לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה באור יהודה

לאורך חיינו אנו נקלעים למצבים בהם עלינו להיעזר בעורך דין. לעיתים מדובר בענייני ניהול עיזבון וצוואה, פעמים אחרות מדובר בדיני גירושין, אך העיסוק הנפוץ ביותר קשור דווקא לדיני תעבורה. הנוכחות הקבועה של הישראלים בכבישים עושה את שלה ורבים פונים לעורך דין תעבורה באור יהודה ובכל חלקי הארץ, על מנת לקבל ייעוץ בתרחישים שונים, עליהם נרחיב במאמר זה.

 

ייעוץ לאחר תאונות דרכים

תחום העיסוק השכיח ביותר שבו נפנה לעורך דין תעבורה הוא ללא ספק תחום תאונות הדרכים. נושא מורכב וטעון זה הופך למרבה הצער למנת חלקם של רבים במדינת ישראל. מדובר בסיטואציה קשה המטלטלת את המעורבים בה, ולצד חוקים ברורים הנוגעים להתנהלות במקרה של תאונת דרכים, לעיתים המציאות מסובכת יותר. עורך דין תעבורה באור יהודה יכול לייעץ לנהג המעורב בתאונה בטרם ימסור את גרסתו למשטרה, ללמוד את פרטי המקרה ולאחר מכן, בהתבסס על ניסיון עבר, להמליץ על דרכי פעולה מומלצות לגבי המשך ההתנהלות מול גורמי האכיפה ובמידת הצורך, מול בית המשפט. משרדנו מטפל בתאונות דרכים הן בפן הנזיקי והן בפן הפלילי, ומעניק ייעוץ כראוי לכלל לקוחותיו בהתאם לנסיבות.

לקריאת מאמר שנכתב על ידי עו"ד בנושא תביעות פיצויים – לחצו כאן.

לקריאת מאמר בנושא החקירה המשטרתית – לחצו כאן.

למחשבון פיצויים תאונות דרכים – לחצו כאן.

 

גורם אסרטיבי מול חברות הביטוח

ואם בתאונות עסקינן, נדרשת לעיתים קרובות הפעלה של הביטוח שבו מבוטח המעורב בתאונה. למרבה הצער, ישנם מקרים בהם חברות הביטוח מחליטות להתנער מאחריותן במגוון טיעונים ולמעשה לדחות את בקשת התביעה ולהימנע מפיצויים. חברות הביטוח מנצלות את היעדר הידע של האדם הפשוט בעולם הביטוח לרעתו ומקשיחות עמדות. עורך דין תעבורה באור יהודה או במקום אחר בו התרחשה התאונה, מכיר היטב התנהלות זו מצד חברות הביטוח, וביכולתו לייצג באסרטיביות ובנחישות את האינטרסים של הלקוח שלו. מרגע התערבותו של עורך דין תעבורה, ניתן לראות בנקל כיצד חברות הביטוח משנות את הגישה.

עורך דין תעבורה באור יהודה
עורך דין תעבורה באור יהודה

 

נהיגה בשכרות

אחד הנושאים הרגישים ביותר בתחום דיני התעבורה היא נהיגה בשכרות. החוק מתייחס בקשיחות רבה, כפי שראוי וצריך, לעבירות הקשורות בנהיגה תחת השפעת אלכוהול. אך לעיתים השוטר שרושם את הדו"ח עושה זאת בצורה לקויה, או שמא אמצעי האכיפה אינו תקין, ואז הנהג המעורב מוצא עצמו מסתבך בשלילת רישיון והגבלות נוספות על לא עוול בכפו. ייעוץ של עורך דין תעבורה ולמידתו את פרטי המקרה, עשויים לשנות את התמונה. בכוחו לייצג את הלקוח בבית המשפט ואף לשנות את התמונה, אם אכן קיים חשד לפגם בהליך האשמת המעורב בנהיגה בשכרות.

 

פרטים ליצירת קשר עם משרדנו

אל תאמרו נואש, אפשר לעזור גם לכם. התייעצו בהקדם האפשרי עם אנשי המקצוע שלנו והבטיחו לעצמכם ניהול הליך כנדרש.

טלפון – 072-3718608

מייל – [email protected]

 

ערעור דוחות מהירות

דוח בנושא מהירות מופרזת מביא בדרך כלל לצבירת נקודות רישוי, שנחשבות על פי רבים לעונש כבד יותר מהקנסות הכספיים שמוטלים במקביל במקרים של עבירות מהירות. לעיתים אמצעי האכיפה כמו מצלמת מהירות או מכשיר מדידה "דבורה" של משטרת ישראל, אינם מכוונים או שנופל בהם פגם טכני. עורך דין תעבורה באור יהודה מנוסה במצבים אלה, ומסוגל להעניק סיוע בדמות ערעור על דוח מהירות, ובמקרים מסוימים אף להביא לביטולו.
מהם הדגשים לבחירת עורך דין תעבורה באור יהודה?
מומלץ לחפש ברשתות או דרך המלצות ממכרים שניתן לסמוך עליהם או כאלה שנזקקו לשירותיו של עורך דין באזור אור יהודה, ולאחר מכן להתרשם מאתר התדמית של המשרד. ניתן ללמוד דרכו על הצלחותיו של המשרד, תחומי ההתמחות שלו והאזור בו הוא פועל.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין תעבורה באור יהודה?

עורך דין תעבורה הוא בגדר שובר שוויון בכל הנוגע לדיני תעבורה ולמגוון תרחישים בהם יש צורך להישען על סמכות מקצועית משפטית. עורך דין תעבורה בקיא בחוקי התעבורה השונים, מייצג בהצלחה בבתי המשפט באינספור תיקים ומהווה יתרון משמעותי אל מול גורמי האכיפה.

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה