דו"חות תנועה

במהלך שנת 2020, בין סגר לסגר, הספיקה משטרת ישראל להנפיק כ- 620 אלף דו"חות תנועה לנהגים. אחוז ניכר מדו"חות התעבורה ניתנו בגין נהיגה במהירות מופרזת (כ- 477,800 דו"חות מהירות). כ- 5,900 נהגים קיבלו כתב אישום על נהיגה בשכרות (נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול), וכ- 153,000 דו"חות תנועה ניתנו על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה. 

מהנתונים הנ"ל ברור שמשטרת ישראל הגבירה את האכיפה. ישנם שני סוגי דו"חות – הודעת תשלום קנס והזמנה לדין. מה שקרוי בפי הציבור דו"ח תעבורה הוא למעשה הודעת תשלום קנס. הסוג השני – הזמנה לדין – שווה ערך לכתב אישום בתעבורה. במאמר זה נדון בסוג הראשון בלבד – אז מה יכול לעשות נהג שקיבל דו"ח תעבורה? כל הפרטים במאמר.

קיבלת דו"ח? זה לא אומר שאין מה לעשות! במאמר הבא נציג את כל הדרכים להתמודד  עם דו"ח תנועה.

הנושאים המרכזיים במאמר הנוכחי, בנושא דוחות תנועה

ערעור על דו"ח

הסבת דו"ח

ייצוג עצמי בדו"ח

המרת דו"ח באזרה

התמודדות נכונה עם דו"ח

בקשה לביטול דו"ח

להאזנה למדריך לטיפול בדו"חות תנועה לחצו כאן:

 

אם קיבלת דו"ח תנועה עומדות בפניך שלוש אפשרויות

  • ניתן לשלם את הדו"ח תוך 90 ימים.
  • ניתן להגיש בקשה לביטול הדו"ח תוך 30 ימים.
  • ניתן להגיש בקשה להישפט תוך 90 ימים.
אל תתמודד לבד! אפשר לעזור גם לך!
אל תתמודד לבד! אפשר לעזור גם לך!

 

הודעת תשלום קנס – תשלום דו"ח תעבורה – מה ההשלכות?

שים לב, תשלום הדו"ח כמוהו כהודאה בביצוע העבירה. אם ברצונך להישפט או להגיש בקשה לביטול הדו"ח, אין לשלם את הדו"ח! אם בכל זאת החלטת לשלם את הקנס, רגע לפני ביצוע התשלום כדאי לבדוק מה מצב הנקודות ומה ההשלכות של כך על רישיון הנהיגה שלך, במיוחד אם אתה נהג חדש, ישנם דו"חות שעלולים להביא לאי חידוש רישיון הנהיגה שלך, לחיובך בתיאוריה ולהארכת תקופת היותך נהג חדש בשנתיים נוספות. להרחבה על שיטת הניקוד ובדיקת מצב הנקודות שלך לחץ כאן.

 

בקשה לביטול דו"ח תנועה מהמשטרה

כל נהג שקיבל דו"ח / קנס תעבורה רשאי להגיש בקשה לביטול הדו"ח תוך 30 יום מקבלת הדו"ח. את הבקשה לביטול אפשר לשלוח בדואר רשום למפנ"א (מרכז פניות נהגים ארצי) ת.ד. 120 פתח תקווה, מיקוד 4910002 או באתר האינטרנט של משטרת ישראל. בבקשה לביטול הדו"ח את חייב לפרט את הנימוקים לבקשתך ולצרף את צילום הדו"ח, צילום תעודת זהות וחתימתך.

 

מתי ישתכנע תובע משטרתי לבטל דו"ח תנועה?

תובע משטרתי שקיבל את בקשתכם לביטול הדו"ח בודק מספר קריטריונים בטרם יחליט האם להיענות לבקשתכם. למשל, אם התובע ישתכנע כי בנסיבות המקרה שלכם לא נעברה כל עבירה – בקשתכם תתקבל והתובע יורה על ביטול הדו"ח לאלתר. טעות בפרטים של הנהג יכולה להוות עילה לביטול הדו"ח בתנאי שמדובר בטעות מהותית ולא בשגיאת הקלדה או טעות סופר.

כמו כן, היו מקרים בהם בית משפט הורה על ביטול דו"ח מחמת "כתב לא קריא" של עורך הדו"ח – אם נתקלתם פעם בכתב יד של שוטרים אתם ודאי מבינים שיש לא מעט דו"חות כאלה. אם התובע סבור שלא ניתן לקרוא את כתב היד של השוטר – הוא רשאי לבטל לכם את הדו"ח. במקרים מסוימים, רשאי התובע להורות על ביטול הדו"ח אם הוא סבור שאין עניין לציבור בהימשכות ההליך נגדכם.

בכל מקרה, אם קיבלתם הודעה כי בקשתכם לביטול הדו"ח נדחתה – תוכלו להגיש בקשה להישפט בתוך 30 יום מקבלת ההודעה.

מומלץ לקרוא את המאמר של עו"ד תעבורה, יערית אוליאל בנושא: טיפים לביטול דו"ח תנועה

באילו מקרים עשוי נהג לקבל דו"ח תנועה?

בעת קבלת דו"ח תנועה, עשוי הנהג הנאשם להיות צפוי לענישה בהתאם לחומרת עבירת התנועה שהתרחשה: החל מקנס כספי, רישום נקודות ועד להזמנה לדין.

בכדי להבין בצורה טובה יותר למה אתם צפויים בעת ביצוע העבירה, ניתן לקרוא באופן מקיף על כל אחת מן העבירות.

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך!  חייג עכשיו

בקשה להמרת דו"חות תנועה באזהרה

יש דו"חות שניתן לבקש בתנאים מסוימים להמירם לאזהרה. את הבקשה להמרה באזהרה שולחים בדיוק כמו בקשה לביטול דו"ח – תוך 30 ימים מיום קבלת הדו"ח בדואר רשום למפנ"א או באופן מקוון. שימו לב, לא כל דו"ח ניתן להמיר באזהרה ולא כל נהג זכאי לכך. פרטים נוספים בכתבה על המרה והתנאים לרישום דו"ח התראה (אזהרה).

 

תגובת הנהג בדו"ח תנועה

שוטר שעורך דו"ח חייב לשאול את הנהג החשוד בביצוע העבירה לתגובתו, ולציין את התגובה שניתנה בדו"ח. בהתקיים נסיבות מסוימות, ניתן להביא לביטול דו"ח בו לא צוינה תגובת הנהג. בית המשפט מייחס חשיבות רבה לתגובה המידית של הנהג. אם הודה הנאשם בעבירה יהיה קשה יותר לשכנע את בית במשפט בחפותו. נהג שסבור שכלל לא ביצע את העבירה חייב לציין זאת בתגובתו במפורש. בנוסף, כדאי לציין פרטים שיסייעו לנהג מאוחר יותר, כגון פרטי עדים, תנאי הראות וכיוצא באלה.

 

קיבלתי דו"ח מצלמה אבל לא אני נהגתי ברכב – מה עושים?

אם ברצונך לבצע העברת דוח תנועה לנהג אחר אשר ביצע פיזית את העבירה ברכב, עליך להגיש בקשה להסבת הדו"ח על שמו. שימו לב – אם מדובר בהודעת תשלום קנס אפשר לבקש הסבת הדו"ח תוך 90 יום. אם מדובר בהזמנה לדין – יש לבקש הסבה תוך 15 יום (ניתן להסב את הדו"ח כל עוד לא נפתח התיק בבימ"ש). לבקשה להסבת הדו"ח צריך לצרף תצהיר של הנהג בפועל על ביצוע העבירה, צילום רישיון נהיגה של הנהג בפועל, צילום הדו"ח וצילום תעודת זהות של בעל הרכב.

להלן דוגמה לתצהיר להסבת דו"ח תנועה

שימו לב כי התצהיר צריך להיחתם בפני עורך דין תעבורה.

תצהיר הסבת דוח

להורדה של התצהיר לדוגמא להסבת דו”ח לחץ כאן.

 

מה יקרה אם אבחר לא לשלם דו"חות תנועה?

יש נהגים שנוטים לחשוב שאם יתעלמו מהדו"ח שקיבלו, הדו"ח יעלם. מחשבה שגויה לחלוטין. לדו"ח שלא שולם במועד יש מספר השלכות – הראשונה, מחלוף ה- 90 ימים הקנס צובר ריבית פיגורים. תוספת פיגורים ראשונה היא בשיעור של 50%.

משמע, אם קיבלתם דו"ח על טלפון נייד לדוגמה בסך של 1,000 ש"ח ובחרתם להתעלם ממנו, ביום ה- 91 הקנס כבר יהיה שווה 1,500 ש"ח. שימו לב שגם הנקודות נזקפות לחובתכם ביום ה- 91, בים אם הקנס שולם ובין אם לא כך שאין שום "רווח" בהתעלמות מהדו"ח. הדו"ח יעבור לטיפול המרכז לגביית קנסות אשר רשאי להטיל עיקולים על מנת לגבות את החוב. בנוסף, כדאי שתדעו שמשרד הרישוי מוסמך שלא לחדש רישיון נהיגה לנהגים שצברו דו"חות ובחרו לא לשלמם.

 

 

בקשה להישפט עקב דו"חות תנועה

כל נהג רשאי להגיש בקשה להישפט על עבירת התעבורה בפני בית המשפט. על הנהג להגיש בקשה להישפט תוך 90 יום ממועד קבלת הדו"ח למפנ"א בדואר רשום או באופן מקוון באתר המשטרה. שימו לב, אם לא תקבלו זימון לבית משפט תוך שנה מרגע שהתקבלה בקשתכם – הדו"ח התיישן.

 

האם כדאי להישפט או עדיף לשלם את הקנס?

שאלת השאלות. כדאי לדעת שבמרבית המקרים עורך דין תעבורה מיומן יוכל לשפר את המצב, אם על ידי ביטול הדו"ח או לכל הפחות ביטול הנקודות (על ידי המרה לעבירה שאין בצידה נקודות). יחד עם זאת, כדאי לזכור כי שכירת שירותיו של עורך דין תעבורה מומלץ כרוכה בתשלום שכר טרחה העולה על סכום הקנס בהרבה.

לכן כדאי לחשוב – אם מה שמפריע לכם הוא הקנס – לא בטוח שמשתלם כלכלית להגיש בקשה להישפט. לעומת זאת, נהגים שצברו כבר נקודות בעברם ורישיונם נמצא בסיכון – כדאי לפנות לעורך דין תעבורה שיגיש עבורכם בקשה להישפט וייצג אתכם בבית המשפט.

 

בקשה להישפט - דוחות תנועה

 

קיבלתם דו"ח תנועה? עו"ד אוליאל, בראיון רדיו שעושה לכם סדר בנושא

לדו"חות תנועה קיימות שתי השלכות עיקריות על חייו של הנהג, כאשר האחת מתייחסת לפן הכספי ואילו השנייה מתייחסת לאמצעי התיקון שעשוי להיות מוטל על הנהג בגין הנקודות. נהג שצבר לחובתו מספר נקודות הקבוע בחוק, צפוי להשלכות הנוגעות להמשך החזקת רישיון הנהיגה שלו. אנו נתקלים לא מעט במקרים בהם, נהגים לא מודעים לדרכים הקיימות בעניין טיפול בדו"ח שלהם ולכן קם הצורך לראיון רדיו שעושה סדר בנושא.

בעת קבלת דו"ח תנועה עומדות בפני הנהג מספר אפשרויות:

  1. תשלום הדו"ח והודאה באשמת ביצוע העבירה.
  2. הגשת בקשה להישפט.
  3. הגשת בקשה להמרת דו"ח לאזהרה/התראה(בהתאם לקריטריונים).
  4. בקשה לביטול הדו"ח.

למידע נוסף וטיפים בנושא התמודדות מול דו"חות תנועה, מומלץ להאזין לראיון הרדיו של עו"ד אוליאל, בכדי להבין מהו אפיק הפעולה הטוב ביותר במצבם.

Play Video about דו"חות

 

האם אני יכול לייצג את עצמי בבית המשפט במקרה של דו"חות תנועה?

כמובן. אין כל חובה בחוק להיות מיוצג ע"י עורך דין. ואתם יודעים מה? יש מקרים שבהם נהגים אפילו הצליחו להגיע להסדרים נאים בכוחות עצמם. הבעיה היא שחוסר הידע עלול לפגוע בכם ועצם הבחירה לגשת לבד לבית המשפט משמעה שאתם סומכים על המזל. למה? כי אין לכם את כל הנתונים כדי לקבל החלטה מושכלת.

למשל, ישנם מקרים בהם עורך דין תעבורה שיבחן את המקרה שלכם יגיד לכם שלא כדאי לכם להישפט כי זה מסכן אתכם בענישה חמורה יותר כמו פסילת רישיון הנהיגה שלכם. או במקרה אחר – יוצע לכם הסדר שאינכם מבינים את השלכותיו ולכן לא יודעים אם ההסדר טוב או לא. למשל, מגיעים אלינו לא פעם נהגים חדשים שקיבלו דו"ח ובחרו לייצג את עצמם בבית המשפט. הם אפילו סברו שהצליחו לשכנע את התובע לבוא לקראתם ולהפחית מעט מהקנס שקיבלו.

מה שהם לא ידעו הוא שההסדר שאליו הגיעו גרם לאי חידוש רישיון הנהיגה שלהם, חיוב במבחן תיאוריה מחדש והארכת תקופת הנהג חדש בשנתיים נוספות. או במקרה אחר, נהגת שהגישה בקשה להישפט בדו"ח טלפון נייד. הדו"ח המקורי היה 1,000 ש"ח ו- 8 נקודות. היא בחרה לייצג את עצמה בבית המשפט וקיבלה חודש פסילה של רישיון הנהיגה שלה, בנוסף לקנס ולנקודות.

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך!  חייג עכשיו

מסקנה

תמיד תחששו ממה שאתם לא יודעים ואל תתפתו להצעת התובע. זיכרו, התובע הוא נגדכם בתיק הזה ולא הוא ולא השופט שם כדי לשמור עליכם ולהסביר לכם את ההשלכות. ובכלל לא הזכרנו את הסמכות שיש לבית המשפט להחמיר בעונשכם. אז לסיכום – לא הולכים לבית משפט ללא יצוג עורך דין תעבורה אלא אם אתם נהגים ותיקים ואין לכם כל עבר תעבורתי ואתם לא נהגים חדשים, צעירים או מקצועיים (אוטובוס, משאית וכו'). אם אתם עומדים בכלל התנאים האלה – אתם יכולים לנסות לסמוך על המזל.

 

 

קיבלתי דו"ח לפני חודשיים ואני לא מוצא אותו ולא זוכר אם שילמתי – מה עושים?

ניתן לפנות למרכז פניות נהגים ארצי (מפנ"א) – מספר הטלפון למידע כללי על דו"חות תנועה (משטרה) במספר 110 שלוחה 2.

 

ערעור על דו"ח משטרה

נהגים רבים נוטים לחשוב כי אם יבחרו לשלם את הדו"ח ולא יגישו ערעור על דו"ח משטרה, כאן תם ונשלם הנושא, אך אין הדבר נכון.
לצד מרבית מן עבירות התנועה עומדות נקודות חובה אשר עשויות להביא לסנקציות נוספות מטעם משרד הרישוי כלפי אותם נהגים מועדים.

חשוב להבין כי ערעור על דו"ח משטרה עשוי לסייע בעתיד במניעת סנקציות מסוג אמצעי תיקון, המוטלות על הנהגים ממשרד הרישוי.

 

מה קורה אם עבר הזמן להישפט?

במקרים מסוימים אפשר להגיש בקשה להארכת מועד להישפט – המ"ש ולשכנע את בית המשפט שהבקשה לא הוגשה זמן מסיבות מוצדקות. עורך דין תעבורה ידע לייעץ לך האם יש סיכוי שהבקשה תתקבל ובאלו נסיבות בתי המשפט יאפשרו זאת.

 

הזימון למשפט – כתב האישום

אם הגשת בקשה להישפט והזימון למשפט הגיע בזמן, הדו"ח עצמו מקבל מעמד של כתב אישום. עליך להתייצב למשפטך במועד ובמקום שפורט בזימון. אתה רשאי לשלוח עורך דין תעבורה מטמעך שיופיע במקומך. אם לא תתייצב ולא תשלח עורך דין תעבורה מטעמך, יראו אותך כמודה בכל העובדות שנטענו בכתב האישום, ובית המשפט יהיה רשאי לדון אותך שלא בפניך.

כדאי מאוד לצלם את כלל חומר החקירה המצוי בידי התביעה המשטרתית לפני מועד הדיון. פרטית על לשכות התביעה ניתן למצוא כאן.

 

ייצוג עורך דין תעבורה במקרה של דו"חות תנועה

אם תבחר להגיש בקשה להישפט, רגע לפני הגשת הבקשה מומלץ להתייעץ עם עורך דין תעבורה מנוסה שידע לבחון את הראיות בתיק ולאתר פגמים ככל שקיימים. משרד עורך דין תעבורה יערית אוליאל ידע לאתר את כלל הכשלים בדו"ח שלך ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר בנסיבות העניין – ביטול הדו"ח או הסדר מקל.

רשיון הנהיגה שלך  בסכנה? אל תתמודדו לבד!! אנחנו כאן למענך!  חייג עכשיו

דו"ח תנועה

לאורך כל המאמר פירטנו אודות שלל דו"חות התנועה וכן ההתמודדות מולם. חשוב לזכור כי קבלת דו"ח ולו הקל ביותר, עשוי להעמיד את רישיונכם במצב מסוכן, בהתאם לכך חשוב להיוועץ עם עורך דין תעבורה בכל תרחיש בו נרשם לחובתכם דו"ח תנועה.

יש לכם עוד שאלות בנושא דו"חות תנועה?

לא מצאתם מענה לשאלתכם? הקמנו במיוחד עבורכם עמוד שמעניק תשובות לכל השאלות האפשריות בעניין דו"חות תנועה. מה ניתן לעשות בעת קבלת דו"ח לרכב שרשום על תאגיד, מהם סוגי הדו"חות השונים וכיצד ניתן להתמודד עם מערכת המשפט בישראל? כל אלו ועוד בכתבה שלנו – דו"חות תנועה – שאלות נפוצות.

 

דוגמא לאחד מדו"חות התנועה במשטרת ישראל

הודעת תשלום קנס

קיימות בפניך שלוש אופציות: תשלום הדו"ח תוך 90 ימים, הגשת בקשה לביטול הדו"ח תוך 30 ימים, או הגשת בקשה להישפט תוך 90 ימים. למידע נוסף, כנסו לאתר.

לצערי הרב, לא. במידה והיית מעוניין לבטלו או להישפט בגינו, לא היה עליך לשלם עבורו. למידע נוסף בעניין דוחות תנועה, כנסו לאתר.

הינך רשאי להגיש בקשה לביטולו תוך 30 ימים מרגע קבלת הדו"ח. את הבקשה לביטול ניתן לשלוח בדואר רשום למפנ"א, ת.ד 120 פתח תקווה, מיקוד 4910002 או באתר האינטרנט של משטרת ישראל. לפירוט נוסף בעניין ביטול דו"ח תנועה, כנסו לאתר. 

ישנם דו"חות שניתן לבקש בתנאים מסוימים להמירם לאזהרה, אך שימו לב כי לא כל דו"ח ניתן להמרה ואף לא כל נהג זכאי לכך. לפרטים נוספים על המרה לאזהרה ניתן לקרוא באתר.

עליך להגיש בקשה להסבת הדו"ח על שם הנהג בפועל. שים לב, אם מדובר בהודעת תשלום קנס, אפשר לבקש הסבת הדו"ח תוך 90 יום, אך אם מדובר בהזמנה לדין, יש לבקש הסבה תוך 15 ימים. כמו כן, יש לצרף מספר מסמכים נוספים. לרשימת המסמכים כנסו לאתר.

שאלת השאלות. במרבית המקרים עורך דין תעבורה מנוסה יוכל לשפר את מצבך, אם על ידי ביטול הדו"ח או לכל הפחות ביטול הנקודות (ע"י המרה לעבירה שאין בצידה נקודות). למידע נוסף, בקרו באתר.

 

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד יערית אוליאל
עו"ד אוליאל סיימה את לימודי התואר‎ ‎במשפטים בהצטיינות יתרה ואף התמחתה בתחום ‏הפלילי בפרקליטות מחוז צפון וכך זכתה להכיר את מערכת אכיפת החוק משני צידי המתרס, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי עבור קהל לקוחותיה‎.‎‏ עו"ד יערית אוליאל‎ ‎מתמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים בישראל, כאשר במסגרת עבודתה מייצגת נהגים במגוון תיקים בתחום בדרגות קושי שונות החל מעבירות קנס וכלה בתאונות דרכים קטלניות‎.‎ בנוסף, עו"ד אוליאל מקדישה זמן ומאמצים רבים בלימוד תחום התעבורה, מרצה בפני עורכי דין חדשים מטעם לשכת עורכי הדין וחברה בועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. כמו כן, עו"ד אוליאל מתנדבת בבתי ספר ומרצה לתלמידים בתחום הבטיחות בתעבורה כאשר מטרתה העיקרית היא להקנות ערכים וידע בתחום.
קצת על משרדנו
בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג נהגים בבתי משפט, במשרדי הרישוי ובמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. צוות המשרד מונה עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים ובוחני תנועה מקצועיים יוצאי משטרת ישראל וכן אנשי מקצוע נוספים המסייעים לתיקי המשרד במתן חוות דעת מקצועיות. צוות המשרד נבחר בקפידה רבה בכדי להבטיח לכלל הלקוחות קבלת שירות מקצועי ואיכותי. קראו עוד על משרדנו או על תיקים מעניניים שניהלנו לאחרונה – הצלחות המשרד

לקבלת ייעוץ ללא שום התחייבות מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

לקוחות ממליצים
שרון פוקס
שרון פוקס
קרא עוד
עוה"ד יערית היא בעלת ידע ומומחיות בתחום דיני התעבורה, מהכרות אישית אני ממליץ ללקוחות לפנות ליערית ולקבל טיפול מקצועי ומסור שמביא תוצאות מעולות
yaara Carmeli-Iluz
yaara Carmeli-Iluz
קרא עוד
עו"ד יערית אוליאל הינה עו"ד מבריקה בתחום התעבורה. היא חיה ונושמת את המטריה, מקצועית מאוד, הגונה ונותנת שירות אדיב ללקוחות. עו"ד אוליאל סייעה לי במס' תיקי תעבורה והשיגה בהם הישגים מרשימים.‎
Doron Zisso
Doron Zisso
קרא עוד
לעו"ד יערית אוליאל יש את הכלים לתת את מיטב הייצוג בתיקי תעבורה, שוות תנועה ותעונות דרכים: ידע, נסיון, רוח לחימה למען הלקוח והיכולות להשתמש בכלים אלה למען הלקוח.
עורכת דין מירי נחשונוב
עורכת דין מירי נחשונוב
קרא עוד
עו״ד יערית מומחית בתחום התעבורה, מקצועית מאוד. יש לה ניסיון בתחום. ממליצה עליה בחום.‎
roy israelit
roy israelit
קרא עוד
למזלי זכיתי להנות מהשירות, חיפשתי עורך דין לתעבורה בעקבות תאונה שבא הייתי מעורב, לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי ליערית וזה אכן היה מזל גדול. מבחינתי זמינות ומקצועיות זה הדבר הכי חשוב ושמח שמצאתי את הכתובת שלי לכל בעיה בנושא זה. למי שמחפש לנצח ולא רק להתנצח, זו הכתובת.‎
Efrat Shavit
Efrat Shavit
קרא עוד
בזכות יערית הצלחתי לבטל דו"ח וחסכתי לעצמי כסף וזמן בבתי משפט. מאד מרוצה מהשירות והיא גם מקסימה. ממליצה בחום!‎
עוד בנושא
אל תתמודדו לבד!
עו"ד תעבורה יכול לעזור
חייג עכשיו
אהבתם את הכתבה? שתפו!
Police-Officer
הרישיון חשוב לך?
לא צוברים נקודות ברישיון! מטפלים ומוחקים!

משרדנו מטפל במספר גדול של דו"חות תעבורה כל חודש בכל בתי המשפט לתעבורה הארץ!! אפשר לעזור גם לך!

צוות המשרד עוסק בתחום התעבורה בלבד ומונה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לרבות – עו"ד לתעבורה ותאונות דרכים וכן, בוחני תנועה יוצאי משטרת ישראל עם 40 שנות ניסיון! 

יש הגנה טובה מזאת? אנחנו כאן עבורך!

Add a heading
משרד עורך דין תעבורה
יערית אוליאל
לייעוץ ראשוני מעורך דין ללא התחייבות
חייגו או השאירו את פרטיכם