עורך דין תעבורה בראש פינה

עורך דין תעבורה בראש פינה, הוא עורך דין מקצועי המתמחה בעבירות תנועה, ובעיות משפטיות בעולם התעבורה ותאונות הדרכים. עורך תעבורה הוא בדיוק האדם שיוכל להגן עליכם בעת צרות תעבורה, לטפל באישום נגדכם ולהשיג לכם את התוצאה הטובה ביותר האפשרית במשפט, תוך היכרות עם הדינים הקבועים בחוק והתקדימים המתאימים. כדי לקבל את כל המידע החשוב בנושא, לפניכם הכל על עורך דין תעבורה בראש פינה.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע המכיר לעומק את חוקי התעבורה ובקיא בהם, כך שזה איש המקצוע שיוכל לעזור באופן המיטבי במקרה שלכם. לכל אישום שאתם עומדים בו, יש כמה תוצאות שיכולות לקרות בסופו, לטעמו של השופט בתיק – עונש מקסימלי, עונש מינימלי, קנסות נוספים שיצטרפו לעונש, שלילות רישיון – ועורך דין תעבורה יוכל לדאוג שאתם מקבלים את העונש המינימלי בלבד, ככל הניתן למקרה שלכם.

ההיעזרות בעורך דין תעבורה היא חשובה מאחר שמדובר הן בחופש הנהיגה והתנועה שלכם שעומד כאן בסכנה, והן בקנסות ותשלומים שסכומם יכול להיות גבוה, ובמקרים חמורים יותר גם מאסר עומד על הפרק. לכן, אל תהססו לפנות לעורך דין תעבורה שיוודא שאתם בצד הנכון של החוק, ומקבלים את הטיפול הנכון ועונש המינימלי שמגיע לכם.

עורך דין תעבורה בראש פינה - uliel

עורך דין תעבורה בראש פינה
עורך דין תעבורה בראש פינה

 

באיזה מקרים עורך דין תעבורה נחוץ עבורכם?

כל מקרה בו יש נגדכם אישום, או שאתם עומדים לפני קנסות רבים, צריכים להיות מיוצגים בבית משפט ואף עומדים לפני שלילת רישיון – עורך דין תעבורה נחוץ ויוודא שאתם מקבלים את העונש המינימלי הקבוע חבוק ולא מעבר לכך. המקרים הנפוצים ביותר שמצריכים עורך דין תעבורה שייצג אתכם באופן המיטבי,  הם המקרים הבאים:

  • נהיגה תחת השפעת אלכוהול או השפעות סמים – במידה ונעצרתם על נהיגה תחת אלכוהול או השפעת סמים, אתם עלולים לקבל מגוון של עונשים לא נעימים במיוחד שישפיעו על שגרת חייכם – החל מקנס בלבד ונקודות באופן המינימלי, וכלה במאסר, בשלילת רישיון, ועוד. לכן, כדי לצאת אחרי האירוע הזה על הצד הטוב ביותר ועם עונש כמה שיותר ידידותי, חשוב להיעזר בעורך דין תעבורה מוסמך שיעמוד לצדכם.
  • נהיגה ללא רישיון או עם רישיון שאינו בתוקף (רישיון נהג ורישיון רכב) – נהיגה ללא רישיון נהג או ללא רישיון רכב, היא אסורה וחמורה מאד, כך גם באשר לנהיגה עם רישיון נהג או רכב שפשוט אינם חודשו ואינם בתוקף. העונש על עבירות כאלה שוב גם כאן, יכול להיות מינימלי וסביר לחלוטין אך גם יכול להסתכם בשלילת רישיון ומאסר. מהסיבות הללו, חשוב להיעזר בעורך ובמיוחד במקרים חמורים כאלה הוא נחוץ ביותר עבורכם.
  • ערעור על קנסות ועבירות תנועה – במידה ואתם מעוניינים לערער על קנסות, עבירות תנועה, או נקודות מצטברות שקיבלתם, אתם תצטרכו להגיע לבית משפט ולהציג את המקרה באופן המיטבי שבאמת יגרום לשופט לבטל את האישום נגדכם ולשחרר את הקנסות. לכן, חשוב במקרים הללו לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה, שייצג אתכם וידע איזה טענות להציג ובאיזו פרספקטיבה, כדי להביא אתכם לכדי זיכוי.
  • תאונות דרכים בכל הנוגע למעורבות בתאונות דרכים, ייתכן ותדרשו או תדרשו מהצד השני בתאונת הדרכים, פיצויים, או שתהיה כאן תביעה של מעבר לכך ושל אישום רציני יותר ובעייתי, ולכן – תידרשו כאן לעורך דין אסרטיבי שיגן עליכם ויסייע לכם להשיג את המגיע לכם, במקצועיות ובמהירות. בכל מעורבות בתאונת דרכים, כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה כדי להבין האם אתם בסכנה, ומה כדאי לכם לעשות כעת כדי לצאת מהאירוע על הצד הטוב ביותר.
עורך דין תעבורה בראש פינה - uliel.
חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך!  חייג עכשיו

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם בראש פינה:

תחנת המשטרה האזורית

פינה

כתובת – דרך הגליל 46, ראש פינה, ישראל

טלפון – 04-6809444

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

משרדי הרישוי הקרובים

צפת:

כתובת –  הגדוד השלישי 3,  צפת

טלפון –*5678

שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 8:00 – 13:00

 

מספרי עירייה

כתובת – מעלה גיא אוני, ראש פינה

טלפון – 04-6808600

 

עמדת הרשיומט (שירות עצמי) הקרובה לראש פינה

צפת:

 כתובת – הגדוד השלישי 1,  צפת

שעות פתיחה:

א' – ה': 07:30 – 22:30

שישי: 07:30 – 14:30

שבת: שעה לאחר צאת השבת – 22:30

 

בתי המשפט הקרובים לענייני תעבורה

צפת:

כתובת – מרום כנען צפת) בניין המשטרה), צפת

טלפון – 077-2703333

עורך דין מיומן המתמחה בתחום התעבורה ידע לבחון עבורכם את הדו"ח בצורה מקיפה ומקצועית, לאתר כשלים מהותיים, ואף להגיע להסדר מקל עם התובעת בהתאם לנסיבות. לעוד בנושא, כנסו לאתר

אם הינך מעוניינת בקבלת תוצאה טובה, מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום התעבורה בלבד! חשוב לדעת כי תחום זה הינו מורכב ומסועף ולכן לא כל עו"ד יוכל לסייע לך.


במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו
בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

לקוחות ממליצים
שרון פוקס
שרון פוקס
קרא עוד
עוה"ד יערית היא בעלת ידע ומומחיות בתחום דיני התעבורה, מהכרות אישית אני ממליץ ללקוחות לפנות ליערית ולקבל טיפול מקצועי ומסור שמביא תוצאות מעולות
yaara Carmeli-Iluz
yaara Carmeli-Iluz
קרא עוד
עו"ד יערית אוליאל הינה עו"ד מבריקה בתחום התעבורה. היא חיה ונושמת את המטריה, מקצועית מאוד, הגונה ונותנת שירות אדיב ללקוחות. עו"ד אוליאל סייעה לי במס' תיקי תעבורה והשיגה בהם הישגים מרשימים.‎
Doron Zisso
Doron Zisso
קרא עוד
לעו"ד יערית אוליאל יש את הכלים לתת את מיטב הייצוג בתיקי תעבורה, שוות תנועה ותעונות דרכים: ידע, נסיון, רוח לחימה למען הלקוח והיכולות להשתמש בכלים אלה למען הלקוח.
עורכת דין מירי נחשונוב
עורכת דין מירי נחשונוב
קרא עוד
עו״ד יערית מומחית בתחום התעבורה, מקצועית מאוד. יש לה ניסיון בתחום. ממליצה עליה בחום.‎
roy israelit
roy israelit
קרא עוד
למזלי זכיתי להנות מהשירות, חיפשתי עורך דין לתעבורה בעקבות תאונה שבא הייתי מעורב, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי ליערית וזה אכן היה מזל גדול. מבחינתי זמינות ומקצועיות זה הדבר הכי חשוב ושמח שמצאתי את הכתובת שלי לכל בעיה בנושא זה. למי שמחפש לנצח ולא רק להתנצח, זו הכתובת.‎
Efrat Shavit
Efrat Shavit
קרא עוד
בזכות יערית הצלחתי לבטל דו"ח וחסכתי לעצמי כסף וזמן בבתי משפט. מאד מרוצה מהשירות והיא גם מקסימה. ממליצה בחום!‎
עוד בנושא
אל תתמודדו לבד!
עו"ד תעבורה יכול לעזור
חייג עכשיו
אהבתם את הכתבה? שתפו!
אפשר לעזור גם לך!​
אל תתמודד לבד​, אנחנו כאן

משרדנו עוסק בתחום התעבורה בלבד ומונה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לרבות – עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים וכן, בוחני תנועה יוצאי משטרת ישראל עם 40 שנות ניסיון! 

יש הגנה טובה מזאת? אנחנו כאן עבורך!

Add a heading
משרד עורך דין תעבורה
יערית אוליאל
לייעוץ ראשוני מעורך דין ללא התחייבות
חייגו או השאירו את פרטיכם