לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

עורך דין תעבורה טבריה

נהגים רבים בטבריה מוצאים את עצמם לעיתים מתמודדים עם מפגשים מול שוטרי תנועה. יש מי שמוצאים את עצמם בסיטואציה מסוג זה לעיתים קרובות ויש מי שלעיתים רחוקות. המשותף לשניהם זו העובדה כי הם צריכים להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה טבריה. מהם תחומי העיסוק של עורך דין תעבורה ולמה חשוב לפנות אליו? כל זאת ועוד יפורט בשורות הבאות.

מהם תחומי העיסוק עורך דין תעבורה טבריה

עורך דין תעבורה בטבריה והסביבה בקיא בתחומים רבים שנוגעים לנושאים הנוגעים לכביש וסביבתו. להלן חלק מתחומי העיסוק הללו:

 1. נהיגה בשכרות
 2. נהיגה במהירות מופרזת
 3. המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
 4. מחיקת נקודות תעבורה
 5. תאונות דרכים
 6. שימוש בטלפון הנייד בזמן נהיגה

בשורות הבאות נפרט בפניכם מידע הנוגע לתחומים אלו, כך שאם מצאתם את עצמכם בסיטואציה שנוגעת לאחד או יותר מהם, כדאי שתקראו את הפרטים הבאים בעיון רב.

עורך דין תעבורה טבריה - uliel

עורך דין תעבורה טבריה
עורך דין תעבורה טבריה

 

נהיגה בשכרות

אם ביצעתם עבירת נהיגה בשכרות בסביבת טבריה, כדאי שתדעו מהי ההגדרה של שיכור על פי החוק:

 • אדם ששותה משקה עם אלכוהול בזמן הנהיגה ברכב (ואין זה משנה מהי הכמות)
 • אדם שנמצא בגופו סם
 • אדם שביצע בדיקת ינשוף והתגלתה בגופו רמת אלכוהול מעל המותר בחוק

אם אתם עונים על אחד או יותר מהקריטריונים הללו ונתפסתם על ידי שוטר במהלך נהיגה, אתם צריכים לפנות אל עורך דין תעבורה טבריה ולברר כיצד הוא יכול לסייע לכם. שימו לב, במקרה ואינכם עונים על קריטריונים אלו, כדאי שתתייעצו עם מומחה שכן, אתם עשויים להיות מואשמים על עבירה שלא ביצעתם.

 

נהיגה במהירות מופרזת

נהגתם בטבריה וסביבתה במהירות מופרזת? אם נהגתם בסביבות ה- 20-25 קמ"ש מעל המותר, סביר להניח שקיבלתם קנס בלבד. כדאי שתדעו שבמקרים מסוימים, אתם צפויים לקבל בנוסף לקנס גם נקודות ובמקרים חריגים של נסיעה במהירות מופרזת למדי, תאלצו להגיע גם למשפט. אם מצאתם את עצמכם באחת או יותר מהסיטואציות הללו, כדאי שתתייעצו עם עורך דין תעבורה טבריה כדי לבחון אם יש אפשרות לשנות את המצב. לעוד מידע בנושא מהירות מופרזת, כנסו למדריך המלא.

 

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

עורך דין תעבורה טבריה יכול לסייע לנהג שהתבקש להגיע אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. הרי בית המשפט לתעבורה יכול להחליט כי נהגים מסוימים צריכים להגיע לבדיקה במכון מסיבות שונות (למשל, מעורבות נהגים בתאונת דרכים קטלנית, ביצוע של מספר עבירות תנועה שחוזרות על עצמן וכו'). מטרת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים צפוי לבדוק את הנהג ולבחון את יכולת הנהיגה שלו באמצעות שליחתו לביצוע בדיקות שונות. לאחר מכן, המכון צפוי להוציא חוות דעת שתקבע בסופו של דבר מתקבלת ההחלטה בנוגע לרישיון הנהג.

חלק מהצלחות משרד עורכי דין תעבורה יערית אוליאל

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

תאונות דרכים

עורך דין תעבורה טבריה בקיא בכל החוקים הנוגעים לתאונות הדרכים הבאות:

 • תאונות דרכים שאירע בהם נזק לרכוש בלבד
 • תאונות דרכים שנוכחים בהם נפגעים בגוף
 • תאונות קטלניות וכו'

כידוע, מעורבות בתאונות דרכים עשויה להביא לעונשים חמורים. נהגים רבים והולכי רגל בוחרים להתייעץ עם עורך דין מכיוון שהוא בקיא בכל המידע הקבוע בחוק בנוגע לנושא זה.

 

מחיקת נקודות תעבורה

כידוע, נקודות תעבורה ניתנות לנהגים במצבים שבהם הם עוברים על חוקי התנועה. נהגים רבים מקבלים דו"חות תנועה בעקבות אי ציות לתמרורים, מהירות מופרזת וסיבות נוספות. יש מי משלימים עם קבלת הנקודות, בזמן שיש מי שפונים אל עורך דין תעבורה טבריה כדי לבחון האם יש אפשרות לבטל אותן.

 

שימוש בטלפון בזמן נהיגה

אם נהגתם באזור טבריה ושוחחתם בטלפון הנייד תוך כדי, כדאי שתדעו שמדובר במצב מסכן חיים שצפוי להביא אתכם לקבלת קנס גבוה ולעיתים אף לזימון לבית המשפט. חשוב מאוד להימנע משימוש בנייד במהלך הנהיגה. אם בכל זאת, נתפסתם עם הנייד בזמן נהיגה, כדאי שתתייעצו עם עורך דין מומחה ותבדקו מה עליכם לעשות כעת.

עורך דין תעבורה טבריה - uliel

פרטים אודות תחנת המשטרה האזורית בטבריה

כתובת: דרך מנחם בגין 1, טבריה

טלפון: 04-6728444

 

משרד הרישוי הקרוב ביותר

כתובת: הגליל 20, טבריה

נגישות: מלאה

 

פרטים אודות מספרי עיריית טבריה

04-6739555

 

עמדות רשיומט

כתובת: סופר פארם ביג פוריה, המברג 1, טבריה

 

פרטים אודות בתי משפט הקרובים ביותר

בית משפט השלום, דרך מנחם בגין 1, טבריה

טלפון: 04-6713222

נגישות: מלאה

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
משרדנו מתמחה רק בתעבורה