עו"ד תעבורה 24/7

תוכן עניינים
עוד-תעבורה-24-7

האם ידעתם שפגמים בכתב האישום עשויים להוביל לביטולו? או שלמסירת גרסתכם לאחר התרחשות תאונת דרכים עשויה להיות משמעות משפטית אדירה לרעתכם? ישנם מספר אירועים שמצריכים פנייה מיידית אל עורך דין תעבורה. חשוב לדעת מה עורך דין יכול להציע לכם, מתי יש דחיפות ליצור קשר עם עו"ד תעבורה 24/7 לקבלת סיוע משפטי, ומה עליכם לעשות באותם המקרים על מנת להבטיח כי אף ראיה חשובה לא תלך לאיבוד. 

עו"ד תעבורה 24/7

דיני תעבורה הוא תחום משפטי ענף אשר מסדיר את חוקי התעבורה היבשתית. עורך דין תעבורה הוא עורך דין שמתמחה בדיני התעבורה על כל גווניהם, ובעל הבנה מעמיקה של פקודות התעבורה והפסיקה בנושא. בשל היות דיני התעבורה תחום משפטי רחב היקף, מומלץ להיעזר אך ורק בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה, על מנת לוודא כי עורך דינכם מקצועי דיו על מנת לייצג את האינטרסים שלכם ולהבטיח את הצלחתכם. עורך דין תעבורה גם מכיר היטב את בית המשפט לתעבורה, את נהליו המיוחדים ויודע כיצד כדאי להתכונן לקראתו. 

מתי אני זקוק לשירותי של עו"ד תעבורה 24/7?

אין צורך להרים טלפון לעורך דין תעבורה על כל מקרה בו קיבלתם דו"ח תנועה פעוט, במיוחד אם אינכם מקבלים דו"חות רבים ואינכם בעלי היסטוריית נהיגה בעייתית. ישנם כמה מקרים בהם כן מומלץ כי תפנו לעורך דין תעבורה בהקדם בשל הפוטנציאל הבעייתי הטמון בהם –

קיבלתם כתב אישום וזימון לבית המשפט לתעבורה

חשוב מאוד להבין כי משפט בבית המשפט לתעבורה הינו משפט פלילי לכל דבר ועניין, ועל כן יש לו השפעה גדולה על התיק הפלילי שלכם ועל עתידכם כנהגים ואזרחים. בבית המשפט לתעבורה ניתן לפסוק עונשים חמורים, לרבות פסילת רישיון, קנס כספי גבוה, מאסר על תנאי, עבודות שירות ואפילו מאסר בפועל.

גם אם העילה שבגינה זומנתם לבית המשפט לתעבורה אינה חמורה והינכם אזרחים מן השורה, אין הדבר אומר שעליכם להתייחס לזימון בקור רוח – כל אמירה שגויה מצדכם במעמד בית המשפט וחוסר הבנת החוק עשוי ליצור השלכות חמורות באשר לעונשכם ולהפוך את הקערה על פיה. לכן, מרגע קבלת כתב האישום, יש להיעזר בעורך דין תעבורה המנוסה בייצוג נאשמי בבתי המשפט, על מנת להבטיח כי זכויותיכם יישמרו ולא תמצאו את עצמכם משלמים מחיר כבד על עבירת תעבורה קלה.

מלבד הייצוג בבית המשפט לתעבורה, עורך דין תעבורה הוא בעל מידע משפטי חיוני באשר לאילו פגמים בכתב האישום ובראיות יכולים להביא לחזרה מאישום. כמו כן, עורך תעבורה יכול ללוות אתכם בערעור על פסק הדין ולהמשיך להילחם עד שתוכלו לקבל את כל מה שהחוק מציע לכם.

זומנתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד)

המרב"ד הוא מכון רפואי שמטרתו לבדוק כשירות רפואית לנהיגה. במהלך בדיקה במרב"ד תעברו בדיקות פסיכולוגיות, פסיכיאטריות, רפואיות ואישיותיות. המרב"ד אוסף ממצאים באשר לכשירותו הרפואית של הנהג להמשיך לנהוג, ומוסר את מסקנותיו לרשות הרישוי המקומית במחוזו של הנהג. ברוב המקרים, הרשות תבחר לאמץ את מסקנותיו של המרב"ד.

רבים מלינים על כך שנפגעו מהתנהלות המרב"ד וכי ההחלטה לפסול את רישיונם בעקבות הבדיקות היא שרירותית ולא הוגנת. כמו כן, נהגים רבים אינם יודעים מדוע זומנו לבדיקות במרב"ד מלכתחילה. לבדיקות במרב"ד יש השפעה גדולה על עתידכם כנהגים ואין להקל ראש בחשיבות הבדיקות. 

על כן, מומלץ מבעוד מועד להיוועץ עם עורך דין תעבורה על מנת להתכונן לבדיקות במרב"ד. עו"ד מיומן יידע להכין אתכם לבדיקות ולתאר לכם מה אתם עתידים לעבור. הכנה זו עשויה לעזור לכם להגיע מוכנים לפגישה ולהימנע מפסילת רישיון. אם בסוף נפל דבר ורישיונכם נפסל, ניתן לערער באמצעות עורך דין על ממצאי המרב"ד.

נקלעתם לתאונת דרכים 

תאונת דרכים היא דוגמא לאירוע שמצריך מכם נקיטה במספר פעולות דחופות. ראשית, על פי החוק אתם מחויבים להגיש עזרה ראשונה לכל הנפגעים ולהזמין משטרה ואת שירותי ההצלה. אי עמידה בתנאים אלו עשויה להוביל לכך שתואשמו בהפקרה. 

מלבד זאת – ובתנאי שאתם במצב גופני ונפשי מתאים ואינכם זקוקים לטיפול רפואי – עליכם להיות ערניים להתרחשות בזירת התאונה על מנת לאסוף ראיות רלוונטיות שיסייעו להוכיח את חפותכם. לדוגמא, אם התאונה התרחשה בשל בור בכביש או רמזור תקול, תדאגו לצלם אותם ואת הזירה כולה, לרבות מצבן של המכוניות. כמו כן, בקשו מהעדים לתאונה את פרטיהם על מנת שישמשו כעדי ראייה. 

ככל הנראה, לאחר הגשת העזרה הרפואית, תתבקשו למסור את גרסתכם באשר להשתלשלות האירועים. אל תעשו זאת עד שתיוועצו עם עורך דין – אין בידכם מידע משפטי מספק על מנת להבין את המשמעות האדירה שתהיה לגרסתכם הראשונית בבית המשפט. 

זכרו שלתאונת דרכים עשויה להיות השפעה הרסנית על עתידכם כנהגים ובמקרים חמורים ניתן להטיל אף עונשי מאסר וקנס כספי גבוה אם יתברר שהיא נגרמה עקב רשלנותכם או עבירת תנועה שביצעתם. אל תיקחו סיכון, היעזרו בעורך דין לתעבורה מהרגע הראשון.

נעצרתם בגין עבירת תעבורה

נעצרתם עקב עבירת תעבורה? צרו קשר עם עורך דין תעבורה באופן מידי ואל תגיעו לחקירה לפני שאתם מוכנים ועברתם תדרוך מלא על ידי עורך דין. בשל העובדה הפשוטה שהנהג חסר הכשרה משפטית, כבר בשלב המעצר הוא עשוי להגיד דברים שיכולים להפליל אותו או עשויים להיחשב כהודאה באשמה. על מנת להימנע ממצב זה, צרו קשר עם עורך דין תעבורה באופן מיידי, על מנת למנוע טעויות גורליות ואולי אפילו להצליח למנוע הגשת כתב אישום כבר בשלב זה. 

עברתם עבירת תנועה כנהגים חדשים

נהג חדש וצעיר (נהג שטרם מלאו לו 24 שנים וניתן לו רישיון לפני פחות משנתיים), זוכה ליחס מחמיר בכל הקשור לעבירות תעבורה. ישנן עבירות מסוימות הנחשבות חמורות במיוחד, כמו נהיגה בשכרות, עקיפה לא חוקית ונהיגה ללא מלווה, והן גוררות ענישה מיוחדת לנהגים חדשים, בנוסף לאי חידוש רישיון הנהיגה, הארכת תקופת הנהג החדש או פסילת רישיון והתלייתו במבחנים חוזרים. 

עונשים אלו יכולים לפגוע באופן משמעותי בנהג החדש ואף להוביל להוצאת משאבים כספיים מיותרים, כמו למשל על טסט חוזר או על ביטוח נהג חדש לשנתיים נוספות, הידוע בהיותו יקר יותר משמעותית מהביטוחים האחרים.

לכן, על מנת להגן על רישיונכם ועל עתידכם כנהגים, מומלץ בחום להיוועץ עם עורך דין תעבורה על מנת לנסות למנוע ענישה מחמירה כל כך. 

עו"ד תעבורה 24/7 – סיכום

זכרו – אין תחליף לייצוג משפטי מקצועי ומנוסה. עורכת הדין יערית אוליאל מתמחה בדיני תעבורה ומזמינה אתכם ליצור קשר עם משרדה. משרד עורכת הדין אוליאל מספק מענה 24/7 למקרים דחופים שמצריכים התייחסות מידית מצד עורך דין. היעזרות בעורך דין מיומן היא משמעותית וחיונית להצלחתכם בבית המשפט ולהגנה על רשיונכם. לעורכת הדין אוליאל ניסיון רב והצלחות רבות בתחום התעבורה – צרו קשר עם משרדה עוד היום, וקבלו מענה מהיר, אישי ומקצועי. 

עו
עו"ד יערית אוליאל

עורכת דין יערית אוליאל החלה את דרכה המקצועית כמתמחה בפרקליטות הפלילית. בהמשך דרכה עבדה כסנגורית בתחום התעבורה וצברה ניסיון מעשי בייצוג חשודים ועצורים בתיקי תעבורה, תאונות דרכים ונהיגה בשכרות.

כיום עורכת דין אוליאל מנהלת משרד עורכי דין תעבורה, משמשת כמרצה בתחום התעבורה לבני נוער ולעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה. לאורך השנים צברה ניסיון מקצועי עשיר בייצוג נהגים בבתי המשפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה בוחן תנועה ותיק ומקצועי יוצא משטרת ישראל.

ייעוץ ראשוני

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

חוות דעת
ללא ספק הכי טובה בתחום, ממליצה בחום!!!
Shelly Fadida
Shelly Fadida
12:57 16 Aug 20
יערית תותחית ! עזרה לנו מאוד
Roni Ruff
Roni Ruff
15:36 21 Jun 20
ממליצה בחום רותח! הכי מקצועית! נהדרת!
Rotem Saar Kless
Rotem Saar Kless
08:39 11 May 20
ממליצה בחום על עו"ד יערית אוליאל. מפגש בין אשת מקצוע מבריקה לבין אישיות ערכית ואנושית שיודעת להוביל וללוות מצבים... מורכבים בחכמה,רגישות ותחושה אמיתית שיש על מי לסמוך. בולטת מאוד בנוף הקולגיאלי של עורכי הדין . ישר כוח.קראו עוד
Meirav Glanz
Meirav Glanz
08:58 03 Feb 20
יערית שירותית מאוד , פתרה לי בעיה במסירות רבה והכי חשוב במקצועיות ובאדיבות!!
ממליצה לכולם
Rachel Keydar Fadida
Rachel Keydar Fadida
08:07 03 Feb 20
ממליצה בחום!!
עו"ד קשובה ללקוח ומקצועית.תותחית!!
Reut Shtochel-Dvir
Reut Shtochel-Dvir
19:36 23 Jan 20
תותחית בתחום התעבורה אלופה ממליץ בחום
אלי כהן
אלי כהן
18:02 10 Oct 19
בתור לקוח התרשמנו ממקצועניות יושר ואמינות יערית לא רק הייתה עורכת הדין שלי היא הייתתה לי לעזר גם בפן האישי בכל מה... שהייתי צריך במשך כל זמן המשפט ממליץ בחום תודה לך על הדרך הארוכה שעברת איתי ועם משפחתיקראו עוד
קייטרינג בצל האורן ברוכי
קייטרינג בצל האורן ברוכי
16:49 05 Jan 19
יערית מקצוענית, שרות מדהים, הצליחה להוציא אותי ממקרה שנראה אבוד, מומלץ להכניס את מס. הטלפון לזיכרון, שלא נצטרך, טוב... שיהיה! תודה והרבה הצלחה!קראו עוד
Amir Maor
Amir Maor
19:25 31 Dec 18
מדהימה!!!!!
המון תודה על השירות!!
מקצוענית אמיתית + ליווי לאורך כל הדרך.
Liran Hatuka
Liran Hatuka
15:20 31 Dec 18
מדהימה, קשובה, מקצועית.
שלא נצטרך אבל אם נצטרך- אז רק את יערית אוליאל!
Liat Benyamin
Liat Benyamin
11:49 31 Dec 18
דף הפייסבוק שלנו
עוד בנושא
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
חייגו עכשיו