עורך דין תעבורה בצפון

תוכן עניינים
עורך דין תעבורה בצפון

משרד עורך דין תעבורה בצפון יערית אוליאל עוסק בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים. המשרד צבר ניסיון עצום ומוניטין רב לאור העיסוק הייחודי בתחום התעבורה.

משרדינו בצפון ממוקם בחיפה, ברחוב אח"י אילת 62 המהווה ציר מרכזי בשל הנגישות הקלה אליו. 

משרד עורך דין תעבורה בצפון – ייצוג נהגים בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ

משרידנו מתמחה בבכלל הנושאים הנוגעים לתחום התעבורה, החל מעבירות קנס אשר בצידן חיוב בנקודות וכלה בתאונות דרכים קטלניות. עבירות מהירות מופרזת,  שימוש בטלפון בזמן נהיגה, עקיפה מסוכנת, חציית קו הפרדה רצוף, אי מתן זכות קדימה, כניסה לצומת אור אדום, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סם, נהיגה ללא רישיון או בזמן פסילה וכמובן תאונות דרכים. בנוסף המשרד מייצג ומלווה נהגים בהליכים הקשורים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים וכלל ההליכים מול משרד הרישוי בהקשר של רישיון הנהיגה.

משרדינו ייצג תיקים רבים בחיפה ובאיזורים נוספים בצפון הארץ. מרבית תיקי המשרד מתנהלים בבתי המשפט לתעבורה בחיפה, נצרת, עכו, צפת וחדרה.

עורך דין לתעבורה בצפון

עורך דין תעבורה בצפון שעובד באופן תדיר בבתי המשפט בצפון  יכול במקרים רבים לחסוך לכם לא רק את כספכם, אלא, לעיתים קרובות אף לסייע לכם בהגעה להסדר מקל בזכות ההכרות עם מדיניות הענישה הנוהגת בצפון (השונה מהמדיניות הנהוגה במרכז, בדרום או בירושלים).  עו"ד תעבורה בצפון ידע להגיע לתוצאה הטובה ביותר בנסיבות העניין.

לעו"ד אוליאל ניסיון של מאות הופעות בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ ובמיוחד בצפון. כמו כן, עו"ד אוליאל מרצה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים לבני נוער ולעורכי דין צעירים המעוניינים ללמוד את התחום בהשתלמויות מטעם לשכת עורכי הדין.

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל נותן מענה מיידי ואישי לכל פניה וזמין תמיד ללקוחותיו באופן בלתי אמצעי. עוה"ד יערית אוליאל מחויבת לשירות מקצועי, אישי תוך מתן מירב תשומת הלב לעניינו של הלקוח.

עו"ד אוליאל בוגרת קורסים, השתלמויות והכשרות מטעם לשכת עורכי הדין. כיום, משמשת עורכת דין אוליאל כחברה בוועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין.

עלייה בתאונות הדרכים

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר תאונות הדרכים הקטלניות והקשות בהן היו מעורבים נהגים אשר הואשמו בעבירות של נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, גרימת מוות ברשלנות ועבירות תעבורה חמורות נוספות. הנהג החשוד מוזמן לחקירה במשטרה, לעיתים קרובות רישיונו נפסל מידית לשלושים, שישים או תשעים ימים ואף רכבו יושבת לשלושים יום. בסיום החקירה יוחלט האם להגיש כתב אישום נגד הנהג הפוגע ומה תהיה חומרת האישום. הליך זה מחייב במרבית המקרים את התערבותו של עו”ד תעבורה מקצועי המכיר את רזי המשפט הפלילי מחד והן את דיני התעבורה בפרט.

משרדנו מעניק ליווי משפטי ואישי הן ללקוחות המשרד והן לבני משפחותיהם מאזור הצפון לאורך כל ההליך הפלילי מתחילתו בחקירה במשטרה ועד לסיומו בבית המשפט לתעבורה. אם נהג היה מעורב בתאונת דרכים קשה כדאי לקבל ייעוץ באופן מיידי עוד לפני השיחה עם השוטרים בזירת התאונה. 

למשרד עורכת דין תעבורה יערית אוליאל יש ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקי תעבורה ובתיקי תאונות דרכים.

מי אני?

עו”ד יערית אוליאל נשואה ואם לשלושה.

את דרכה המקצועית החלה בשנת 2008 עם תחילת לימודי המשפטים וכבר אז עבדה עו"ד אוליאל במשרדי עורכי דין מובילים בתחום. במהלך השנים עברה עו"ד אוליאל הכשרות רבות, היתה חברה בוועדות מקצועיות וצברה ניסיון רב בניהול תיקי תעבורה. 

עו”ד אוליאל היא משפטנית יצירתית, מסורה ונחושה הבקיאה בדיני התעבורה, ועבודתה מביאה בדרך כלל להשגת התוצאה הטובה והמיוחלת עבור לקוחותיה. עו"ד אוליאל דואגת להתעדכן כל הזמן בחקיקה המשתנה חדשות לבקרים ובפסיקה ע"מ להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי הטוב ביותר עבורם. תחום התעבורה הוא תחום מאוד דינמי ויש צורך לעקוב כל הזמן אחרי השינויים והתמורות החלים בתחום. נהלים חדשים המחליפים נהלים ישנים יכולים להשפיע על גורלו של התיק ולכן חשוב ביותר להישאר מעודכנים. 

במרוצת השנים השיגה עו”ד אוליאל שורת הישגים כסנגורית בתחום התעבורה, בין בדמות ביטול כתבי אישום שהוגשו נגד לקוחותיה ובין בדמות הסדרים מקלים.  

עו”ד אוליאל מנצלת לטובת לקוחותיה את הידע הנרחב שרכשה (ועדיין רוכשת). עורכת דין אוליאל מאמינה ביצירתיות, בעקשנות ובהתמדה. אלו הדברים שיביאו להשגת תוצאה מיטבית עבור לקוחותיה.

רוב לקוחותיי, בעיקר בתחום תאונות הדרכים, הם דווקא אנשים נורמטיביים שנתקלים בהליך הפלילי לראשונה בחייהם בעקבות מעורבותם בתאונת דרכים. הלחץ והחרדה מלווים אותם מרגע קרות התאונה ואף עד לאחר סיום ההליך. הליווי בתיקים אלו הוא לא רק בפן המקצועי אלא גם בפן הנפשי האישי – נהג שפגע באחר בתאונת דרכים שרוי במצב נפשי לא פשוט. יש כאלה שחוששים לחזור לנהוג. מלקים את עצמם, לעיתים, שלא בצדק. הליווי בתיקים אלה כולל שיחות רבות והסברים כיצד אירעה התאונה ומה כדאי להסיק מכך לעתיד בכדי שחלילה מצב זה לא יחזור על עצמו בשנית. 

רישיון נהיגה בעידן בו אנו חיים הינו זכות חוקתית בסיסית. קשה לדמיין את חיינו בלעדיו. 

עורכת דין אוליאל  מחויבת לחלץ את הנהג מהמקום אליו נקלע ולהביא לתוצאה האפשרית הטובה ביותר בנסיבות העניין.

המשרד נותן מענה מקצועי לתושבי הצפון בכלל הנושאים הקשורים לתעבורה. 

משרדנו יכול לסייע לך במקרים הבאים:

 • תאונות דרכים
 • תאונות דרכים קטלניות – גרם מוות ברשלנות, המתה בקלות דעת ועוד
 • ייצוג בעבירות נהיגה בשכרות 
 • ייצוג בעבירות נהיגה תחת השפעת סמים
 • ייצוג בתיקי נהיגה בזמן פסילה 
 • ייצוג בעבירות מהירות
 • ייעוץ וליווי לפני חקירה
 • ייעוץ וליווי בהליך השימוע
 • ביטול פסילות מנהליות
 • ייצוג מול משרד הרישוי בכל נושא
 • דו"חות תנועה 
 • ייצוג נהגים מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

דו"חות תנועה

ישנן עבירות תעבורה שנחשבות עבירות קלות יחסית, עליהן מקבל הנהג דו”ח תנועה ובו דרישה לתשלום קנס. אם ישולם הקנס יצטברו לחובת הנהג גם נקודות. לנהג יש אפשרות לבחור להגיש בקשה להישפט. אם נצברו לחובתו נקודות המסכנות את רישיון הנהיגה שלו, מומלץ להסתייע בעורך דין תעבורה ע"מ לקבל ייצוג מקצועי שיכול להביא לביטול הנקודות.

עו"ד אוליאל תשמח להעניק ייעוץ ראשוני ללא עלות לכל נהג במשרד עורכי דין תעבורה בחיפה.  מוזמנים לקבוע פגישה בהקדם.

עו
עו"ד יערית אוליאל

עורכת דין יערית אוליאל החלה את דרכה המקצועית כמתמחה בפרקליטות הפלילית. בהמשך דרכה עבדה כסנגורית בתחום התעבורה וצברה ניסיון מעשי בייצוג חשודים ועצורים בתיקי תעבורה, תאונות דרכים ונהיגה בשכרות.

כיום עורכת דין אוליאל מנהלת משרד עורכי דין תעבורה, משמשת כמרצה בתחום התעבורה לבני נוער ולעורכי דין צעירים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה. לאורך השנים צברה ניסיון מקצועי עשיר בייצוג נהגים בבתי המשפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה בוחן תנועה ותיק ומקצועי יוצא משטרת ישראל.

ייעוץ ראשוני

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

חוות דעת
ללא ספק הכי טובה בתחום, ממליצה בחום!!!
Shelly Fadida
Shelly Fadida
12:57 16 Aug 20
יערית תותחית ! עזרה לנו מאוד
Roni Ruff
Roni Ruff
15:36 21 Jun 20
ממליצה בחום רותח! הכי מקצועית! נהדרת!
Rotem Saar Kless
Rotem Saar Kless
08:39 11 May 20
ממליצה בחום על עו"ד יערית אוליאל. מפגש בין אשת מקצוע מבריקה לבין אישיות ערכית ואנושית שיודעת להוביל וללוות מצבים... מורכבים בחכמה,רגישות ותחושה אמיתית שיש על מי לסמוך. בולטת מאוד בנוף הקולגיאלי של עורכי הדין . ישר כוח.קראו עוד
Meirav Glanz
Meirav Glanz
08:58 03 Feb 20
יערית שירותית מאוד , פתרה לי בעיה במסירות רבה והכי חשוב במקצועיות ובאדיבות!!
ממליצה לכולם
Rachel Keydar Fadida
Rachel Keydar Fadida
08:07 03 Feb 20
ממליצה בחום!!
עו"ד קשובה ללקוח ומקצועית.תותחית!!
Reut Shtochel-Dvir
Reut Shtochel-Dvir
19:36 23 Jan 20
תותחית בתחום התעבורה אלופה ממליץ בחום
אלי כהן
אלי כהן
18:02 10 Oct 19
בתור לקוח התרשמנו ממקצועניות יושר ואמינות יערית לא רק הייתה עורכת הדין שלי היא הייתתה לי לעזר גם בפן האישי בכל מה... שהייתי צריך במשך כל זמן המשפט ממליץ בחום תודה לך על הדרך הארוכה שעברת איתי ועם משפחתיקראו עוד
קייטרינג בצל האורן ברוכי
קייטרינג בצל האורן ברוכי
16:49 05 Jan 19
יערית מקצוענית, שרות מדהים, הצליחה להוציא אותי ממקרה שנראה אבוד, מומלץ להכניס את מס. הטלפון לזיכרון, שלא נצטרך, טוב... שיהיה! תודה והרבה הצלחה!קראו עוד
Amir Maor
Amir Maor
19:25 31 Dec 18
מדהימה!!!!!
המון תודה על השירות!!
מקצוענית אמיתית + ליווי לאורך כל הדרך.
Liran Hatuka
Liran Hatuka
15:20 31 Dec 18
מדהימה, קשובה, מקצועית.
שלא נצטרך אבל אם נצטרך- אז רק את יערית אוליאל!
Liat Benyamin
Liat Benyamin
11:49 31 Dec 18
דף הפייסבוק שלנו
עוד בנושא
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
חייגו עכשיו