fbpx

עורך דין תעבורה בחיפה

תוכן עניינים

אם אתם זקוקים לעורך דין תעבורה בחיפה בטח שמתם לב שחיפוש קצרצר בגוגל מעלה תוצאות רבות כאשר מחפשים עורך דין תעבורה בחיפה. אלא מה, יש לשים לב היטב האם התוצאה שנבחרה אכן מקיימת את התנאי המבוקש, כלומר, האם עורך הדין הנבחר משרדו אכן ממוקם דרך קבע בחיפה.

מדוע? בשנים האחרונות פשטה תופעה בקרב משרדי עורכי דין תעבורה ומשרדי עו"ד תעבורה רבים החלו לפרסם כי הקימו סניפים רבים הפזורים ברחבי הארץ. בלא מעט מקרים לא מדובר בסניף של עורך הדין המבוקש אלא במשרד עורך דין עצמאי לחלוטין אשר עובד בשיתוף פעולה עם עורך הדין המפרסם.

המשמעות היא שמי שככל הנראה יטפל בתיק שלך הוא אותו עורך דין שיושב ב"סניף" החיפאי ושעליו אינך יודע דבר. במילים פשוטות – נניח שקיבלת המלצות על עורך דין תעבורה מומלץ, מקצועי ומצוין בשם ישראל ישראלי (שם בדוי כמובן), החלטת לקרוא עליו מעט בגוגל על מנת להתרשם ושם גילית שמשרדו ממוקם דווקא בתל אביב אבל הוא מפרסם שקיים סניף בחיפה.

בשלב הזה כדאי לבדוק היטב האם אכן מדובר בסניף אמיתי או שמא ה"סניף" הוא בעצם משרד של עורך דין תעבורה עצמאי לחלוטין אשר עובד בשיתוף פעולה כזה או אחר עם עו"ד ישראל ישראלי. למה זה חשוב? כפי שצוין לעיל, ייתכן שעורך הדין החיפאי הוא עורך דין מצוין בפני עצמו אבל הוא לא עורך הדין שבחרת. לא עליו קיבלת המלצות ולא ממנו התרשמת.

איך אפשר לדעת שאכן מדובר בעורך דין תעבורה בחיפה?

יש מספר דרכים שאפשר לברר את הסוגיה. הראשונה, פשוט לשאול את עורך הדין מי עתיד לטפל בתיק, הן מאחורי הקלעים והן בהופעות בפני בית המשפט. כמובן שאם עורך הדין מתחייב לטפל בעצמו בתיק ועדיין קיים חשש בצידכם, ניתן להוסיף הסכמה זו להסכם עם עורך הדין.

דרך נוספת היא פשוט לבדוק האם קיים מספר טלפון עצמאי למשרד בחיפה. אם אכן מדובר בסניף של המשרד, אין כל מניעה לפרסם את מספר הטלפון של הסניף החיפאי. אם קיימת כתובת של הסניף החיפאי, אפשר פשוט להגיע לפגישה ולהתרשם האם יש סימן כלשהו לשמו של עורך הדין המבוקש.

למה כל כך חשוב לבחור עורך דין תעבורה בחיפה?

חשיבות המיקום של עורך הדין אינה נעוצה רק בשיקולי נוחות. אם אתם מתגוררים בחיפה והתיק שלכם מתנהל בבית המשפט בחיפה יש חשיבות רבה לכך שגם עורך הדין שלכם יהיה מחיפה. ולמה? עורכי דין תעבורה מופיעים רבות בבתי המשפט בפני השופטים השונים ומתנהלים מול לשכות התביעה השונות.

היכרות עם השופטים והתובעים בתיק שלכם תסייע לעורך הדין שלכם לבחור באסטרטגיה הנכונה ביותר לניהול התיק שלכם על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. לכל שופט יש ראיה שונה וגישה שיפוטית שונה ועורך דין תעבורה מנוסה מכיר היטב את כל שופטי התעבורה במחוזו. יתרון עצום עבור הלקוח. 

איך לבחור עורך דין תעבורה?

זו כנראה ההחלטה החשובה והקשה ביותר שעליכם לקבל על מנת להיות בטוחים שקיבלתם את הייצוג הראוי ביותר. מומלץ לחפש את עורך הדין שלכם בגוגל וברשתות החברתיות ולראות אם הוא אכן מתמחה בתחום התעבורה בלבד. זיכרו, יש עורכי דין עם ניסיון ל למעלה מ- 40 שנה אך אם הם אינם עוסקים דרך קבע בתחום התעבורה הרי שכל שנותיהם במקצוע לא יוכלו להשתוות לעורך דין העוסק אך ורק בתחום זה בעשר שנים האחרונות. חישבו על כמות התיקים בתחום התעבורה בהם טיפל כל אחד. זה מה שקובע את הניסיון ולא מספר השנים במקצוע "על הנייר". 

עורך דין תעבורה מומלץ

המומלץ ביותר הוא לשים לב להבטחות שמבטיח עורך הדין בשיחת הייעוץ הראשונה. שימו לב שבשלב הראשוני עורך הדין לא נחשף לכלל הראיות בתיק ולכן אין לו יכולת לחוות דעה מקצועית אמיתית. תתעלמו מעצות של סתמיות של אנשים טובי לב שמספרים לכם סיפורי אלף לילה ולילה כמו "עורך הדין שלי תותח, קוסם, העלים לי את התיק בלי כלום". תבקשו לראות פרוטוקולים ולהיווכח בעצמכם. 

כמובן שחשוב מאוד לבדוק את הקשר והיחס עם עורך הדין משיחת הטלפון הראשונה ולהתרשם האם הזמינות ומהירות התגובה מתאימה לכם. האם עורך הדין מאפשר קשר ישיר עימו? האם הוא נותן מענה מקצועי? האם טיפל במקרים דומים לשלכם בעבר? כל אלו יכולים לסייע בהחלטתכם.

עורך דין תעבורה מומלץ בחיפה

אם קיבלתם זימון לבית משפט לתעבורה בחיפה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד יערית אוליאל. עורכת דין אוליאל עוסקת בתחום התעבורה בלבד מזה שנים רבות ומופיעה לרוב בבתי המשפט במחוז חיפה. עו"ד אוליאל מבטיחה טיפול יסודי ומעמיק בתיק שלכם ובשקיפות מלאה עד לקבלת התוצאה הסופית הטובה ביותר עבורכם. 

ייעוץ ראשוני

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

עוד בנושא
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
חייגו עכשיו