072-371-8608

נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף

אמיר (שם בדוי) נתפס נוהג ללא רישיון נהיגה תקף ביולי 2020. השוטר שתפס אותו, נתן לו הזמנה לדין וכתב אישום חמור על כך שנהג ברכב בזמן שרישיון הנהיגה שלו פקע לפני למעלה משנתיים. זו עבירה חמורה בשם נהיגה ללא רישיון בתוקף

הזימון לבית המשפט

אמיר הוזמן לדיון בנובמבר 2020 בבית המשפט לתעבורה בעכו אך בחר שלא להתייצב לדיון.

בדיון זה, שנערך ללא נוכחות הנאשם, ביקשה המדינה להרשיע את אמיר בעבירה המיוחסת לו בכתב האישום ולגזור עליו עונש של פסילת רישיון הנהיגה, פסילה על תנאי וקנס.

למזלו של אמיר, בית המשפט קבע את התיק לדיון בבקשת המאשימה ונתן לאמיר הזדמנות נוספת להגן על עצמו.

פניה למשרד עורכי דין תעבורה לייצוג בעבירת נהיגה ללא רישיון

בשלב זה, פנה אמיר למשרדנו לעזרה. התייצבנו לדיון בבקשה וביקשנו מבית המשפט לדחות את בקשת המאשימה ולאפשר לנו לצלם את חומר הראיות ע"מ לנהל מו"מ עם המאשימה. השופטת לא אהבה את בקשתנו והביעה את חוסר שביעות רצונה מכך באומרה לתובע "היינו צריכים לסיים איתו בדיון הקודם".

המאשימה עמדה על בקשתה, להרשיע את הנאשם ולגזור עליו 3 חודשי פסילה, קנס ותנאי.
בית המשפט איפשר לנו דחייה אחרונה.

לאחר עבודה מאומצת, אמיר חידש את רישיון נהיגה שלו. כעת, נותר רק לדאוג שרישיונו לא יפסל בהליך זה.

בסופו של דבר, הצלחנו לשכנע את המאשימה לוותר על כל רכיבי הענישה ולהטיל על אמיר קנס כספי בלבד! התיק הסתיים בעונש של קנס בסך 1,500 ש"ח, ללא פסילה רישיון וללא פסילה על תנאי!

אמיר הבין היטב את החשיבות של ייצוג ע״י עורך דין תעבורה. בהליכים המתנהלים בבית המשפט – רישיון הנהיגה שלכם בסיכון! כדאי לפנות לעזרה בהקדם האפשרי.

להמשך קריאה על בעבירת נהיגה ללא רישיון

הודעה ובקשה לגזירת דין בהעדר
הודעה ובקשה לגזירת דין בהעדר
הזמנה לדין וכתב אישום
הזמנה לדין וכתב אישום
פסק דין נהיגה ללא רישיון
פסק דין נהיגה ללא רישיון
נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף
במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print