עורך דין תעבורה בנהריה

תוכן עניינים
עורך דין תעבורה בנהריה

משרד עורך דין תעבורה בנהריה יערית אוליאל עוסק בתחום התעבורה ותאונות הדרכים. אנו מייצגים נהגים בבתי המשפט לתעבורה, במשרד הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

משרד עורכי דין תעבורה בנהריה – עו"ד תעבורה יערית אוליאל

משרד עורך דין תעבורה בנהריה יערית אוליאל מעניק יעוץ, ייצוג וליווי משפטי בכלל עבירות התעבורה – נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סם, כתב אישום בגין תאונת דרכים, נהיגה ללא רישיון וכלל דו"חות התנועה.  

צוות המשרד כולל עורכי דין מובילים בתחום התעבורה ותאונות הדרכים ובוחן תנועה ותיק ומקצועי המלווה את כלל תיקי המשרד בפן המקצועי.

למשרד עו"ד תעבורה בנהריה יערית אוליאל הישגים רבים בתחום התעבורה ביניהם

ביטול כתב אישום תעבורה, הסדרי טיעון מקלים בתיקי תאונות דרכים ונהיגה בשכרות, ביטול דו"חות, מחיקת נקודות והפחתת קנסות. 

מומלץ לפנות לעו"ד בנהריה סמוך ככל האפשר אחרי האירוע המצריך זאת – לדוגמה, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים באזור נהריה וזומנתם לחקירה במשטרה, כדאי לפנות לעו"ד תעבורה לקבלת ייעוץ והכוונה בטרם מסירת גרסה במשטרה.

כך גם אם נתפסתם נוהגים בשכרות. עו"ד תעבורה בנהריה יוכל להגיע למקום האירוע ולתעד את הזירה לפני שתשתנה. ראיות שעלולות לשמש הגנתכם עלולות להיעלם עם חלוף הזמן ולכן יש משמעות רבה לפנייה לעו"ד תעבורה בנהריה בהקדם האפשרי.

מתי צריך לפנות לעורך דין תעבורה בנהריה?

לא בכל מקרה של קבלת דו"ח תנועה צריך לשכור שירותים של עורך דין תעבורה בנהריה. נהג ותיק שקיבל לראשונה בחייו דו"ח תעבורה, כלל לא בטוח שיהא זה כלכלי וכדאי לפנות לעורך דין תעבורה לייצוג. אם אתם תושבי נהריה והסביבה כדאי שתדעו מתי כדאי לפנות לייעוץ –

בכל מקרה שבו קיבלתם הזמנה לבית משפט לתעבורה בנהריה והסביבה (עכו, חיפה, צפת או נצרת) כדאי לפנות בהקדם ולהתייעץ עם עורך דין תעבורה בנהריה.

אם נתפסתם נוהגים בשכרות כדאי שתדעו שהעונש על עבירה זו הוא מינימום שנתיים פסילה לכן אם רישיון הנהיגה שלכם חשוב לכם, כדאי שתפנו לעורך דין תעבורה בנהריה.

אם אתם נהגים חדשים או מקצועיים וקיבלתם דו"ח תעבורה – שנייה לפני שרצים לשלם כדאי לבדוק עם עורך דין תעבורה בנהריה האם יש השלכות נוספות לדו"ח מעבר לקנס הכספי ולנקודות

נהריה אזור התמחות של יערית אוליאל עורכת דין לתעבורה

ביטול כתב אישום תעבורה, הסדרי טיעון מקלים בתיקי תאונות דרכים ונהיגה בשכרות, ביטול דו"חות, מחיקת נקודות, הפחתת קנסות עוד שלל תיקים שבהם עזרנו ללקוחות שלנו – היכנסו לאתר וראו בעצמכם.

לא בכל מקרה של קבלת דו"ח תנועה צריך לשכור שירותים של עורך דין תעבורה בנהריה אך אם הגעת למצב של משפט – אל תלכו לשם לבד. כנסו וראו למה.

אם אתם נהגים חדשים או מקצועיים וקיבלתם דו"ח תעבורה – שנייה לפני שרצים לשלם כדאי לבדוק עם עורך דין תעבורה בנהריה האם יש השלכות נוספות לדו"ח מעבר לקנס הכספי ולנקודות.

חשוב שעו"ד תעבורה בנהריה יוכל להגיע למקום האירוע ולתעד את הזירה לפני שתשתנה. ראיות שעלולות לשמש הגנתכם עלולות להיעלם עם חלוף הזמן ולכן יש משמעות רבה לפנייה לעו"ד תעבורה בנהריה בהקדם האפשרי.

עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל

עורכת דין יערית אוליאל החלה את דרכה המקצועית כמתמחה בפרקליטות הפלילית. בהמשך דרכה עבדה כסנגורית בתחום התעבורה וצברה ניסיון מעשי בייצוג חשודים ועצורים בתיקי תעבורה, תאונות דרכים ונהיגה בשכרות.

כיום עורכת דין אוליאל מנהלת משרד עורכי דין תעבורה, משמשת כמרצה בתחום התעבורה לבני נוער ולעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה. לאורך השנים צברה ניסיון מקצועי עשיר בייצוג נהגים בבתי המשפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה בוחן תנועה ותיק ומקצועי יוצא משטרת ישראל.

ייעוץ ראשוני

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

חוות דעת
דף הפייסבוק שלנו
עוד בנושא
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
חייגו עכשיו