עו"ד תעבורה מומלץ

תוכן עניינים
עו

אין להקל בחשיבות ובהשפעה של משפט תעבורה על חייכם ועל עתידכם כנהגים, ולכן בכל מקרה בו אתם ניצבים בפני כתב אישום תעבורה או קנס חמור, חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתעבורה. עורכת הדין יערית אוליאל מתמחה בדיני תעבורה ומזמינה אתכם לקרוא במאמר זה על זכויותיכם ועל אפיקי הפעולה העומדים בפניכם, וכמובן ליצור קשר עם משרדה בהקדם לשם קבלת ייעוץ מקיף וסיוע משפטי. חשוב בכל מקרה לבחור עו"ד תעבורה מומלץ שיעזור לכם לעבור את המשבר.

מתי יש צורך בעורך דין תעבורה?

כמעט כל אזרח בגיר בישראל מחזיק ברישיון נהיגה, ולא לשווא – בישראל קיימת תרבות נהיגה ענפה. אנשים רבים מחזיקים בבעלותם רכבים פרטיים – על אף מחירי הדלק הגבוהים והפקקים הרבים – כיוון שאלו מציעים נוחות גבוהה וניידות גמישה יותר לעומת התחבורה הציבורית המיושנת שאינה פועלת בשבת.

מכאן ניתן להסיק, שכל פגיעה ברישיון נהיגה של אזרח ישראלי עשויה להיות הרסנית – השבתה מנהלית של רכב או פסילת רישיון זמנית עשויות להקשות באופן משמעותי על ניהול אורח חיים תקין ואף "ללכלך" את היסטוריית הנהיגה של הנהג ובכך להקשות עליו בסיטואציות עתידיות.

על מנת למנוע מצב זה, מומלץ להיוועץ עם עורך דין תעבורה מומלץ על מנת לדעת מה עליכם לעשות, כיצד ניתן לבטל נקודות או להתמודד עם כתב אישום. עורך דין תעבורה מומלץ הבקיא בחוק ובפסיקה ידע כיצד לייצגכם על מנת שתוכלו לצאת עם נזק מינימלי או ללא נזק כלל. 

תחומי העיסוק העיקריים של עו"ד תעבורה מומלץ

ישנם מספר תחומים מרכזיים בהם עוסק עורך דין תעבורה, שהרי הם הנפוצים ביותר ומצריכים מעורבות משפטית צמודה על מנת להיחלץ מנזק חמור. אלו מהווים דוגמא מצוינת לדרך שבה עו"ד תעבורה יכול לסייע לכם – 

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות מהווה עבירה פלילית, בהיותה התנהגות מסוכנת וחמורה, שעשויה להעיד על חוסר אחריות משווע מצד הנהג כלפי ביטחונו האישי וביטחון הסובבים אותו. עם זאת, שתיית אלכוהול היא פעולה תרבותית נפוצה בישראל, ולכן לא כל כמות אלכוהול המצויה בדמכם תעלה כדי עבירת נהיגה בשכרות. בכל מקרה שבו התגלה בגופכם אחוזי אלכוהול החורגים מן המותר, תזומנו למשפט תעבורה בגין כתב אישום על נהיגה בשכרות.

חשוב לדעת כי בדיקות ריכוז האלכוהול בדם כמו נשיפון או ינשוף לוקות בפגמים רבים, ולעיתים מדווחות על אחוזי אלכוהול גבוהים בגופו של הנבדק גם אם לא שתה כלל. כמו כן, רבות מבדיקות אלו מצריכות מהשוטר לעקוב אחר נהלים דקדקניים, שאי עמידה בהן עשויה להוביל לפסילת תוצאות הבדיקה. 

במקרה בו קיבלתם כתב אישום בגין נהיגה בשכרות, צרו קשר במהרה עם עורך דין תעבורה. עורך דין נהיגה בשכרות מיומן ידע להצביע על כשלים בבדיקה שעשויים לפגוע בתוקפו של כתב האישום. אם לא נפלו פגמים המביאים לביטול כתב האישום, עורך דין תעבורה מנוסה ידע להצביע על נסיבות רלוונטיות שעשויות להקל את העונש באופן משמעותי. 

ביטול נקודות עם עו"ד תעבורה מומלץ

נהגים רבים צוברים נקודות ממשרד הרישוי מבלי להבין מה משמעותן. לנקודות אלו יש השפעה משמעותית על גורלו של הנהג – צבירת 12 נקודות מחייבת קורס בנהיגה נכונה שעולה כ- 200 שקלים, צבירת 24 נקודות מחייבת קורס ייעודי בנהיגה נכונה שעולה גם הוא כ- 200 שקלים, וצבירת 36 נקודות מובילה לפסילת הרישיון לשלושה חודשים. צבירת 36 נקודות בפעם השנייה תוך שש שנים תוביל לפסילת הרישיון לתשעה חודשים ומצריכה עמידה במבחן מעשי, מבחן עיוני ובדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

מספר הנקודות הרב עשוי להכשיל את הנהג בבדיקות במרב"ד או להוביל למתן עונש חמור יותר בבית משפט תעבורה עקב היסטוריית הנהיגה הבעייתית. 

חשוב לדעת כי תשלום קנס המקנה נקודות כמוהו כהודאה באשמה. לכן, לפני התשלום, ייתכן וכדאי לכם לפנות לעו"ד תעבורה על מנת לבדוק אם סעיף העבירה יכול להשתנות כך שהנהג לא יקבל נקודות.

תאונות דרכים

תאונות דרכים עם נפגעים עלולות לגרור פסילת רישיון, קנס כספי גבוה ואפילו מאסר. לכן, מרגע התרחשותה של תאונת הדרכים, יש לפנות לעורך דין תאונות דרכים באופן מיידי על מנת שינחה אתכם כיצד לפעול אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים. הוא יבקש מכם לתעד את זירת התאונה ואת הרכבים הפגועים, ולאסוף את פרטיהם של העדים לתאונה.  

כמו כן, עורך דין תאונות דרכים עשוי לשלוח בוחן תנועה מומחה לזירת התאונה על מנת לאסוף ראיות ולגבש מסקנות בקשר להשתלשלות האירועים בתאונה.

הפרטים האלו, קטנים ככל שיהיו, הינם קריטיים כיוון שהם יכולים להוכיח כי לא נהגתם ברשלנות או ביצעתם עבירה שהובילה לתאונת הדרכים, ובכך להוכיח את חפותכם או את האשם התורם של המעורבים בתאונה. מלבד זאת, הסתייעות בעורך דין תעבורה במשפט על תאונת דרכים היא חשובה כיוון שעורך דין מנוסה ידע להעלות נקודות חשובות שעשויות להפחית את עונשו של הנהג, אם ימצא אשם.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עם עו"ד תעבורה מומלץ

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא מכון שפועל תחת משרד הבריאות ובודק כשירות רפואית לנהיגה באמצעות בדיקות רפואיות, פסיכולוגיות, פסיכיאטריות ואישיותיות. המרב"ד מוסר את ממצאיו לרשות הרישוי, שלרוב מאמצת את המלצותיו. 

רבים רואים את עצמם נפגעים מהמלצותיו של המרב"ד וטוענים כי ההמלצה לפסול את רישיונם הינה שרירותית ולא פרופורציונלית. במקרה זה, מומלץ בחום לגשת באופן מיידי לעורך דין תעבורה על מנת שתוכלו לערער יחדיו על החלטת המכון. על החלטת המכון ניתן לערער תוך שלושים ימים מיום קבלת ההודעה מרשות הרישוי, ועל כן מומלץ לפעול במהרה. עורך דין ותיק לענייני תעבורה יבחן את החלטתו של המרב"ד ויידע לומר אילו מקביעותיו חסרות ביסוס חוקי. 

עורכת הדין יערית אוליאל – עו"ד תעבורה מומלץ

משרדה של עורכת הדין יערית אוליאל בעל הצלחות רבות, ביניהן ביטול נקודות שניתנו בדו"ח תנועה, ביטול כתב אישום לאחר שאותרו בו כשלים וביטול פסילת רישיון כתוצאה מתאונת דרכים. 

עורכת הדין יערית אוליאל מזמינה אתכם ליצור קשר עם משרדה במקרה שאתם ניצבים בפני כתב אישום או מצאתם את עצמכם נפגעים מדו"ח שוטר או החלטת המרב"ד. זכרו שלכל סנקציה בתחום התעבורה עשויה להיות השפעה על עתידכם כנהגים ועל תיקכם הפלילי, ולכן בכל מקרה שבו אתם חשים כי נעשה לכם עוול יש ליצור קשר עם משרדנו. 

חשוב לזכור שאין תחליף לייצוג משפטי מיומן.  קבלת ייצוג משפטי שאינו מקצועי ומנוסה דיו כנראה יעלה לכם כסף רב יותר ממה שקיוויתם לחסוך כיוון שתאלצו לשלם קנס גבוה או לערער על החלטת בית המשפט. מלבד כסף, פניות חוזרות ונשנות לבית המשפט יגזלו זמן יקר ומשאבים נפשיים רבים.

משרד עורכת הדין יערית אוליאל חרת על דגלו ערכים של מקצועיות, יסודיות ויחס אישי. צרו קשר עוד היום עם עורכת הדין אוליאל על מנת להבטיח שהתיק שלכם יופקד בידיים הנאמנות והמקצועיות ביותר, תוך מתן דגש על האינטרסים שלכם וצרכיכם כלקוחות. 

עו
עו"ד יערית אוליאל

עורכת דין יערית אוליאל החלה את דרכה המקצועית כמתמחה בפרקליטות הפלילית. בהמשך דרכה עבדה כסנגורית בתחום התעבורה וצברה ניסיון מעשי בייצוג חשודים ועצורים בתיקי תעבורה, תאונות דרכים ונהיגה בשכרות.

כיום עורכת דין אוליאל מנהלת משרד עורכי דין תעבורה, משמשת כמרצה בתחום התעבורה לבני נוער ולעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה. לאורך השנים צברה ניסיון מקצועי עשיר בייצוג נהגים בבתי המשפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה בוחן תנועה ותיק ומקצועי יוצא משטרת ישראל.

ייעוץ ראשוני

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

חוות דעת
ללא ספק הכי טובה בתחום, ממליצה בחום!!!
Shelly Fadida
Shelly Fadida
12:57 16 Aug 20
יערית תותחית ! עזרה לנו מאוד
Roni Ruff
Roni Ruff
15:36 21 Jun 20
ממליצה בחום רותח! הכי מקצועית! נהדרת!
Rotem Saar Kless
Rotem Saar Kless
08:39 11 May 20
ממליצה בחום על עו"ד יערית אוליאל. מפגש בין אשת מקצוע מבריקה לבין אישיות ערכית ואנושית שיודעת להוביל וללוות מצבים... מורכבים בחכמה,רגישות ותחושה אמיתית שיש על מי לסמוך. בולטת מאוד בנוף הקולגיאלי של עורכי הדין . ישר כוח.קראו עוד
Meirav Glanz
Meirav Glanz
08:58 03 Feb 20
יערית שירותית מאוד , פתרה לי בעיה במסירות רבה והכי חשוב במקצועיות ובאדיבות!!
ממליצה לכולם
Rachel Keydar Fadida
Rachel Keydar Fadida
08:07 03 Feb 20
ממליצה בחום!!
עו"ד קשובה ללקוח ומקצועית.תותחית!!
Reut Shtochel-Dvir
Reut Shtochel-Dvir
19:36 23 Jan 20
תותחית בתחום התעבורה אלופה ממליץ בחום
אלי כהן
אלי כהן
18:02 10 Oct 19
בתור לקוח התרשמנו ממקצועניות יושר ואמינות יערית לא רק הייתה עורכת הדין שלי היא הייתתה לי לעזר גם בפן האישי בכל מה... שהייתי צריך במשך כל זמן המשפט ממליץ בחום תודה לך על הדרך הארוכה שעברת איתי ועם משפחתיקראו עוד
קייטרינג בצל האורן ברוכי
קייטרינג בצל האורן ברוכי
16:49 05 Jan 19
יערית מקצוענית, שרות מדהים, הצליחה להוציא אותי ממקרה שנראה אבוד, מומלץ להכניס את מס. הטלפון לזיכרון, שלא נצטרך, טוב... שיהיה! תודה והרבה הצלחה!קראו עוד
Amir Maor
Amir Maor
19:25 31 Dec 18
מדהימה!!!!!
המון תודה על השירות!!
מקצוענית אמיתית + ליווי לאורך כל הדרך.
Liran Hatuka
Liran Hatuka
15:20 31 Dec 18
מדהימה, קשובה, מקצועית.
שלא נצטרך אבל אם נצטרך- אז רק את יערית אוליאל!
Liat Benyamin
Liat Benyamin
11:49 31 Dec 18
דף הפייסבוק שלנו
עוד בנושא
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
חייגו עכשיו