לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה בראשון לציון

ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בישראל (הרביעית בגודלה למעשה) ואך טבעי הדבר, שהדרישה לשירותיו של עורך דין תעבורה בראשון לציון, תהיה בעלת ביקוש רב. מהו למעשה תפקידו של עורך דין תעבורה? וכיצד נוכל לאתר עורך דין תעבורה בראשון לציון? כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם

 

עבירות תעבורה

כולנו עושים שימוש שוטף ויום – יומי בכלי הרכב השונים, אשר מאפשרים לנו לנהל אורח חיים עצמאי ולהתנייד בקלות ובמהירות ממקום למקום, כאשר עלינו לשמור ולציית לחוקי התנועה השונים, הקבועים בחוקי ותקנות התעבורה.
משטרת ישראל פועלת לאכיפת התקנות וחוקי התעבורה השונים, כאשר מידי יום ניתנים מאות ואך אלפי דו"חות תנועה בדרגות חומרה שונות. אמנם אנשים רבים נוטים לזלזל בחומרתם של עבירות התעבורה השונות, אך למעשה, העונשים בגין עבירות תעבורה אלו, יכולים להגיע לכדי קנסות, שלילת הרישיון ואף עונשי מאסר בפועל.

 

מיהו עורך דין תעבורה?

טווח הענישה הנרחב של בית הדין לתעבורה, היכול כאמור להגיע לכדי עונשי מאסר בפועל, מעיד על כך שמערכת המשפט בישראל רואה את עבירות התעבורה בחומרה רבה לפיכך, קיימת חשיבות רבה לייעוץ של עורך דין תעבורה בראשון לציון ובכלל.
עורך דין תעבורה הוא עורך דין המתמחה בדיני התעבורה ותאונות הדרכים ובעל ניסיון רב בהתנהלות המקובלת בערכאות המשפטיות ומול גופים נוספים כמו – משרד הרישוי, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים וחברות הביטוח. בין תחומי ההתמחות של עו"ד תעבורה מקצועי, נכללים דו"חות תנועה, נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון ועוד.

עורך דין תעבורה בראשון לציון
עורך דין תעבורה בראשון לציון

באילו מקרים חשוב לפנות לשירותיו של עורך דין תעבורה?

רבים נוטים לחשוב כי ייצוג על ידי עורך דין תעבורה רלוונטי רק למקרים של עבירות נהיגה חמורות. אך למעשה, גם לנהג בעל עבר תעבורתי נקי, אשר עבורו מדובר בדו"ח הראשון שקיבל, חשוב ומומלץ יהיה לפנות לשירותיו של עורך דין תעבורה בעבירות השונות, לרבות:

מעבר לקנס הכספי הנלווה לדו"ח התעבורה, ישנו גם עניין נקודות התעבורה, אשר נזקפות לחובתו של הנהג לפרק זמן ממושך (שנתיים מיום העבירה). ככל ותבצעו עבירת תעבורה נוספת במשך אותו פרק זמן, הרי שתהיו חשופים לעונשים מחמירים ואף לשלילת הרישיון ולכן, חשוב לטפל בנקודות התעבורה הללו מבעוד מועד.

כך תאתרו עורך דין תעבורה בראשון לציון

ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל ומטבע הדברים, שירותיו של עורך דין תעבורה בראשון לציון הם מבוקשים ביותר. חיפוש אינטרנטי פשוט של המילים "עורך דין תעבורה בראשון לציון" אמנם יניב לכם לא מעט תוצאות, אך כדי לוודא כי אכן תקבלו ייצוג משפטי הולם ומקצועי, חשוב ערוך חיפוש איכותי ובלתי מתפשר.
על מנת למצוא עורך דין תעבורה מומלץ בראשון לציון, יש לבדוק בראש ובראשונה כי מדובר במשרד עורך דין ותיק ומנוסה בתחום, אשר מתמחה בתחום התעבורה (באופן ספציפי ולא כתחום צדדי). את מקצועיות המשרד תוכלו לבחון באמצעות תחומי ההתמחות של אנשי המשרד ואף לבקש לקבל המצלות של לקוחות אחרים, אשר יעידו על טיב השירות שקיבלו.

 

תפקידו של עורך דין תעבורה

תפקידו של עורך דין תעבורה הוא להבטיח ניהול הליך כנדרש לכלל לקוחותיו הן בעבירות התעבורה השונות והן בעניין תאונות דרכים, זאת באמצעות ניסיונו הרב ובקיאותו ברזי הדינים השונים. ייצוג ראוי והולם על ידי עורך דין תעבורה מקצועי ומיומן עשוי להוביל להפחתה בענישה ולעיתים אף לזיכוי מלא מן האשמה.

 

פרטים ליצירת קשר עם משרדנו

נהגים רבים נוטים להניח כי יוכלו להתמודד לבדם מול הדו"ח הניצב למולם אך נתקלים בקושי רב ואף סופגים תוצאות קשות ומהותיות. בהתאם לכך, חשוב להיוועץ עם עו"ד תעבורה מנוסה הבקיא בתחום, בכדי להבטיח ניהול הליך כנדרש. להלן הפרטים ליצירת קשר עם משרדנו:

טלפון משרד – 072-3718608

מייל – [email protected]

המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה