לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין תעבורה בגבעתיים

השימושים הרבים שאנחנו עושים ברכב, הופכים אותו לכלי חיוני בשגרת החיים שלנו, כך שיהיה קשה לדמיין כיצד אנחנו יכולים להסתדר בלעדיו. לפיכך, במקרים בהם צברנו דו"חות תנועה, נקודות תעבורה או קיבלנו זימון לבית המשפט לתעבורה, חשוב שיהיה לצידנו עורך דין תעבורה מקצועי

 

תפקידו של עורך דין תעבורה

דיני התנועה הרבים, יחד עם העובדה כי נהיגה הפכה להיות פעילות שגרתית אצל כולנו, הביאו יחדיו לכך שגם נהגים נורמטיביים יכולים למצוא את עצמם צוברים עבירות תנועה שונות. הענישה המחמירה בגין עבירות התנועה, יכולה להגיע אף לכדי שלילת רישיון הנהיגה שלכם וכדי למנוע זאת, חשוב שיהיה לצידכם עורך דין תעבורה.
תפקידו של עורך דין תעבורה הוא לבחון היטב את פרטי המקרה שלכם ולקבל את חומרי הראיות המרכיבים את האישומים המופנים נגדכם, במטרה למצוא את הראיות והנקודות הרלוונטיות, אשר יסייעו להפחית את חומרת האישומים ואף להביא לביטולם המוחלט.

 

למה חשוב לבחור עורך דין תעבורה מקצועי?

בניגוד למקרים בהם אנחנו יכולים לסמוך על כך שנסתדר בכוחות עצמנו או שנמצא את בעל השירות בעלויות הזולות ביותר, כדי להתמודד עם עבירות התעבורה השונות, חשוב לבחור בעורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה בתחום, בכדי להגיע לתוצאות המיטביות ולהימנע מענישה מחמירה.
למעשה, ליווי וייצוג באמצעות עורך דין תעבורה מקצועי, זהה לתחומים אחרים מעולם המשפט – דיני נזיקין, חוזים וכדומה. וכשם שלא נפנה לבית המשפט ללא עורך דין מקצועי בתחומים אלו, כך גם בדיני התעבורה, חשוב שיהיה לצידנו עורך דין תעבורה מקצועי, אשר יבחן לעומק את פרטי המקרה שלנו וימליץ לנו על דרכי הפעולה האפשריות.

עורך דין תעבורה בגבעתיים
עורך דין תעבורה בגבעתיים

כיצד לבחור עורך דין תעבורה בגבעתיים?

במקרים בהם אנחנו לא מכירים באופן אישי עורך דין תעבורה בגבעתיים, הרי שהמקום הראשון אליו אנחנו פונים בכדי לחפש הוא האינטרנט. החיפושים האינטרנטיים אחר עורך דין תעבורה בגבעתיים יכולים לספק לנו לא מעט תוצאות ומתוכן, עלינו לבחור את המתאימות ביותר.
בשלב הראשון, כדאי להיכנס לאתר משרד עורכי הדין ולהתרשם בהתאם – הן מהידע המקצועי והתכנים המופיעים באתר והן מההמלצות של לקוחות אחרים. לאחר מכן, יש להיכנס לעומקם של דברים ולבחון האם מדובר בעורך דין המתמחה בדיני התעבורה באופן בלעדי, או שזהו עוד תחום עיסוק נלווה שלו. במקרה האחרון, מומלץ יהיה להמשיך בחיפושים.

 

עורך דין תעבורה מומלץ בגבעתיים

לאחר שווידאנו כי מדובר בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה בלבד, נוכל להתקדם אל השלב הבא – פגישת הייעוץ. במהלך פגישת הייעוץ נוכל להתרשם הן מהפן המקצועי של עורך הדין – מהירות התגובה והפרוטוקולים המעידים על טיפולו במקרי עבר והן מהפן האישי – הזמינות ויחסי האנוש.

 

כיצד עורך דין תעבורה יוכל לסייע לי?

מערכת המשפט בישראל נוטה להתייחס בחומרה רבה לעבירות התעבורה השונות לרבות:

בכדי להימנע מענישה מחמירה (שלילת רישיון וזימון לבדיקה במכון הרפואי לדוגמה), חשוב שיהיה לצידכם עורך דין תעבורה מקצועי, אשר לאחר בחינת התיק שלכם, יוכל להצביע על הנקודות שיביאו לענישה מקילה ולעיתים, גם לזיכוי מוחלט.

 

למה חשוב לשים לב כשבוחרים עורך דין תעבורה בגבעתיים?

כאשר בוחרים עורך דין תעבורה בגבעתיים או במקומות אחרים, חשוב לוודא כי דיני התעבורה הם תחום ההתמחות הבלעדי שלו וכי לא מדובר בעוד תחום נלווה של משרד עורכי הדין. ככל ונתקלתם במשרד עורכי דין, שעבורם תחום התעבורה הוא 'עוד עיסוק', כנראה שהם לא יהיו הבחירה המתאימה ביותר עבורכם. משרדנו מתמחה בתחום התעבורה בלבד ומעניק ייצוג לכלל הנהגים ברחבי הארץ. לשיחת ייעוץ ותיאום פגישה ניתן ליצור קשר באחת מן הדרכים הבאות:

טלפון משרד – 072-3718608

מייל – [email protected]

המחבר
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.

 עו"ד יערית אוליאל בפייסבוק | מייל אישי: [email protected] | אודות עו"ד יערית אוליאל 

קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה