לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה ביבנה

ישנם מקרים, בהם ייצוג או ליווי מקצועי של עורך דין לתעבורה, הוא פשוט בגדר חובה, כמו במקרים בהם רישיון הנהיגה שלנו מונח על כף המאזניים. אם קיבלתם המלצות על עורך דין תעבורה ביבנה, כדאי שתעשו כמה בדיקות מקדימות מהצד שלכם ובמיוחד אם אתם לא מכירים את עורך דין התעבורה באופן אישי

 

בחירת עורך דין תעבורה ביבנה

כאשר אנחנו מחפשים בעלי מקצוע בכלל ומשרד עורכי דין תעבורה, אנחנו לרוב פונים לסביבה הקרובה אלינו כדי לקבל המלצות. את אותן המלצות שקיבלנו, כדאי להצליב עם המידע המופיע באינטרנט על משרד עורכי הדין וזאת על מנת שנוכל לקבל תמונה מלאה ומדויקת אודות משרד עורי הדין המיועד.
ככל ואנחנו לא מכירים באופן אישי את עורך הדין שהמליצו לנו עליו, החשיבות לערוך בדיקות מקדימות מקבל משנה חשיבות, בכדי שנוכל להבטיח לעצמנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות, אשר ישיגו את התוצאות המיטביות.

 

תחום העיסוק של משרדנו 

משרדנו עוסק בתחום התעבורה הרחב, לרבות:

בנוסף, אנו מעניקים ייעוץ לפני חקירה במשטרה אחרי תאונת דרכים וכמו כן, מסייעים לנהגים הנדרשים להגיע למבדקים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

למה חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה?

לבחירת עורך דין תעבורה ביבנה ובכלל, יכולה להיות השפעה מהותית על תוצאות המשפט ולמעשה, בחירה מיטבית של עורך דין תעבורה מומלץ, מהווה את נקודת ההבדל בין ענישה מקילה ואף זיכוי מוחלט לבין ענישה מחמירה, אשר בין השאר, יכולה להיות קנסות גבוהים ושלילת רישיון הנהיגה שלכם.
לעורך דין תעבורה מומלץ יש את הכלים והידע המקצועי, המתאפשרים לרוב גם בעזרתם של אנשי צוות מעולם התנועה והרכב – יוצאי משטרה ובוחני תנועה לדוגמה, המאפשרים לעורך הדין לבחון לעומק את התיק שלכם ולמצוא את הראיות הרלוונטיות, אשר יביאו בסופו של דבר לתוצאות הרצויות.

 

כיצד בוחרים עורך דין תעבורה מומלץ ביבנה?

כפי שראינו, כאשר מחפשים אחר עורך דין תעבורה ביבנה, אין מקום לפשרות וחשוב למצוא את משרד עורכי הדין המקצועי ביותר. לפיכך, אחד הפרמטרים העיקריים בהם חשוב להתמקד, הוא תחום ההתמחות של משרד עורכי הדין, אשר מטבע הדברים, צריך להיות דיני התעבורה.
בנוסף, ניתן להתרשם מהידע המקצועי, הזמינות והיחס האישי של עורך הדין, באמצעות פגישת ייעוץ ראשונית, במהלכה עורך הדין ישמע את הצד שלכם ויתאר לכם באופן כללי מהם השלבים הבאים הצפויים לכם.

 

עורך דין נהיגה בשכרות ביבנה

בין עבירות התעבורה השונות, בגינן חשוב לפנות לעורך דין תעבורה מומלץ בהקדם האפשרי, נמצאת עבירת נהיגה בשכרות. משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה בתחום, אמור לתת מענה לנאשמים בעבירה זו, כאשר בין ההשלכות איתן נדרש להתמודד במקרה של אישום בעבירת נהיגה בשכרות, היא בדיקת כשירות נהיגה באמצעות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.
מלבד נהיגה בשכרות, עורך דין תעבורה מקצועי, אמור לגלות הבנה ובקיאות במגוון עבירות תעבורה נוספות, דוגמת נהיגה במהירות מופרזת, תאונות דרכים עם נפגעים, נהיגה ללא רישיון, אי ציות לתמרור ועוד.

 

האם בכל מקרה של עבירת תנועה יש לפנות לעורך דין תעבורה?

בעת קבלת דו"ח תנועה ולו הקל ביותר אשר נושא עימו 2 נקודות תעבורה, יש להיוועץ עם עורך דין תעבורה בהקדם האפשרי. בהתייחס לשיטת הניקוד מטעם משרד הרישוי, נהג אשר צבר לחובתו מספר נקודות תעבורה עשוי להיות צפוי לאמצעי תיקון לרבות:

  • קורס נהיגה בסיסי
  • קורס נהיגה ייעודי
  • מבחן עיוני – תיאוריה
  • מבחן מעשי – טסט
  • פסילת רישיון הנהיגה לתקופה של שלושה חודשים / תשעה חודשים

בהתאם לכך, מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין תעבורה הבקיא ברזי הדינים השונים וכך לקבל ייעוץ משפטי ראוי והולם בהתאם לנסיבותיכם האישיות.

 

יצירת קשר עם משרדנו 

אל תאמרו נואש, אפשר לסייע גם לכם, פנו למשרדנו בהקדם האפשרי וקבלו ייעוץ ראוי והולם.

טלפון משרד – 072-3718608

מייל – [email protected]

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה