לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה בדבוריה

עורך דין תעבורה בנהריה הוא עורך דין מקצועי המוסמך לענייני תעבורה, תאונות דרכים, ותנועה. בכל בעיה הקשורה לעולם התעבורה, פנייה לעורך דין תעבורה בדבוריה תהיה הפתרון הטוב ביותר, שיבטיח שהבעיות הבירוקרטיות והמשפטיות שלכן ייענו באופן המיטבי ועל הצד הטוב ביותר עבורכם. כדי לקבל את כל המידע הנדרש עבורכם, לפניכם כל מה שתצטרכו לדעת על עורך דין תעבורה בדבוריה.

איך עורך דין תעבורה מסוגל להפחית ולבטל את העונש?

עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע המעורה בכל דיני ומשפטי התעבורה בארץ, וכך גם מכיר את התקדימים ואת החוקים בארץ לעומק. מעבר לכך, לכל אישום ולכל עבירת תעבורה שקיימת בישראל לרבות:

איך עורך דין תעבורה מסוגל להפחית ולבטל את העונש? - uliel

יש עונש מינימלי ועונש מקסימלי שיכול להינתן לנאשמים בהתאם לאירוע ולדעת השופט – וזו דינמיות שעורכי הדין יכולים לעבוד עמה לטובת הנאשמים במקרים מסוימים, דרך הצגת טיעונים ופרטים שנובעים מהניסיון והידע המשפטי בענייני התעבורה. לכן, אין ספק שהגעה להליך משפטי או למעשה כל טיפול בבעיות תעבורה ללא עורך דין, עשוי להביא בהחלט לתוצאות פחות טובות ולנזק רב עבורכם – במיוחד כאשר מונחים על הפרק שלילות רישיון, קנסות כבדים ורבים ואפילו מאסר במקרים חמורים.

 

עורך דין תעבורה בדבוריה והסביבה
עורך דין תעבורה בדבוריה והסביבה

 

מה בדיוק עושה עורך דין תעבורה?

ייצוג בבית משפט

עורך דין תעבורה הוא עורך דין שמבצע פעולות רבות, בניהן גם ייצוג נאשמים בבית המשפט. הגעה לבית משפט עלולה לקרות לכל אדם שמבקש לערער על קנס או דו"ח, וכן גם עבור אנשים שיש נגדם אישום כמו מעורבות בתאונת דרכים, נהיגה תחת השפעת סמים, וכדומה. עורך דין תעבורה הוא עורך דין הבקיא בייצוג משפטים הנוגעים לתעבורה ומטרתו היא לייצג את הנאשם באופן המיטבי שיביא לביטול האישום או לענישה מינימלית ככל הניתן עבורו.

טיפול בקנסות ובירוקרטיה מול גורמי התעבורה

בכל בעיות שעולות בעולם הבירוקרטיה המסועף והמורכב של עולם התעבורה, עורך דין המעורה בעולם זה יוכל לעזור, כדי לטפל בהצטברות הדו"חות והקנסות ולייצג אתכם באופן המיטבי מול כל אלה. הצטברות של קנסות עלולה להביא לעוד ועוד ריבית, וכאשר יש הצטברות שכזו ניתן לנסות ולהקטין את הסכום ולערער כמה שניתן. בעזרת הידע והבקיאות של עורך דין התעבורה, הוא ישקיע מאמצים בהקטנת והפחתת הבעיות הללו והקנסות הנלווים – שכן ללא ידע מתאים ובגלל המורכבות שהצטברות של עבירות וקנסות עלולה להוות, הטיפול בכל אלה עומד בסיכון ללא עזרה של איש מקצועי.

 

ערעור וטיפול בעבירות ואישום

במידה וקיים נגדכם אישום, הוא יכול להיגמר בעונש מינימלי או בעונש מקסימלי בהתאם לייצוג שתקבלו ולאופן בו תגיבו אליו. בעולם התעבורה, ישנם אפשרויות רבות ומניעים שונים לקבלת אישום כמו נהיגה ללא רישיון מתאים או ללא רישיון בתוקף, נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, נהיגה שלא בשיקול דעת או במהירות גבוהה מדי – כל אלה מצריכים מכם תגובה, הסברים ומענה מסוים, שיקבע את גורל האישום והענישה שלו. ייצוג של עורך דין הבקיא בעולם התעבורה, יוכל לעזור לכם לצאת מכל אלה על הצד הטוב ביותר וללא נזקים כמו שלילת רישיון שיגביל את התנועה שלכם, וכדומה.

איך עורך דין תעבורה מסוגל להפחית ולבטל את העונש? - uliel

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם בדבוריה:

תחנת המשטרה האזורית

כתובת דבוריה, בסמיכות לבי"ס אל כנדי מדרום, בכניסה לחניית ביה"ס מדרך הר תבור

טלפון – 04-6772747

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

 

משרדי הרישוי הקרובים

נצרת עילית:

כתובת –  מעלה יצחק 14, נצרת עילית (נוף הגליל)

טלפון – 1-222-56-78, *5678

שעות פתיחה:

א' – ה': 9:30 – 21:30
ו': 9:00 – 15:00
שבת: 9:30 – 21:30

 

עפולה:

כתובת – קניון העמקים קומה 2,  יהושוע חנקין 14, עפולה

טלפון – *5678

שעות פתיחה:

א' – ה': 8:00 – 13:00.

בימים א' ו- ד': פתוח גם ב- 15:30 – 17:30

 

מספרי עירייה

כתובת – ת.ד 5 דבוריה

טלפון – 04-8139400

 

עמדת רשיומט (שירות עצמי) הקרובה לדבוריה:

 נצרת:

כתובת – תופיק זיאד 53, נצרת

 שעות פתיחה:

א' – ה': 09:00 – 23:00

שישי: 09:00 – 23:00

שבת: 09:00 – 23:00

 

נוף הגליל (נצרת עילית):

 כתובת – עופר סנטר נוף הגליל, נצרת עילית

 שעות פתיחה:

א' – ה': 09:00 – 23:00

שישי: 09:00 – 23:00

שבת: 09:00 – 23:00

 

בית המשפט הקרוב לענייני תעבורה

כתובת – כיכר קריית יצחק רבין נוף הגליל, נצרת עילית

טלפון – 077-2703333

 

בוודאי! עורך דין תעבורה הבקיא ברזי הדינים השונים ידע לבחון עבורכם את הנאמר בדו"ח בצירוף ראיות התביעה, וינסה לאתר כשלים מהותיים אשר עשויים להקל עימכם במעמד הענישה. לעוד בנושא, באתר.

עורך דין תעבורה יעניק לך הגנה משפטית מקסימאלית וינסה באמצעות בקיאותו הרבה בתחום התעבורה להגיע להסדר מקל עם התביעה בגין כשלים הקיימים באישום נגדך. לקריאה מעמיקה, כנסו לאתר.

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה