה שגויה שלפיה רבים סבורים כי הליך משפט בתעבורה הוא הליך פשוט שאינו מצריך את התערבותו של העו"ד, אך חשוב להבין כי מדובר בהליך פלילי לכל דבר ועניין ובהתאם לכך מתעורר הצורך בייצוג משפטי בידי עורך דין תעבורה מיומן הבקיא ברזי הדינים השונים. קיימות סיטואציות רבות אשר עשויות להוביל להשלכות מהותיות כלפי הנהג, החל מקנס כספי ועד למאסר בפועל. מעוניינים לדעת מתי אתם נדרשים בהסתייעות בידי עורך דין? ניתן למצוא בכתבה המלאה.

קיבלתם דו"ח תנועה? אל תקבלו את רוע הגזירה, יש מה לעשות!

News1, 28.10.2021

נהיגה במהירות מופרזת, שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה, חציית צומת באור אדום, נהיגה בשכרות ועוד עבירות רבות אשר עשויות להעמיד לחובתכם דו"ח תנועה. בהתאם לנתונים של משטרת ישראל, מדי יום מחולקים אלפי דו"חות לנהגים השונים, הן ברירת משפט(קנס + נקודות) והן הזמנה לדין. משמעות הדבר היא, כי כל אחד מאיתנו עשוי לקבל דו"ח בשלב כזה או אחר במהלך שנות נהיגתנו. חשוב להבין כי לדו"ח תנועה השלכות רבות על המשך חיינו ולכן רצוי להתמודד עימו בצורה הטובה ביותר וזאת בהתאם לנסיבות ביצוע העבירה. לטיפים בנושא, בכתבה המלאה.

קיבלתם כתב אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת? חשיבות ייצוג משפטי

0404, 27.09.2021

נהיגה במהירות מופרזת, נתפסת כאחת העבירות הנפוצות ביותר במדינת ישראל. כיום, נהגים שאינם מקפידים על נסיעה במהירות הנדרשת, חשופים לארבע דרגות ענישה כאשר הקלה ביותר נושאת עימה קנס כספי ואילו החמורה שביניהן עשויה לזקוף לנהגים פסילה למספר חודשים וסנקציות נוספות, וזאת בהתאם למהירות הנסיעה. במקרה של קבלת כתב אישום, צפוי הנהג לעמוד לדין בביהמ"ש לתעבורה, כאשר ההליך הצפוי הוא הליך פלילי לכל דבר ועניין, ועל כן קיימת חשיבות לייצוג משפטי ראוי. כיצד עו"ד תעבורה עשוי לסייע לנהגים אלו? מהי חומרת העבירה? כל אלו ועוד, בכתבה. 

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

ביצעתם עבירות תנועה? כך עורך דין תעבורה עשוי לשמור על רישיון הנהיגה שלכם

דבר 1 , 14.09.21

חוקי התנועה במדינת ישראל מוסדרים בפקודת התעבורה ובתקנות התעבורה. בהתאם לכך, אי ציות לחוקים השונים בידי הנהגים מהווה ביצוע עבירת תנועה אשר עשויה לזקוף לחובתם דו"ח ברירת משפט עם קנס כספי, או שמא רישום נקודות והזמנה לדין. עבירות תנועה מבוצעות באופן יום יומי ברחבי הכבישים, כאשר לחלקן השפעה על כיסם של הנהגים ואילו חלקן עשויות לסכן את רישיון הנהיגה שלהם. מעוניינים לדעת כיצד ניתן לשמור על רישיון הנהיגה שלכם? בכתבה המלאה  

מעורבים בתאונת דרכים? אלו הן ההשלכות הצפויות לכם

פוסטה , 16.05.2021

לצערנו הרב תאונות דרכים נהפכו לשגרה יומיומית בישראל, נהגים עשויים למצוא עצמם מעורבים בתאונה בין אם באשמתם ובין אם לא, כאשר ההשלכות הצפויות להם הן : שימוע בעניין השבתה מנהלית של הרכב, חקירה במשטרה ואף הגשת כתב אישום. בהליך המשפטי חשופים הנהיגה לסנקציות רבות החל מקנס כספי, שלילת רישיון הנהיגה ועד למאסר בפועל.

עומדים בפני שלילת רישיון נהיגה? כך עורך דין תעבורה יכול לסייע לכם

מקור ראשון 15.08.2021

לכל נהג במדינת ישראל קיימת הזכות לערער על החלטת הגופים הציבוריים – משרד הרישוי, משטרת ישראל ובתי משפט לתעבורה. היות ומדובר בשלושה גופים שונים, ניתן לערער בשלוש דרכים שונות. לאור ההשפעה המהותית של אובדן רישיון הנהיגה על השגרה היומיומית של נהגים אלו, יש להבין מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורם.

חשוד בעבירת תעבורה? זכותך להיוועץ בעורך דין

ישראל היום | 06.12.2020

זכות ההיוועצות בעורך דין במשפט הפלילי היא אחת מהזכויות החשובות והקריטיות ביותר. הוזמנתם לחקירה בעקבות מעורבות בתאונת דרכים או בעקבות חשד לביצוע עבירת תעבורה? ממשו את זכותכם להיוועץ בעורך דין תעבורה בטרם מסירת גרסתכם.

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

קיבלת זימון לבית משפט לתעבורה? דע בפני מה אתה ניצב

ערוץ 7 | 15.12.2020

נהגים רבים מוצאים עצמם בחזקת נאשמים לאחר שקיבלו זימון להתייצב בבית משפט לתעבורה. הזימון עצמו בו מכונה הנהג "נאשם" עשוי להלחיץ את הנהג הנורמטיבי. כדאי לדעת איזה סיכוניים צפויים בהליך משפטי זה

קיבלת כתב אישום על נהיגה בשכרות?

תקדין | 05/01/2021

נהגים רבים מוצאים עצמם מתמודדים עם כתב אישום חמור על נהיגה בשכרות לאחר שנבדקו במכשיר הינשוף. אז איך יכול לעזור עורך דין תעבורה במקרה כזה ואיך תוקפים את תוצאות הינשוף? כל הפרטים במאמר.

חייל! כך תשמור על רישיון הנהיגה שלך בצה"ל - הראיון המלא ברדיו סול

רדיו סול | 23.11.2020

עורכת דין יערית אוליאל הוזמנה לראיון מיוחד בתכניתה של עו"ד הולי שוורץ "כי אני חייל" ברדיו סול.
התכנית עסקה בכל מה שעלול להעמיד בסיכון את רישיון הנהיגה של החייל.

נגן וידאו אודות חייל, רישיון הנהיגה תשוב לך? כדאי שחדע

סטארט אפ משפטי: רשת משרדי עורכי דין

הד קריות | 22.9.2020

רשת משרדי עורכי הדין HPL התכנסה לישיבה רבת משתתפים לקביעת התוכנית השנתית. מדובר על הפתעות מרעישות שיכנסו לעולם המשפט בשנים הקרובות. 

ראיון ברדיו צליל הקריות בתכנית הבוקר "קשרים וכישורים"

רדיו צליל הקריות | 01.03.2021

היה לי לעונג רב להשתתף בתכנית הבוקר "קשרים וכישורים".
במהלך התכנית שוחחנו על עבירות תנועה – מה מותר ומה אסור לעשות עם הטלפון הנייד (האם מותר ברמזור אדום), איך מומלץ להתנהג כשעוצר אותך שוטר ומה חייבים לדעת במקרה שמעורבים בתאונת דרכים ועוד.
מוזמנים להאזין לשידור המלא 

הייתם מעורבים בתאונת דרכים עם נפגעים? בוחן התנועה שלנו עושה סדר בראיון רדיו

הרדיו הקהילתי קריית מוצקין | 05.04.21

יצחק פפיסמדו, בוחן תנועה בעל ניסיון של 39 שנים, כאשר מתוכם 24 שנים כבוחן תנועה במשטרת ישראל.
הראיון עוסק בתפקידו של בוחן התנועה בתאונות דרכים, בסיכונים הצפויים בהליך המשפטי, ובטיפים לנהיגה נכונה. כל זה ועוד, בראיון המלא.

מוזמנים להאזין לשידור המלא

המחבר
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה