לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה בזרזיר

עורך דין תעבורה בזרזיר הוא עורך דין שיעמוד לצדכם בכל ענייני תעבורה ובעיות והשלכות שעלולות להגיע מכל אישום, קנס ועבירת תנועה בה אתם חשודים. כדי לצאת מכל אלה על הצד הטוב ביותר, חשוב להיעזר בייצוג של עורך דין שיעמוד לצדכם, וילווה את התהליך באופן המיטבי לעבר עונש מינימלי או ביטול של אלה במידת האפשר. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על עורך דין תעבורה בתעבורה.

באיזה מקרים נפוצים מטפל עורך דין תעבורה בזרזיר?

עורך דין תעבורה בזרזיר עשוי לעזור ולייעל כל אישום, קנס ובעיות בירוקרטיות מולם אתם עשויים לעמוד במהלך החיים. כדי למזער נזקים ולהגיע בכל אישום ועבירה לעונש המינימלי והמיטבי עבורכם, כדאי להכיר מתי עורך דין תעבורה יכול לעזור. כדי להבין מה תחומי האחריות בעיקריים שלו, לפניכם קצת על המקרים הנפוצים ביותר בהם עורך דין תעבורה מטפל:

 

 

עורך דין תעבורה בזרזיר
עורך דין תעבורה בזרזיר

 

מתי כדאי לפנות לעורך דין תעבורה?

בכל מקרה של בעיה בירוקרטית, משפטית או כל התמודדות עם עולם התעבורה, כדאי לפנות לבקיאים בתחום, העוסקים אך ורק בדיני תעבורה. עורך דין תעבורה מכיר לעומק את הדינים, התקדימים וההלכות בעולם התעבורה ולכן יוכל לנהל כל אישום ומקרה באופן המיטבי שיטיב עם הלקוחות שלו. במקום להתמודד לבד עם עולם שלא מוכר לכם ולהסתכן במאסר, שלילות רישיון וקנסות גבוהים, ייצוג של עורך דין תעבורה ידאג לכך שהכל יטופל כראוי ולטובה עבורכם. לכן, כדאי לפנות לעורך דין תעבורה מוקדם ככל הניתן ולא להמתין לאמצע המשפט וההליכים, שכן זה כבר עשוי להיות מאוחר וכבר יכול להיות שנעשה נזק מסוים עד כאן.

עורך דין תעבורה בזרזיר - uliel

 

האם עורך דין תעבורה יכול להפחית את העונשים?

עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע המבין והבקיא בעולם התעבורה על כל דיניו ותקדימיו. למעשה, לכל עבירה על החוק ואישום יש עונש מקסימלי הקבוע בחוק וגם עונש מינימלי, כך שכל עונש וקנס יכול להיות דינמי בהתאם לאירוע ולתגובות שלכם אליו. בעזרת עורך דין תעבורה וההיכרות שלו עם עולם זה והעונשים הקבועים זו – ניתן לחתור לעונש המינימלי ולהוציא את הלקוח עם כמה שפחות בעיות בהתאם למקרה שלו ובזכות טיעונים מתאימים ומקצועיים. אחרי הכל, בכל עבירה על החוק בעולם התעבורה אתם עשויים לקבל קנסות גבוהים וכבדים, שלילות רישיון שיגבילו אתכם בתנועה, ועוד, ולכן כדאי למזער נזקים ולהיעזר בעורך דין תעבורה שיעזור לכם לעשות זאת, ולא לקחת את הסיכונים הללו שיביאו לנזק מהותי בשגרת חייכם.

 

עורך דין תעבורה בזרזיר - uliel

אילו עונשים ניתן לקבל בהליכים משפטיים בעולם התעבורה?

למעשה, כל עבירה ולכל אירוע יגרמו באופן אינדיבידואלי לעונשים והשלכות אחרות, ובעזרת עורך דין תנועה, תוכלו למזער נזקים ולחתור לעונשים מינימליים והוגנים ככל הניתן ואף לביטול של ההאשמות. בהתאם למקרה, העונשים הקבועים בחוק לעבירות תנועה הם רבים ומשתנים בחומרים – החל מקנסות, השהיות רישיון לכמה חודשים, שלילת רישיון, ואף מאסר.

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם בזרזיר:

תחנות המשטרה הקרובות לזרזיר

מגדל העמק:

כתובת – רחוב פנינת העמק 1, מגדל העמק.

טלפון – 04-6447444

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

 

קריית טבעון:

כתובת – החורש 2, קריית טבעון, ישראל

טלפון – 04-983-1009

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

משרדי הרישוי הקרובים לזרזיר

נצרת עילית:

כתובת –  מעלה יצחק 14, נצרת עילית (נוף הגליל)

טלפון – 1-222-56-78, *5678

שעות פתיחה:

א' – ה': 9:30 – 21:30
ו': 9:00 – 15:00
שבת: 9:30 – 21:30

עפולה:

כתובת – קניון העמקים קומה 2, יהושוע חנקין 14, עפולה

טלפון – *5678

שעות פתיחה:

א' – ה': 8:00 – 13:00.

בימים א' ו- דד': פתוח גם ב- 15:30 – 17:30

 

מספרי עירייה

כתובת – זרזיר ת. ד. 81 נהלל 10600

טלפון – 04-6416100

 

עמדת רשיומט (שירות עצמי) הקרובה לזרזיר

 כתובת – שדרות שאול עמור 77, מגדל העמק.

 שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 08:30 – 22:00
ביום ו': 08:30 – 16:00
במוצאי שבת: חצי שעה לאחת צאת השבת – 23:00

 

בית המשפט הקרוב לענייני תעבורה

כתובת – כיכר קריית יצחק רבין נוף הגליל, נצרת עילית

טלפון – 077-2703333

בית המשפט לתעבורה רשאי להטיל על נהגים הנאשמים בביצוע עבירות תנועה עונשים רבים לרבות: קנסות, נקודות תעבורה, פסילה בפועל או על תנאי ובמקרים המתאימים גם מאסר! קיבלתם הזמנה לדין? הסתייעו בשירותיו של עו"ד תעבורה, לחצו כאן.

במקרה בו היית מעורב בתאונת דרכים, מומלץ לפנות לעורך הדין בסמוך לתאונה ככל הניתן! הדרכה מלאה ומקצועית החל מהשלב הראשוני עשויה להטיב עימכם בהמשך הדרך. לעוד בנושא, בקרו באתר.

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה