לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין תעבורה בצפון

משרד עורך דין תעבורה בצפון יערית אוליאל עוסק בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים. המשרד צבר ניסיון עצום ומוניטין רב לאור העיסוק הייחודי בתחום התעבורה.

משרדינו בצפון ממוקם באזור חיפה-  דרך עכו חיפה 50, קריית ביאליק המהווה ציר מרכזי בשל הנגישות הקלה אליו. 

 

 

משרד עורך דין תעבורה בצפון – ייצוג נהגים בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ

משרידנו מתמחה בבכלל הנושאים הנוגעים לתחום התעבורה, החל מעבירות קנס אשר בצידן חיוב בנקודות וכלה בתאונות דרכים קטלניות. עבירות מהירות מופרזת,  שימוש בטלפון בזמן נהיגה, עקיפה מסוכנת, חציית קו הפרדה רצוף, אי מתן זכות קדימה, כניסה לצומת אור אדום, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סם, נהיגה ללא רישיון או בזמן פסילה וכמובן תאונות דרכים. בנוסף המשרד מייצג ומלווה נהגים בהליכים הקשורים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים וכלל ההליכים מול משרד הרישוי בהקשר של רישיון הנהיגה.

משרדינו ייצג תיקים רבים בחיפה ובאיזורים נוספים בצפון הארץ. מרבית תיקי המשרד מתנהלים בבתי המשפט לתעבורה בחיפה, נצרת, עכו, צפת וחדרה.

עורך דין תעבורה בצפון
עורך דין תעבורה בצפון

עורך דין לתעבורה בצפון

עורך דין תעבורה בצפון שעובד באופן תדיר בבתי המשפט בצפון  יכול במקרים רבים לחסוך לכם לא רק את כספכם, אלא, לעיתים קרובות אף לסייע לכם בהגעה להסדר מקל בזכות ההכרות עם מדיניות הענישה הנוהגת בצפון (השונה מהמדיניות הנהוגה במרכז, בדרום או בירושלים).  עו"ד תעבורה בצפון ידע להגיע לתוצאה הטובה ביותר בנסיבות העניין.

לעו"ד אוליאל ניסיון של מאות הופעות בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ ובמיוחד בצפון. כמו כן, עו"ד אוליאל מרצה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים לבני נוער ולעורכי דין צעירים המעוניינים ללמוד את התחום בהשתלמויות מטעם לשכת עורכי הדין.

משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל נותן מענה מיידי ואישי לכל פניה וזמין תמיד ללקוחותיו באופן בלתי אמצעי. עוה"ד יערית אוליאל מחויבת לשירות מקצועי, אישי תוך מתן מירב תשומת הלב לעניינו של הלקוח.

עו"ד אוליאל בוגרת קורסים, השתלמויות והכשרות מטעם לשכת עורכי הדין. כיום, משמשת עורכת דין אוליאל כחברה בוועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין.

עורך דין תעבורה בצפון - uliel

עלייה בתאונות הדרכים

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר תאונות הדרכים הקטלניות והקשות בהן היו מעורבים נהגים אשר הואשמו בעבירות של נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, גרימת מוות ברשלנות ועבירות תעבורה חמורות נוספות. הנהג החשוד מוזמן לחקירה במשטרה, לעיתים קרובות רישיונו נפסל מידית לשלושים, שישים או תשעים ימים ואף רכבו יושבת לשלושים יום. בסיום החקירה יוחלט האם להגיש כתב אישום נגד הנהג הפוגע ומה תהיה חומרת האישום. הליך זה מחייב במרבית המקרים את התערבותו של עו”ד תעבורה מקצועי המכיר את רזי המשפט הפלילי מחד והן את דיני התעבורה בפרט.

משרדנו מעניק ליווי משפטי ואישי הן ללקוחות המשרד והן לבני משפחותיהם מאזור הצפון לאורך כל ההליך הפלילי מתחילתו בחקירה במשטרה ועד לסיומו בבית המשפט לתעבורה. אם נהג היה מעורב בתאונת דרכים קשה כדאי לקבל ייעוץ באופן מיידי עוד לפני השיחה עם השוטרים בזירת התאונה. 

למשרד עורכת דין תעבורה יערית אוליאל יש ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקי תעבורה ובתיקי תאונות דרכים.

 

מי אני?

עו”ד יערית אוליאל נשואה ואם לשלושה.

את דרכה המקצועית החלה בשנת 2008 עם תחילת לימודי המשפטים וכבר אז עבדה עו"ד אוליאל במשרדי עורכי דין מובילים בתחום. במהלך השנים עברה עו"ד אוליאל הכשרות רבות, היתה חברה בוועדות מקצועיות וצברה ניסיון רב בניהול תיקי תעבורה. 

עו”ד אוליאל היא משפטנית יצירתית, מסורה ונחושה הבקיאה בדיני התעבורה, ועבודתה מביאה בדרך כלל להשגת התוצאה הטובה והמיוחלת עבור לקוחותיה. עו"ד אוליאל דואגת להתעדכן כל הזמן בחקיקה המשתנה חדשות לבקרים ובפסיקה ע"מ להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי הטוב ביותר עבורם. תחום התעבורה הוא תחום מאוד דינמי ויש צורך לעקוב כל הזמן אחרי השינויים והתמורות החלים בתחום. נהלים חדשים המחליפים נהלים ישנים יכולים להשפיע על גורלו של התיק ולכן חשוב ביותר להישאר מעודכנים. 

במרוצת השנים השיגה עו”ד אוליאל שורת הישגים כסנגורית בתחום התעבורה, בין בדמות ביטול כתבי אישום שהוגשו נגד לקוחותיה ובין בדמות הסדרים מקלים.  

עו”ד אוליאל מנצלת לטובת לקוחותיה את הידע הנרחב שרכשה (ועדיין רוכשת). עורכת דין אוליאל מאמינה ביצירתיות, בעקשנות ובהתמדה. אלו הדברים שיביאו להשגת תוצאה מיטבית עבור לקוחותיה.

רוב לקוחותיי, בעיקר בתחום תאונות הדרכים, הם דווקא אנשים נורמטיביים שנתקלים בהליך הפלילי לראשונה בחייהם בעקבות מעורבותם בתאונת דרכים. הלחץ והחרדה מלווים אותם מרגע קרות התאונה ואף עד לאחר סיום ההליך. הליווי בתיקים אלו הוא לא רק בפן המקצועי אלא גם בפן הנפשי האישי – נהג שפגע באחר בתאונת דרכים שרוי במצב נפשי לא פשוט. יש כאלה שחוששים לחזור לנהוג. מלקים את עצמם, לעיתים, שלא בצדק. הליווי בתיקים אלה כולל שיחות רבות והסברים כיצד אירעה התאונה ומה כדאי להסיק מכך לעתיד בכדי שחלילה מצב זה לא יחזור על עצמו בשנית. 

רישיון נהיגה בעידן בו אנו חיים הינו זכות חוקתית בסיסית. קשה לדמיין את חיינו בלעדיו. 

עורכת דין אוליאל  מחויבת לחלץ את הנהג מהמקום אליו נקלע ולהביא לתוצאה האפשרית הטובה ביותר בנסיבות העניין.

המשרד נותן מענה מקצועי לתושבי הצפון בכלל הנושאים הקשורים לתעבורה. 

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

משרדנו יכול לסייע לך במקרים הבאים:

 • תאונות דרכים
 • תאונות דרכים קטלניות – גרם מוות ברשלנות, המתה בקלות דעת ועוד
 • ייצוג בעבירות נהיגה בשכרות 
 • ייצוג בעבירות נהיגה תחת השפעת סמים
 • ייצוג בתיקי נהיגה בזמן פסילה 
 • ייצוג בעבירות מהירות
 • ייעוץ וליווי לפני חקירה
 • ייעוץ וליווי בהליך השימוע
 • ביטול פסילות מנהליות
 • ייצוג מול משרד הרישוי בכל נושא
 • דו"חות תנועה 
 • ייצוג נהגים מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

 

דו"חות תנועה

ישנן עבירות תעבורה שנחשבות עבירות קלות יחסית, עליהן מקבל הנהג דו”ח תנועה ובו דרישה לתשלום קנס. אם ישולם הקנס יצטברו לחובת הנהג גם נקודות. לנהג יש אפשרות לבחור להגיש בקשה להישפט. אם נצברו לחובתו נקודות המסכנות את רישיון הנהיגה שלו, מומלץ להסתייע בעורך דין תעבורה ע"מ לקבל ייצוג מקצועי שיכול להביא לביטול הנקודות.

עו"ד אוליאל תשמח להעניק ייעוץ ראשוני ללא עלות לכל נהג במשרד עורכי דין תעבורה בחיפה.  מוזמנים לקבוע פגישה בהקדם.

עורך דין תעבורה בצפון - uliel

 
 
 
שאלות נפוצות
עורך דין תעבורה בצפון יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף עקב היכרותו עם מדיניות ההענשה בצפון לעומת המדינות בשאר חלקי הארץ. לפרטים נוספים היכנסו למאמר.
התשובה היא חד משמעית כן. אם הגעתם למצב של חקירה בגין תאונת דרכים אתם רוצים שהתשובות שלכם יהיו מדויקות. לעוד פרטים כנסו לאתר.
כן. המשרד מתמחה בכל הקשור לתעבורה היכנסו לאתר וראו את התיקים השונים שטיפלנו בהם בעבר.
בכל תאונת דרכים עם נפגעים פותחת המשטרה בחקירה. בסיום החקירה, יוגש כתב אישום נגד הנהג החשוד באחריות להתרחשות התאונה. החקירה במשטרה היא תחילתו של ההליך הפלילי. לקבלת פרטים נוספים כנסו לאתר.
Picture of עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה