072-371-8608

הצצה לעבודתנו בתיק תאונת דרכים

בשנים האחרונות חלה עליה בהתרחשותן של תאונות הדרכים בישראל. לצורך מיגור התופעה, מוגש כנגד הנהג המעורב בתאונה כתב אישום, כאשר בסמכותם של בתי המשפט לתעבורה מתחם ענישה רחב כלפי נהגים אלו. עלינו לזכור כי כל אחד מאיתנו עשוי למצוא עצמו מעורב בהתרחשות תאונת דרכים לרבות אנשים נורמטיביים ושומרי חוק. בבחינת התיק הנוכחי, נחשוף בפניכם כשל מהותי וחמור בבחינת חומר הראיות.

מעורבותו של לקוח המשרד בתאונת דרכים

גיל היה מעורב בתאונת דרכים לאחר שהרכב בו נהג סטה מנתיב נסיעתו, עלה על המדרכה, ירד חזרה לכביש והתנגש בשני רכבים חונים. ברכבים ישבו נהגים אשר נחבלו בתאונה. גיל טען בחקירתו שבמהלך הנסיעה, רכבו סטה לפתע שמאלה.
בוחן התנועה של משטרת ישראל האמון על חקירת התאונה, המליץ להגיש נגד גיל כתב אישום חמור בגין האחריות לגרימת תאונת דרכים.

איתור כשלים בבחינת תיק תאונת דרכים

צמיג רכבו של גיל נלקח על ידי המשטרה במטרה לנסות ולאתר את סיבת התרחשות תאונת הדרכים, מבדיקה שעלתה נמצא כי מעולם לא נבדק הצמיג ע"י המשטרה. ביקשנו שבית המשפט יאפשר למומחה שלנו לבדוק את הצמיג ואת טענתו של גיל – האם התרחש כשל פתאומי בצמיג אשר גרם לסטיית הרכב מנתיבו?
בית המשפט קיבל את בקשתנו והבוקר הגענו לתחנת המשטרה לבדיקת הצמיג.

חשיבות בוחן תנועה בהתרחשות תאונת דרכים

כחלק מתפקידו של בוחן התנועה בתיקי תאונות דרכים הוא לבחון את כלל הראיות הקיימות בכדי לנסות להגיע לחקר האמת באמצעותן. במקרה דנן, תפקידו של בוחן התנועה הוא לבחון את המוצג הנוכחי – הצמיג, במטרה לאתר את סיבת סטיית הרכב מנתיב נסיעתו.
מר יצחק פפיסמדו, בוחן חוקר ומשחזר תאונות דרכים יוכל לשפוך אור בשאלה חשובה זו אשר תהווה גורם מכריע בתיק המתנהל נגד גיל.

 

עורך דין תאונות דרכים

בפני בית משפט קיימות סנקציות קשות ונרחבות בתיקי תאונות דרכים, החל מקנסות כספיים, שלילת רישיון נהיגה ואף מאסר בפועל. לאור חומרת העבירה, קיימת חשיבות מרבית להסתייעות בעורך דין תעבורה המתמחה בתיקי תאונות דרכים.
לאור האמור, האם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, פנו בהקדם האפשרי לייעוץ! אל תסמכו על בוחני המשטרה שיחקרו ויבדקו גם את הראיות שעלולות להוכיח את חפותכם. משרדנו מעניק ייעוץ וליווי בתיקי תאונות דרכים מהרגע הראשון ועד לסיום ההליך הפלילי נגדכם. בוחן תנועה בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנה יוצא משטרת ישראל, מלווה את כלל לקוחות המשרד.

הצצה-לעבודתנו-בתיק-תאונת-דרכים
במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print