לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עו"ד תעבורה 24/7

האם ידעתם שפגמים בכתב האישום עשויים להוביל לביטולו? או שלמסירת גרסתכם לאחר התרחשות תאונת דרכים עשויה להיות משמעות משפטית אדירה לרעתכם? ישנם מספר אירועים שמצריכים פנייה מיידית אל עורך דין תעבורה. חשוב לדעת מה עורך דין יכול להציע לכם, מתי יש דחיפות ליצור קשר עם עו"ד תעבורה 24/7 לקבלת סיוע משפטי, ומה עליכם לעשות באותם המקרים על מנת להבטיח כי אף ראיה חשובה לא תלך לאיבוד. 

 

עו"ד תעבורה 24/7

דיני תעבורה הוא תחום משפטי ענף אשר מסדיר את חוקי התעבורה היבשתית. עורך דין תעבורה הוא עורך דין שמתמחה בדיני התעבורה על כל גווניהם, ובעל הבנה מעמיקה של פקודות התעבורה והפסיקה בנושא. בשל היות דיני התעבורה תחום משפטי רחב היקף, מומלץ להיעזר אך ורק בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה, על מנת לוודא כי עורך דינכם מקצועי דיו על מנת לייצג את האינטרסים שלכם ולהבטיח את הצלחתכם. עורך דין תעבורה גם מכיר היטב את בית המשפט לתעבורה, את נהליו המיוחדים ויודע כיצד כדאי להתכונן לקראתו. 

 

מתי אני זקוק לשירותי של עו"ד תעבורה 24/7?

אין צורך להרים טלפון לעורך דין תעבורה על כל מקרה בו קיבלתם דו"ח תנועה פעוט, במיוחד אם אינכם מקבלים דו"חות רבים ואינכם בעלי היסטוריית נהיגה בעייתית. ישנם כמה מקרים בהם כן מומלץ כי תפנו לעורך דין תעבורה בהקדם בשל הפוטנציאל הבעייתי הטמון בהם –

עו"ד תעבורה 24/7 - uliel

קיבלתם כתב אישום וזימון לבית המשפט לתעבורה

חשוב מאוד להבין כי משפט בבית המשפט לתעבורה הינו משפט פלילי לכל דבר ועניין, ועל כן יש לו השפעה גדולה על התיק הפלילי שלכם ועל עתידכם כנהגים ואזרחים. בבית המשפט לתעבורה ניתן לפסוק עונשים חמורים, לרבות פסילת רישיון, קנס כספי גבוה, מאסר על תנאי, עבודות שירות ואפילו מאסר בפועל.

גם אם העילה שבגינה זומנתם לבית המשפט לתעבורה אינה חמורה והינכם אזרחים מן השורה, אין הדבר אומר שעליכם להתייחס לזימון בקור רוח – כל אמירה שגויה מצדכם במעמד בית המשפט וחוסר הבנת החוק עשוי ליצור השלכות חמורות באשר לעונשכם ולהפוך את הקערה על פיה. לכן, מרגע קבלת כתב האישום, יש להיעזר בעורך דין תעבורה המנוסה בייצוג נאשמי בבתי המשפט, על מנת להבטיח כי זכויותיכם יישמרו ולא תמצאו את עצמכם משלמים מחיר כבד על עבירת תעבורה קלה.

מלבד הייצוג בבית המשפט לתעבורה, עורך דין תעבורה הוא בעל מידע משפטי חיוני באשר לאילו פגמים בכתב האישום ובראיות יכולים להביא לחזרה מאישום. כמו כן, עורך תעבורה יכול ללוות אתכם בערעור על פסק הדין ולהמשיך להילחם עד שתוכלו לקבל את כל מה שהחוק מציע לכם.

זומנתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד)

המרב"ד הוא מכון רפואי שמטרתו לבדוק כשירות רפואית לנהיגה. במהלך בדיקה במרב"ד תעברו בדיקות פסיכולוגיות, פסיכיאטריות, רפואיות ואישיותיות. המרב"ד אוסף ממצאים באשר לכשירותו הרפואית של הנהג להמשיך לנהוג, ומוסר את מסקנותיו לרשות הרישוי המקומית במחוזו של הנהג. ברוב המקרים, הרשות תבחר לאמץ את מסקנותיו של המרב"ד.

רבים מלינים על כך שנפגעו מהתנהלות המרב"ד וכי ההחלטה לפסול את רישיונם בעקבות הבדיקות היא שרירותית ולא הוגנת. כמו כן, נהגים רבים אינם יודעים מדוע זומנו לבדיקות במרב"ד מלכתחילה. לבדיקות במרב"ד יש השפעה גדולה על עתידכם כנהגים ואין להקל ראש בחשיבות הבדיקות. 

על כן, מומלץ מבעוד מועד להיוועץ עם עורך דין תעבורה על מנת להתכונן לבדיקות במרב"ד. עו"ד מיומן יידע להכין אתכם לבדיקות ולתאר לכם מה אתם עתידים לעבור. הכנה זו עשויה לעזור לכם להגיע מוכנים לפגישה ולהימנע מפסילת רישיון. אם בסוף נפל דבר ורישיונכם נפסל, ניתן לערער באמצעות עורך דין על ממצאי המרב"ד.

נקלעתם לתאונת דרכים 

תאונת דרכים היא דוגמא לאירוע שמצריך מכם נקיטה במספר פעולות דחופות. ראשית, על פי החוק אתם מחויבים להגיש עזרה ראשונה לכל הנפגעים ולהזמין משטרה ואת שירותי ההצלה. אי עמידה בתנאים אלו עשויה להוביל לכך שתואשמו בהפקרה. 

מלבד זאת – ובתנאי שאתם במצב גופני ונפשי מתאים ואינכם זקוקים לטיפול רפואי – עליכם להיות ערניים להתרחשות בזירת התאונה על מנת לאסוף ראיות רלוונטיות שיסייעו להוכיח את חפותכם. לדוגמא, אם התאונה התרחשה בשל בור בכביש או רמזור תקול, תדאגו לצלם אותם ואת הזירה כולה, לרבות מצבן של המכוניות. כמו כן, בקשו מהעדים לתאונה את פרטיהם על מנת שישמשו כעדי ראייה. 

ככל הנראה, לאחר הגשת העזרה הרפואית, תתבקשו למסור את גרסתכם באשר להשתלשלות האירועים. אל תעשו זאת עד שתיוועצו עם עורך דין – אין בידכם מידע משפטי מספק על מנת להבין את המשמעות האדירה שתהיה לגרסתכם הראשונית בבית המשפט.

עו"ד תעבורה 24/7 - uliel.

זכרו שלתאונת דרכים עשויה להיות השפעה הרסנית על עתידכם כנהגים ובמקרים חמורים ניתן להטיל אף עונשי מאסר וקנס כספי גבוה אם יתברר שהיא נגרמה עקב רשלנותכם או עבירת תנועה שביצעתם. אל תיקחו סיכון, היעזרו בעורך דין לתעבורה מהרגע הראשון.

נעצרתם בגין עבירת תעבורה

נעצרתם עקב עבירת תעבורה? צרו קשר עם עורך דין תעבורה באופן מידי ואל תגיעו לחקירה לפני שאתם מוכנים ועברתם תדרוך מלא על ידי עורך דין. בשל העובדה הפשוטה שהנהג חסר הכשרה משפטית, כבר בשלב המעצר הוא עשוי להגיד דברים שיכולים להפליל אותו או עשויים להיחשב כהודאה באשמה. על מנת להימנע ממצב זה, צרו קשר עם עורך דין תעבורה באופן מיידי, על מנת למנוע טעויות גורליות ואולי אפילו להצליח למנוע הגשת כתב אישום כבר בשלב זה. 

עברתם עבירת תנועה כנהגים חדשים

נהג חדש וצעיר (נהג שטרם מלאו לו 24 שנים וניתן לו רישיון לפני פחות משנתיים), זוכה ליחס מחמיר בכל הקשור לעבירות תעבורה. ישנן עבירות מסוימות הנחשבות חמורות במיוחד, כמו נהיגה בשכרות, עקיפה לא חוקית ונהיגה ללא מלווה, והן גוררות ענישה מיוחדת לנהגים חדשים, בנוסף לאי חידוש רישיון הנהיגה, הארכת תקופת הנהג החדש או פסילת רישיון והתלייתו במבחנים חוזרים. 

עונשים אלו יכולים לפגוע באופן משמעותי בנהג החדש ואף להוביל להוצאת משאבים כספיים מיותרים, כמו למשל על טסט חוזר או על ביטוח נהג חדש לשנתיים נוספות, הידוע בהיותו יקר יותר משמעותית מהביטוחים האחרים.

לכן, על מנת להגן על רישיונכם ועל עתידכם כנהגים, מומלץ בחום להיוועץ עם עורך דין תעבורה על מנת לנסות למנוע ענישה מחמירה כל כך. 

עו"ד תעבורה 24/7 – סיכום

זכרו – אין תחליף לייצוג משפטי מקצועי ומנוסה. עורכת הדין יערית אוליאל מתמחה בדיני תעבורה ומזמינה אתכם ליצור קשר עם משרדה. משרד עורכת הדין אוליאל מספק מענה 24/7 למקרים דחופים שמצריכים התייחסות מידית מצד עורך דין. היעזרות בעורך דין מיומן היא משמעותית וחיונית להצלחתכם בבית המשפט ולהגנה על רשיונכם. לעורכת הדין אוליאל ניסיון רב והצלחות רבות בתחום התעבורה – צרו קשר עם משרדה עוד היום, וקבלו מענה מהיר, אישי ומקצועי. 

 
 
 
שאלות נפוצות
בעת קבלת כתב אישום וזימון לבית משפט, זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, תאונת דרכים רצינית, עבירת תעבורה ועוד.
למסירת הגרסה הראשונית של תאונת דרכים יש חשיבות איתנה מבחינה משפטית ולכן אנו ממליצים לעשות זאת עם עו"ד תעבורה 24/7 שייתן את המענה המתאים.
התשובה היא לא, במיוחד אם מדובר בעבירה ראשונה שלכם. לפרטים על מתי כן מומלץ להתקשר לעו"ד תעבורה 24/7 היכנסו לאתר.
התשובה היא חד משמעית כן. גם אם אתה אדם ששומר על החוק ולא מסובך איתו ישנה משמעות אדירה לייצוג של עו"ד תעבורה 24/7 – כנסו לאתר ותבינו מהי.
במאמר זה דיברנו על:
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה