072-371-8608

עורך דין תעבורה בחיפה

אם אתם זקוקים לעורך דין תעבורה בחיפה בטח שמתם לב שחיפוש קצרצר בגוגל מעלה תוצאות רבות כאשר מחפשים עורך דין תעבורה בחיפה. אלא מה, יש לשים לב היטב האם התוצאה שנבחרה אכן מקיימת את התנאי המבוקש, כלומר, האם עורך הדין הנבחר משרדו אכן ממוקם דרך קבע בחיפה.

מדוע? בשנים האחרונות פשטה תופעה בקרב משרדי עורכי דין תעבורה ומשרדי עו"ד תעבורה רבים החלו לפרסם כי הקימו סניפים רבים הפזורים ברחבי הארץ. בלא מעט מקרים לא מדובר בסניף של עורך הדין המבוקש אלא במשרד עורך דין עצמאי לחלוטין אשר עובד בשיתוף פעולה עם עורך הדין המפרסם.

המשמעות היא שמי שככל הנראה יטפל בתיק שלך הוא אותו עורך דין שיושב ב"סניף" החיפאי ושעליו אינך יודע דבר. במילים פשוטות – נניח שקיבלת המלצות על עורך דין תעבורה מומלץ, מקצועי ומצוין בשם ישראל ישראלי (שם בדוי כמובן), החלטת לקרוא עליו מעט בגוגל על מנת להתרשם ושם גילית שמשרדו ממוקם דווקא בתל אביב אבל הוא מפרסם שקיים סניף בחיפה.

בשלב הזה כדאי לבדוק היטב האם אכן מדובר בסניף אמיתי או שמא ה"סניף" הוא בעצם משרד של עורך דין תעבורה עצמאי לחלוטין אשר עובד בשיתוף פעולה כזה או אחר עם עו"ד ישראל ישראלי. למה זה חשוב? כפי שצוין לעיל, ייתכן שעורך הדין החיפאי הוא עורך דין מצוין בפני עצמו אבל הוא לא עורך הדין שבחרת. לא עליו קיבלת המלצות ולא ממנו התרשמת.

איך אפשר לדעת שאכן מדובר בעורך דין תעבורה בחיפה?

יש מספר דרכים שאפשר לברר את הסוגיה. הראשונה, פשוט לשאול את עורך הדין מי עתיד לטפל בתיק, הן מאחורי הקלעים והן בהופעות בפני בית המשפט. כמובן שאם עורך הדין מתחייב לטפל בעצמו בתיק ועדיין קיים חשש בצידכם, ניתן להוסיף הסכמה זו להסכם עם עורך הדין.

דרך נוספת היא פשוט לבדוק האם קיים מספר טלפון עצמאי למשרד בחיפה. אם אכן מדובר בסניף של המשרד, אין כל מניעה לפרסם את מספר הטלפון של הסניף החיפאי. אם קיימת כתובת של הסניף החיפאי, אפשר פשוט להגיע לפגישה ולהתרשם האם יש סימן כלשהו לשמו של עורך הדין המבוקש.

בית המשפט לתעבורה בחיפה – ביתו של עורך הדין

נגן וידאו

למה כל כך חשוב לבחור עורך דין תעבורה בחיפה?

חשיבות המיקום של עורך הדין אינה נעוצה רק בשיקולי נוחות. אם אתם מתגוררים בחיפה והתיק שלכם מתנהל בבית המשפט בחיפה יש חשיבות רבה לכך שגם עורך הדין שלכם יהיה מחיפה. ולמה? עורכי דין תעבורה מופיעים רבות בבתי המשפט בפני השופטים השונים ומתנהלים מול לשכות התביעה השונות.

היכרות עם השופטים והתובעים בתיק שלכם תסייע לעורך הדין שלכם לבחור באסטרטגיה הנכונה ביותר לניהול התיק שלכם על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. לכל שופט יש ראיה שונה וגישה שיפוטית שונה ועורך דין תעבורה מנוסה מכיר היטב את כל שופטי התעבורה במחוזו. יתרון עצום עבור הלקוח. 

עורך דין נהיגה בשכרות חיפה

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל, מעניק הגנה מקסימאלית בתיקי נהיגה בשכרות ונהיגה תחת חומרים אסורים (אלכוהול או סמים). תיקי נהיגה בשכרות עשויים ליצור עבור נהגים רבים הסתבכות עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. בעת הפניית הנהגים לבדיקת כשירות נהיגתם במרב"ד בשל ליקוי נפשי או בריאותי, עורכת דין אוליאל מלווה ומסייעת להכנת הנהגים בצורה המקצועית ביותר. 
להמשך קריאה עורך דין נהיגה בשכרות.

איך לבחור עורך דין תעבורה?

זו כנראה ההחלטה החשובה והקשה ביותר שעליכם לקבל על מנת להיות בטוחים שקיבלתם את הייצוג הראוי ביותר. מומלץ לחפש את עורך הדין שלכם בגוגל וברשתות החברתיות ולראות אם הוא אכן מתמחה בתחום התעבורה בלבד. זיכרו, יש עורכי דין עם ניסיון ל למעלה מ- 40 שנה אך אם הם אינם עוסקים דרך קבע בתחום התעבורה הרי שכל שנותיהם במקצוע לא יוכלו להשתוות לעורך דין העוסק אך ורק בתחום זה בעשר שנים האחרונות. חישבו על כמות התיקים בתחום התעבורה בהם טיפל כל אחד. זה מה שקובע את הניסיון ולא מספר השנים במקצוע "על הנייר". 

עורך דין תאונות דרכים חיפה


על פי חוק, בעת מעורבותכם בתאונת דרכים עם נפעים, חלה עליכם החובה להמתין במקום התרחשות התאונה עד להגעת אמבולנס או משטרה. בנוסף, עליכם לוודא כי הנפגע מקבל טיפול ראוי ומתאים לכך. בסמוך לאירוע, כדאי להיוועץ עם עורך דין תאונות דרכים, טרם מסירת גרסתכם למשטרה. משרדה של עורכת דין תאונות דרכים יערית אוליאל מעסיק בוחן תנועה המתמחה בתחומו, יוצא משטרת ישראל ובעל ניסיון של 40 שנים בחקירות ובשחזור תאונות דרכים. בוחן התנועה מסייע בכל תיקי תאונות הדרכים המנוהלים במשרד בעזרת ליווי מקצועי, בניית אסטרטגיה נכונה לכל תיק, מתן חוות דעת משפטיות לבית המשפט ועוד.
להמשך קריאה עורך דין תאונות דרכים.

עורך דין תעבורה מומלץ

המומלץ ביותר הוא לשים לב להבטחות שמבטיח עורך הדין בשיחת הייעוץ הראשונה. שימו לב שבשלב הראשוני עורך הדין לא נחשף לכלל הראיות בתיק ולכן אין לו יכולת לחוות דעה מקצועית אמיתית. תתעלמו מעצות של סתמיות של אנשים טובי לב שמספרים לכם סיפורי אלף לילה ולילה כמו "עורך הדין שלי תותח, קוסם, העלים לי את התיק בלי כלום". תבקשו לראות פרוטוקולים ולהיווכח בעצמכם. 

כמובן שחשוב מאוד לבדוק את הקשר והיחס עם עורך הדין משיחת הטלפון הראשונה ולהתרשם האם הזמינות ומהירות התגובה מתאימה לכם. האם עורך הדין מאפשר קשר ישיר עימו? האם הוא נותן מענה מקצועי? האם טיפל במקרים דומים לשלכם בעבר? כל אלו יכולים לסייע בהחלטתכם.

עורך דין תעבורה מומלץ בחיפה

אם קיבלתם זימון לבית משפט לתעבורה בחיפה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד יערית אוליאל. עורכת דין אוליאל עוסקת בתחום התעבורה בלבד מזה שנים רבות ומופיעה לרוב בבתי המשפט במחוז חיפה. עו"ד אוליאל מבטיחה טיפול יסודי ומעמיק בתיק שלכם ובשקיפות מלאה עד לקבלת התוצאה הסופית הטובה ביותר עבורכם. 

עורכי דין תעבורה מופיעים רבות בבתי המשפט בפני השופטים השונים ומתנהלים מול לשכות התביעה השונות. ולכן אם יש לכם עורך דין תעבורה בחיפה שמופיע הרבה בבית המשפט זה יכול להקנות לכם יתרון התחלתי גדול. למידע נוסף כנסו לאתר.

מומלץ לבחור עורך דין המתמחה בתחום התעבורה בלבד כך תוכלו לדעת שעורך דין תעבורה בחיפה ייצג אתכם עם מלוא הידע שיש בתחום. כנסו לאתר על מנת לדעת על שינויים בתחום התעבורה.

מומלץ לראות פרוטוקולים ולא להסתמך אך ורק על שיחות ייעוץ או טיפים מחברים. כך תדאגו לשמור על עצמכם בתהליך. עוד מידע תמצאו באתר.

האם זמינות העו"ד ומהירות התגובה מתאימה לכם בתור לקוחות? האם יש אפשרות לקשר ישיר עם העורך דין? האם המענה שלו הוא מקצועי? והאם הוא טיפל במקרים דומים בעברו? עוד שאלות תוכלו למצוא באתר.

עורך דין תעבורה בחיפה
במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print