לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה במעלות תרשיחא

עורך דין תעבורה הוא עורך דין המוסמך בכל ענייני התעבורה והתנועה ועומד לצד אלפי לקוחות בשנה בכל ענייני עבירות התנועה, תאונות הדרכים, שלילות רישיון וכדומה. עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע המעורה בדינים ובתקדימים הנוגעים לעולם התעבורה, ודרך בקיאות זו יכול להקנות ללקוחותיו את העונש המינימלי ואף ביטול של כתב האישום שקיים נגדם. כדי להיות מוכנים לכל תרחיש והלבין על מה מדובר – לפניכם הכל על עורך דין תעבורה במעלות תרשיחא.

מה הם המקרים הנפוצים המצריכים עורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה נחוץ ומומלץ בכל מקרה של בעיות ואישום מול עולם התעבורה, שכן בכל בעיה ובכל חומרה, עורך דין תעבורה ידאג להקטין את האישום, להקטין את העונש ולהוציא אתכם על הצד הטוב ביותר. לפניכם מפורטים המקרים הנפוצים ביותר שמצריכים מעורבות של עורך דין תעבורה:

עורך דין תעבורה במעלות תרשיחא - uliel

  • קנסות, נקודות ועבירות תנועה אלה הם מקרים נפוצים במיוחד, שעלולים להסתבך ולגרור עונשים כבדים יותר ושלילות רישיון. עבירות תנועה רבות או נקודות רבות מדי, עלולות להוביל לעיכוב בחידוש הרישיון או לשלילתו, וכן לסכומי כסף אדירים במכלול. לכן מומלץ תמיד להתייעץ עם עורך דין תעבורה כדי לבדוק האם ישנה דרך להקטין, לבטל ולייעל את הסיטואציה לטובתכם מתוך ההכרות והבקיאות של עורך הדין עם עולם התעבורה.
  • עבירות הנוגעות לרישיון נהיגה ורישיון רכבעבירות שונות הנוגעות לאחזקת הרישיון, עלולות להביא להשהיה או לשלילה שלו לטווח הארוך. במקרים של נהיה עם רישיון שאינו בתקף או נהיגה בלי רישיון מתאים, אתם עלולים לקבל עונש מקסימלי של שלילת רישיון, קנסות גבוהים ואפילו מאסר, אך עשויים גם יחד עם עורך דין שמגיש את הטענות הנכונות והמתאימות, לצאת עם עונש מינימלי בלבד. במקרים כאלה שעלולים לגרום לשלילה – אל תהססו ופנו לעורך דין שימנע מהסיטואציה הזו לקרות ולהגביל אתכם.
  • מעורבות בתאונות דרכים וייצוג בבית המשפט לאחר תאונות דרכים, פעמים רבות תצטרכו להגיע להעיד בבית משפט, או שתצטרכו להגיע למשא ומתן מול הצד השני בתאונה, חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין שייצג אתכם כדי למנוע מהמצב להסלים ולפגוע בכם – ייצגו את עצמכם כמו שצריך וצפו לתוצאות המיטביות בסיטואציה הקשה הזו.
  • התמודדות מול נהיגה בשכרות או תחת השפעות סמים שוטר שתופס אתכם מבצעים עבירת נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול, מגיש את התלונה וזו עשויה לגרום לשלילת רישיון, ריצוי מאסר במקרים החמורים או בעיקר לנקודות רבות, השהיית רישיון וקנסות גבוהים. כדי לעזור לעצמכם לצאת מהסיטואציה עם כמה שפחות בעיות ופגיעות, מומלץ לפנות לעורך דין תעבורה הבקיא בתחום ובמשפטים על הרקע הזה.

 

עורך דין תעבורה במעלות תרשיחא
עורך דין תעבורה במעלות תרשיחא

 

 

מתי כדאי לפנות לעורך דין תעבורה במעלות – תרשיחא?

הפנייה לעורך דין, תהיה מועילה באופן המיטבי כשהיא קורית מיד בתחילת ההליכים, מיד שיש צורך בהתחלת פעולות, משא ומתן והצגת הטיעונים עבורכם. כך תוכלו לדאוג שמההתחלה ועד הסוף העניין טופל בחום ובמקצועיות הנדרשים, כאלה שיבטיחו גם תוצאות ועונשים נוחים והוגנים עבורכם. פנייה מאוחרת מדי עלולה לגרום נזק בכך שלא יוצגתם כראוי, ולא ביצעם פעולות וטענות שהיו מקלות על מצבכם בהמשך, ולכן מומלץ אם כבר, לערב את העורך דין בסיטואציה מהר ככל הניתן.

עורך דין תעבורה במעלות תרשיחא - uliel

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם במעלות – תרשיחא:

תחנת המשטרה האזורית

 מעלות – תרשיחא:

כתובת – מעלות – תרשיחא, כביש 8833, מעונה

טלפון – 04-9578444

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

 

משרדי הרישוי הקרובים

כרמיאל:

כתובת – אזור התעשייה, החשמל 1, כרמיאל

טלפון – *5678

שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 08:00 – 13:00

בימים א' ו- ג' בין השעות 15:30 – 17:30.

 

מספרי עירייה

כתובת – בן גוריון 1, מעלות – תרשיחא, ישראל

טלפון – 04-9578888

 

עמדת הרשיומט (שירות עצמי) הקרובה למעלות – תרשיחא

כרמיאל:

 כתובת – מעלה כמון 14, כרמיאל (סופר – פארם)

שעות פתיחה:

א' – ה': 08:30 – 23:00

שישי: 08:30 – 18:00

שבת: 09:30 – 23:00

 

נהריה:

 כתובת – שדרות בן צבי 1, נהריה (סופר – פראם)

שעות פתיחה:

א' – ה': 09:00 – 22:00

שישי: 09:00 – 15:00

שבת: חצי שעה לאחר צאת השבת – 23:00

 

בתי המשפט הקרובים לענייני תעבורה

עכו:

כתובת – רחוב יהושפט 15, עכו

טלפון – 077-2703333

צפת:

כתובת –  מרום כנען צפת) בניין המשטרה), צפת

טלפון – 04-6940139

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה