עורך דין תעבורה ביסוד המעלה

אלפי אזרחים נתקלים כל שנה בבעיות בירוקרטיות הקשורות לעולם התעבורה, ולבעיות משפטיות שעלולות לסכן את רישיון הנהיגה שלהם, להביא אותם למאסר או לדרוש מהם סכומי כסף וקנסות רבים. כדי להתמודד עם הבעיות האלה ולצלוח אותן כמה שניתן, חשוב לפנות לעורך דין תעבורה ביסוד המעלה, שהנו בקיא בדיני התעבורה ובתקדימים השונים, באופן שיגן עליכם באופן המקצועי והמיטבי וללא כאבי ראש מיותרים. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על עורך דין תעבורה ביסוד המעלה.

 

מה הוא בדיוק עורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה הוא עורך דין מוסמך שעבר את כל ההסמכות והמבחנים הנדרשים, ובחר להתמקצע ולהתעמק בענייני תעבורה. בעריכת דין בתחום התעבורה היא עניין די רחב, שכולל גם תאונות דרכים, נהיגה לא תקינה ועבירות תנועה, נשיאת רישיון נכון ועוד רבים. עורך דין תעבורה שהנו בעל ניסיון ובקיא בתחום התעבורה כהוגן, יכיר את כל התחום בעל פה, את התקדימים ואת הדינים הקבועים בחוק, ובהתאם – יעזור לכם להציג טענות ולבנות הגנה שתוכל להקנות לכם את העונש המינימלי, ואפילו תוכל לבטל את האישום במקרים מסוימים. לכן, בכל מקרה של בעיות מול ענייני תעבורה ובית המשפט, רבים פונים לעורך דין תעבורה עקב הידע הנרחב שלו בתחום והעזרה המשמעותית שזה יקנה בעת בעיה משפטית.

מה הן הבעיות הנפוצות בגינן כדאי לפנות לעורך דין תעבורה?

כל בעיה אשר צצה בתחום התעבורה ומדירה שינה מעינכם – תטופל באופן הטוב והמקצועי ביותר על ידי עורך דין תעבורה, שבאמת יכיר אותה לעומק וידע מה כדאי לעשות כעת ואילו טענות והגנות שווה להציג. הבעיות הנפוצות ביותר שתחום התעבורה כולל, הן:

עבירות תנועה, צבירת נקודות וקנסות מדובר בבעיות הנפוצות ביותר, שגורמות למאות אלפי אזרחים כאבי ראש והוצאות כלכליות רבות בכל שנה. הסכנה מגיעה ברגע שיש צבירה של קנסות ועבירות רבות מדי, ואז הענישה כבר מגיעה לכדי שלילת רישיון. כדי להעלים את הבעיות הללו באופן המיטבי, כדאי לפנות לעורך דין תעבורה שיוכל להשיג עבורכם את העונש המינימלי בהתאם למקרה שלכם.

תאונות דרכים תאונות דרכים הן לצערנו אירועים שקורים במהלך השגרה בלי שנצפה ונתכוון אליהם. לאחר תאונת הדרכים והאירוע, בדרך כלל מתקיימת תביעה, בסופה מוחלט על פיצויים שעל הצדדים לתת זה לזה בהתאם לפסיקת המשפט. כדי לוודא שכל המשפט והתנאים שמתקיימים בו, אכן באים לטובתכם וכדי להטות את התוצאות והענישה כמה שאפשר לטובתכם ובהתאם לאירוע שלכם – חשוב מאד לשכור עורך דין שיעמוד להגנתכם ויכיר את המערכת מבפנים.

שלילת רישיון – שלילת רישיון עלולה עמוד על הפרק עבור כל אזרח בגין מגוון פעולות כמו נהיגה ללא רישיון מתאים, נהיגה עם רישיון שאינו בתוקף, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה תחת השפעת אלכוהול או בהשפעת סמים, נהיגה במהירות מופרזת – ועוד נהלים רבים הקבועים בחוק ועלולים לשלול את הרישיון שלכם ואת קלות התנועה שלכם. במקרים כאלה חשוב לא להסס ולהשיג עורך דין שידאג לעונש המינימלי עבורכם.

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך!  חייג עכשיו

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם ביסוד המעלה:

תחנת המשטרה האזורית

ראש פינה

כתובת – דרך הגליל 46, ראש פינה, ישראל

טלפון – 04-6809444

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

קצרין:

 כתובת – משעול שיאון 1, קצרין

טלפון – 04-6968222

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

 

משרדי הרישוי הקרובים

 צפת:

 כתובת –  הגדוד השלישי 3,  צפת

טלפון –*5678

שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 8:00 – 13:00

  קריית שמונה:

כתובת –  קניון לב הצפון, קריית שמונה

טלפון – *5678

שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 8:00 – 13:00

ביום ב', גם ב- 15:30 עד 17:30.

 

מספרי עירייה

כתובת – מועצה מקומית יסוד המעלה

טלפון – 04-6937511

 

עמדת הרשיומט (שירות עצמי) הקרובה ליסוד המעלה

 צפת:

 כתובת – הגדוד השלישי 1,  צפת

שעות פתיחה:

א' – ה': 07:30 – 22:30

שישי: 07:30 – 14:30

שבת: שעה לאחר צאת השבת – 22:30

 קריית שמונה:

 כתובת – מרכז קניות ביג , אזור התעשייה הדרומי, קריית שמונה (סופר פארם)

שעות פתיחה:

א' – ה': 09:00 – 22:30

שישי: 08:30 – 17:00

שבת: 09:00 – 23:00

 

בתי המשפט הקרובים לענייני תעבורה

צפת:

כתובת – מרום כנען צפת) בניין המשטרה), צפת

טלפון – 077-2703333

 קריית שמונה:

 כתובת –  רחוב כיכר צה"ל , מרכז מסחרי קריית שמונה

טלפון – 04-6940139

כיום, כמעט כל דו"ח תנועה נושא עימו נקודות תעבורה הנעות בין 0 ל-10. ריבוי נק' לחובתכם, עשויים להעמיד את רישיונכם בפני פסילה לפרק זמן ממושך. מומלץ להיוועץ עם עורך דין תעבורה טרם תשלום הדו"ח בכדי לדעת האם רישיונכם בסכנה.

באופן כללי, כל הזמנה לבית המשפט לתעבורה חושפת אותך לעונשים רבים ומהותיים החל מקנס כספי, פסילת רישיון הנהיגה ואף מאסר בפועל. בהתאם לכך מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום התעבורה. למידע נוסף, בקרו באתר.

עורך דין תעבורה ביסוד המעלה
במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו
בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

לקוחות ממליצים
שרון פוקס
שרון פוקס
קרא עוד
עוה"ד יערית היא בעלת ידע ומומחיות בתחום דיני התעבורה, מהכרות אישית אני ממליץ ללקוחות לפנות ליערית ולקבל טיפול מקצועי ומסור שמביא תוצאות מעולות
yaara Carmeli-Iluz
yaara Carmeli-Iluz
קרא עוד
עו"ד יערית אוליאל הינה עו"ד מבריקה בתחום התעבורה. היא חיה ונושמת את המטריה, מקצועית מאוד, הגונה ונותנת שירות אדיב ללקוחות. עו"ד אוליאל סייעה לי במס' תיקי תעבורה והשיגה בהם הישגים מרשימים.‎
Doron Zisso
Doron Zisso
קרא עוד
לעו"ד יערית אוליאל יש את הכלים לתת את מיטב הייצוג בתיקי תעבורה, שוות תנועה ותעונות דרכים: ידע, נסיון, רוח לחימה למען הלקוח והיכולות להשתמש בכלים אלה למען הלקוח.
עורכת דין מירי נחשונוב
עורכת דין מירי נחשונוב
קרא עוד
עו״ד יערית מומחית בתחום התעבורה, מקצועית מאוד. יש לה ניסיון בתחום. ממליצה עליה בחום.‎
roy israelit
roy israelit
קרא עוד
למזלי זכיתי להנות מהשירות, חיפשתי עורך דין לתעבורה בעקבות תאונה שבא הייתי מעורב, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי ליערית וזה אכן היה מזל גדול. מבחינתי זמינות ומקצועיות זה הדבר הכי חשוב ושמח שמצאתי את הכתובת שלי לכל בעיה בנושא זה. למי שמחפש לנצח ולא רק להתנצח, זו הכתובת.‎
Efrat Shavit
Efrat Shavit
קרא עוד
בזכות יערית הצלחתי לבטל דו"ח וחסכתי לעצמי כסף וזמן בבתי משפט. מאד מרוצה מהשירות והיא גם מקסימה. ממליצה בחום!‎
עוד בנושא
אל תתמודדו לבד!
עו"ד תעבורה יכול לעזור
חייג עכשיו
אהבתם את הכתבה? שתפו!
אפשר לעזור גם לך!​
אל תתמודד לבד​, אנחנו כאן

משרדנו עוסק בתחום התעבורה בלבד ומונה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לרבות – עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים וכן, בוחני תנועה יוצאי משטרת ישראל עם 40 שנות ניסיון! 

יש הגנה טובה מזאת? אנחנו כאן עבורך!

Add a heading
משרד עורך דין תעבורה
יערית אוליאל
לייעוץ ראשוני מעורך דין ללא התחייבות
חייגו או השאירו את פרטיכם