לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה בראש פינה

עורך דין תעבורה בראש פינה, הוא עורך דין מקצועי המתמחה בעבירות תנועה, ובעיות משפטיות בעולם התעבורה ותאונות הדרכים. עורך תעבורה הוא בדיוק האדם שיוכל להגן עליכם בעת צרות תעבורה, לטפל באישום נגדכם ולהשיג לכם את התוצאה הטובה ביותר האפשרית במשפט, תוך היכרות עם הדינים הקבועים בחוק והתקדימים המתאימים. כדי לקבל את כל המידע החשוב בנושא, לפניכם הכל על עורך דין תעבורה בראש פינה.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע המכיר לעומק את חוקי התעבורה ובקיא בהם, כך שזה איש המקצוע שיוכל לעזור באופן המיטבי במקרה שלכם. לכל אישום שאתם עומדים בו, יש כמה תוצאות שיכולות לקרות בסופו, לטעמו של השופט בתיק – עונש מקסימלי, עונש מינימלי, קנסות נוספים שיצטרפו לעונש, שלילות רישיון – ועורך דין תעבורה יוכל לדאוג שאתם מקבלים את העונש המינימלי בלבד, ככל הניתן למקרה שלכם.

ההיעזרות בעורך דין תעבורה היא חשובה מאחר שמדובר הן בחופש הנהיגה והתנועה שלכם שעומד כאן בסכנה, והן בקנסות ותשלומים שסכומם יכול להיות גבוה, ובמקרים חמורים יותר גם מאסר עומד על הפרק. לכן, אל תהססו לפנות לעורך דין תעבורה שיוודא שאתם בצד הנכון של החוק, ומקבלים את הטיפול הנכון ועונש המינימלי שמגיע לכם.

עורך דין תעבורה בראש פינה - uliel

עורך דין תעבורה בראש פינה
עורך דין תעבורה בראש פינה

 

באיזה מקרים עורך דין תעבורה נחוץ עבורכם?

כל מקרה בו יש נגדכם אישום, או שאתם עומדים לפני קנסות רבים, צריכים להיות מיוצגים בבית משפט ואף עומדים לפני שלילת רישיון – עורך דין תעבורה נחוץ ויוודא שאתם מקבלים את העונש המינימלי הקבוע חבוק ולא מעבר לכך. המקרים הנפוצים ביותר שמצריכים עורך דין תעבורה שייצג אתכם באופן המיטבי,  הם המקרים הבאים:

  • נהיגה תחת השפעת אלכוהול או השפעות סמים – במידה ונעצרתם על נהיגה תחת אלכוהול או השפעת סמים, אתם עלולים לקבל מגוון של עונשים לא נעימים במיוחד שישפיעו על שגרת חייכם – החל מקנס בלבד ונקודות באופן המינימלי, וכלה במאסר, בשלילת רישיון, ועוד. לכן, כדי לצאת אחרי האירוע הזה על הצד הטוב ביותר ועם עונש כמה שיותר ידידותי, חשוב להיעזר בעורך דין תעבורה מוסמך שיעמוד לצדכם.
  • נהיגה ללא רישיון או עם רישיון שאינו בתוקף (רישיון נהג ורישיון רכב) – נהיגה ללא רישיון נהג או ללא רישיון רכב, היא אסורה וחמורה מאד, כך גם באשר לנהיגה עם רישיון נהג או רכב שפשוט אינם חודשו ואינם בתוקף. העונש על עבירות כאלה שוב גם כאן, יכול להיות מינימלי וסביר לחלוטין אך גם יכול להסתכם בשלילת רישיון ומאסר. מהסיבות הללו, חשוב להיעזר בעורך ובמיוחד במקרים חמורים כאלה הוא נחוץ ביותר עבורכם.
  • ערעור על קנסות ועבירות תנועה – במידה ואתם מעוניינים לערער על קנסות, עבירות תנועה, או נקודות מצטברות שקיבלתם, אתם תצטרכו להגיע לבית משפט ולהציג את המקרה באופן המיטבי שבאמת יגרום לשופט לבטל את האישום נגדכם ולשחרר את הקנסות. לכן, חשוב במקרים הללו לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה, שייצג אתכם וידע איזה טענות להציג ובאיזו פרספקטיבה, כדי להביא אתכם לכדי זיכוי.
  • תאונות דרכים בכל הנוגע למעורבות בתאונות דרכים, ייתכן ותדרשו או תדרשו מהצד השני בתאונת הדרכים, פיצויים, או שתהיה כאן תביעה של מעבר לכך ושל אישום רציני יותר ובעייתי, ולכן – תידרשו כאן לעורך דין אסרטיבי שיגן עליכם ויסייע לכם להשיג את המגיע לכם, במקצועיות ובמהירות. בכל מעורבות בתאונת דרכים, כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה כדי להבין האם אתם בסכנה, ומה כדאי לכם לעשות כעת כדי לצאת מהאירוע על הצד הטוב ביותר.
עורך דין תעבורה בראש פינה - uliel.
חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

מידע בירוקרטי הנדרש עבורכם בראש פינה:

תחנת המשטרה האזורית

פינה

כתובת – דרך הגליל 46, ראש פינה, ישראל

טלפון – 04-6809444

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות.

משרדי הרישוי הקרובים

צפת:

כתובת –  הגדוד השלישי 3,  צפת

טלפון –*5678

שעות פתיחה:

בימים א' – ה': 8:00 – 13:00

 

מספרי עירייה

כתובת – מעלה גיא אוני, ראש פינה

טלפון – 04-6808600

 

עמדת הרשיומט (שירות עצמי) הקרובה לראש פינה

צפת:

 כתובת – הגדוד השלישי 1,  צפת

שעות פתיחה:

א' – ה': 07:30 – 22:30

שישי: 07:30 – 14:30

שבת: שעה לאחר צאת השבת – 22:30

 

בתי המשפט הקרובים לענייני תעבורה

צפת:

כתובת – מרום כנען צפת) בניין המשטרה), צפת

טלפון – 077-2703333

עורך דין מיומן המתמחה בתחום התעבורה ידע לבחון עבורכם את הדו"ח בצורה מקיפה ומקצועית, לאתר כשלים מהותיים, ואף להגיע להסדר מקל עם התובעת בהתאם לנסיבות. לעוד בנושא, כנסו לאתר

אם הינך מעוניינת בקבלת תוצאה טובה, מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום התעבורה בלבד! חשוב לדעת כי תחום זה הינו מורכב ומסועף ולכן לא כל עו"ד יוכל לסייע לך.


במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה