עורך דין תעבורה בנהריה

תוכן עניינים
עורך דין תעבורה בנהריה

משרד עורך דין תעבורה בנהריה יערית אוליאל עוסק בתחום התעבורה ותאונות הדרכים. אנו מייצגים נהגים בבתי המשפט לתעבורה, במשרד הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

משרד עורכי דין תעבורה בנהריה – עו"ד תעבורה יערית אוליאל

משרד עורך דין תעבורה בנהריה יערית אוליאל מעניק יעוץ, ייצוג וליווי משפטי בכלל עבירות התעבורה – נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סם, כתב אישום בגין תאונת דרכים, נהיגה ללא רישיון וכלל דו"חות התנועה.  

צוות המשרד כולל עורכי דין מובילים בתחום התעבורה ותאונות הדרכים ובוחן תנועה ותיק ומקצועי המלווה את כלל תיקי המשרד בפן המקצועי.

למשרד עו"ד תעבורה בנהריה יערית אוליאל הישגים רבים בתחום התעבורה ביניהם

ביטול כתב אישום תעבורה, הסדרי טיעון מקלים בתיקי תאונות דרכים ונהיגה בשכרות, ביטול דו"חות, מחיקת נקודות והפחתת קנסות. 

מומלץ לפנות לעו"ד בנהריה סמוך ככל האפשר אחרי האירוע המצריך זאת – לדוגמה, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים באזור נהריה וזומנתם לחקירה במשטרה, כדאי לפנות לעו"ד תעבורה לקבלת ייעוץ והכוונה בטרם מסירת גרסה במשטרה.

כך גם אם נתפסתם נוהגים בשכרות. עו"ד תעבורה בנהריה יוכל להגיע למקום האירוע ולתעד את הזירה לפני שתשתנה. ראיות שעלולות לשמש הגנתכם עלולות להיעלם עם חלוף הזמן ולכן יש משמעות רבה לפנייה לעו"ד תעבורה בנהריה בהקדם האפשרי.

מתי צריך לפנות לעורך דין תעבורה בנהריה?

לא בכל מקרה של קבלת דו"ח תנועה צריך לשכור שירותים של עורך דין תעבורה בנהריה. נהג ותיק שקיבל לראשונה בחייו דו"ח תעבורה, כלל לא בטוח שיהא זה כלכלי וכדאי לפנות לעורך דין תעבורה לייצוג. אם אתם תושבי נהריה והסביבה כדאי שתדעו מתי כדאי לפנות לייעוץ –

בכל מקרה שבו קיבלתם הזמנה לבית משפט לתעבורה בנהריה והסביבה (עכו, חיפה, צפת או נצרת) כדאי לפנות בהקדם ולהתייעץ עם עורך דין תעבורה בנהריה.

אם נתפסתם נוהגים בשכרות כדאי שתדעו שהעונש על עבירה זו הוא מינימום שנתיים פסילה לכן אם רישיון הנהיגה שלכם חשוב לכם, כדאי שתפנו לעורך דין תעבורה בנהריה.

אם אתם נהגים חדשים או מקצועיים וקיבלתם דו"ח תעבורה – שנייה לפני שרצים לשלם כדאי לבדוק עם עורך דין תעבורה בנהריה האם יש השלכות נוספות לדו"ח מעבר לקנס הכספי ולנקודות

נהריה אזור התמחות של יערית אוליאל עורכת דין לתעבורה
עו
עו"ד יערית אוליאל

עורכת דין יערית אוליאל החלה את דרכה המקצועית כמתמחה בפרקליטות הפלילית. בהמשך דרכה עבדה כסנגורית בתחום התעבורה וצברה ניסיון מעשי בייצוג חשודים ועצורים בתיקי תעבורה, תאונות דרכים ונהיגה בשכרות.

כיום עורכת דין אוליאל מנהלת משרד עורכי דין תעבורה, משמשת כמרצה בתחום התעבורה לבני נוער ולעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה. לאורך השנים צברה ניסיון מקצועי עשיר בייצוג נהגים בבתי המשפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה בוחן תנועה ותיק ומקצועי יוצא משטרת ישראל.

ייעוץ ראשוני

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

חוות דעת
ללא ספק הכי טובה בתחום, ממליצה בחום!!!
Shelly Fadida
Shelly Fadida
12:57 16 Aug 20
יערית תותחית ! עזרה לנו מאוד
Roni Ruff
Roni Ruff
15:36 21 Jun 20
ממליצה בחום רותח! הכי מקצועית! נהדרת!
Rotem Saar Kless
Rotem Saar Kless
08:39 11 May 20
ממליצה בחום על עו"ד יערית אוליאל. מפגש בין אשת מקצוע מבריקה לבין אישיות ערכית ואנושית שיודעת להוביל וללוות מצבים... מורכבים בחכמה,רגישות ותחושה אמיתית שיש על מי לסמוך. בולטת מאוד בנוף הקולגיאלי של עורכי הדין . ישר כוח.קראו עוד
Meirav Glanz
Meirav Glanz
08:58 03 Feb 20
יערית שירותית מאוד , פתרה לי בעיה במסירות רבה והכי חשוב במקצועיות ובאדיבות!!
ממליצה לכולם
Rachel Keydar Fadida
Rachel Keydar Fadida
08:07 03 Feb 20
ממליצה בחום!!
עו"ד קשובה ללקוח ומקצועית.תותחית!!
Reut Shtochel-Dvir
Reut Shtochel-Dvir
19:36 23 Jan 20
תותחית בתחום התעבורה אלופה ממליץ בחום
אלי כהן
אלי כהן
18:02 10 Oct 19
בתור לקוח התרשמנו ממקצועניות יושר ואמינות יערית לא רק הייתה עורכת הדין שלי היא הייתתה לי לעזר גם בפן האישי בכל מה... שהייתי צריך במשך כל זמן המשפט ממליץ בחום תודה לך על הדרך הארוכה שעברת איתי ועם משפחתיקראו עוד
קייטרינג בצל האורן ברוכי
קייטרינג בצל האורן ברוכי
16:49 05 Jan 19
יערית מקצוענית, שרות מדהים, הצליחה להוציא אותי ממקרה שנראה אבוד, מומלץ להכניס את מס. הטלפון לזיכרון, שלא נצטרך, טוב... שיהיה! תודה והרבה הצלחה!קראו עוד
Amir Maor
Amir Maor
19:25 31 Dec 18
מדהימה!!!!!
המון תודה על השירות!!
מקצוענית אמיתית + ליווי לאורך כל הדרך.
Liran Hatuka
Liran Hatuka
15:20 31 Dec 18
מדהימה, קשובה, מקצועית.
שלא נצטרך אבל אם נצטרך- אז רק את יערית אוליאל!
Liat Benyamin
Liat Benyamin
11:49 31 Dec 18
דף הפייסבוק שלנו
עוד בנושא
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
חייגו עכשיו