לוגו עורך דין תעבורה יערית אוליאל

דוחות תנועה

במהלך שנת 2020, בין סגר לסגר, הספיקה משטרת ישראל להנפיק כ- 620 אלף דוחות תנועה לנהגים. אחוז ניכר מדו"חות התעבורה ניתנו בגין נהיגה במהירות מופרזת (כ- 477,800 דו"חות מהירות). כ- 5,900 נהגים קיבלו כתב אישום על נהיגה בשכרות (נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול), וכ- 153,000 דו"חות תנועה ניתנו על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה. 

מהנתונים הנ"ל ברור שמשטרת ישראל הגבירה את האכיפה. ישנם שני סוגי דו"חות – הודעת תשלום קנס והזמנה לדין. מה שקרוי בפי הציבור דוח תעבורה הוא למעשה הודעת תשלום קנס. הסוג השני – הזמנה לדין – שווה ערך לכתב אישום בתעבורה. במאמר זה נדון בסוג הראשון בלבד – אז מה יכול לעשות נהג שקיבל דו"ח תעבורה? כל הפרטים במאמר.

קיבלת דו"ח? זה לא אומר שאין מה לעשות! במאמר הבא נציג את כל הדרכים להתמודד  עם דו"ח תנועה.

הנושאים המרכזיים במאמר הנוכחי, בנושא דוחות תנועה

ערעור על דו"ח

הסבת דו"ח

ייצוג עצמי בדו"ח

המרת דו"ח באזהרה

התמודדות נכונה עם דו"ח

בקשה לביטול דו"ח

להאזנה למדריך לטיפול בדוחות תנועה לחצו כאן:

אם קיבלת דו"ח תנועה עומדות בפניך מספר אפשרויות

 

סוג הבקשה: הזמן הנדרש: הסבר:
בקשה להישפט 90 ימים בקשה להישפט עוצרת את מרוץ הזמן ולכן, לא יידרש הנהג בתוספת פיגורים בתום הזמן הנקוב בדו"ח, וכן גם הנקודות המיוחסות לצד העבירה לא ייוחסו לנהג במרשם התעבורתי עד אשר תתקבל החלטה בביהמ"ש.
בקשה לביטול 30 ימים את הבקשה ניתן להגיש במקרה בו קיימת עילה מהותית לביטול.

 

חשוב לדעת כי הגשת הבקשה אינה עוצרת את מרוץ הזמן.

בקשה להמרה באזהרה 30 ימים נהגים אשר עומדים בקריטריונים להמרה, זכאים להגיש בקשה זו. כדאי לדעת, כי אין כל חובה בחוק להמיר את הדו"ח באזהרה גם אם הינכם עומדים בכל הנדרש.

 

בקשה זו בזהה לבקשה לביטול, אינה עוצרת את מרוץ הזמן.

שימו לב, ניתן לשלם את הדו"ח תוך 90 ימים מיום שהומצא לידכם, יחד עם זאת כדאי לדעת כי לאחר התשלום לא תינתן לכם האפשרות לבצע כל פעולה נוספות לעניין אופן הטיפול בדוח. תשלום הדוח מהווה הודאה בדבר ביצוע העבירה.

אל תתמודד לבד! אפשר לעזור גם לך!
דו"חות תנועה

 

הודעת תשלום קנס – תשלום דוח תעבורה – מה ההשלכות?

שים לב, תשלום הדו"ח כמוהו כהודאה באשמת ביצוע העבירה. אם ברצונך לבצע פעולה הנוגעת לטיפול בדו"ח לרבות:

  1. בקשה להמרה באזהרה
  2. בקשה להישפט
  3. בקשה לביטול
  4. בקשת הסבה

אין לשלם את הקנס הכספי המופיע בדו"ח, היות ותשלום הקנס חוסמת בפנייך את כל האפשרויות הללו. גם במקרה בו הינך מעוניין לשלם ולסיים את הסאגה שלמולך, חשוב להיוועץ קודם לכם עם עורך דין תעבורה מקצועי ומיומן בכדי להעריך את מצבך בהתאם. שים לב כי ריבוי נקודות עשוי להשפיע על רישיון הנהיגה שלך, על אחת כמה וכמה כאשר אתה נהג חדש היות וקיימות עבירות ספציפיות אשר עשויות להביא למצב בו לא יחודש רישיונך בתום השנתיים מבלי שתבצע תיאוריה מחדש וכן, תקופת היותך נהג חדש תוארך בשנתיים נוספות. להרחבה על שיטת הניקוד ובדיקת מצב הנקודות שלך לחץ כאן.

בקשה לביטול דו"ח תנועה מהמשטרה

כל נהג שקיבל דו"ח / קנס תעבורה רשאי להגיש בקשה לביטול הדוח תוך 30 יום מקבלת הדו"ח. את הבקשה לביטול אפשר לשלוח בדואר רשום למפנ"א (מרכז פניות נהגים ארצי) ת.ד. 120 פתח תקווה, מיקוד 4910002 או באתר האינטרנט של משטרת ישראל. בבקשה לביטול הדו"ח את חייב לפרט את הנימוקים לבקשתך ולצרף את צילום הדו"ח, צילום תעודת זהות וחתימתך.

דו"חות תנועה - uliel

מתי ישתכנע תובע משטרתי לבטל דו"ח תנועה?

תובע משטרתי שקיבל את בקשתכם לביטול הדו"ח בודק מספר קריטריונים בטרם יחליט האם להיענות לבקשתכם. למשל, אם התובע ישתכנע כי בנסיבות המקרה שלכם לא נעברה כל עבירה – בקשתכם תתקבל והתובע יורה על ביטול הדו"ח לאלתר. טעות בפרטים של הנהג יכולה להוות עילה לביטול הדו"ח בתנאי שמדובר בטעות מהותית ולא בשגיאת הקלדה או טעות סופר.

כמו כן, ניתן לראות כי קרו מקרים בהם ביהמ"ש פסק על ביטול דו"ח תנועה בגין "כתב לא קריא" של איש האכיפה שערך את הדו"ח – בהתאם לכך, בתרחיש בו נרשם לחובתכם דו"ח תנועה אשר כתב היד בו אינו קריא, ייתכן ועומדת לזכותכם עילה לביטולו. במצב שכזה אם סבור התובע כי עילתכם מוצדקת היות ולא ניתן לקרוא את הכתוב – רשאי הוא להורות על ביטול מלא מן האשמה המיוחסת לכם. שימו לב, קיימים מקרים בהם רשאי התובע אף להורות על ביטול הדו"ח הרשום לחובתכם אם הוא סבור כי אין עניין לציבור.

בכל מקרה, אם קיבלתם הודעה כי בקשתכם לביטול הדו"ח נדחתה – תוכלו להגיש בקשה להישפט בתוך 30 יום מקבלת ההודעה.

מומלץ לקרוא את המאמר של עו"ד תעבורה, יערית אוליאל בנושא: טיפים לביטול דו"ח תנועה

באילו מקרים עשוי נהג לקבל דו"ח תנועה?

בעת קבלת דו"ח תנועה, עשוי הנהג הנאשם להיות צפוי לענישה בהתאם לחומרת עבירת התנועה שהתרחשה: החל מקנס כספי, רישום נקודות ועד להזמנה לדין. בכל התרחישים השונים, עשוי הנהג להיפרד מרישיון הנהיגה שלו הן בגין ריבוי נקודות והן בגין החלטת ביהמ"ש. נהג שיימצא נוהג ללא רישיון נהיגה, מבצע עבירת תנועה חמורה אשר הסנקציות בגינה רחבות, לקריאה מעמיקה כנסו למאמר בדיקת מצב רישיון נהיגה.

בכדי להבין בצורה טובה יותר למה אתם צפויים בעת ביצוע העבירה, ניתן לקרוא באופן מקיף על כל אחת מן העבירות.

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

בקשה להמרת דו"חות תנועה באזהרה

יש דוחות שניתן לבקש בתנאים מסוימים להמירם לאזהרה. את הבקשה להמרה באזהרה שולחים בדיוק כמו בקשה לביטול דו"ח – תוך 30 ימים מיום קבלת הדו"ח בדואר רשום למפנ"א או באופן מקוון. שימו לב, לא כל דו"ח ניתן להמיר באזהרה ולא כל נהג זכאי לכך. פרטים נוספים בכתבה על המרה והתנאים לרישום דו"ח התראה (אזהרה).

 

תגובת הנהג בדו"ח תנועה

בכפוף לנהלים, בעת שלב עריכת הדו"ח נדרש השוטר לשאול את הנהג החשוד בביצוע העבירה את תגובתו ואף לציין זאת במקום המיועד לכך בדו"ח. בהתקיים נסיבות ספציפיות, עשוי ביהמ"ש לזכות את הנהג מן האשמה בתרחיש בו לא צויינה תגובתו. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי לתגובת הנהג משקל רב בבית המשפט, במקרה בו בחר הנהג להודות או שמא לומר אמירות כדוגמת: "אני מתנצל", "לא אעשה זאת שוב", "תתחשב בי", "אני בתקופה קשה", יחול קושי רוב בניסיון הוכחת חפותו. לכן, בעת קבלת דו"ח תנועה, מומלץ שלא לומר דברים העשויים להעיד על אשמה.

להבדיל, אם הינכם בטוחים בחפותכם, וודאו כי השוטר מציין את תגובתכם לעניין, באופן ברור ומפורש. הקפידו לרשום לעצמכם נקודות אשר עשויות לתמוך בגרסתכם לרבות: פרטי עדים, תנאי הראות, האם הכביש היה ריק או עמוס בכלי רכב, היכן השוטר עמד וכיוצ"ב.

להלן סרטון אשר התבצע ע"י עו"ד יערית אוליאל, העוסק בתגובת הנהג:

קיבלתי דוח מצלמה אבל לא אני נהגתי ברכב – מה עושים?

אם ברצונך לבצע העברת דוח תנועה לנהג אחר אשר ביצע פיזית את העבירה ברכב, עליך להגיש בקשה להסבת הדו"ח על שמו. שימו לב – אם מדובר בהודעת תשלום קנס אפשר לבקש הסבת הדו"ח תוך 90 יום. אם מדובר בהזמנה לדין – יש לבקש הסבה תוך 15 יום (ניתן להסב את הדו"ח כל עוד לא נפתח התיק בבימ"ש). לבקשה להסבת הדו"ח צריך לצרף תצהיר של הנהג בפועל על ביצוע העבירה, צילום רישיון נהיגה של הנהג בפועל, צילום הדו"ח וצילום תעודת זהות של בעל הרכב.

להלן דוגמה לתצהיר להסבת דו"ח תנועה

שימו לב כי התצהיר צריך להיחתם בפני עורך דין תעבורה.

תצהיר הסבת דוח

להורדה של התצהיר לדוגמא להסבת דו”ח לחץ כאן.

 

מה יקרה אם אבחר לא לשלם דוחות תנועה?

יש נהגים שנוטים לחשוב שאם יתעלמו מהדו"ח שקיבלו, הדו"ח יעלם. מחשבה שגויה לחלוטין. לדו"ח שלא שולם במועד יש מספר השלכות – הראשונה, מחלוף ה- 90 ימים הקנס צובר ריבית פיגורים. תוספת פיגורים ראשונה היא בשיעור של 50%.

משמע, אם קיבלתם דו"ח על טלפון נייד לדוגמה בסך של 1,000 ש"ח ובחרתם להתעלם ממנו, ביום ה- 91 הקנס כבר יהיה שווה 1,500 ש"ח. שימו לב שגם הנקודות נזקפות לחובתכם ביום ה- 91, בים אם הקנס שולם ובין אם לא כך שאין שום "רווח" בהתעלמות מהדו"ח. הדו"ח יעבור לטיפול המרכז לגביית קנסות אשר רשאי להטיל עיקולים על מנת לגבות את החוב. בנוסף, כדאי שתדעו שמשרד הרישוי מוסמך שלא לחדש רישיון נהיגה לנהגים שצברו דו"חות ובחרו שלא לשלמם.

 

 

בקשה להישפט עקב דוחות תנועה

כל נהג רשאי להגיש בקשה להישפט על עבירת התעבורה בפני בית המשפט. על הנהג להגיש בקשה להישפט תוך 90 יום ממועד קבלת הדו"ח למפנ"א בדואר רשום או באופן מקוון באתר המשטרה. שימו לב, אם לא תקבלו זימון לבית משפט תוך שנה מרגע שהתקבלה בקשתכם – הדו"ח התיישן.

 

האם כדאי להישפט או עדיף לשלם את הקנס?

שאלת השאלות. כדאי לדעת שבמרבית המקרים עורך דין תעבורה מיומן יוכל לשפר את המצב, אם על ידי ביטול הדו"ח או לכל הפחות ביטול הנקודות (על ידי המרה לעבירה שאין בצידה נקודות). יחד עם זאת, כדאי לזכור כי שכירת שירותיו של עורך דין תעבורה מומלץ כרוכה בתשלום שכר טרחה העולה על סכום הקנס בהרבה.

לכן כדאי לחשוב – אם מה שמפריע לכם הוא הקנס – לא בטוח שמשתלם כלכלית להגיש בקשה להישפט. לעומת זאת, נהגים שצברו כבר נקודות בעברם ורישיונם נמצא בסיכון – כדאי לפנות לעורך דין תעבורה שיגיש עבורכם בקשה להישפט וייצג אתכם בבית המשפט.

 

בקשה להישפט - דוחות תנועה

 

קיבלתם דו"ח תנועה? עו"ד יערית אוליאל, בראיון רדיו שעושה לכם סדר בנושא

לדו"חות תנועה קיימות שתי השלכות עיקריות על חייו של הנהג, כאשר האחת מתייחסת לפן הכספי ואילו השנייה מתייחסת לאמצעי התיקון שעשוי להיות מוטל על הנהג בגין הנקודות. נהג שצבר לחובתו מספר נקודות הקבוע בחוק, צפוי להשלכות הנוגעות להמשך החזקת רישיון הנהיגה שלו. אנו נתקלים לא מעט במקרים בהם, נהגים לא מודעים לדרכים הקיימות בעניין טיפול בדו"ח שלהם ולכן קם הצורך לראיון רדיו שעושה סדר בנושא.

בעת קבלת דו"ח תנועה עומדות בפני הנהג מספר אפשרויות:

  1. תשלום הדו"ח והודאה באשמת ביצוע העבירה.
  2. הגשת בקשה להישפט.
  3. הגשת בקשה להמרת דו"ח לאזהרה/התראה(בהתאם לקריטריונים).
  4. בקשה לביטול הדו"ח.

למידע נוסף וטיפים בנושא התמודדות מול דו"חות תנועה, מומלץ להאזין לראיון הרדיו של עו"ד אוליאל, בכדי להבין מהו אפיק הפעולה הטוב ביותר במצבם.


האם אני יכול לייצג את עצמי בבית המשפט במקרה של דוחות תנועה?

כמובן. אין כל חובה בחוק להיות מיוצג ע"י עורך דין. ואתם יודעים מה? יש מקרים שבהם נהגים אפילו הצליחו להגיע להסדרים נאים בכוחות עצמם. הבעיה היא שחוסר הידע עלול לפגוע בכם ועצם הבחירה לגשת לבד לבית המשפט משמעה שאתם סומכים על המזל. למה? כי אין לכם את כל הנתונים כדי לקבל החלטה מושכלת.

למשל, ישנם מקרים בהם עורך דין תעבורה שיבחן את המקרה שלכם יגיד לכם שלא כדאי לכם להישפט כי זה מסכן אתכם בענישה חמורה יותר כמו פסילת רישיון הנהיגה שלכם. או במקרה אחר – יוצע לכם הסדר שאינכם מבינים את השלכותיו ולכן לא יודעים אם ההסדר טוב או לא. למשל, מגיעים אלינו לא פעם נהגים חדשים שקיבלו דו"ח ובחרו לייצג את עצמם בבית המשפט. הם אפילו סברו שהצליחו לשכנע את התובע לבוא לקראתם ולהפחית מעט מהקנס שקיבלו.

מה שהם לא ידעו הוא שההסדר שאליו הגיעו גרם לאי חידוש רישיון הנהיגה שלהם, חיוב במבחן תיאוריה מחדש והארכת תקופת הנהג חדש בשנתיים נוספות. או במקרה אחר, נהגת שהגישה בקשה להישפט בדו"ח טלפון נייד. הדו"ח המקורי היה 1,000 ש"ח ו- 8 נקודות. היא בחרה לייצג את עצמה בבית המשפט וקיבלה חודש פסילה של רישיון הנהיגה שלה, בנוסף לקנס ולנקודות.

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

מסקנה

תמיד תחששו ממה שאתם לא יודעים ואל תתפתו להצעת התובע. זיכרו, התובע הוא נגדכם בתיק הזה ולא הוא ולא השופט שם כדי לשמור עליכם ולהסביר לכם את ההשלכות. ובכלל לא הזכרנו את הסמכות שיש לבית המשפט להחמיר בעונשכם. אז לסיכום – לא הולכים לבית משפט ללא ייצוג עורך דין תעבורה אלא אם אתם נהגים ותיקים ואין לכם כל עבר תעבורתי ואתם לא נהגים חדשים, צעירים או מקצועיים (אוטובוס, משאית וכו'). אם אתם עומדים בכלל התנאים האלה – אתם יכולים לנסות לסמוך על המזל.

 

קיבלתי דו"ח לפני חודשיים ואני לא מוצא אותו ולא זוכר אם שילמתי – מה עושים?

ניתן לפנות למרכז פניות נהגים ארצי (מפנ"א) – מספר הטלפון למידע כללי על דו"חות תנועה (משטרה) במספר 110 שלוחה 2.

 

ערעור על דוח משטרה

נהגים רבים נוטים לחשוב כי אם יבחרו לשלם את הדו"ח ולא יגישו ערעור על דו"ח משטרה, כאן תם ונשלם הנושא, אך אין הדבר נכון.
לצד מרבית מן עבירות התנועה עומדות נקודות חובה אשר עשויות להביא לסנקציות נוספות מטעם משרד הרישוי כלפי אותם נהגים מועדים.

חשוב להבין כי ערעור על דו"ח משטרה עשוי לסייע בעתיד במניעת סנקציות מסוג אמצעי תיקון, המוטלות על הנהגים ממשרד הרישוי.

דו"חות תנועה - uliel

מה קורה אם עבר הזמן להישפט?

במקרים מסוימים אפשר להגיש בקשה להארכת מועד להישפט – המ"ש ולשכנע את בית המשפט שהבקשה לא הוגשה זמן מסיבות מוצדקות. עורך דין תעבורה ידע לייעץ לך האם יש סיכוי שהבקשה תתקבל ובאלו נסיבות בתי המשפט יאפשרו זאת.

 

הזימון למשפט – כתב האישום

במקרה בו הגשתם בקשה להישפט ואכן קיבלתם את הזימון לבית המשפט בזמן הנדרש, עליכם לדעת כי הדו"ח עצמו מקבל מעמד של כתב אישום. שימו לב, עליכם להתייצב למשפט במועד ובמקום אשר פורטו בזימון, ללא כל עיכוב מצידכם. בנוסף, אם הינכם רשאים לשלוח עורך דין תעבורה מטמעכם בכדי שזה יופיע במקומכם. יחד עם זאת, הימנעות מהגעה לביהמ"ש על ידכם או שמא אי שליחת נציג מטעמכם, עשויים לראות בגם כמודים בעובדות המופיעות בכתב האישום, ועל כן רשאי בית המשפט בנסיבות המתאימים לשפוט אתכם בהיעדר ולתת פס"ד בעניין.

חשוב מאוד לצלם את חומרי החקירה המצויים בידי התביעה המשטרתית טרם מועד הדיון. לפרטים אודות לשכות התביעה ניתן למצוא כאן.

 

ייצוג עורך דין תעבורה במקרה של דוחות תנועה

אם תבחר להגיש בקשה להישפט, רגע לפני הגשת הבקשה מומלץ להתייעץ עם עורך דין תעבורה מנוסה שידע לבחון את הראיות בתיק ולאתר פגמים ככל שקיימים. משרד עורך דין תעבורה יערית אוליאל ידע לאתר את כלל הכשלים בדו"ח שלך ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר בנסיבות העניין – ביטול הדו"ח או הסדר מקל.

רישיון הנהיגה שלך בסכנה?  אנחנו כאן!

השאר פרטים עכשיו ונילחם עבור הצדק המגיע לך!

דו"ח תנועה

לאורך כל המאמר פירטנו אודות שלל דו"חות התנועה וכן ההתמודדות מולם. חשוב לזכור כי קבלת דו"ח ולו הקל ביותר, עשוי להעמיד את רישיונכם במצב מסוכן, בהתאם לכך חשוב להיוועץ עם עורך דין תעבורה בכל תרחיש בו נרשם לחובתכם דו"ח תנועה.

יש לכם עוד שאלות בנושא דוחות תנועה?

לא מצאתם מענה לשאלתכם? הקמנו במיוחד עבורכם עמוד שמעניק תשובות לכל השאלות האפשריות בעניין דו"חות תנועה. מה ניתן לעשות בעת קבלת דו"ח לרכב שרשום על תאגיד, מהם סוגי הדו"חות השונים וכיצד ניתן להתמודד עם מערכת המשפט בישראל? כל אלו ועוד בכתבה שלנו – דו"חות תנועה – שאלות נפוצות.

דוגמא לאחד מדו"חות התנועה במשטרת ישראל

הודעת תשלום קנס

קיימות בפניך שלוש אופציות: תשלום הדו"ח תוך 90 ימים, הגשת בקשה לביטול הדו"ח תוך 30 ימים, או הגשת בקשה להישפט תוך 90 ימים. למידע נוסף, כנסו לאתר.

לצערי הרב, לא. במידה והיית מעוניין לבטלו או להישפט בגינו, לא היה עליך לשלם עבורו. למידע נוסף בעניין דוחות תנועה, כנסו לאתר.

הינך רשאי להגיש בקשה לביטולו תוך 30 ימים מרגע קבלת הדו"ח. את הבקשה לביטול ניתן לשלוח בדואר רשום למפנ"א, ת.ד 120 פתח תקווה, מיקוד 4910002 או באתר האינטרנט של משטרת ישראל. לפירוט נוסף בעניין ביטול דו"ח תנועה, כנסו לאתר. 

ישנם דו"חות שניתן לבקש בתנאים מסוימים להמירם לאזהרה, אך שימו לב כי לא כל דו"ח ניתן להמרה ואף לא כל נהג זכאי לכך. לפרטים נוספים על המרה לאזהרה ניתן לקרוא באתר.

עליך להגיש בקשה להסבת הדו"ח על שם הנהג בפועל. שים לב, אם מדובר בהודעת תשלום קנס, אפשר לבקש הסבת הדו"ח תוך 90 יום, אך אם מדובר בהזמנה לדין, יש לבקש הסבה תוך 15 ימים. כמו כן, יש לצרף מספר מסמכים נוספים. לרשימת המסמכים כנסו לאתר.

שאלת השאלות. במרבית המקרים עורך דין תעבורה מנוסה יוכל לשפר את מצבך, אם על ידי ביטול הדו"ח או לכל הפחות ביטול הנקודות (ע"י המרה לעבירה שאין בצידה נקודות). למידע נוסף, בקרו באתר.

 

המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו

בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

אהבתם את הכתבה? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
בדיקת מצב רישיון נהיגה

נתחיל ונאמר כי, רישיון הנהיגה שלנו מהווה אסמכתה רשמית לכך שאנו זכאים לנהוג ברחבי כבישי הארץ באופן חוקי. יחד עם

עורך דין דו"חות תנועה

הוצאתם רישיון נהיגה? מזל טוב! עלייה מאחורי ההגה ונסיעה ברחבי הכבישים השונים דורשת ממכם אחריות רבה וציות לכללי התעבורה השונים.

משרדנו מתמחה רק בתעבורה