לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה בבת ים

כל נהג בישראל עשוי למצוא את עצמו יום אחד בפתחו של בית המשפט לתעבורה, עקב ביצוע עבירת תנועה שעשה או בכדי לערער על דו"ח תנועה שקיבל. תהיה הסיבה אשר תהיה, בכדי לצאת מבית המשפט לתעבורה עם התוצאות הטובות ביותר עבורכם, חשוב שתעזרו בשירותיו של עורך דין תעבורה ובמאמר זה נראה כיצד למצוא עורך דין תעבורה בבת ים

 

זימון לבית המשפט לתעבורה

דיני התעבורה מאגדים תחתיהם את כל החוקים והתקנות, על פיהם הנהגים בישראל צריכים לפעול, כאשר כל סטייה וחריגה מאותם חוקים ותקנות, משמעה עבירת תנועה, בגינה ייתכן ותקבלו זימון לבית המשפט לתעבורה.
הדיון בבית המשפט לתעבורה שייך לקטגוריית סדר הדין הפלילי ולאור החומרה בה מערכת המשפט מתייחסת לעבירות התנועה השונות, הרי שהעונשים המוטלים על הנאשמים בעבירות התנועה, יכולים להגיע עד לכדי מאסר בפועל. לפיכך, במידה וקיבלתם זימון לבית המשפט לתעבורה, חשוב לפנות בהקדם לעורך דין תעבורה מקצועי.

 

בית המשפט לתעבורה בבת ים

כעיקרון, סמכותו של בית המשפט לתעבורה לדון בעבירות התנועה השונות, היא באזור השיפוט בו בוצעה העבירה או באזור מגוריו של הנאשם. במידה ואתם מתגוררים בבת ים, כדאי לדעת כי קיים בית משפט לתעבורה בבת ים וכתובתו ברחוב הרב ניסנבוים יצחק 7.

עורך דין תעבורה בבת ים
עורך דין תעבורה בבת ים

עורך דין תעבורה בבת ים

לבחירת עורך דין תעבורה בבת ים, קיימת חשיבות רבה להתנהלות ההליך המשפטי בכלל ולתוצאות המשפט בפרט. הידע המקצועי של עורך הדין, יחד עם תחומי התמחות נרחבים, המתייחסים לכל סוגי עבירות התנועה השונות – מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא מלווה וכדומה, מהווים יחדיו פרמטר משמעותי בהצלחתו להפחית את חומרת האישומים.

 

בחירת עורך דין תעבורה בבת ים – המומחיות שעושה את ההבדל

תחום המשפט ועריכת הדין כולל לא מעט תחומי התמחות, בדין הפלילי, הדין האזרחי, דיני חוזים ועוד. כך, ניתן למצוא לא מעט משרדי עורכי דין אשר מתעסקים בכמה תחומי משפט, אך כשמדובר בבחירת עורך דין תעבורה בבת ים, חשוב לשים את הדגש על כך שתחום התעבורה הוא תחום המומחיות הבלעדי שלו.
להליכים המשפטיים בתעבורה ייתכנו השלכות משמעותיות, החל מקנסות גבוהים, דרך חיוב תיקון באמצעות משרד הרישוי ואף פסילת רישיון. לפיכך, ייצוג בעבירות תנועה מחייב מומחיות ומקצועיות רבה, על ידי עו"ד ותיק ומנוסה, העוסק בתחום התעבורה בלבד.

 

לאילו עוד פרמטרים חשוב לשים לב בבחירת עורך דין תעבורה בבת ים?

לאחר שווידאנו את עניין ההתמחות הבלעדית בתחום התעבורה, נוכל לעבור לשאר הפרמטרים שיעזרו לנו לבצע את הבחירה המיטבית. את עורך הדין תוכלו למצוא בין השאר, בעזרת חיפוש אינטרנטי ולאחר שהתרשמתם מהאתר ומהידע המקצועי המוצג בו, תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ ולהתרשם גם באופן אישי מהשירותים המוצעים.
במהלך שיחת הייעוץ, חשוב להציג את מלוא הפרטים הנוגעים למקרה, כך שעורך הדין יוכל לבחון היטב את הפרטים ולתת חוות דעת מקצועית ומהימנה. בשלב הבא, תוכלו לאתר המלצות על עורך הדין ולאתר מקרי הצלחה אחרים, המעידים על כך שמדובר בעו"ד בעל ידע ומומחיות בתחומו.

 

באילו מקרים נקבל זימון לבית המשפט לתעבורה?

במקרים בהם התבצעה עבירת תנועה חמורה כדוגמת נהיגה בשכרות, נהיגה ברשלנות וכיוצ"ב, הינכם צפויים לקבל דו"ח תנועה מסוג הזמנה לדין. כמו כן, גם ערעורים על דו"חות תנועה, יתבצעו במסגרת בית המשפט לתעבורה. בכל אחד מהמקרים הללו, חשוב יהיה לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ מעורך דין תעבורה מקצועי

 

מה החשיבות של בחירת עורך דין תעבורה מקצועי בבת ים?

לבחירת עורך דין תעבורה מקצועי בבת ים, קיימת חשיבות רבה הן מבחינת ניהול מיטבי של ההליך המשפטי עצמו והן מבחינת קבלת התוצאות המיטביות של המשפט עבורכם – הפחתת האישומים ואף ביטולם המוחלט. פנו עוד היום למשרדנו והעניקו לעצמכם שקט נפשי בניהול ההליך הנדרש.

טלפון משרד – 072-3718608

מייל – [email protected]

המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה