לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה בהרצליה

דיני התעבורה הינם רבים ומסועפים וכל אדם עשוי למצוא את עצמו עובר על עבירת תנועה כזאת או אחרת, באופן היכול לחשוף אותו לסנקציות ועונשים שונים, חלקם מחמירים במיוחד. לפיכך, במקרים בהם צברתם מספר דו"חות תנועה ו/או קיבלתם זימון לבית המשפט לתעבורה, חשוב לבחור עורך דין תעבורה מקצועי ולא להתפשר על חיפוש אינטרנטי בלבד למציאת עורך דין תעבורה בהרצליה

 

למה חשוב לבחור עורך דין תעבורה מקצועי?

חוקי התנועה הרבים, יחד עם העובדה כי נהיגה היא פעילות שגרתית בחיינו, מביאים לכך שכולנו יכולים לעבור על עבירת תנועה כזאת או אחרת במהלך חיינו. כאשר מדובר בדו"ח תנועה בודד שקיבלנו לאורך השנים, הרי שניתן יהיה להתמודד איתו בכוחות עצמנו. אך כאשר מדובר במספר דו"חות תנועה שנצברו, חשוב שנפנה בהקדם לעורך דין תעבורה מקצועי.
עורך דין תעבורה מקצועי, הבקיא בתקנות ובדיני התעבורה, כמו גם בדרכי ההתנהלות המקובלים בבית המשפט לתעבורה, יכול לסייע לנו לבחון היטב את חומר הראיות והאישומים המוגשים נגדנו, באופן שיביא בסופו של דבר להפחתת האישומים ואף ביטולם המוחלט.

 

האם בכל מקרה של עבירת תנועה יש להיעזר בשירותיו של עו"ד תעבורה?

שירותיו של עורך דין תעבורה מתאימים בעיקר למקרים של עבירות תעבורה חמורות וכן צבירת דו"חות תנועה ונקודות תעבורה, שכן מקרים אלו יכולים להגיע בנקל לעונשים של קנסות חמורים, שלילת הרישיון ואף עונשי מאסר בפועל, לרבות:

יחד עם זאת, ישנם מקרים מיוחדים, דוגמת נהגים חדשים או ציבוריים, בהם גם להרשעה בדו"ח תעבורה 'רגיל' יכולות להיות השלכות מחמירות, כמו חיוב בבחינה עיונית / מעשית, זימון לבדיקה במכון רפואי ואי חידוש רישיון הנהיגה. לפיכך, במקרים אלו חשוב יהיה לפנות לעו"ד תעבורה מקצועי כדי לבחון את דרכי הפעולה העומדות בפניכם.

עורך דין תעבורה בהרצליה
עורך דין תעבורה בהרצליה

 

עורך דין תעבורה בהרצליה

סמכות המשפט של בית הדין לתעבורה חלה באזור המגורים של הנאשם או באזור השיפוט בו בוצעה העבירה. יחד עם זאת, אין זה מן ההכרח כי עליכם יהיה להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה בהרצליה, במידה ואתם גרים בהרצליה. אמנם מדובר בפרמטר היכול להשפיע על נוחות התהליך, אך כאשר בוחרים עורך דין תעבורה בהרצל יה חשוב להתמקד במקצועיות.
משרד עורכי דין יכול להתמחות במספר נושאים, אך כאשר אנחנו מחפשים את עורך דין התעבורה המומלץ ביותר, חשוב לוודא כי הוא מתמחה בנושא התעבורה ולא מתעסק בנושאים נוספים. מומחיות זו תבטיח לנו, כלקוחות, שאנחנו נמצאים בידיים בטוחות ומקצועיות.

 

כיצד לבחור עורך דין תעבורה בהרצליה?

לאחר שהבהרנו את החשיבות הקיימת למומחיות של עורך הדין בתחום התעבורה, נוכל לעבור לשאר הפרמטרים שיעזרו לנו לוודא כי עשינו את הבחירה המיטבית. עם איתור שמו של עורך דין התעבורה וההמלצות של לקוחות אחרים, מומלץ לקבוע איתו פגישת ייעוץ לבחינת המקרה, פגישה בה תוכלו גם לבחון את הזמינות ומהירות התגובה של עורך דין התעבורה.

 

באילו מקרים נעזר בעו"ד תעבורה?

אנשים רבים נוטים להניח כי אם עבר התעבורתי שלהם טוב, אין כל סיבה לחשוש מהדו"ח שנרשם לחובתם כעת, אך אין כך הדבר. גם בעת קבלת דו"ח בודד, יש להיוועץ עם עו"ד תעבורה בכדי לקבל הכוונה כנדרש וראייה מרחבית עתידית. תוקפן של הנקודות עומד לחובת הנהג לשנתיים שלמות מיום ביצוע העבירה האחרונה, ולכן מספיק כי תתבצע עבירה נוספת טרם חלפו להן השנתיים וייתכן והנהג יידרש בביצוע אמצעי תיקון מטעם משרד הרישוי. לכן, מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד תעבורה בכל תרחיש ולו הקל ביותר. לשיחת ייעוץ ללא התחייבות או תיאום פגישה:

טלפון משרד – 071-371-8608

מייל – [email protected]

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה