לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עו"ד תעבורה מומלץ

אין להקל בחשיבות ובהשפעה של משפט תעבורה על חייכם ועל עתידכם כנהגים, ולכן בכל מקרה בו אתם ניצבים בפני כתב אישום תעבורה או קנס חמור, חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתעבורה. עורכת הדין יערית אוליאל מתמחה בדיני תעבורה ומזמינה אתכם לקרוא במאמר זה על זכויותיכם ועל אפיקי הפעולה העומדים בפניכם, וכמובן ליצור קשר עם משרדה בהקדם לשם קבלת ייעוץ מקיף וסיוע משפטי. חשוב בכל מקרה לבחור עו"ד תעבורה מומלץ שיעזור לכם לעבור את המשבר.

 

מתי יש צורך בעורך דין תעבורה?

כמעט כל אזרח בגיר בישראל מחזיק ברישיון נהיגה, ולא לשווא – בישראל קיימת תרבות נהיגה ענפה. אנשים רבים מחזיקים בבעלותם רכבים פרטיים – על אף מחירי הדלק הגבוהים והפקקים הרבים – כיוון שאלו מציעים נוחות גבוהה וניידות גמישה יותר לעומת התחבורה הציבורית המיושנת שאינה פועלת בשבת.

מכאן ניתן להסיק, שכל פגיעה ברישיון נהיגה של אזרח ישראלי עשויה להיות הרסנית – השבתה מנהלית של רכב או פסילת רישיון זמנית עשויות להקשות באופן משמעותי על ניהול אורח חיים תקין ואף "ללכלך" את היסטוריית הנהיגה של הנהג ובכך להקשות עליו בסיטואציות עתידיות.

על מנת למנוע מצב זה, מומלץ להיוועץ עם עורך דין תעבורה מומלץ על מנת לדעת מה עליכם לעשות, כיצד ניתן לבטל נקודות או להתמודד עם כתב אישום. עורך דין תעבורה מומלץ הבקיא בחוק ובפסיקה ידע כיצד לייצגכם על מנת שתוכלו לצאת עם נזק מינימלי או ללא נזק כלל. 

 

תחומי העיסוק העיקריים של עו"ד תעבורה מומלץ

ישנם מספר תחומים מרכזיים בהם עוסק עורך דין תעבורה, שהרי הם הנפוצים ביותר ומצריכים מעורבות משפטית צמודה על מנת להיחלץ מנזק חמור. אלו מהווים דוגמא מצוינת לדרך שבה עו"ד תעבורה יכול לסייע לכם – 

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות מהווה עבירה פלילית, בהיותה התנהגות מסוכנת וחמורה, שעשויה להעיד על חוסר אחריות משווע מצד הנהג כלפי ביטחונו האישי וביטחון הסובבים אותו. עם זאת, שתיית אלכוהול היא פעולה תרבותית נפוצה בישראל, ולכן לא כל כמות אלכוהול המצויה בדמכם תעלה כדי עבירת נהיגה בשכרות. בכל מקרה שבו התגלה בגופכם אחוזי אלכוהול החורגים מן המותר, תזומנו למשפט תעבורה בגין כתב אישום על נהיגה בשכרות.

חשוב לדעת כי בדיקות ריכוז האלכוהול בדם כמו נשיפון או ינשוף לוקות בפגמים רבים, ולעיתים מדווחות על אחוזי אלכוהול גבוהים בגופו של הנבדק גם אם לא שתה כלל. כמו כן, רבות מבדיקות אלו מצריכות מהשוטר לעקוב אחר נהלים דקדקניים, שאי עמידה בהן עשויה להוביל לפסילת תוצאות הבדיקה. 

במקרה בו קיבלתם כתב אישום בגין נהיגה בשכרות, צרו קשר במהרה עם עורך דין תעבורה. עורך דין נהיגה בשכרות מיומן ידע להצביע על כשלים בבדיקה שעשויים לפגוע בתוקפו של כתב האישום. אם לא נפלו פגמים המביאים לביטול כתב האישום, עורך דין תעבורה מנוסה ידע להצביע על נסיבות רלוונטיות שעשויות להקל את העונש באופן משמעותי. 

ביטול נקודות עם עו"ד תעבורה מומלץ

נהגים רבים צוברים נקודות ממשרד הרישוי מבלי להבין מה משמעותן. לנקודות אלו יש השפעה משמעותית על גורלו של הנהג – צבירת 12 נקודות מחייבת קורס בנהיגה נכונה שעולה כ- 200 שקלים, צבירת 24 נקודות מחייבת קורס ייעודי בנהיגה נכונה שעולה גם הוא כ- 200 שקלים, וצבירת 36 נקודות מובילה לפסילת הרישיון לשלושה חודשים. צבירת 36 נקודות בפעם השנייה תוך שש שנים תוביל לפסילת הרישיון לתשעה חודשים ומצריכה עמידה במבחן מעשי, מבחן עיוני ובדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

מספר הנקודות הרב עשוי להכשיל את הנהג בבדיקות במרב"ד או להוביל למתן עונש חמור יותר בבית משפט תעבורה עקב היסטוריית הנהיגה הבעייתית. 

חשוב לדעת כי תשלום קנס המקנה נקודות כמוהו כהודאה באשמה. לכן, לפני התשלום, ייתכן וכדאי לכם לפנות לעו"ד תעבורה על מנת לבדוק אם סעיף העבירה יכול להשתנות כך שהנהג לא יקבל נקודות.

תאונות דרכים

תאונות דרכים עם נפגעים עלולות לגרור פסילת רישיון, קנס כספי גבוה ואפילו מאסר. לכן, מרגע התרחשותה של תאונת הדרכים, יש לפנות לעורך דין תאונות דרכים באופן מיידי על מנת שינחה אתכם כיצד לפעול אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים. הוא יבקש מכם לתעד את זירת התאונה ואת הרכבים הפגועים, ולאסוף את פרטיהם של העדים לתאונה.  

כמו כן, עורך דין תאונות דרכים עשוי לשלוח בוחן תנועה מומחה לזירת התאונה על מנת לאסוף ראיות ולגבש מסקנות בקשר להשתלשלות האירועים בתאונה.

הפרטים האלו, קטנים ככל שיהיו, הינם קריטיים כיוון שהם יכולים להוכיח כי לא נהגתם ברשלנות או ביצעתם עבירה שהובילה לתאונת הדרכים, ובכך להוכיח את חפותכם או את האשם התורם של המעורבים בתאונה. מלבד זאת, הסתייעות בעורך דין תעבורה במשפט על תאונת דרכים היא חשובה כיוון שעורך דין מנוסה ידע להעלות נקודות חשובות שעשויות להפחית את עונשו של הנהג, אם ימצא אשם.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עם עו"ד תעבורה מומלץ

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא מכון שפועל תחת משרד הבריאות ובודק כשירות רפואית לנהיגה באמצעות בדיקות רפואיות, פסיכולוגיות, פסיכיאטריות ואישיותיות. המרב"ד מוסר את ממצאיו לרשות הרישוי, שלרוב מאמצת את המלצותיו. 

רבים רואים את עצמם נפגעים מהמלצותיו של המרב"ד וטוענים כי ההמלצה לפסול את רישיונם הינה שרירותית ולא פרופורציונלית. במקרה זה, מומלץ בחום לגשת באופן מיידי לעורך דין תעבורה על מנת שתוכלו לערער יחדיו על החלטת המכון. על החלטת המכון ניתן לערער תוך שלושים ימים מיום קבלת ההודעה מרשות הרישוי, ועל כן מומלץ לפעול במהרה. עורך דין ותיק לענייני תעבורה יבחן את החלטתו של המרב"ד ויידע לומר אילו מקביעותיו חסרות ביסוס חוקי.

עורכת הדין יערית אוליאל – עו"ד תעבורה מומלץ

משרדה של עורכת הדין יערית אוליאל בעל הצלחות רבות, ביניהן ביטול נקודות שניתנו בדו"ח תנועה, ביטול כתב אישום לאחר שאותרו בו כשלים וביטול פסילת רישיון כתוצאה מתאונת דרכים. 

עורכת הדין יערית אוליאל מזמינה אתכם ליצור קשר עם משרדה במקרה שאתם ניצבים בפני כתב אישום או מצאתם את עצמכם נפגעים מדו"ח שוטר או החלטת המרב"ד. זכרו שלכל סנקציה בתחום התעבורה עשויה להיות השפעה על עתידכם כנהגים ועל תיקכם הפלילי, ולכן בכל מקרה שבו אתם חשים כי נעשה לכם עוול יש ליצור קשר עם משרדנו. 

עו"ד תעבורה מומלץ - uliel

 

חשוב לזכור שאין תחליף לייצוג משפטי מיומן.  קבלת ייצוג משפטי שאינו מקצועי ומנוסה דיו כנראה יעלה לכם כסף רב יותר ממה שקיוויתם לחסוך כיוון שתאלצו לשלם קנס גבוה או לערער על החלטת בית המשפט. מלבד כסף, פניות חוזרות ונשנות לבית המשפט יגזלו זמן יקר ומשאבים נפשיים רבים.

משרד עורכת הדין יערית אוליאל חרת על דגלו ערכים של מקצועיות, יסודיות ויחס אישי. צרו קשר עוד היום עם עורכת הדין אוליאל על מנת להבטיח שהתיק שלכם יופקד בידיים הנאמנות והמקצועיות ביותר, תוך מתן דגש על האינטרסים שלכם וצרכיכם כלקוחות. 

 
 
שאלות נפוצות
בכל מקרה שבו ניתן למנוע פגיעה ברישיון הנהיגה או פסילה מנהלית של רכב יכולה להוביל לתוצאות הרסניות עבור הנהג ומשפחתו – לפרטים נוספים היכנסו לאתר
עו"ד תעבורה מומלץ מתעסק בשלל תחומים כגון: נהיגה בשכרות, ביטול נקודות, תאונות דרכים ועוד. על מנת לבדוק אם עו"ד תעבורה מומלץ יכול לעזור לכם כנסו לאתר ותקבלו את המידע שאתם צריכים
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים בודק את הכשירות רפואית לנהיגה באמצעות שלל בדיקות. מומלץ להגיע לשם עם עו"ד תעבורה מומלץ על מנת שידאג לאינטרסים שלכם לפני קבלת ההחלטות של המכון.
עו"ד תעבורה מומלץ יכול לתת לכם שלל שירותים ותמחור משתנה בין השירותים השונים. כנסו לאתר ובדקו כמה עולה השירות שאתם צריכים.
במאמר זה דיברנו על:
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה