072-371-8608

עורך דין תעבורה בצפת

מתגוררים בצפת או בקרבתה ומחפשים עורך דין תעבורה בצפת? הגעתם אל המקום הנכון. משרד עורכי הדין יערית אוליאל הינו המשרד המוביל בתחום התעבורה.

 

מי צריך לפנות אל עורך דין תעבורה בצפת?

צריך לפנות אל עורך דין תעבורה אם מצאתם את עצמכם נחשדים או נאשמים בביצוע של אחת או יותר מעבירות התעבורה הבאות בצפת ובסביבתה:

  • מעורבות בתאונת דרכים
  • נהיגה ברכב בזמן שיכרות
  • נהיגה ברכב בזמן או לאחר שימוש בסמים
  • חציית כביש ברמזור אדום ועוד

כיום ישנה ענישה חמורה בכל הנוגע לדיני תעבורה כך שהעונשים צפויים לכלול לא רק קנס כספי גבוה, אלא גם שלילה של רישיון הנהיגה לזמן מסוים או לצמיתות ובמקרים חמורים אף מאסר.

 

במה עורך דין יכול לסייע?

עורך דין תעבורה בצפת שבקיא בתחום יכול לסייע וללוות אתכם לאורך ההליך המשפטי. בהליך זה, עורך הדין יוכל לגבש אסטרטגיה שמותאמת באופן אישי למקרה שלכם ולבחון את הנסיבות של המקרה. בסופו של דבר, עורך הדין יגבש עבורכם קו הגנה שיכול לשנות את הקערה על פיה. כלומר, הוא עשוי לשנות את התמונה שהייתה קיימת בתחילה, לפני שפניתם אליו ולהביא להפחתה של העונש שהיה צפוי לכם. במקרים מסוימים, במידה ומתאפשר, עורך הדין עושה כל שביכולותו כדי להוכיח את חפותכם ולזכות אתכם מכל אשמה. כך שאם נחשדתם בביצוע עבירה באזור צפת ואינכם אשמים, כדאי שתפנו בהקדם האפשרי אל עורך דין.

 

מתי צריך לפנות אל עורך דין?

חשוב שתפנו בהקדם אל עורך דין תעבורה בצפת, כך תוכלו להגיע עם נקודת פתיחה טובה. רגע לפני שתפנו אל עורך הדין, כדאי שתהיו מודעים לפרטים הבאים:

  1. חשוב שתפנו אל משרד עורך דין שמתמחה בתחום התעבורה בלבד

חשוב לפנות למשרד שמתמחה אך ורק בתחום התעבורה, מכיוו שכך מובטח לכם שעורכי הדין במשרד בקיאים בתחום זה באופן הטוב ביותר. משרדים שעוסקים בכמה תחומים בו זמנית מחלקים את זמנם ואת הידע שלהם בין התחומים הללו וברוב המקרים, אין להם בקיאות בתחום אחד ב-100%. משרד עורכי הדין יערית אוליאל מתמחה בתחום התעבורה ובקיא בו באופן מוחלט.

  1. חשוב שתפנו בשלב הראשוני ככל הניתן

חשוב מאוד שלא תמתינו זמן רב מרגע החשד הראשון לעבירת התנועה או לתאונת הדרכים. אם לדייק את הדברים, מומלץ להתקשר אל משרד עורכי הדין יערית אוליאל ברגע שבו הבנתם שאתם מעורבים בעניין הנוגע לענייני תעבורה.

 

למה חשוב לפנות אל עורך דין?

חשוב לפנות אל עורך דין תעבורה בצפת מכיוון שהוא בקיא בתחום התעבורה על כל בוריו. אם תחליטו לנסות ולטפל בתיק באופן עצמאי, אתם עלולים לבצע טעויות שיפגעו בכם באופן משמעותי בסופו של דבר מכיוון שאינכם בקיאים בתחום המשפט. כדי להסביר את העניין, נציג בפניכם דוגמא שאירעה לא מזמן, על אדם שעזב את זירת האירוע שבה נכח מבלי לתעד אותה או לקחת את הפרטים הרלוונטיים מבין הגורמים המעורבים בתאונה. במידה והוא היה יוצר קשר באופן מידי עם עורך דין, הוא היה מגלה כי לקיחת פרטים ותיעוד הזירה הם הליכים חשובים שצפויים לסייע בטיפול בתיק בהמשך ההליך.

 

פרטים אודות תחנת המשטרה האזורית בצפת

כתובת: הגליל 1, צפת

טלפון: 04-6978444

 

משרד הרישוי הקרוב ביותר

כתובת: הגדוד השלישי 3, צפת

שעות קבלת קהל: בימים א-ה בין השעות 8:00 עד 13:00
יש לזמן תור מראש, ללא ניתן להיכנס אל הסניף ללא זימון תור מראש

 

פרטים אודות מספרי עירייה צפת

04-9949300

 

עמדות רשיומט

כתובת: מרכז קניות ביג, קריית שמונה

טלפון: 5678*

נגישות: מלאה

 

פרטים אודות בתי משפט הקרובים ביותר

בית המשפט לתעבורה צפת, מרום כנען, צפת

טלפון: 072-2703333

נגישות: מלאה

 

 

במאמר זה דיברנו על:
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print