072-371-8608

משרדנו בתקשורת

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל זוכה לסיקור תקשורתי נרחב בזכות הפעילות הענפה, הן בתחום המקצועי והן בעשייה הציבורית.

קיבלתם כתב אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת? חשיבות ייצוג משפטי

0404, 27.09.2021

נהיגה במהירות מופרזת, נתפסת כאחת העבירות הנפוצות ביותר במדינת ישראל. כיום, נהגים שאינם מקפידים על נסיעה במהירות הנדרשת, חשופים לארבע דרגות ענישה כאשר הקלה ביותר נושאת עימה קנס כספי ואילו החמורה שביניהן עשויה לזקוף לנהגים פסילה למספר חודשים וסנקציות נוספות, וזאת בהתאם למהירות הנסיעה. במקרה של קבלת כתב אישום, צפוי הנהג לעמוד לדין בביהמ"ש לתעבורה, כאשר ההליך הצפוי הוא הליך פלילי לכל דבר ועניין, ועל כן קיימת חשיבות לייצוג משפטי ראוי. כיצד עו"ד תעבורה עשוי לסייע לנהגים אלו? מהי חומרת העבירה? כל אלו ועוד, בכתבה. 

12

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך! 

ביצעתם עבירות תנועה? כך עורך דין תעבורה עשוי לשמור על רישיון הנהיגה שלכם

דבר 1 , 14.09.21

חוקי התנועה במדינת ישראל מוסדרים בפקודת התעבורה ובתקנות התעבורה. בהתאם לכך, אי ציות לחוקים השונים בידי הנהגים מהווה ביצוע עבירת תנועה אשר עשויה לזקוף לחובתם דו"ח ברירת משפט עם קנס כספי, או שמא רישום נקודות והזמנה לדין. עבירות תנועה מבוצעות באופן יום יומי ברחבי הכבישים, כאשר לחלקן השפעה על כיסם של הנהגים ואילו חלקן עשויות לסכן את רישיון הנהיגה שלהם. מעוניינים לדעת כיצד ניתן לשמור על רישיון הנהיגה שלכם? בכתבה המלאה  

מעורבים בתאונת דרכים? אלו הן ההשלכות הצפויות לכם

פוסטה , 16.05.2021

לצערנו הרב תאונות דרכים נהפכו לשגרה יומיומית בישראל, נהגים עשויים למצוא עצמם מעורבים בתאונה בין אם באשמתם ובין אם לא, כאשר ההשלכות הצפויות להם הן : שימוע בעניין השבתה מנהלית של הרכב, חקירה במשטרה ואף הגשת כתב אישום. בהליך המשפטי חשופים הנהיגה לסנקציות רבות החל מקנס כספי, שלילת רישיון הנהיגה ועד למאסר בפועל.

עומדים בפני שלילת רישיון נהיגה? כך עורך דין תעבורה יכול לסייע לכם

מקור ראשון 15.08.2021

לכל נהג במדינת ישראל קיימת הזכות לערער על החלטת הגופים הציבוריים – משרד הרישוי, משטרת ישראל ובתי משפט לתעבורה. היות ומדובר בשלושה גופים שונים, ניתן לערער בשלוש דרכים שונות. לאור ההשפעה המהותית של אובדן רישיון הנהיגה על השגרה היומיומית של נהגים אלו, יש להבין מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורם.

חשוד בעבירת תעבורה? זכותך להיוועץ בעורך דין

ישראל היום | 06.12.2020

זכות ההיוועצות בעורך דין במשפט הפלילי היא אחת מהזכויות החשובות והקריטיות ביותר. הוזמנתם לחקירה בעקבות מעורבות בתאונת דרכים או בעקבות חשד לביצוע עבירת תעבורה? ממשו את זכותכם להיוועץ בעורך דין תעבורה בטרם מסירת גרסתכם.

12

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך! 

קיבלת זימון לבית משפט לתעבורה? דע בפני מה אתה ניצב

ערוץ 7 | 15.12.2020

נהגים רבים מוצאים עצמם בחזקת נאשמים לאחר שקיבלו זימון להתייצב בבית משפט לתעבורה. הזימון עצמו בו מכונה הנהג "נאשם" עשוי להלחיץ את הנהג הנורמטיבי. כדאי לדעת איזה סיכוניים צפויים בהליך משפטי זה

קיבלת כתב אישום על נהיגה בשכרות?

תקדין | 05/01/2021

נהגים רבים מוצאים עצמם מתמודדים עם כתב אישום חמור על נהיגה בשכרות לאחר שנבדקו במכשיר הינשוף. אז איך יכול לעזור עורך דין תעבורה במקרה כזה ואיך תוקפים את תוצאות הינשוף? כל הפרטים במאמר.

חייל! כך תשמור על רישיון הנהיגה שלך בצה"ל - הראיון המלא ברדיו סול

רדיו סול | 23.11.2020

עורכת דין יערית אוליאל הוזמנה לראיון מיוחד בתכניתה של עו"ד הולי שוורץ "כי אני חייל" ברדיו סול.
התכנית עסקה בכל מה שעלול להעמיד בסיכון את רישיון הנהיגה של החייל.

סטארט אפ משפטי: רשת משרדי עורכי דין

הד קריות | 22.9.2020

רשת משרדי עורכי הדין HPL התכנסה לישיבה רבת משתתפים לקביעת התוכנית השנתית. מדובר על הפתעות מרעישות שיכנסו לעולם המשפט בשנים הקרובות. 

ראיון ברדיו צליל הקריות בתכנית הבוקר "קשרים וכישורים"

רדיו צליל הקריות | 01.03.2021

היה לי לעונג רב להשתתף בתכנית הבוקר "קשרים וכישורים".
במהלך התכנית שוחחנו על עבירות תנועה – מה מותר ומה אסור לעשות עם הטלפון הנייד (האם מותר ברמזור אדום), איך מומלץ להתנהג כשעוצר אותך שוטר ומה חייבים לדעת במקרה שמעורבים בתאונת דרכים ועוד.
מוזמנים להאזין לשידור המלא 

הייתם מעורבים בתאונת דרכים עם נפגעים? בוחן התנועה שלנו עושה סדר בראיון רדיו

הרדיו הקהילתי קריית מוצקין | 05.04.21

יצחק פפיסמדו, בוחן תנועה בעל ניסיון של 39 שנים, כאשר מתוכם 24 שנים כבוחן תנועה במשטרת ישראל.
הראיון עוסק בתפקידו של בוחן התנועה בתאונות דרכים, בסיכונים הצפויים בהליך המשפטי, ובטיפים לנהיגה נכונה. כל זה ועוד, בראיון המלא.

מוזמנים להאזין לשידור המלא

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print