עורך דין תעבורה במטולה

עורך דין תעבורה במטולה, נחוץ ונדרש בכל מיני אירועים מצערים בחיים, בהם יש נגדנו אישום או קנסות, עבירות תנועה רבים, תאונות דרכים, שלילות רישיון, ועוד. בכל מקרה של בעיה מול החוק ובית המשפט בענייני תעבורה ,עורך דין תעבורה יהיה איש המקצוע הבקיא ביותר שיגן על זכויותינו וידאג שנקבל את העונש המופחת או אפילו שהאישום יתבטל. כדי להבין מה עומד מולכם, לפניכם הכל על עורך דין תעבורה במטולה.

מה הקשר בין עורך דין תעבורה לגובה העונש והקנס שתקבלו?

למעשה, זו אחת הסיבות החשובות ביותר שחשוב שעורך דין תעבורה יהיה לצדכם בעת כל הליך בירוקרטי או משפטי הקשור לעולם התעבורה. עבור כל עבירה הקשורה לתעבורה לרבות: נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון נהיגה, עבירת רמזור אדום וכן הלאה, קיים בחוק טווח עונשים, מקסימלי ומינימלי, עמו יכול בית המשפט לעבוד ולהעניק לכל נאשם, את העונש המתאים למעשה שלו, לתגובה שלו לאחר המעשה, לחרטה ולהבנה שמגלה וכדומה. כדי לקבל במאת את העונש המינימלי, ולצאת מהאירוע עם כמה שפחות בעיות – שכן כל עבירה יכולה להסתיים גם במאסר או בשלילת רישיון – עורך דין תעבורה נחוץ מאד כדי להגן עליכם ולדעת אילו טענות להביא, כדי להבטיח שתקבלו באמת עונש מינימלי וידידותי כמה שאפשר.

 

עורך דין תעבורה במטולה
עורך דין תעבורה במטולה

 

מדוע עורך דין תעבורה חשוב ונחוץ לכם?

  • בקיא בדינים, בתקדימים ובעל ניסיון במשפטי תעבורה היתרונות הרבים של עורך דין תעבורה, הופכים אותו לנחוץ מאד בכל אישום, משפט או קנס שאתם עומדים מולו. הידע של עורך הדין, יעזור לו לגבש עבורכם טענות רבות שיעזרו להבין אם האישום בכלל נעשה באופן חוקי ואיך כדאי להמשיך מכאן כדי להתעלות על העניין.
  • ילווה אתכם לאורך התהליך ויסביר כל צעד הבעיה העיקרית במשפטים ובאישום, היא שהנאשם לא כל כך מבין את עולם המשפט, לא יודע כיצד לנהוג ומה לעשות, ועלול לגרום לנזקים בתיק ולעונש מקסימלי וכבד. עורך דין תעבורה ילווה אתכם בהליך הלא פשוט הזה, ידאג להסביר ולהיות שם בשבילכם כדי שכל התהליך יהיה כמה שפחות מסתכל וברור.
  • ידאג עבורכם לעונש המינימלי והידידותי ביותרכמו שהסברנו מקודם, ללא עורך דין, אתם עלולים לקבל עונשים כבדים מדי, שיכלו באותה המידה בעזרת הטענות הנכונות והמקצועיות, להפחית את העונשים משמעותית ומעל כל דמיון. כאשר בכל מקרה ומקרה יש כמה אפשרויות ענישה, כדאי להיעזר בעורך דין כדי שיוכל באמת לנקוט צעדים לעבר העונש המינימלי ביותר.
  • יוריד מכם לחץ וצורך להגיב כשאיננו מעורים בעולם הבירוקרטי של התעבורה, כל קנס וכל אישום הופכים לסיוט שצריך להילחם כדי להבין. כדי להוריד את הלחץ הזה ואת הצורך בתגובה כשאנו לא באמת מעורים ומבינים מה רוצים מאתנו, כדאי לפנות בהקדם לעורך דין תעבורה מקצועי שידאג לכל זה בשבילכם ויוריד מכם את התסכול מהבירוקרטיה.

עורך דין תעבורה במטולה - עורך דין תעבורה במטולה

באיזה שלב כדאי לערב עורך דין תעבורה?

כדי לסיים עם התיק באופן המיטבי והמהיר ביותר, כדאי לערב עורך דין תעבורה מההתחלה, מהשלב הראשוני בו אתם נתקלים באישום או בבעיות בירוקרטיות הקשורות לעולם התעבורה, וצריכים כעת להגיב. מעורבות של עורך דין תעבורה החל מהרגע הראשון, תבטיח שתנהלו הכי נכון ומקצועי מההתחלה ועד הסוף, ולא תעשו טעויות במהלך הדרך שיזיקו לתביעה ויגרמו נזקים בהמשך שלא ניתן יהיה להחזיר לאחור. בעזרת עורך דין תעבורה מהרגע הראשון אתם יכולים להיות עם ראש שקט, שמבטיח שאיש מקצוע עובד ימים כלילות עבור המקרה שלכם, והולך להביא עבורכם את התוצאה הטובה ביותר עקב ההבנה והניסיון שלו בתחום התעבורה.

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך!  חייג עכשיו

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם במטולה:

תחנת המשטרה האזורית

קריית שמונה:

כתובת – המכבים 8, קריית שמונה

טלפון – 04-6958444

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

 

משרדי הרישוי הקרובים

קריית שמונה:

כתובת –  קניון לב הצפון, קריית שמונה

טלפון – *5678

שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 8:00 – 13:00

ביום ב', גם ב- 15:30 עד 17:30.

 

מספרי עירייה

כתובת – הראשונים 8, מטולה

טלפון – 04-6837000

עורך דין תעבורה במטולה - עורך דין תעבורה במטולה

עמדת הרשיומט (שירות עצמי) הקרובה למטולה

 קריית שמונה:

 כתובת – מרכז קניות ביג , אזור התעשייה הדרומי, קריית שמונה (סופר פארם)

שעות פתיחה:

א' – ה': 09:00 – 22:30

שישי: 08:30 – 17:00

שבת: 09:00 – 23:00

 

בתי המשפט הקרובים לענייני תעבורה

קריית שמונה:

כתובת –  רחוב כיכר צה"ל , מרכז מסחרי קריית שמונה

טלפון – 04-6940139

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו
בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

לקוחות ממליצים
שרון פוקס
שרון פוקס
קרא עוד
עוה"ד יערית היא בעלת ידע ומומחיות בתחום דיני התעבורה, מהכרות אישית אני ממליץ ללקוחות לפנות ליערית ולקבל טיפול מקצועי ומסור שמביא תוצאות מעולות
yaara Carmeli-Iluz
yaara Carmeli-Iluz
קרא עוד
עו"ד יערית אוליאל הינה עו"ד מבריקה בתחום התעבורה. היא חיה ונושמת את המטריה, מקצועית מאוד, הגונה ונותנת שירות אדיב ללקוחות. עו"ד אוליאל סייעה לי במס' תיקי תעבורה והשיגה בהם הישגים מרשימים.‎
Doron Zisso
Doron Zisso
קרא עוד
לעו"ד יערית אוליאל יש את הכלים לתת את מיטב הייצוג בתיקי תעבורה, שוות תנועה ותעונות דרכים: ידע, נסיון, רוח לחימה למען הלקוח והיכולות להשתמש בכלים אלה למען הלקוח.
עורכת דין מירי נחשונוב
עורכת דין מירי נחשונוב
קרא עוד
עו״ד יערית מומחית בתחום התעבורה, מקצועית מאוד. יש לה ניסיון בתחום. ממליצה עליה בחום.‎
roy israelit
roy israelit
קרא עוד
למזלי זכיתי להנות מהשירות, חיפשתי עורך דין לתעבורה בעקבות תאונה שבא הייתי מעורב, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי ליערית וזה אכן היה מזל גדול. מבחינתי זמינות ומקצועיות זה הדבר הכי חשוב ושמח שמצאתי את הכתובת שלי לכל בעיה בנושא זה. למי שמחפש לנצח ולא רק להתנצח, זו הכתובת.‎
Efrat Shavit
Efrat Shavit
קרא עוד
בזכות יערית הצלחתי לבטל דו"ח וחסכתי לעצמי כסף וזמן בבתי משפט. מאד מרוצה מהשירות והיא גם מקסימה. ממליצה בחום!‎
עוד בנושא
אל תתמודדו לבד!
עו"ד תעבורה יכול לעזור
חייג עכשיו
אהבתם את הכתבה? שתפו!
אפשר לעזור גם לך!​
אל תתמודד לבד​, אנחנו כאן

משרדנו עוסק בתחום התעבורה בלבד ומונה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לרבות – עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים וכן, בוחני תנועה יוצאי משטרת ישראל עם 40 שנות ניסיון! 

יש הגנה טובה מזאת? אנחנו כאן עבורך!

Add a heading
משרד עורך דין תעבורה
יערית אוליאל
לייעוץ ראשוני מעורך דין ללא התחייבות
חייגו או השאירו את פרטיכם